Świt Skolwin rywalem Legii w 1/16 finału Pucharu Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątek odbyło się losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski. Na tym etapie przeciwnikiem Legii Warszawa będzie Świt Skolwin (Szczecin), a legioniści rozegrają to spotkanie na wyjeździe. Na razie nie wiadomo czy na kameralnym obiekcie w Skolwinie czy w Szczecinie. Mecze tej rundy zaplanowano na 26-28 października, a jako rezerwowy termin przewidziano 3 listopada.

Pary 1/16 finału Pucharu Polski
GKS Tychy - Wisła Kraków
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Ślęza Wrocław - Górnik Zabrze
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Gdańsk
Świt Skolwin - Legia Warszawa
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Widzew Łódź - GKS Jastrzębie Zdrój
Wieczysta Kraków - Garbarnia Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
KKS Kalisz - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Górnik Łęczna
Lechia Zielona Góra - Arka Gdynia
Unia Skierniewice - Lech Poznań

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Szaman81 - 02.10.2021 / 09:40, *.box3.pl

Arka nie gra u siebie z Lechią. Lechia gra w III lidze.
Proszę, poprawcie ten błąd.

odpowiedz
AAA - 02.10.2021 / 05:02, *.chello.pl

Do Mądrala 0.7-Czysta czy Wieczysta mocniejsza no nie wiem,trzeba na żywym organiżmie przeprowadzić badania organoleptyczne....

odpowiedz
Mrok - 01.10.2021 / 21:58, *.com.pl

Skolwin to brzmi jak nazwa producenta markowych tanich jaboli, które swoją drogą miło wspominam na melanżach z EG100% a każdy wie, że tanie wina są dobre bo są dobre i tanie.

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2021 / 22:53, *.mm.pl

@Mrok: Nazwy niektórych dzielnic są dziwaczne. Jak byłem na studiach, jadąc na uczelnie autobusem ullica Czarnowiejską witał nas napis "Welcome to Odyniec" i namalowana wielka czarna dzika świnia :).

odpowiedz
Majkel - 01.10.2021 / 19:32, *.play-internet.pl

Ciekawy wyjazd i możliwość odświeżania starych znajomości :)

odpowiedz
abc - 01.10.2021 / 18:07, *.chello.pl

Jaki jest stosunek kibiców (o ile jacyś są) Świtu do Pogoni?

odpowiedz
Wyspiarz88 - 01.10.2021 / 18:23, *.centertel.pl

@abc: Skolwin nie ma zorganizowanej grupy kibicowskiej. Ekipa zbiera się na Pogon i tam się udzielaja. Na mecze Skolwinu lokalni chodzą typowo piknikowo. Potwierdzeniem tego jest i klasyczna gięta wydawana za free :) Przyjeżdżajcie Bracia do Nas do Szczecina! Legia&Pogon !

odpowiedz
(L)egia - 02.10.2021 / 01:25, *.28.119

@Wyspiarz88: Nie ma już z Wami zgody.

odpowiedz
TomekMokotów - 02.10.2021 / 04:36, *.chello.pl

@(L)egia:

Buhahaha, naprawdę? To dobrze, że mu powiedziałeś, ty urwisie,.hahah

odpowiedz
BIE(L)ANY - 02.10.2021 / 07:51, *.plus.pl

@(L)egia: Uświadomiłeś go i teraz że sprzętem się zaczai.

odpowiedz
jacoo - 01.10.2021 / 16:14, *.vectranet.pl

na tym etapie nie ma latwych druzyn.

odpowiedz
grzesiek - 01.10.2021 / 15:36, *.centertel.pl

Szkoda ze nie w Skolwinie. Smutek

odpowiedz
Wojtek86 - 01.10.2021 / 14:56, *.chello.pl

Ło matko ale nam się egzotyczny rywal trafił ;)

odpowiedz
Mamut - 01.10.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

Co to jest?

odpowiedz
siewca plotek - 01.10.2021 / 13:52, *.futuro.pl

@Mamut: Podobno trzecioligowiec. Dowiedziałem się o jego istnieniu w momencie wylosowania :)

odpowiedz
Legia75 - 01.10.2021 / 15:08, *.play-internet.pl

@Mamut: a co ma być?? Skolwin to część Szczecina a drużyna gra w 3ej lidze

odpowiedz
Kibol - 01.10.2021 / 18:03, *.t-mobile.pl

@Legia75: Mają z Pogonią zgodę czy kosę? Oni są w Szczecinie jak u nas Polonia? Są jakieś akcje na mieście?

odpowiedz
BRD - 01.10.2021 / 13:15, *.play-internet.pl

W końcu spotkamy się z Braćmi!

odpowiedz
xyz - 01.10.2021 / 12:53, *.centertel.pl

Oby tylko meczu nie przenieśli na stadion Pogoni, bo wtedy cały klimat takiego meczu pryśnie, ale obawiam się że niestety ze względu na transmisję tv do tego dojdzie...

odpowiedz
tomek - 01.10.2021 / 12:49, *.orange.pl

Będą derby Krakowa

odpowiedz
Olek Kibolek - 01.10.2021 / 12:42, *.inetia.pl

Redakcjo proszę o jak najszybsze podanie dokladnego terminu. Muszę kupić odpowiedni bilet powrotny po Napoli-Legia, muszę być Świt - Legia... Pliiis.

odpowiedz
Marcel - 01.10.2021 / 12:52, *.t-mobile.pl

@Olek Kibolek : Przecież to nie od redakcji zależy. Jak będzie dokładny termin to od razu zostanie podany, więc nie przyspieszysz niczego.

odpowiedz
Sebastian - 01.10.2021 / 13:19, *.centertel.pl

@Olek Kibolek : Co za kretyn ,a kto Cię do Neapolu dzieciaku weźmie

odpowiedz
Olek - 01.10.2021 / 13:42, *.play-internet.pl

@Sebastian: huehue, to się pokazałeś.... Mam więcej wyjazdów zagranicznych niż Ty koleżko...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 01.10.2021 / 19:12, *.play-internet.pl

@Olek Kibolek : Patrz na terminarz, 24X gramy z Piastem więc na pewno nie zagramy 26X we wtorek, najprawdopodobniej mecz w Szczecinie będzie 27X w środę bo w lidze będziemy grać w sobotę 30X

odpowiedz
Hej Pogoń zróbcie zasadzkę :) - 01.10.2021 / 12:41, *.orange.pl

Lecim na Skolwin!

odpowiedz
Lfan - 01.10.2021 / 12:38, *.centertel.pl

Osiedlwy klub ze Szczecina (coś jak GKP Targówek w Warszawie). Naprawdę mamy urozmaciony ten sezon, bo jest nadzwyczaj ciekawie przez sytuację w lidze, nadspodziewane wyniki w pucharach i ,,egzotyczne" losowania w PP.

odpowiedz
siewca plotek - 01.10.2021 / 12:36, *.futuro.pl

Podobno Kostorz strzeli wreszcie hattricka :)

odpowiedz
CzarekMiszta - 01.10.2021 / 14:49, *.chello.pl

@siewca plotek: to prawda, dokladnie bedzie 9:0 bo jeszcze ja i Tobiasz mamy obiecanego hatt tricka od trenera !

odpowiedz
borsi77 - 01.10.2021 / 12:34, *.net.pl

Elegancko

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 01.10.2021 / 12:32, *.246.2

Lepiej być nie mogło :D

odpowiedz
MK - 01.10.2021 / 12:36, *.187.2

@Mądrala 0,7: Mogła być jeszcze Wieczysta :-)

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 01.10.2021 / 12:50, *.246.2

@MK: Wieczysta mocniejsza :)

odpowiedz