Kursy na mecz: Legia razy pięć!

Woytek

Dwa tygodnie temu faworytem meczu Spartak - Legia byli Rosjanie. Wówczas kurs na zwycięstwo Wojskowych wynosił 4,25. Dziś za wygraną legionistów z Leicester City Fortunę mnoży stawkę razy 5,20! Z kolei kurs na zwycięstwo Anglików wynosi 1,70.

LEGIA - LEICESTER
1 5.20 X 4.05 2 1.70

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Leicester City

PROMOCJA SPECJALNA: "Strzelanina"
W dniu 30.09 postaw kupon zawierający zakład „Obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 - Tak” w meczu Legia Warszawa vs Leicester City w ramach rozgrywek Ligi Europy za min. 50 PLN brutto. Jeśli powyższy zakład będzie wygrany otrzymasz bonus 50 zł w punktach FKP. Wynik pozostałych zdarzeń na kuponie nie ma znaczenia.

Prosty bonus na start
Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Leicester za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.