fot. Raffi / Legionisci.com

Piłka nożna kobiet

IV liga: Legia Ladies 8-0 Ostrovia Ostrów Maz.

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies wygrała piąty kolejny mecz obecnego sezonu w rozgrywkach IV ligi kobiet. Legionistki wczoraj w LTC wysoko pokonały Ostrovię Ostrów Mazowiecka 8-0 (3-0) i są jedną z dwóch drużyn z kompletem punktów. W najbliższą środę nasz zespół czeka spotkanie półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, a w przyszły weekend legionistki zagrają wyjazdowe spotkanie z rezerwami KS-u Raszyn.

IV liga: Legia Ladies 8-0 (3-0) Ostrovia Ostrów Mazowiecka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L) eon - 04.10.2021 / 22:16, *.inetia.pl

I tak poprosimy panów piłkarzy w meczu z amicą za dwa tygodnie :) Widzicie jak dziewczyny potrafią?

odpowiedz
Izydor - 04.10.2021 / 20:39, *.tpnet.pl

I TAK SIĘ GRA ! Brawo dziewcziny ! ( L ) .

odpowiedz
exsa - 04.10.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

Gratulacje i powodzenia dalej LEGIO L.!!!

odpowiedz
Mp - 04.10.2021 / 18:32, *.vectranet.pl

Brawo!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.