Kasper Schmeichel - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Schmeichel: Nie zrobiliśmy tego, co trzeba

Mishka, źródło: TVP Sport

- Każda porażka jest rozczarowująca. Nie zaczęliśmy tego spotkania tak, jak chcieliśmy, ale końcówka była dobra. Gdyby było 10 takich meczów, pewnie większość byśmy zremisowali, ale zabrakło nam wykończenia. Legia broniła się dobrze, wygrała i brawo dla nich. Legia zagrała dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy, ale my nie zrobiliśmy tego, co trzeba. Czemu tak się stało? Gdybym to wiedział, pewnie można by to zmienić. Legia to dobry zespół i jeśli ktoś myśli inaczej, to chyba nie ogląda piłki nożnej. Takie rzeczy w futbolu się zdarzają. Na stadionie była fantastyczna atmosfera, fani byli niesamowici. Brakowało nam tego - powiedział po przegranym meczu z Legią bramkarz Leicester City, Kasper Schmeichel.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
slon61 - 01.10.2021 / 07:59, *.orange.pl

wczoraj od rana wierzyłem w Legię ,dawałem wygraną i na fejsie o tym pisałem,lubię się chwalić bo na piłce się znam ! wstaję i dzisiaj słonko za oknem ! Brawo Legia !

odpowiedz
zdzicho - 01.10.2021 / 07:40, *.tpnet.pl

jak chce to może u nas grać, będzie miał taka atmosferę częściej....

odpowiedz
elohim - 01.10.2021 / 02:27, *.chello.pl

ładnie wybronił strzał kastratiego, szacun, że zostawił kulasa i odbił na słupek, szkoda dla Legii

odpowiedz
Erni - 30.09.2021 / 23:57, *.chello.pl

Jak zawsze klasa wypowiedź!!! Fajny gość jest ze Schmeichela i bardzo dobry bramkarz! U nas taka klasę ma Fabiański!! Dużo dobrego Kacper!!!

odpowiedz
wrt - 30.09.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

no niezła końcówka , w sensie ,że cudem nie było 3-0 ?

odpowiedz
Andreas - 30.09.2021 / 21:38, *.play-internet.pl

Pradziadek Polak trzeba spytać ojca Petera to potwierdzi.

odpowiedz
Mamut - 30.09.2021 / 22:41, *.t-mobile.pl

@Andreas: Tak zgadza się

odpowiedz
k. - 30.09.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

@Andreas: Dziadek

odpowiedz
Dla niego pra ,dla ojca Petera dziadek - 01.10.2021 / 07:13, *.t-mobile.pl

@k.:

odpowiedz
rad - 01.10.2021 / 10:56, *.chello.pl

@Dla niego pra ,dla ojca Petera dziadek:
Wszystko Ci się pomyliło, k. dobrze napisał - dziadek Kaspera a ojciec Petera jest Polakiem.

odpowiedz
Aligancko - 30.09.2021 / 21:21, *.chello.pl

Klasa wypowiedz.

odpowiedz
Mar - 30.09.2021 / 21:34, *.t-mobile.pl

No no

odpowiedz