fot. Woytek / Legionisci.com

Castagne: Chcemy wyjść z dołka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Timothy Castagne (Leicester City): Legia jest dobrym zespołem i nie czułem zaskoczenia postawą gospodarzy. Niemniej jednak mogliśmy zagrać lepiej. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja zarówno w lidze, jak i w Lidze Europy nie jest idealna. Jesteśmy głodni zwycięstw. Dzisiaj pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu. Po zmianie stron byliśmy lepsi, próbowaliśmy, ale nie wyszło. Taka jest piłka nożna.
Jesteśmy na siebie źli, ale w pozytywny sposób. To nas zmotywuje do tego, żeby dźwignąć się z dołka w jakim jesteśmy. Chcemy strzelać, wygrywać, a dziś tego nie ma.

Co do atmosfery, to mogę tylko powiedzieć, że była świetna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Sektor 200 - 01.10.2021 / 15:42, *.play-internet.pl

Jak poszedł ogień piekielny z żylety dotarło do nich że po meczu. Pojedziemy do nich i zasypiemy ich w tym dołku

odpowiedz
wrt - 30.09.2021 / 22:06, *.play-internet.pl

kolejny bredzi o drugiej połowie gdzie mogli dostac dwie bramki, uratowali się fartem, ale następnym razem będą mieli pecha

odpowiedz
Misiek(L) - 30.09.2021 / 22:06, *.plus.pl

Tak widzieliśmy przed pierwszym gwizdkiem, że się nóżki ugięły

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.