Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Lechią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Żaden z piłkarzy Legii Warszawa nie będzie pauzować w meczu 10. kolejki Ekstraklasy z powodu kartek. Artur Jędrzejczyk jest natomiast zagrożony pauzą przed spotkaniem z Lechią Gdańsk. Po dwie żółte kartki mają na swoim koncie Ihor Charatin, Andre Martins, Maik Nawrocki, Tomas Pekhart, Bartosz Slisz. Mecz Lechia - Legia rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17:30 w Gdańsku.

Żółte kartki legionistów:
3 - Artur Jędrzejczyk
2 - Ihor Charatin, Andre Martins, Maik Nawrocki, Tomas Pekhart, Bartosz Slisz
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Lirim Kastrati, Rafael Lopes, Ernest Muci, Mateusz Wieteska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kami(L)PRAGA - 02.10.2021 / 12:26, *.vectranet.pl

hmmm znaczy sie na z Amica bedzie Holownia zamiast Jedzy :/ Wypocznie na Napoli :D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.