fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kaczmarek: Przed meczem z Legia czuję bardzo duże napięcie

źródło: lechia.pl - Wiadomość archiwalna

– Czuję przed tym meczem bardzo duże napięcie, to jest największe wyzwanie w polskiej piłce, zagrać dobrze z najlepszą drużyną w naszym kraju. Zawsze czujemy presję jako trenerzy, ci którzy mówią że nie jej nie czują – kłamią. Nie mówimy na razie o wyniku, chcemy dać sobie maksymalną szansę żeby wygrać - mówi przed meczem trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kaczmarek.

– To zawsze pomaga, gdy najlepsi zawodnicy rywala nie grają. Mam na myśli Artura Boruca, wiemy kto w Legii jest w formie, a kto jest „pod formą”. Jak to wykorzystać – to część strategii, my skupiamy się na sobie. Jeśli chodzi o moją drużynę – nie będzie w kadrze kontuzjowanych Josepha Ceesaya i Kristersa Tobersa. Marco Terrazzino powoli wraca do zajęć. Nie wiem czy to wystarczy do znalezienia się w „20” w niedzielę.

– Będziemy bardzo potrzebować 12 zawodnika. Chcę, żeby ludzie przyszli nie tylko obejrzeć Legię Warszawa, ale takich którzy wierzą że Lechia Gdańsk jest w stanie zagrać dobre spotkanie. Takiej mentalności potrzebujemy. Wierzę, że jesteśmy w stanie to zrobić. Sztab, który tu był poprzednio dobrze przygotował zespół, dzięki ich pracy byliśmy w stanie w ciągu sześciu dni wygrać trzy spotkania.

– Jeszcze nie zapadła kto stanie w bramce, obaj nasi golkiperzy zagrali bardzo poprawne mecze. Jestem w dobrej sytuacji, mam dwóch bramkarzy z którymi jesteśmy w stanie wygrać każdy mecz w lidze. Trener bramkarzy Paweł Primel będzie mieć duży wpływ na ostateczną decyzję, która zapadnie w trakcie dyskusji między nami.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Arek - 02.10.2021 / 20:48, *.tpnet.pl

Całkiem fajnie grają za tego Kaczmarka muszę przyznać. I on jeszcze nic nie przegrał. Oby do jutra!

odpowiedz
Bln - 02.10.2021 / 18:56, *.play-internet.pl

Trzeba ratować ligę, tragicznie to wygląda po 7 meczach.

odpowiedz
barman - 02.10.2021 / 19:14, *.t-mobile.pl

@Bln: Spokojnie, mamy jeszcze dużo czasu, całą wiosnę. Będzie jak zawsze, wszyscy spuchną w 2 rundzie, a my zaczniemy grać na poważnie i tradycyjnie zgarniemy co nam się należy. Nie jest tak co roku? Skupmy się na pucharach, bo tu może urodzić się coś fajnego, nowa historia. Lech nie zając, robota nie Gołota więc nie ucieknie.

odpowiedz
Legion - 02.10.2021 / 14:54, *.tygrys.net

Rozsądny facet, mówi uczciwie jak jest. Wyciągnięty w sumie z kapelusza ale póki co robi w Gdańsk dobra robotę. A w niedzielę jego Lechia zazna pierwszej porażki z Mistrzem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.