Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com

Çelhaka i Muçi w młodzieżowej kadrze Albanii

Wiśnia, źródło: 90minut.pl

Jurgen Çelhaka i Ernest Muçi zostali powołani do młodzieżowej reprezentacji Albanii na mecze eliminacji mistrzostw Europy z Andorą i Słowenią.

Mecz z Andorą zostanie rozegrany 7 października o godz. 19:00, a ze Słowenią 11 października o godz. 18:30. Spotkania odbędą się w Elbasanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Gregory - 02.10.2021 / 18:58, *.t-mobile.pl

Co raz więcej tych Albańców w Legii ale może i dobrze, bo są tani i dobrzy. Albania piłkarsko fajnie się rozwija, grali nawet na ME w 2016 roku. Kastrati w sumie też Albaniec, a był jeszcze Sadiku trener Hagi który wprowadził Legię do LM.

odpowiedz
Arek - 02.10.2021 / 20:44, *.tpnet.pl

@Gregory: aż dwóch, to chyba jeszcze nie jest tak dużo.

odpowiedz
BRY(L)US - 02.10.2021 / 17:27, *.pro-internet.pl

Do seniorskiej kadry ich! Wykonać!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.