fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Lechia 3-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (215)

+dodaj komentarz
(L) - 03.10.2021 / 21:55, *.t-mobile.pl

Upadliśmy bardzo nisko żeby z trzech piłkarzy na jedna pozycje : Juranovic, Vesovic, Wszołek. Zostać z Johanssonem który gra jeden mecz i wypada potem na 5 i Skibickim który uczy sie grać na wahadle

odpowiedz
ROSOMAK - 03.10.2021 / 21:47, *.chello.pl

SAMI ZNAWCY KTOS OSTATNIO NAPISAŁ PO ZWYCIĘSTWIE POŁOWA WPISÓW DZIS PRAWDZIWI KIBICE SIE UAKTYWNILI SZACUNEK !!!!!!!
KIBICE ........


odpowiedz
exsa - 03.10.2021 / 21:38, *.tpnet.pl

A Pan Miszta jak sie ustawia do rzutow wolnych i kieruje ustawieniem obrony bo sytuacje z ktorych padly gole dla Rakowa i Lechii byly zblizone a strzaly zazwyczaj sa wykonywane w kierunku blizszego slupka !!!!

odpowiedz
widz - 03.10.2021 / 19:57, *.chello.pl

Mladenovic do rezerw dno przebilo dno. od machania rękami nikt jeszcze meczu nie wygrał.

odpowiedz
Lukasz323 - 03.10.2021 / 19:49, *.plus.pl

I następny rekord poszedł się p....... lic. 5.5 roku bez porażki w Gdańsku. Kolejny weekend spier...ony, ale tak bardzo kocham ten klub że nadal wierzę że będzie dobrze. Tylko LEGIA.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 03.10.2021 / 19:42, *.vectranet.pl

ta porazka to wina skibickiego !!!!!! co pilka to pierdzieli nic kreatywnego nie robi i zamiast przechodzic do ataku ciagle sie bronimy !!!!! zero zagrozenia i kreatywnosci w koncu tracimy bramke lechia nabiera wiatru w zagle i leca kolejne bramy bo michniewicz zmienia wszystko STOP SKIBICKIEMU W PIERWSZEJ DRUZYNIE pan mladenovic tez powinien skonczyc z pierwszym skladem musimy prubowac kogos na jego pozycjie albo niegrac pekhardem bo pekhard nie dostaje nawet 1 dobrego podania od mladenovicia CZESŁAW SKONCZ Z TYM PRZECZKOLEM I TYMI ŁAMAGAMI skibicki wlodarczyk kisiel itp

odpowiedz
Nemezis - 03.10.2021 / 19:51, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA: Zamknij 4.

odpowiedz
Bie(L)any - 04.10.2021 / 14:44, *.lsas.aero

@kami(L)PRAGA:
...nie to żebym bronił Skibickiego ... ale przegraliśmy 3:1, a Skibicki grał tylko do przerwy gdy wynik był 1:0 po golu z rzutu wolnego. Przegraliśmy mentalnie, bo nikt z Naszej drużyny nie walczył na odpowiednim poziomie tak jak np. w czwartek w Pucharze Europy....
PS. Przedszkole jest okresem edukacji przed szkołą stąd nazwa przedszkole ... nie PRZECZKOLE

odpowiedz
Minister - 04.10.2021 / 15:08, *.t-mobile.pl

@Bie(L)any: Puchar Europy to się chyba skończył w 1992 roku i nastała Liga Mistrzów. My gramy w Lidze Europy, spadkobiercą Pucharu UEFA nieuku.

odpowiedz
Benq - 03.10.2021 / 19:40, *.orange.pl

Czy ci trenerzy bramkarzy nie widzą że Miszta jest o pół sekundy spózniony? Człowiek jest totalnie spozniony... a piąstkowanie to loteria, uda się albo nie....z tym bramkarzem napastnicy tylko czekają na wolnego.....to nie jest bramkarz na mistrza polski!!!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2021 / 20:39, *.aster.pl

@Benq: Też to zauważyłem. On ma jakiś problem z refleksem. Albo problem ze wzrokiem? Piszę to bez kpiny, ale warto by go dokładnie przebadać.

odpowiedz
KamiL. - 03.10.2021 / 19:40, *.plus.pl

No teraz to mam nadzieję że skoncentrują się na Pucharze Polski i po raz dwudziesty go zdobędziemy. Bo tylko Puchar Polski w tym sezonie może nas wprowadzić do LK w przyszłym sezonie. Do tego aby tylko nie spaść do 1 ligi i sezon będzie można uznać za w miarę udany pod warunkiem że teraz awansujemy z grupy LE i na wiosnę będziemy grać dalej.

odpowiedz
jojo - 03.10.2021 / 19:34, *.t-mobile.pl

Panie Stanisławie - wróć!!!

odpowiedz
17.10.2021 - 03.10.2021 / 19:29, *.vectranet.pl

Jak porażka to piekło

odpowiedz
??? - 03.10.2021 / 19:29, *.play-internet.pl

Jeśli przegramy z Lechem możemy im pogratulować mistrzostwa

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Prawda jest taka, że Czesław to sympatyczny piwosz, ale do Legii nie pasuje. Potrzeba trenera z twardą ręką, oczywiście nie wyklucza to miłego charakteru. Bo mówiąc ,,panowie dzisiaj biegamy 10 km., jutro też, i kolejne dni również,, może przecież powiedzieć to, z uśmiechem na ustach...:)

odpowiedz
Bysio - 03.10.2021 / 19:26, *.cyfrowypolsat.pl

5 porażka elegancko, Czesio wypad, pudel tez

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 03.10.2021 / 19:24, *.orange.pl

To będzie dramat co jest ważne liga czy puchary!
z pucharów nic z tego nie będzie a mistrza trzeba obronić
tylko jak jest krótka ławka jak można być tak głupim i koncentrować się na Europie

odpowiedz
Super - 03.10.2021 / 19:23, *.cyfrowypolsat.pl

Jeszcze porażka z Lechem i git, dalej wielbię ligę Europy, kluby premier hip srają na leuropy

odpowiedz
Zgred - 03.10.2021 / 19:23, *.vectranet.pl

Ten zespół akurat teraz potrzebuje twardej ręki i motywatora, a Czesław jest po prostu miłym facetem. Legia potrzebuje zmiany

odpowiedz
Pan 1969 - 03.10.2021 / 19:22, *.chello.pl

Lećcie wszyscy kupić bilety na następny mecz. Tylko posty stadion może te pizdy ruszyć

odpowiedz
Cyniek - 03.10.2021 / 20:07, *.play-internet.pl

@Pan 1969: Nie sądzę ludzie bez chonoru takich nic nie ruszy grunt że pierwszego przelew się zgadza szkoda mi ludzi co jeżdżą co mecz za tymi bez ambicji prostakami wielki szacunek dla nich

odpowiedz
Olomanolo - 03.10.2021 / 19:21, *.play-internet.pl

A może "gwiazdy" chcą zwolnić Czesława bo zabardzo ich ciśnie na treningach

odpowiedz
Bysio - 03.10.2021 / 19:20, *.cyfrowypolsat.pl

Czesiu wypad

odpowiedz
Dość. - 03.10.2021 / 19:20, *.chello.pl




Skibicki jest zmęczony.
My też jesteśmy już nim zmęczeni.

odpowiedz
Wolfik - 03.10.2021 / 19:16, *.mm.pl

Czyli idziemy śladami Lecha z poprzedniego sezonu. Jesli tak, to cały wysiłek wkładany w LE mozna psu w żyć włożyć...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:21, *.centertel.pl

@Wolfik: Może być ,,jeszcze ciekawiej,,. Jak wszyscy wiemy, cała Polska, nas ,,kocha,,. Kto wie, czy nie zawiąże się ,spółdzielnia,, żeby spuścić nas do ligi niżej. Niemożliwe? Przy takiej ,,ambitnej,, grze, wszystko jest możliwe...Nawet Radomiak na wybatożył po gołym zadzie...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2021 / 19:32, *.aster.pl

@Leśny Dziadek: Może się tak zdarzyć. Ale z marketingowego punktu widzenia, ekstraklasa bez Legii, to finansowa klapa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:36, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Jasne, tylko tymi kategoriamy to my myślimy, ale nie ci, którzy nas nienawidzą. Dla nich to niezła beka i satysfakcja.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:15, *.centertel.pl

Oby tylko Pan Stanisław zechciał do nas przyjść. Bo po takich meczach, to można puścić pawia. Inna sprawa, czy D. będzie miał odwagę zaproponować takie rozwiązanie. Jak myślicie, co Staszek zrobi z np. z Wieteską, Skibicki, Lopesem, czy Maldenoviciem? A Martins ile jest w stanie dziennie przebiec km.? Aż się boję:)) co Czerczesow zrobi ze Sliszem, jak ten zacznie na meczach podżerać batony, chipsy, czy inne smakołyki....

odpowiedz
Wolfik - 03.10.2021 / 19:24, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Zrobi to, co uzna za stosowne. Oby tylko doszło do takiej zmiany, bo Michniewicz nie potrafi zmotywować zespołu do walki w lidze. Co innego LE, tam nikt się nie oszczedza bo graja dla siebie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:31, *.centertel.pl

@Wolfik: ,,Zrobi to, co uzna za stosowne,, Bardzo Cię lubię kolego i tego się trzymajmy:)

odpowiedz
Plaskacz - 03.10.2021 / 19:14, *.chello.pl

Mecz o Mistrzostwo z łachem wv 11 kolejce u siebie. Coś niepojętego.

odpowiedz
zaniepokojony - 03.10.2021 / 19:13, *.datapacket.com

Czesiek dzwon zesz kuzwa!!!

odpowiedz
(L)egia - 03.10.2021 / 19:12, *.70.206

Fajnie, że Legia tak ładnie ciśnie w LE, ale co oni odpie*dalają w tej ekstraklasie??? Chcą zakończyć sezon w środku tabeli? Ręce opadają kur$#&a....

odpowiedz
Farme(L) - 03.10.2021 / 19:11, *.virginm.net

To już nie jest śmieszne...

odpowiedz
grzesiek - 03.10.2021 / 19:11, *.centertel.pl

A ja nie wiem szczerze mowiac o co chodzi. Napastnicy leicester ani spartaka moskwa nie mogą objechac naszych obroncow. A napastnicy lechii i innych polskich druzyn robią z naszą obroną co chcą.
Polskie kluby dziwnym trafem zaczynaja wygrywac w europie jak maja bardzo malo pinktow w rankingu...czy to wszystko nie jwst ustawiane?????

odpowiedz
Dedi - 03.10.2021 / 19:16, *.plus.pl

@grzesiek:
Bo Leicester może ma wywalone na ligę europejską a Lechia gra jak o życie. Nie wiem nie chce nawet tak myśleć

odpowiedz
Tager11 - 03.10.2021 / 19:11, *.plus.pl

Gdzie jest ten wspaniały taktyk, brak umiejętności strzeleckich.
,wykonywania rzutów wolnych itp.Puścić na urlopy zawodników jak zapowiedział taktyk.Skupić w LTC i Za........lać.

odpowiedz
Jerry - 03.10.2021 / 19:11, *.plus.pl

Chyba za dużo sił poszło wczoraj na Polonię?

odpowiedz
Jano - 03.10.2021 / 19:10, *.orange.pl

coż lech ma 100 lecie to sobie mistrza zdobędzie a Legia zagra z Wisłą lub Górnikiem Łęczna o utrzymanie!

odpowiedz
Nn - 03.10.2021 / 20:28, *.t-mobile.pl

@Jano: Co wy tacy nerwowi jesteście?? Kilka sezonów wstecz Wasz klub zdobył mistrza mając 11 porażek w sezonie. Lecha albo ugotują sędziowie albo sam się spali. Raków nie materiał na MP. Zatem trochę spokoju. Dodaje że nie jestem kibicem Legii

odpowiedz
Vuko !!! - 03.10.2021 / 21:01, *.orange.pl

@Nn: Bo tam nie ma drużyny i długo nie będzie bo nikt szatni nie trzyma. Po 2 kolejnych porażkach w LE (bo nikt chyba nie sądzi że dalej wszytsko wygramy) Czesio zostanie wywalony A trenerem zostanie jego któryś zastępca i sezon pójdzie na straty. Lech Śląsk Raków i spadkowicze już przypilnuja Legii miejsce poza 4ką

odpowiedz
Załamka - 03.10.2021 / 19:08, *.tpnet.pl

20 lat jestem na Legii, pierwsze lata nie rozpieszczały. Mistrzostwo co parę lat. Ale takiego wstydu, takiej żenady to nie pamiętam. Obrzydziliście mi piłkę na długo. Nie mówiąc o zakończeniu sezonu dla nas na dzisiaj. Wstyd taki że nie umiem ubrać tego w słowa

odpowiedz
Rozyk - 03.10.2021 / 19:11, *.centertel.pl

@Załamka: w czwartek inaczej śpiewałeś.

odpowiedz
Załamka - 03.10.2021 / 19:20, *.tpnet.pl

@Rozyk:
I w związku z tym, że wygrali z Leicester to mają nas teraz wszyscy lać jak popadnie? Dla mnie liga jest ważniejsza. A fakt że wygrywają w LE frustruje jeszcze bardziej, bo to pokazuje że tym samym składem można wygrać z kimś teoretycznie poza zasięgiem. A potem pięć razy baty od pasterzy... Dla mnie wstyd. Ale jak ktoś woli tą LE od ligi to niech dzisiaj z radością sobie piwko strzeli, czy co tam lubi

odpowiedz
Cudny Zenon - 03.10.2021 / 19:07, *.jmdi.pl

Żaden z gwiazdorków jednego sezonu nie wypromuje się do Dukli Jihlava na meczu w ekstraklasie. Oszczędzają bezcenne kosteczki na rewanż że Spartakiem, ewentualnie na Napoli. W lidze powinna grać Akademia

odpowiedz
Korek - 03.10.2021 / 19:07, *.33.226

Blamaz to malo. Czekamy na zwolnienie Michniewicza

odpowiedz
Motywacja - 03.10.2021 / 19:07, *.telkab.pl

Chyba chłopaki muszą wpaść na trening...

odpowiedz
Autor - 03.10.2021 / 19:13, *.getfiber.pl

@Motywacja: tu jest Pudzian z bejsbolem potrzeby....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:05, *.centertel.pl

Czesław zgrywa 2 skład na następny sezon i mecze w Europie:)))

odpowiedz
Adi - 03.10.2021 / 19:05, *.centertel.pl

PIŁKARZYKI PAJACYKI WY NASZĄ LEGIE HAŃBICIE BARWY KLUB TRADYCJĘ A NAS OŚMIESZACIE PRZEZ WAS JESTEŚMY POŚMIEWISKIEM DOŚĆ TEGO CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ GRAJĄ TYLKO DLA PIENIĘDZY BIEDAKI I PO CO JEŹDZIĆ NA MECZE CZAS COŚ Z TYM ZROBIĆ

odpowiedz
Zylu - 03.10.2021 / 19:05, *.centertel.pl

I po majstrze.

odpowiedz
gazza - 03.10.2021 / 19:04, *.inetia.pl

Ostatni mecz poznańskiego słowika jako treneira ??? Oby...

odpowiedz
ivi - 03.10.2021 / 19:04, *.orange.pl

niezły syf

odpowiedz
Vuko !!! - 03.10.2021 / 19:02, *.orange.pl

Wróć do szatni!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:02, *.centertel.pl

Reklama deski klozetowej, którą przed chwilą zobaczyłem, jest doskonałym podsumowaniem tej bardachy....

odpowiedz
Cafu - 03.10.2021 / 19:01, *.55.184

Żegnamy Czesia, zero mobilizacji, 8 meczów 5 w dupe, mistrz popski

odpowiedz
Brawo grajki - 03.10.2021 / 19:01, *.plus.pl

Nawrocki podziękował redakcji za plus września eh. Jeżeli nawet on popełnia błędy to chyba już z koncentracją i mentalne coś nie halo jest.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2021 / 19:09, *.aster.pl

@Brawo grajki: To nie błąd Nawrockiego, tylko Mladena, który stał jak ch...j na weselu i nawet nie był przygotowany do podania.

odpowiedz
jo - 03.10.2021 / 19:01, *.tpnet.pl

Je&@ć już te puchary. 6 pkt i c#uj styka. Nawet jak w tych pucharach będzie 4*10-0 to swoje już mamy.

odpowiedz
Co na to Mioduski? - 03.10.2021 / 19:00, *.chello.pl

Raz dwa trzy mało!!! Raz dwa trzy mało!!! Raz dwa trzy mało!!!
To ile jeszcze Mioduski???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 19:00, *.centertel.pl

A niech im piątkę przyklepią. Czesław nie panuje już nad niczym. Jeżeli jutro nie dostanie wypowiedzenia, to w klubie nie ma prawdziwego faceta...

odpowiedz
CBR - 03.10.2021 / 19:00, *.mm.pl

Ostatnio Staszek często dziwnym trafem odwiedzał a to mecz......a to ośrodek treningowy Legii.....coś czuję ,że jak Legia dziś przegra w Gdańsku to Stasiu przeniesie się na dłużej do ośrodka treningowego.......Czesiu umie ustawić legie w mocnych meczach jak Legia jest skazana na porażkę ale jak ma w lidze powalczyć to już nie ma pomysłu ........też swoje robią piłkarze,którzy na ligę mniej się spinają i dlatego potrzebny jest wstrząs i trener z Jajami.........walczyć trenować LEGIA musi panować????????????

odpowiedz
e(L)o - 03.10.2021 / 19:00, *.vectranet.pl

Dajcie tu jakąś muzyczkę !

odpowiedz
Plaskacz - 03.10.2021 / 19:00, *.chello.pl

Wracają osobowym drugą klasą.

odpowiedz
Junior - 03.10.2021 / 19:00, *.net.pl

Masakra to mało powiedziane Czesiu won

odpowiedz
McA - 03.10.2021 / 18:59, *.tpnet.pl

co jest k...

odpowiedz
hańba - 03.10.2021 / 18:58, *.chello.pl

3:0 hahaha

odpowiedz
Czesław jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 03.10.2021 / 18:58, *.plus.pl

To jest chore !!!!

odpowiedz
(L)egionowo - 03.10.2021 / 18:58, *.orange.pl

Chyba panowie sobie już ligę odpuścili. W LE większe pieniążki. Tylko niech nie zapominają że przed nimi jeszcze 4 mecze i 4 miejsce wielce prawdopodobne. Tak że możemy zostać z niczym w tym roku. A prawda jest taka że kopacze chcą się pokazać w Europie i iść do lepszych klubów na zachodzie. Niestety

odpowiedz
starszy - 03.10.2021 / 18:57, *.plus.pl

dawajcie Staśka dosyć tego dziadostwa !

odpowiedz
co za wstyd - 03.10.2021 / 18:57, *.chello.pl

http://www.maniak.tv/mk6

odpowiedz
Kkk - 03.10.2021 / 18:57, *.net.pl

Czesiu wyp... j!!!!

odpowiedz
Do Czesława - 03.10.2021 / 18:56, *.chello.pl

Jak można wystawić 2 garnitur człowieku wystawiasz najsilniejsza 11 strzelasz 2-0 i można dać odpocząć o czym ty myślałeś!!!! Czym był zmęczony Emreli Josue i cała reszta. Czesiek przegrywasz nam Ekstraklasę!!!!!

odpowiedz
Czesi - 03.10.2021 / 18:56, *.t-mobile.pl

Rotować to sobie mogl na koniec sezonu..Jakby mial wyniki..Niech jedzie na staz do Bayernu i zobaczy jak się rotuje składem i kiedy..

odpowiedz
word!up - 03.10.2021 / 18:54, *.inetia.pl

To jest chore , że w lidze nie potrafią wygrać z dziadami . Mladenovic jak zwykle najgorszy na boisku .

odpowiedz
:) - 03.10.2021 / 18:54, *.plus.pl

A Czesław po meczu powie że nie chce narzekać na los.

odpowiedz
Panie Stanisławie witamy po nowinę w Legii - 03.10.2021 / 18:53, *.t-mobile.pl

Michniewicz nie jest juz trenerem Legii

odpowiedz
Załamka - 03.10.2021 / 18:50, *.tpnet.pl

Czar prysł po czwartku, dzisiaj leszcze mistrza przegraliście. Wszyscy WON z Legii!!! Dawno takich upokorzeń w lidze nie było, o ile wogóle były...

odpowiedz
Antyczesio - 03.10.2021 / 18:53, *.plus.pl

@Załamka: Niestety trzeba się przyzwyczajać do takiego syfu w lidze dopóki ten Chórzysta będzie trenerem.

odpowiedz
Grzegorz - 03.10.2021 / 18:50, *.centertel.pl

Dla mnie ten sezon powoli stracony :(:(

odpowiedz
Jerry - 03.10.2021 / 18:49, *.orange.pl

Mam w nosie ten wynik, najważniejsze, że wczoraj wygraliśmy z Polonią.

odpowiedz
Plaskacz - 03.10.2021 / 18:49, *.chello.pl

Po meczu i mistrzostwie.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 18:49, *.master.pl

Wyłączyłem to w pi.du.Nie da się tego oglądać.

odpowiedz
robert - 03.10.2021 / 19:06, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): zrobiłem to samo. Oddają poznaniakom mistrzostwo walkowerem.

odpowiedz
robert - 03.10.2021 / 19:12, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): zrobiłem to samo. Oddają poznaniakom mistrzostwo walkowerem.

odpowiedz
Zielu - 03.10.2021 / 18:48, *.centertel.pl

Brawo ku...a

odpowiedz
Dedi - 03.10.2021 / 18:47, *.plus.pl

Stasio Czerczsow nie bez przyczyny obiekty już oglądał ... Pewnie już lux mieszkanie załatwione....

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.10.2021 / 18:50, *.plus.pl

@Dedi: no ba on nie zamieszka w LTC jak Czesio przeciez

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:46, *.centertel.pl

8 pierwszych spotkań - 3 wygrane, 5 porażek. Był taki sezon?

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 18:48, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: chyba 2001 2002 za Okuki z tym podziałem na grupy A i B ale pewny nie jestem

odpowiedz
Leo - 03.10.2021 / 18:54, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: w 2002 Legia została mistrzem więc mi to nie pasuje bardziej bym obstawiał 91/92 i słynne odwróć tabele zobaczysz Legię na czele.

odpowiedz
:) - 03.10.2021 / 18:55, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: a z Hasim czasem tak nie było?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:55, *.centertel.pl

@Zbieracz kartonow: To mamy szansę pobić rekord w następnej kolejce...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 18:57, *.plus.pl

@Leo: dzielili punkty w 2001 2002 bodajże zaczęli od porażek ze Śląskiem Amica i remis z Radomskiem?

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 18:46, *.plus.pl

I caly plan na drugą połowę też w pi...u.

odpowiedz
Karo - 03.10.2021 / 18:45, *.orange.pl

jak tak będa grac to nie wygramy meczu i nastepnych też z Lechem napewno w plecy Michniewicz nie chce wygrywać w lidze po jego komentarzach to widać wywalic go na zbity pysk w pucharach na farcie te zwycięstwa.

odpowiedz
711 - 03.10.2021 / 19:04, *.virginm.net

@Karo: Amica to się przejdzie po Nas ,i to jest najbardziej smutne.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 18:44, *.master.pl

I po wszystkim. Panie trenerze czas podjąć męską decyzję.

odpowiedz
Damian - 03.10.2021 / 18:44, *.comcast.net

Karny!!!!!!!!!!! Je..ni sedziowie!!!!

odpowiedz
Problem z motywacją najemników - 03.10.2021 / 18:41, *.getfiber.pl

Jak grają w LE to wiedzą że ktoś ich ogląda i chcą się pokazać jak graja na krajowym podwórku mają to gdzieś ..... na ta chwile Maden , Pekhart, Lopes brak woli i chęci.

odpowiedz
kudłaty - 03.10.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

Skibicki chłopaku fajne masz włosy. Trwała? Ale trenuj więcej i skuteczniej

odpowiedz
Jano - 03.10.2021 / 18:35, *.orange.pl

grają jak nasze chłopaki z B klasy po 7 piwach!

odpowiedz
Marcin - 03.10.2021 / 18:33, *.play-internet.pl

Skibicki do fryzjera, Mladenovic out !

odpowiedz
Żyrardów - 04.10.2021 / 16:29, *.chello.pl

@Marcin: Dokładnie.

odpowiedz
atmosferic - 03.10.2021 / 18:32, *.orange.pl

Powtarzam od 3 kolejki żeby go zwolnić bo będzie coraz gorzej to nie - trzymają go. Ok, trzymajcie go aż przegra wszystko przed nowym rokiem - nie wyjdzie z grupy ligi europy, przegra puchar polski i nie załapie się do pucharów - on już nie ma pomysłu jak w lidze wygrać mecz. Nawet z łęczną i wisłą k który każdy leje on miał ogromne probelmy.

odpowiedz
Robert - 03.10.2021 / 18:31, *.versatel.nl

Skibicki to ma więcej strat niż podań, na prawdę

odpowiedz
speed - 03.10.2021 / 18:30, *.play-internet.pl

Od czasu kiedy Czesiu jest w Legii, nie widzę jakiegokolwiek pomysłu na grę. Jest marazm. A puchary to tylko i wyłącznie jeden wielki fart i na tym farcie Czesio jeszcze jedzie. Zakładam w najbliższym czasie trzy koła ratunkowe. w tym trzecie najważniejsze telefon do Staszka.

odpowiedz
Kamuflaż - 03.10.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

45 min i jak nie będzie 3 pkt, pan Michniewicz przestanie pełnić rolę trenera.

odpowiedz
Rambo - 03.10.2021 / 18:29, *.centertel.pl

Wystawianie Skibickiego i Mladena to jawny sabotaż. Dlaczego za tego Skibę nie gra od początku Kastrati skoro z Leicester grał tak krótko???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:29, *.centertel.pl

To mają być zawodowi piłkarze? To ja jestem Pustynny Dziadek:)) Normalny człowiek pracuje 8 albo i więcej godzin dziennie. A oni 2 razy w tygodniu nie mają sił biegać? To co oni robią na treningach, w szachy grają? A może w Play Station? Tak dalej być nie może.

odpowiedz
speed - 03.10.2021 / 18:33, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Kiedyś to były chłopy! A teraz... popierdółki.

odpowiedz
patataj - 03.10.2021 / 18:28, *..

Ale kibel

odpowiedz
Julon - 03.10.2021 / 18:28, *.timplus.net

Tu jednak potrzebny będzie Czerczesow!

odpowiedz
Zielu - 03.10.2021 / 18:28, *.centertel.pl

A jest możliwość zatrudnić dwóch trenerow?

odpowiedz
Mietek - 03.10.2021 / 18:27, *.vectranet.pl

To co Legia gra do przerwy woła o pomstę do nieba. Masakra jakaś. Taki Skibicki to powinien wracać na kolanach do Warszawy po takiej pierwszej połowie. Dramat.

odpowiedz
ryba socho - 03.10.2021 / 18:25, *.t-mobile.pl

skibicki mladen ANTYLEGIA

odpowiedz
M - 03.10.2021 / 18:25, *.getfiber.pl

Musztarda wywiad na pamięć przed meczem wkuwał.....

odpowiedz
Ziomek - 03.10.2021 / 18:25, *.oxynet.pl

Michniewicz jest albo ślepy albo głupi, kur.. mladenovic od początku sezonu gra dno a on go co chwile wystawia do gry. Ogólnie cala legia dzisiaj to jest dno i 2 metry mułu, nie graja nic i jako kibic hu. mnie to obchodzą puchary, liga ucieka a my co mecz nic w niej nie gramy!!!

odpowiedz
Konrad - 03.10.2021 / 18:24, *.plus.pl

Mówiłem śpiewać nie poddawaj się od pierwszej minuty :)

odpowiedz
luki - 03.10.2021 / 18:32, *.t-mobile.pl

@Konrad: Chyba : LEGIA GRAC K.RWA MAC!!! ;)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.10.2021 / 18:24, *.plus.pl

Jeszcze 45 minut i wolne :)

odpowiedz
Wiekek - 03.10.2021 / 18:24, *.kompex.pl

Gwiazdeczka Mladen, wielki Rafa i skiba do zajezdni. Odrazu.

odpowiedz
meter - 03.10.2021 / 18:32, *.t-mobile.pl

@Wiekek:
Pełna zgoda.Dodatkowo,zakaz zbliżania się do 1 drużyny na miesiąc!

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 18:24, *.master.pl

Przy ewentualnej porażce w Gdańsku,a po pierwszej połowie wszystko na to wskazuje los Michniewicza wydaje się być przesądzony.5 poreażek w 8 meczach to nawet nie jest katastrofa.Trudno znaleźć słowo żeby to określić.

odpowiedz
L - 03.10.2021 / 18:24, *.play-internet.pl

Dlaczego za Emreliego gra Pekhart a za Kastratiego gra skibicki? Michniewicz chce przegrać ten mecz czy co?

odpowiedz
anonim - 03.10.2021 / 18:23, *.cyfrowypolsat.pl

Po przerwie reprezentacyjnej porażka z Lechem..

odpowiedz
Miki - 03.10.2021 / 18:23, *.plus.pl

Wystawianie Skibickiego, Mladenowica, Lopeza to sabotaż

odpowiedz
Go4goal - 03.10.2021 / 18:23, *.centertel.pl

Czy ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego piłkarz o takich umiejętnościach jak Skibicki gra w takim zespole jak Legia??? Ten człowiek oprócz biegania nie potrafi kompletnie nic!!! Michniewicz wyleczył się już z Hołowni, kiedy wyleczy się ze Skibickiego???

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2021 / 18:22, *.aster.pl

W Legii gra dziś dziewięciu. Skibicki i Mlden, grają w Lechii. Mogliśmy stracić parę bramek, ale straciliśmy jedną, po wolnym, którego nie powinno być. Umacniamy się nad strefą spadkową.

odpowiedz
WSTYD - 03.10.2021 / 18:22, *.t-mobile.pl

WSTYD I HAŃBA!!!!!! ZEJDZCIE Z BOISKA LAMUSY BO HAŃBICIE NASZE BARWY!!!!! mało mnie liga Europy obchodzi jak mamy w tym sezonie z ligi spaść, co to K. W. A MA BYĆ?!?!?

odpowiedz
Biała Siła - 03.10.2021 / 18:21, *.vectranet.pl

Mentalność jest słaba

odpowiedz
:) - 03.10.2021 / 18:21, *.plus.pl

5 zmian w przerwie i jazda

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 18:23, *.plus.pl

@:): szkoda że nie można 11 dokonac.

odpowiedz
Ator - 03.10.2021 / 18:20, *.vectranet.pl

Strefa spadkowa, a zespół nie jest zdeterminowany? Wszyscy zmęczeni? Przecież tu już od pierwszej minuty murawa powinna się palić od zprdl. Młodzi ludzie,a mają mniej energii od staruszek z sanatorium. Wstyd

odpowiedz
Pierwsza połowa bez strzału celnego - 03.10.2021 / 18:19, *.getfiber.pl

Brak słów....

odpowiedz
Spackman - 03.10.2021 / 18:19, *.chello.pl

dobre jest to że nie spadną do strefy
spadkowej na przerwę z meczami drużyny narodowej

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:19, *.centertel.pl

Problem jest w mentalu i przygotowaniu fizycznym do sezonu. Jedno wynika z drugiego. I taka uwaga - panie Czesiu, pressing nie polega na tym, że 4 biegnie do 1, tylko każdy pilnuje swojego. A może w przerwie po....batonie i w drugiej połowie będzie inaczej...

odpowiedz
Jerry - 03.10.2021 / 18:17, *.207.178

Obecność Mladenowicza ba boisku to sabotaż.

odpowiedz
Plaskacz - 03.10.2021 / 18:17, *.chello.pl

Skibicki rezerwy.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 18:16, *.master.pl

Niestety Legia do Gdańska nie dojechała. Najbardziej żenujące 45 minut w wykonaniu "Wojskowych" od kilku sezonów. Tragedia to za mało powiedziane.

odpowiedz
Zielu - 03.10.2021 / 18:16, *.centertel.pl

Mladen 100% strat.... Czym wiecej może się popisać żeby usiąść na trybunach

odpowiedz
Tager11 - 03.10.2021 / 18:15, *.plus.pl

Extra myśl szkoleniowa,posadzić na ławce dobrych zawodników w meczu bardzo ważnym,wpuścić Mladenowicza,Skibickiego itp 14 dni przerwy na reprezentację,a gramy takim składem,PRZEMĘCZENI TRZEBA IM DAĆ URLOPY.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 18:19, *.plus.pl

@Tager11: tu nie ma żadnej myśli szkoleniowej ani żadnego myślenia na boisku.

odpowiedz
Konrad - 03.10.2021 / 18:15, *.plus.pl

Jak tak dalej będzie to puchary beda nas kosztowały 1 liga. Wszyscy nas ogrywja. Z Wigrami Suwałki się udało

odpowiedz
L - 03.10.2021 / 18:15, *.play-internet.pl

Michniewicz wystawiając taki skład sam sobie strzela w stope.

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2021 / 18:15, *.telnaptelecom.pl

Michniewicz zwolniony....

odpowiedz
Zealley - 03.10.2021 / 18:14, *.chello.pl

panowie - włączcie sobie o 19.00
Wielkie Derby Pragi- szkoda nerwów i zdrowia na tych dziadów

odpowiedz
Zielu - 03.10.2021 / 18:14, *.centertel.pl

My gramy z kontry... Pekhartem... Nie wierze

odpowiedz
wtf - 03.10.2021 / 18:20, *.chello.pl

@Zielu: I drugim szybkobiegaczem Lopesem

odpowiedz
wtf - 03.10.2021 / 19:00, *.chello.pl

popisał się ten co go do kadry wpychają

odpowiedz
wtf - 03.10.2021 / 19:04, *.chello.pl

popisał się ten co go do kadry wpychają

odpowiedz
Dedi - 03.10.2021 / 18:14, *.plus.pl

Dorba ide zaraz z psem 5 porażka się szykuje wstyd. Sheriff potrafi się zmotywować na ogórkową ligę....

odpowiedz
na ten moment - 03.10.2021 / 18:14, *.vectranet.pl

Slisz ciągle podciąga koszulkę po kilka razy w czasie meczu i wyciera nos. Tik nerwowy, katar sienny? Chłopaku zacznij grać

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:23, *.centertel.pl

@na ten moment: Widocznie szuka batona i chlipie, bo zapomniał, albo ma zakaz.

odpowiedz
Adi - 03.10.2021 / 18:14, *.centertel.pl

GRAJĄ DLA PIENIĘDZY W LE A TAK TO HAŃBIĄ BARWY KLUB I TRADYCJĘ A NAS OŚMIESZAJĄ PRZEZ NIBY PIŁKARZY JESTEŚMY POŚMIEWISKIEM DOŚĆ TEGO CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ

odpowiedz
Plaskacz - 03.10.2021 / 18:12, *.chello.pl

Mamy kogoś za Mladenowicia?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:11, *.centertel.pl

To jakaś parodia i to powtarzalna. Zawodnik podaje niecelnie i ma pretensje, że tam nikogo nie było:))))

odpowiedz
na ten moment - 03.10.2021 / 18:11, *.vectranet.pl

Wygląda to tak jakby piłkarze wybierali sobie mecze w których chce im się grać. Dzisiaj od początku 0 konkretów w stylu jakoś to będzie.

odpowiedz
Mck - 03.10.2021 / 18:10, *.t-mobile.pl

My zmeczeni rotacje a Lewandowski gra kazdy mecz jak i skład Bayernu..Polska myśl szkoleniowa..Rotacje rotacje rotacje..A gdzie nie patrze po dzisiejszych składach to takie same jak w srode,czwartek..Ale my komputery,drony,KATASTROFA..GÓRNIK ŁECZNA CZEKA NA CIEBIE CZESIU..

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 18:09, *.master.pl

Tego anty futbolu w wykonaniu Legii nie da się za skur..syna oglądać.

odpowiedz
ja - 03.10.2021 / 18:09, *.t-mobile.pl

Kto uczyl Miszte mur ustawiac?

odpowiedz
Quad74 - 03.10.2021 / 18:09, *.chello.pl

No i po co Jędza znowu faulował... Te jego wejścia w przeciwnika to już jakaś patologia. Dobry piłkarz, legenda Legii itd. - ok, ale to jakaś dysfunkcja umysłowa. Który to już raz...

odpowiedz
wtf - 03.10.2021 / 18:08, *.chello.pl

mur to chyba miał osłaniać trybuny

odpowiedz
Pier...ole - 03.10.2021 / 18:07, *.t-mobile.pl

Mam dojść..Czerczesow proszę bo za rok to my będziemy w 2 lidze..Gwiazdy tylko graja jak im się chce..Do Kurr.... dlaczego takie zmiany przed przerwa na reprezentacje...Co to za deb...l..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:06, *.centertel.pl

M.P to raczej po tym sezonie nie będzie...Oby były puchary, bo jak na razie to widać ciemność...

odpowiedz
... - 03.10.2021 / 18:06, *.tpnet.pl

Zejdźcie z boiska bo wstyd tylko, żenada... To jest niepojęte. Wkłady do koszulek

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2021 / 18:06, *.telnaptelecom.pl

Kupon Jędza wraca do formy z Mielcem.

odpowiedz
wukashi - 03.10.2021 / 18:06, *.play-internet.pl

No i ch no i czesc

odpowiedz
Pab(L)o - 03.10.2021 / 18:06, *.mm.pl

W przerwie 4 zmiany, w tym skibicki od razu do rezerw

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 18:05, *.master.pl

Żenada.

odpowiedz
M - 03.10.2021 / 18:04, *.t-mobile.pl

To jest Sabotaż..!!!

odpowiedz
Dedi - 03.10.2021 / 18:03, *.plus.pl

Szczęście mamy że nadal 0:0

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 18:01, *.centertel.pl

Wietes zagarnął piłkę łapą, w polu karnym...

odpowiedz
Adix - 03.10.2021 / 17:55, *.mm.pl

Rewelacyjny Skibicki! Wiency go!!!!

odpowiedz
Konrad - 03.10.2021 / 17:54, *.plus.pl

Taktyka na ekstraklasę wytrwać pierwsza połowę

odpowiedz
L - 03.10.2021 / 17:53, *.tpnet.pl

Skibicki co dostanie piłkę to ją traci.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 17:52, *.master.pl

20 minut za nami i tragiczna gra Legii. W ofensywie nie istniejemy.Skibicki nieporozumienie.

odpowiedz
Dedi - 03.10.2021 / 17:50, *.plus.pl

Niech ktoś naszym powie że jak nie wygramy ligi to w przyszłym roku najważej elitarna Liga konferencji i mecze z Florą.

odpowiedz
L - 03.10.2021 / 17:46, *.t-mobile.pl

Podrzućcie link do meczu

odpowiedz
Konrad - 03.10.2021 / 18:03, *.plus.pl

@L: nie chcesz tego oglądać. Uwięzi mi

odpowiedz
LEGIA to MY! c u L t - 03.10.2021 / 17:45, *.as9105.net

17:26 - "We are always there!" - it comes from the Legia sector. Meanwhile, the players go out onto the pitch

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2021 / 17:44, *.aster.pl

Czesiek, zdejmij Skibickiego!!!!

odpowiedz
Pawel - 03.10.2021 / 17:38, *.mm.pl

Skibicki 3 kontakty i 3 straty.... bez komentarza.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 17:36, *.centertel.pl

Mam ogromną prośbę do prezesa - sprzedajmy w zimie Wietesa i kupmy dobrego stopera. To jest jakiś dramat...

odpowiedz
Załamka - 03.10.2021 / 17:36, *.tpnet.pl

Wiem, że to dopiero początek meczu, ale tu będzie straszna klęska niestety... Legia w tym roku gra tylko w lidze europy, na ligę nawet nie wychodzą na boisko. WSTYD!!!

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2021 / 17:35, *.telnaptelecom.pl

4 minuta i 5 podań do rywala. Co oni odp...?

odpowiedz
Cziko - 03.10.2021 / 17:30, *.play-internet.pl

No z takim składem-bęcki. Abym sie mylił

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 17:28, *.centertel.pl

Nie ważne, kto grą, ma być rycie boiska i jazda na zadach. I zwycięstwo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 17:31, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: (Nieważne kto gra)

odpowiedz
Olo - 03.10.2021 / 17:27, *.t-mobile.pl

Panowie poproszę o jakiś link do meczu

odpowiedz
L - 03.10.2021 / 17:27, *.tpnet.pl

Pekhart z obecną formą nie ma prawa wyjść w pierwszym składzie szczególnie jeśli spojrzymy na to w jakiej formie jest Emreli.

odpowiedz
Szok - 03.10.2021 / 17:25, *.t-mobile.pl

Czy on nie pojmuje ze robi krzywdę nam..Vo z tego ze w tym roku puchary jak za rok moze ich nie byc i bedzie płacz i Czesio bedzie sobie trenował jakies Zagłębie.. liga to obowiązek w tym momencie..A Lopez i Pethart i brak Josue..

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 03.10.2021 / 17:21, *.plus.pl

Liczę na Mladenovicia że się zmotywuje na mecz ze swoim byłym klubem.

odpowiedz
Fan - 03.10.2021 / 17:18, *.plus.pl

Inny teatr to inne lalki tylko scena ta sama.

odpowiedz
Realista - 03.10.2021 / 17:16, *.plus.pl

Kadra liczna ale grajkowie dobrzy nieliczni zwłaszcza dziś na boisku od pierwszej minuty

odpowiedz
Lopez haha - 03.10.2021 / 17:10, *.t-mobile.pl

Nawet jak strzela dzisiaj po bramce to uważam że bezsensu ze oni graja.. Legia nie ma w nich przyszłości,nie graja ładnej pilki,są to toporni zawodnicy malo dynamiczni jak na napastników i bezsensu tracić czas na granie takimi zawodnikami.. Jak już to było młodych puścić..Szczerze to się dziwie Miodkowi ze to jeszcze trawi..

odpowiedz
Lopez ale nie ten - 03.10.2021 / 17:15, *.plus.pl

@Lopez haha: Lopez ale Ivi to byłbym za żeby zagrał u nas :)

odpowiedz
:) - 03.10.2021 / 17:05, *.plus.pl

Ciekawe czy Stanisław będzie na trybunach?

odpowiedz
Ja - 03.10.2021 / 17:09, *.plus.pl

@:): Moze to Czerczesow taki skład mu doradził po treningu na którym był?

odpowiedz
:) - 03.10.2021 / 17:13, *.plus.pl

@Ja: Stanisław to aż tak głupi by nie był a poza tym grał 4 obroncow ;)

odpowiedz
Kociol - 03.10.2021 / 17:05, *.t-mobile.pl

Czekalem z miłą chęcią na mecz ale jak zobaczyłem Lopeza i Peharta to rece opadaja.Ich nie da się ogladac..Zero przyjemności..O vo chodzi ? Poszlo mu w pucharach na farcie to mysli ze jest królem i liga tez pojdzie na farcie..Rece opadaja

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 17:04, *.plus.pl

Oszczędzać to się będą cały tydzień bo powiedział w którymś wywiadzie że da im znowu kilka dni wolnego po meczu.

odpowiedz
Kolega po szalu - 03.10.2021 / 17:11, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: dla CM-a przerwa na kadrę oznacza przerwę w treningach :)

odpowiedz
speed - 03.10.2021 / 17:03, *.play-internet.pl

Lopes tragedy. Wzięty po taniości i gra po taniości (czyt. bezbarwnie). Już lepiej niech się młodzi ogrywają.

odpowiedz
Mck - 03.10.2021 / 17:02, *.t-mobile.pl

Lopez i Pehart..On chyba chce być zwolniony.. O co tU chodzi..Przerwa na repre.. A on oszczędza? JA JESTEM W SZOKU

odpowiedz
Rytm - 03.10.2021 / 16:52, *.centertel.pl

Czesław to udaje, że jest głupi albo po prostu jest głupi.

odpowiedz
Cyniek - 03.10.2021 / 16:36, *.play-internet.pl

Spokojnie armaty wejdą po przerwie

odpowiedz
Pab(L)o - 03.10.2021 / 16:34, *.t-mobile.pl

Nie da się zagrać optymalnym składem przed przerwą reprezentacyjną? Kto pamięta kiedy wygraliśmy jak mecz zaczynał Tomas, Lopez i Skiba ? Jeszcze dziś naprawdę z dobrym rywalem, a w przerwie dwie zmiany, ehhh

odpowiedz
Olo - 03.10.2021 / 16:31, *.t-mobile.pl

Panowie poproszę o jakiś link do meczu

odpowiedz
Legion - 03.10.2021 / 16:18, *.chello.pl

K.....a a w lidze znowu Mahir i Kastrati na ławce, a w pierwszym składzie Pekhart, Lopez i Skibicki. Michniewicz czy ty w ogóle nie wyciągasz wniosków?! Znowu męczenie buły i po meczu, że zabrakło szczęścia?!

odpowiedz
Załamka - 03.10.2021 / 16:15, *.tpnet.pl

A na ligę konsekwentnie Czesio olewka, patrząc na skład to dzisiaj wypisujemy się z walki o mistrzostwo w tym roku...

odpowiedz