fot. Woytek / Legionisci.com

Pokaz ultras w Gdańsku [VIDEO]

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugiej połowie meczu z Lechią Gdańsk w sektorze kibiców Legii zaprezentowana została prezentacja ultras. Legioniści odpalili race, ognie wrocławskie i machali kilkudziesięcioma flagami na kijach. Poniżej możecie obejrzeć film z oprawą.

Fotoreportaż z meczu - 55 zdjęć Woytka




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
:) - 05.10.2021 / 11:45, *.chello.pl

syrenka....

odpowiedz
F**K BLM !! - 04.10.2021 / 20:32, *.btcentralplus.com

Kibice Legii to klasa swiatowa. Gdyby byl puchar Ligi Mistrzow kibicow to bysmy mieli juz 5 lub 6 wygranych.

odpowiedz
KibicLegii - 05.10.2021 / 18:41, *.145.220

@F**K BLM !!: nie przesadzaj...duzo ekip w europie sie duzo lepiej prezentuje, np dynamo drezno, liczbowo na wyjazdach i choreograficznie tez. Fc Kopenhaga i wiele innych. U nas wieje nuda od lat, prezentacje to malowana sektorowka zawsze i te choragiewki czerw ziel, co maja juz z 15lat.....nikt nie widzi ze potrzeba urozmaicenia? Zyleta daje mozliwosci ale najprosciej to przykryc ja sektorowka i niech ludziska sie ciesza ze jest cokolwiek,a nie zapominajcie ze to ludzie z calego stadionu daja na to kase, a przeciez nikt za darmo tego nie robi...

odpowiedz
Antydebil - 04.10.2021 / 19:58, *..

@Ultras: obok ultrasów to ty może kiedyś stałeś czerwona raco :)))

odpowiedz
Ultras - 04.10.2021 / 19:17, *.233.50

Nuda, od lat to samo, a te race czemu nie czerwone tylko jakies wyblakle? W latach 90tych byly czerwone racowoska, race morskie z niemiec Comwlwt,ateraz chinski szahs, racowisko lechii lepsze

odpowiedz
Cudny Zenon - 04.10.2021 / 15:46, *.jmdi.pl

I g9wno z tego machania wyszło - bardzo duże i śmierdzące

odpowiedz
syrenka - 04.10.2021 / 14:45, *.orange.pl

Warszawa i Legia, Legia i Warszawa! Mam tylko tyle i aż tyle do napisania. Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
WO(L)A - 04.10.2021 / 12:25, *.gov.pl

A co się stało z działem "Na stadionach"?

odpowiedz
Korwinista - 04.10.2021 / 19:49, *.t-mobile.pl

@WO(L)A: Podpisuję się pod pytaniem

odpowiedz
oLaf - 05.10.2021 / 11:50, *.vectranet.pl

@Korwinista: popieram, to był super dział! : )

Lechia rzeczywiście musi mieć olbrzymie kompleksy wobec Legii jak prezentuje taką choreo z syrenkę - po co to? ma być śmieszne czy co?

odpowiedz
Felek - 04.10.2021 / 08:53, *.netfala.pl

Z kolei Lechia się popisała kompleksem Legii. Gdański szajs.

odpowiedz
L - 04.10.2021 / 07:48, *.170.204

Naj(L)epsi

odpowiedz
rob bandit - 04.10.2021 / 06:15, *.play-internet.pl

zajebisty ultra chaos... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Tomasz - 04.10.2021 / 03:03, *.tpnet.pl

Mega , mistrzowski doping i ekstra piro . A ordynarne betony mogą być (chyba już są) bardzo zawstydzone różnicą klas na trybunach , na naszą korzyść . O ich ''oprawie''nie warto w ogóle wspominać , żałosna kompromitacja Lechii . Jak to dobrze , że nie mamy z nimi już nic wspólnego . Tylko (L)egia ! (I nasze Zgody) .

odpowiedz
bep - 04.10.2021 / 10:08, *.230.191

@Tomasz: Zastanawiam się jakimi oni wszyscy musza być życiowymi przegrywami w tym Danzig, żeby obrażać przyjezdnych w oprawie.

odpowiedz
1916 - 04.10.2021 / 18:40, *.elpos.net

@Tomasz: doping z filmiku to był doping Lechii. Na wyjeździe nasz doping był chu...wy, część osób powinna się zastanowić po co w ogóle przyjeżdża. Mefedron i wódka od rana a potem ręce w kieszeni i obserwowanie piłkarzy zamiast dopingowania.

odpowiedz