fot. Woytek / Legionisci.com

Plan treningowy na najbliższe dni

Mishka, źródło: Legionisci.com

Po meczu z Lechią Gdańsk spora grupa piłkarzy Legii Warszawa wyjedzie na zgrupowania reprezentacji narodowych. Pozostali otrzymali 2 dni wolnego od sztabu trenerskiego. Najbliższy trening zaplanowany jest na środę na godzinę 17. W czwartek odbędą się dwa treningi - o godzinie 11 i 17. W piątek natomiast legioniści spotkają się o godzinie 11. Podczas wrześniowej przerwy na kadrę piłkarze Legii otrzymali aż tydzień wolnego.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
A TRENER DAŁ IM TYDZIEŃ WOLNEGO...ZA CO?! - 06.10.2021 / 12:41, *.120.1

PIŁKI LEŻAKUJĄ JAK STOJĄ PIŁKARZE A GRUBY LENIWY CESIO...MYŚLI ZNOWU O KIEŁBASIE....

odpowiedz
Lw73 - 06.10.2021 / 08:32, *.t-mobile.pl

A po czym oni tacy zmęczeni? Po tym przdczłapanym meczu w Gdańsku?
Ale jeśli ma to służyć by przynajmniej ograc Lecha to o tym zapomnę :))

odpowiedz
R - 05.10.2021 / 07:44, *.play-internet.pl

To faktycznie ciężka praca ich czeka.. Zamiast robić formę to tydzień wolnego... Masakra

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2021 / 00:48, *.centertel.pl

Do kopalni na tydzień, odechce się dni wolnych.

odpowiedz
(L)ukasz - 04.10.2021 / 20:35, *.vectranet.pl

A do meczu z Lechem kiedy się zaczną przygotowywać?

odpowiedz
Miasto Rafałka - 04.10.2021 / 18:51, *.play-internet.pl

Niech teraz trenują na PlayStation, żeby nogi im odpoczęły

odpowiedz
c u L t ⚽️ Super ⚽️ Coach - 04.10.2021 / 17:51, *.02.net

Wystarczy dać każdemu piłeczke na własność niech sobie oznaczy markerem że to jego i cały czas z nim od rana do wieczora ,przy nodze wierna piłka,bieganie kilka okrárzeń dookoła z piłkami,treningi z piłkami zabawa z piłkami i technika itd dobranoc ✨⚽️✨

odpowiedz
word!up - 04.10.2021 / 17:14, *.inetia.pl

Zakazać Jędrzejczykowi gry na skrzydle. Już go kiedyś tam pchali i źle to się dla Legii kończyło. On jest obrońcą. Jeśli pcha się do przodu to zaraz łapie głupie kartki . No i jest zagubiony w ofensywnej grze. Po 2 ciężkie treningi umysłowe odnośnie taktyki i ustawiania się na boisku . To trener musi poustawiać klocki a te mamy porządne. Legia Mistrz !!!

odpowiedz
Luk - 05.10.2021 / 14:44, *.t-mobile.pl

@word!up: jestes debilem czy co? Z lester bym najlepszym zawodnikiem .

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 04.10.2021 / 14:39, *.centertel.pl

Czego uje niemyte nie rozumieją "za kibicowski trud,za święte barwy twe". Czy to jest takie trudne ogarnąć ? Jeśli w kilku meczach gryziesz trawę to szybciej pójdziesz w świat. A taką grą to skauci omijają Ł3 i zainteresowania mogą spływać z 1 ligi fortuna. Gamonie robią sobie i nam na złość. Dajcie mi szansę to pokaże jak się zapier do nieprzytomności za Legie. Nie chce wynagrodzenia, za darmo to zrobię. Piłka to pasja,a nie praca. Jak przegrają z Lechem to wbijam na murawę i wale po pysku

odpowiedz
LG - 04.10.2021 / 15:23, *.chello.pl

@NieznanyFanatyk: A teraz weź głęboki oddech i wyluzuj, a potem zacznij myśleć, jak wejść na murawę po meczu z pyrami.

odpowiedz
Konkwista 88 - 04.10.2021 / 16:14, *.t-mobile.pl

@NieznanyFanatyk: Wątpię byś miał odwagę, teraz są takie kary i zakazy, że takich akcji już nikt nie robi. To nie lata 90-te, bez monitoringu. W internecie każdy szczekać potrafi, nawet małolat jest bohaterem.

odpowiedz
Kamil - 04.10.2021 / 14:31, *.155.218

Na 11 do roboty, fajna sprawa…

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 04.10.2021 / 21:00, *.plus.pl

@Kamil: ciekawe na ile godzin ta robota?

odpowiedz
urs72 - 04.10.2021 / 21:03, *.chello.pl

@Kamil: na 11 pod klubem ,zanim się pokręcą to już 12 , na boczne boisko zrobic ze 4 pajacyki ,bieg pomiędzy pachołkami , do szatni zjazd ,do sauny ,pod prysznic , i po robocie czyli jakaś 13 spok , dzinonek zleciał a potem 5 dni przerwy i 100tys na koncie wpadło

odpowiedz
Trzeba obudzić Ksiécia Miodoustnego! - 06.10.2021 / 01:47, *.151.186

@urs72: Inaczej Cesio i reszta naciâgaczy zciágnie nas na dno....

odpowiedz