fot. Legia Fight Club

Kick-boxing

Trzy medale w PP low-kick

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzy medale zdobyli kick-bokserzy Legii podczas zawodów Pucharu Polski w formule low-kick, które odbyły się w Starachowicach. Złoty medal wśród juniorów starszych, w kategorii wagowej -63,5kg zdobył Konrad Kamiński. Srebrny medal wśród seniorek, w kat. -52kg wywalczyła Justyna Falkiewicz, a srebro zdobył również Michał Dąbrowski - w rywalizacji juniorów starszych, kat. -57kg.

Michał nie zdecydował się na przyjęcie złotego medalu bez rywalizacji w swojej kategorii wagowej (-54kg) i wystartował w kat. -57kg, w której zdobył srebrny medal.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.