fot. Woytek / Legionisci.com

Relacja z trybun: Niewykorzystany potencjał

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze Legii w tym sezonie w europejskich pucharach pokazują klasę niemal w każdym meczu, ale podobnego zaangażowania brakuje im wyraźnie przy okazji meczów na krajowym podwórku. Po pierwszej czy drugiej porażce można było jeszcze mówić o wypadku przy pracy, kiedy jednak przychodzi piąta porażka w ósmym meczu ligowym, wkurzenie bierze górę.

Niestety, tym razem mimo najliczniejszego wyjazdu w obecnym sezonie, również nie możemy być zadowoleni ze swojej postawy. Zdecydowanie stać nas na lepszy doping niż ten, który zaprezentowaliśmy w niedzielę w Trójmieście. Musimy wyciągnąć wnioski zdecydowanie szybciej niż piłkarze, którzy po meczu zostali - po raz pierwszy od dawna - wygwizdani pod naszym sektorem.

Nastroje w czwartkowy wieczór po meczu z Leicester były doskonałe i w bardzo dobrych humorach rozpoczęliśmy podróż do Gdańska, dokąd ruszyliśmy pociągiem specjalnym na siedem godzin przed rozpoczęciem spotkania. Kolejny raz policja wymyśliła konieczność przesiadki całej naszej grupy na jednej z trójmiejskich stacji, albowiem peron przy stacji znajdującej się nieopodal stadionu Lechii jest zbyt krótki, by pomieścić nasz skład z 14 wagonami. Tak więc kiedy dotarliśmy do stacji Gdańsk Wrzeszcz, przesiedliśmy się w SKM-kę, którą dojechaliśmy w ciągu kilkunastu kolejnych minut do stacji docelowej. Zapas czasowy mieliśmy spory, dzięki czemu cała nasza grupa weszła na sektor gości przed rozpoczęciem meczu, pomimo otwartych zaledwie czterech z ośmiu dostępnych bramek.



W sektorze gości wywiesiliśmy 9 flag - m.in. "Legia Warszawa", "Olimpia Elbląg", "Grochów", "Jelonki", "Ursynów", "Śródmieście Południowe", "Przasnysz", "Wola". Przed rozpoczęciem meczu wywiesiliśmy również transparent "Emil, spoczywaj w pokoju!", poświęcony kibicowi Lechii, który zginął przed tygodniem w drodze na wyjazdowy mecz z Górnikiem Łęczna. Spotkanie poprzedziła też minuta ciszy ku jego pamięci.

Nasza liczba na tym wyjeździe była bardzo przyzwoita - 1590 osób. Niestety, doping z naszej strony zdecydowanie był poniżej możliwości tak licznej grupy. Wielokrotnie w znacznie mniejszych liczbach potrafiliśmy rozkręcić fanatyczny doping. Tym razem, pomimo starań gniazdowego, nie wychodziło nam to najlepiej. W asyście trzech bębnów w pierwszej połowie najlepiej wychodziła nam pieśń "Do boju Legio marsz...". Niestety, już w pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie i to oni nakręcili się korzystnym wynikiem. Łącznie mecz z Legią obejrzało 23,5 tysiąca kibiców - to rekord frekwencji w Gdańsku w obecnym sezonie i jeden z najlepszych wyników w całej lidze. Dzięki większemu zainteresowaniu widowni, organizatorzy otworzyli górną kondygnację na jednej z trybun prostych.


Jako pierwsi oprawę zaprezentowali gdańszczanie. Lechiści rozciągnęli transparenty tworzące hasło "Gdy przejeżdża z Warszawy szmata, czym chata bogata", pomiędzy nimi rozciągnęli malowaną sektorówkę z Syrenką i Neptunem, a następnie odpalili kilkadziesiąt rac. Z powodu zadymienia murawy, spotkanie zostało na krótki czas przerwane.



Około 60. minuty pokaz ultras nastąpił w sektorze gości. Legioniści po odliczaniu zaczęli machać ok. 150 dużymi flagami na kijach, pomiędzy którymi rozbłysnęło piro - race i ognie wrocławskie. Cała prezentacja wyszła jak należy, ale niestety zamiast ponieść piłkarzy do ataku, niedługo po niej straciliśmy trzecią bramkę. Doping przy stanie 0-3 nie zmienił się zbytnio, ale oczywiście wynik nie pomógł w nakręceniu się. Kilka razy pobluzgaliśmy na Lechię i włączaliśmy się do pieśni miejscowych poprzez skandowanie "Gdańska k...o" w odpowiednich momentach.

Ostatnich kilkanaście minut, mimo mocno niekorzystnego wyniku, dopingowaliśmy bez koszulek i wtedy niosło się "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra... Aejao, gdańska k...!". Jako że do końca meczu w naszym sektorze powiewały już flagi na kijach, nie wszyscy dostrzegli rzut karny dla naszej drużyny wykonywany po przeciwnej stronie boiska. Zresztą nie było się z czego cieszyć. Piąta porażka w sezonie to zdecydowanie zbyt wiele biorąc pod uwagę ligowe rozgrywki, a do dopiero raptem osiem rozegranych kolejek. Po końcowym gwizdku zawodnicy tym razem nie mogli liczyć na ciepłe słowa, jakie kierowaliśmy pod ich adresem raptem cztery dni wcześniej. Tym razem, po raz pierwszy od dawna, zostali wygwizdani, a następnie usłyszeli z naszej strony "W Europie wygrywacie, ekstraklasę w dupie macie".


Zawodnicy udali się do szatni, nas zaś czekało dwugodzinne oczekiwanie na wyjście z sektora. Chyba tylko w Gdańsku tak długo trzymają przyjezdnych po meczach. Kiedy już odczekaliśmy swoje, ruszyliśmy w kierunku podstawionej SKM-ki i nią do naszego "specjala", którym wróciliśmy do stolicy około 1:30.

Przed nami przerwa na mecze reprezentacji, którą najlepiej wykorzystać na wspieranie naszych sekcji. Na trybunach na meczu piłkarzy spotkamy się dopiero za dwa tygodnie - 17 października przy Ł3 podejmować będziemy Lecha. Zachęcamy do kupowania biletów i mamy nadzieję, że tego dnia nasz zespół wróci w końcu na zwycięską ścieżkę, do czego przyczyni się nasz doping. Tym bardziej, że możemy spodziewać się pełnego sektora z fanami "Kolejorza".

Frekwencja: 23 574
Kibiców gości: 1590
Flagi gości: 9

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 07.10.2021 / 04:26, *.t-mobile.pl

po bukarescie tez robili oprawe anty po licester też! Jlg! parobki wisły!

odpowiedz
Tymon - 06.10.2021 / 18:36, *.tpnet.pl

''Lechia , Lechia Gdynia (nawiasem mówiąc : ku..a nędza świ..a)'', hehe ...

odpowiedz
Stefan - 06.10.2021 / 13:51, *.211.109

Na takie niegodne zachowanie jak zataczanie się w stanie upojenia na trybunach na wyjeździe powinna być bezwzględna reakcja osób decyzyjnych! Szanujmy nasz klub i nasze barwy!

odpowiedz
Ciekawosc - 07.10.2021 / 12:06, *.166.58

@Stefan: spodziewałeś się wyjazdu oazowo - harcerskiego? Hmmmm

odpowiedz
Zdolny uczeń - 06.10.2021 / 01:57, *.tpnet.pl

Zatoka świń to w Gdańsku czy gdzieś za granicą , bo jutro mam sprawdzian z Giery (?)

odpowiedz
Gocław - 05.10.2021 / 23:51, *.189.0

Wychudzony, podstarzały Neptun z żylakami(?) na nogach tak śmierdzi rybą, że aż Syrenka przed nim wymiotuje?

odpowiedz
L - 06.10.2021 / 11:42, *.tpnet.pl

@Gocław: Szpetna ta oprawa. Do NaS to jednak nie ma podjazdu w tym kraju.

odpowiedz
2006 - 05.10.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

Gdańsk , bezwolne miasto , kręcone przez kolesiów . Nie przeszkadza im po-lityczny układ jaki tam jest , za to bolą ich stare sytuacje z nami (do których sami doprowadzili - te dawniejsze) . Pamiętliwe i źle oceniające sytuację sługusy Śląska Wrocław .

odpowiedz
Alan - 06.10.2021 / 07:26, *.t-mobile.pl

@2006:
A w Warszawie kto rzadzi jak już tak w polityke wchodzisz ? A co do sługusów Śląska to chce Ci przypomnieć ze Lechia to top co udowodniła z Lechem czy Spartakiem......

odpowiedz
Walerek - 06.10.2021 / 09:28, *.netfala.pl

@Alan: W czym top? Że mają kilku dobrych sportowców? I co poza tym? NIC!

odpowiedz
Ja - 06.10.2021 / 11:50, *.vectranet.pl

@Alan: Koledze chyba chodziło o co innego :) Miasta na ogół rządzone są przez lewackich liberałów, Warszawa i Gdańsk oczywiście nie są wyjątkami. Tylko to Lechia wysłała delegację na pogrzeb Adamowicza, lewusa i przekreciarza, co nie był w stanie własnych mieszkań policzyć, gdyż był zajęty zaspokajaniem naszych zachodnich sąsiadów pieniędzmi z Gdańskiej kasy. Nie wiem jak Ty, ale jakoś nie wyobrażam sobie analogicznej sytuacji w Warszawie, nawet gdyby taki prezydent dał Legii złotą górę. Poza tym, Lechia żywcem odwołuje się do Wolnego Miasta Gdańska, noszą symbole WMG i nawet mają taką przyśpiewkę "w wolnym mieście Gdańsku". Z Polską nie ma to wiele wspólnego, jakby nie patrzeć :)

odpowiedz
L - 06.10.2021 / 12:11, *.171.109

@Alan: wjezdzajac pod kasy w pikniki godzine przed meczem tez udowodnili.

odpowiedz
Arek - 06.10.2021 / 14:33, *.tpnet.pl

@Alan: niby co Lechia udowodniła z łachem, czy Spartakiem? Ja to czasem odnoszę wrażenie, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz Być może, się mylę. Więc mnie oświeć.

odpowiedz
Alan - 06.10.2021 / 15:24, *.t-mobile.pl

@Arek:
Poszukaj w necie o spotkaniach Lechii z tymi ekipami to może wkoncu zrozumiesz co mam na myśli.....A co do oprawy to zrobili taką to zrobili i nie wiem czemu jak ktoś jest anty Legia to ma zaraz kompleksy a jesli Legia jest anty to jest to nazywane jako np.' fastiwal wyzwisk'

odpowiedz
c u L t - 07.10.2021 / 02:07, *.02.net

@Ja: To ciekawe, i napewno coś w tym jest, nic sie nie dzieje bez przyczyny...

odpowiedz
AAA - 05.10.2021 / 22:33, *.chello.pl

Do Komin: nie wyolbrzymiaj i nie grzej atmosfery nic takiego nie miało miejsca bo każdy wie jak to się może skończyć.
A może Ty sam byłeś tak upojony że się przewracałeś i Ci się wydawało że jesteś w Energylandii?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2021 / 22:32, *.orange.pl

To, że nas nie lubią w Polsce, to wiemy. Niestety nie wiedzą tego piłkarze (oprócz kilku wyjątków), i liczą, że przeciwnicy, w polskiej lidze położą się przed zespołem tylko dlatego, że wygrywamy zw Europie. Njawyższy czas, żeby to do niektórych dotarło. Bo będą kolejne bęcki. To jest "wojna", i trzeba odpowiadać tym samym.

odpowiedz
Yeti - 05.10.2021 / 20:24, *.vectranet.pl

Legia na trybunach tradycyjnie nie zawiodła. Liczba wyjazdowa nieosiągalna dla gdańskich szmat.

odpowiedz
Gienek - 05.10.2021 / 20:21, *.vectranet.pl

Gdańska ladacznica pokazała kompleksy... Legia jak zwykle po mistrzowsku.

odpowiedz
Komin - 05.10.2021 / 19:51, *.centertel.pl

Zachowanie niektórych osób na wyjeździe karygodne. Już pół biedy jak wypijesz więcej % na powrocie, ale widok ludzi przewracających się z powodu upojenia alkoholowego na sektorze był straszny. Prezentujemy Legię, to do czego zobowiązuje.

odpowiedz
Piotr (L) - 05.10.2021 / 18:29, *.centertel.pl

Wyjazd super jeśli chodzi o atmosferę kibicowska to my kibice ten mecz wygraliśmy jak zawsze bo na murawie gra aż serce bolało. Oprawa lechii paskudna zwłaszcza herb syrenki zero szacunku dla stolicy która wiele wycierpiała przez Niemcow. Skoro teraz przerwa na kadrę to lecę do Braci do Sosnowca. Pozdrawiam wszystkich braci i siostry którzy byli na wyjeździe życzę dużo zdrówka i do zobaczenia na kolejnym szlaku wyjazdowym do Gliwic

odpowiedz
L.G. - 05.10.2021 / 18:20, *.chello.pl

Zapowiedż meczu wam się podobała, a nasza oprawa już nie? ????

odpowiedz
Zlb - 05.10.2021 / 20:53, *.t-mobile.pl

@L.G.: No lipa.Nieczytelna.A od kiedy wy sie tak na Nas spinacie?LEGIA!!!!

odpowiedz
L.G. - 05.10.2021 / 21:56, *.chello.pl

@Zlb: Czytałeś zapowiedź wyjazdu pisaną przez NS? Ta oprawa to takie "odbicie piłeczki". Z resztą, chyba nie jest dla was tajemnicą, że jesteście jedną z naszych największych kos...

odpowiedz
Zdolny uczeń - 06.10.2021 / 02:10, *.tpnet.pl

@L.G.: Odbijać piłeczkę to trzeba umieć , z zachowaniem jakiegoś poziomu . Wy zjechaliście na sam dół , tam gdzie Pyry i ktoś tam jeszcze ... Beka z was , prostaki .

odpowiedz
(L)) - 06.10.2021 / 06:56, *.ilabs.pl

@L.G.:

Koleżko Wy na tym i innych meczach z nami nie jesteś LECHIA GDAŃSK tylko jesteście ANTY LEGIA.

nie widzisz tego?

odpowiedz
Jimmy L - 06.10.2021 / 08:54, *.d1-online.com

@L.G.: A może to była zemsta za oprawę Legi z rocznicą Powstania Warszawskiego kiedy to essesman trzyma pistolet przed młodym Powstańcem. Nie od dziś wiadomo że sponsoruje was Niemiec może każe wam opluwać Warszawę za to że się im postawiliśmy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.10.2021 / 10:34, *.play-internet.pl

@Jimmy L: Czy ich (Lechię) sponsoruje Niemiec,to nie wiem,bo Energa-ich sponsor tytularny jest firmą Polską.Natomiast odkąd pamiętam,a pamięć mam dobrą to kibice Lechii zdecydowanie obierali kierunek Niemiecki,a właściwie faszystowski/nazistowski.Flagi z wizerunkiem Rudolfa Hessa przez długi czas "dumnie" wisiały podczas meczów Lechii przy Traugutta.Zresztą do tej pory w wioskach w okolicach Gdańska można znaleźć dawne wrzuty na murach i płotach "L.G.SS".No ale nie ma co się dziwić,dziedzictwo "Frei stadt'u" z takim pietyzmem zresztą kultywowane przez Aleksandre Dulkiewicz,zobowiązuje.I trochę nie bardzo mi pasuje w tym wszystkim "Idea Solidarności",z którą do tej pory kojarzeni są kibice Lechii.No chyba,że to ta "Solidarność Bolkowa" była,to może by i to miało jakiś sens.

odpowiedz
L - 06.10.2021 / 12:20, *.tpnet.pl

@L.G.: Widać jaki macie kompleks skoro wchodzisz na nasz portal.

odpowiedz
L - 06.10.2021 / 12:21, *.171.109

@L.G.: to niezle odbicie pileczki takie na poziome przedszkolaka, ktory nie zrozumial zapowiedzi wyjazdu NSow, ktore pisane jest z przymrozeniem oka, tak jak na kazdy wyjazd :D Powialo kompleksami i oprawą na poziomie B klasy. Tak zenujacego pomyslu to dawno nie widzialem, nie mowiac juz o slabym wykonaniu. W dodatku zawsze smiesza mnie pomysly slabych ekip ultrasowych, ktorzy napinaja sie a to robieniem pały przez top, a to "upokorzaniem ligowcow" :D

odpowiedz
L - 06.10.2021 / 12:24, *.171.109

@L.G.: Jak dla ciebie zabawna, z przymrozeniem oka zapowiedz wyjazdu to ten sam poziom co "klękaj do laski" to nic dziwnego, ze NS to najlepsza ekipa w Europie, a Ultras Lechia najlepsza ekipa w Gdansku :)

odpowiedz
floyd - 06.10.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: Nie to, żebym Lechię bronił ale z tym przypominaniem jakie flagi w niedalekiej przeszłości wisiały na trybunach, to bym uważał. Masz trochę stażu to wiesz o czym mówię.
A napinke na nas lechia ma od kilku lat, stają się w tym śmieszni jak swego czasu Lech i Jagiellonia, wiec ja się tylko uśmiecham bo wiem jak taka napinka się kończy ;)
Zreszta, niektórzy pewnie wiedza ze gdyby nie lechia to nasi przyjaciele/wrogowie wyglądaliby trochę inaczej

odpowiedz
c u L t Warsaw - 06.10.2021 / 12:45, *.120.1

@L.G.: CHYBA JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH KOMPLEKSÓW DO STOLICY ,WARSZAWY A POTEM DO LEGII, GAMONIU....

odpowiedz
Jimmy L - 06.10.2021 / 17:37, *.d1-online.com

@FOREVER LEGIA: Wiem z pewnego źródła że jakiś niemiaszek dał 100 tysi na salę treningową żeby kibole z Gdańska mieli gdzie trenować. Mnie to wisi, niemiaszka cyrk niemiaszka małpy.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.10.2021 / 20:07, *.play-internet.pl

@L.G.: No jesteśmy zaskoczeni, wy nie jesteście u nas w pierwszej 10 kos, ale widocznie staracie się aby w niej się znaleźć.

odpowiedz
Lewy - 05.10.2021 / 16:47, *.timplus.net

Zwiedzałem stadion i dwa mecze z najlepszą frekwencją od początku istnienia stadionu to nie mecz z Barceloną a dwa z Legią. To pokazuje jak się spinają na nas. :)

odpowiedz
Maniek - 05.10.2021 / 15:17, *.centertel.pl

Potencjał mają, pokazują to w meczach LE, tylko dlaczego nie mogą tego przełożyć na mecze ligowe? Ehh, smutne to.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 05.10.2021 / 14:43, *.vectranet.pl

Oprawa Lechii miała zaboleć i niestety zabolała. Może nie była tej klasy co legijna na meczu z Anglikami, ale z ich punktu widzenia na pewno udana.

odpowiedz
Ja - 05.10.2021 / 18:35, *.vectranet.pl

@(L)Łomża(L): Serio zabolała? Mów za siebie. Czym się tu ekscytować, na sektorówce dziad z impotencją, na całości przekreślonych eLek tyle, co skreślonych gwiazdek na przeciętnej fladze Craxy, a po bokach folii tak mało, jakby im się hajs z puszki skończył. Kompleksy i proszenie się o naszą atencję, mam nadzieję że NS oleją temat i nie odpowiedzą na to badziewie.

odpowiedz
jarekk - 05.10.2021 / 14:38, *.116.4

Najgorzej jak niedouczone prostaki biorą się za oprawy. Do NS-ów dzieli ich kosmos.

odpowiedz
Pawełek - 05.10.2021 / 14:18, *.netfala.pl

Nie wiedziałem, że lechia jest do nas tak wrogo nastawiona, a co widać po ich oprawie. Trzeba te szajso-kooorvy odpowiednio przywitać następnym razem w Warszawie.

odpowiedz
jarekk - 05.10.2021 / 14:05, *.116.4

Bardzo brzydka oprawa lechii. Sprofanowali herb miasta które bądź co bądź ma jakieś zasługi. Może jeszcze powinni podpisać kto to jest ta syrenka bo można to ustalić. Ich wybitni fani kaczor donald i bolek kapucha mogą być dumni, dokładnie o taki kierunek im chodzi.

odpowiedz
(L) W - 05.10.2021 / 13:42, *.t-mobile.pl

Po tym meczu straciłem szacunek do Lechii. Zawsze mimo wrogości, gdzieś z tyłu głowy był ten szacunek. Ale teraz trafiacie dla mnie na jedną półkę z Widzewem i sąsiadkami zza miedzy. Jakoś NS-i potrafili się zachować z klasą i transparent dla waszego śp kolegi zawisł, w zamian... Mam nadzieję, że tym razem w odpowiedzi będzie jakaś oprawa skierowana w kierunku szmat z Gdańska, którzy jak ratlerek po kostkach ciągle NaS podgryzają.

odpowiedz
xyz - 05.10.2021 / 12:34, *.195.130

ale ta "oprawa" lechii to żenada, kompleksy godne amiki czy jagi

tym bardziej bierze wku.w na myśl o porażce z niedzieli jak to się widzi... :(

odpowiedz
kędzior - 05.10.2021 / 12:31, *.vectranet.pl

Dla lechii te hasła do oprawy to chyba jakieś dzieci ze szkoły podstawowej wymyślają.Bardzo infantylny przekaz

odpowiedz
Obiektywny znawca - 05.10.2021 / 12:16, *.icpnet.pl

Czas na gruntowne zmiany w klubie

Moim zdaniem Pan Dariusz i Pan Radosław powinni zupełnie zmienić zasady współpracy z trenerem i zasady wizji klub na najbliższe 5 lat , powinna być nakreślona jasna wizja i komunikacja na linii Zarząd - Sztab trenerski i tak:

1. Następuje spotkanie Zarządu z Czesławem, na którym jest normalna jasna ludzka komunikacja, Słuchaj Czesiu, przeanalizowaliśmy dotychczasowa pracę, sukcesy i porażki, jest ogólnie dobrze, są sukcesy ale są jednak wpadki, styl gry nas nie zadowala, wprawdzie cele po części zostały osiągnięte (mistrz i awans do LE, jednak nie ma awansu do LM), ale szukamy innego stylu gry, innego DNA w całej strategii klubu.
Czesiu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu poszukiwania nowego trenera, który będzie wybrany na spokojnie, Czesiu podjęliśmy decyzję, że zostajesz z nami do końca rundy, to jest również Twój i nasz czas.
Chcemy abyś nadal pracował najlepiej jak potrafisz, zdobywał punkty i wygrywał, bo to również Twój kapitał na nowe rozdanie w nowym miejscu pracy, to również Twój czas na poszukiwanie tego nowego miejsca, możemy nawet Ci w tym pomóc.
2. Organizowana jest konferencja prasowa na której ta sprawa jest dokładnie i jasno przekazana mediom, z pełna kulturą, planem i pomysłem.
I tak to powinno wyglądać
3. Przychodzi trener wybrany na spokojnie, dopasowany do ofensywnego stylu gry całego klub za wszelka cenę i pracuje od min. 3 do 5 lat i to też każdy piłkarz musi mieć zakomunikowane, że trener jest i basta i nie ma żadnych fochów, grania przeciw czy innych cyrków.


PS: Mam dwóch kandydatów jednak jeszcze nie chcę/mogę ich wskazać...

Mogę pomóc Panu Dariuszowi tylko on musi tego chcieć...

odpowiedz
Arek - 05.10.2021 / 14:53, *.tpnet.pl

@Obiektywny znawca: jak nie chcesz/nie możesz, to po kiego dupę zawracasz? Pewnie takich jak Ty jest pełno tu. Jakoś krzeszczu jak miał kandydata na trenera napisał kogo i chciał i mógł.

odpowiedz
oLaf - 05.10.2021 / 15:38, *.vectranet.pl

@Obiektywny znawca: popieram, chociaż jak na MIodka - który 4 lata brał "uczących się" trenerów - Czesłąw to i tak jest pierwszy w miarę normalny (doświadczony) trener....

odpowiedz
Pogromca głupców - 05.10.2021 / 18:42, *.t-mobile.pl

@Obiektywny znawca: Albo masz poczucie humoru albo mentalność 12-latka albo jesteś głupcem. "Chcemy abyś nadal pracował najlepiej jak potrafisz, zdobywał punkty i wygrywał," (to Twój cytat) ale " za trzy miesiące Cię stąd wyrzucimy, bo już mamy dość kiepskich wyników i beznadziejnego stylu" (to tak w skrócie odnośnie dalszego tekstu). Naprawdę myślisz, że ktoś kto jest świadom zwolnienia w najbliższej perspektywie będzie się starał i rzetelnie, sumiennie podchodził do swoich obowiązków? Czy Ty wiedząc, że Cię firma zwolni w grudniu ale musi zapłacić do końca roku będziesz się przykładał do pracy i wykonywał ją jak najlepiej? Przecież on będzie miał wywalone jaja na to, pieniędzy i tak nie straci. Jeszcze nigdy nie słyszałem o takim układzie w żadnym klubie. Zwolnienia zawsze są nagłe kiedy właścicielowi kończy się cierpliwość. Niech zostanie wyrzucony natychmiast i będzie to dla niego szokiem, tak jak dla nas szokiem jest pozycja w tabeli.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2021 / 22:30, *.orange.pl

@Pogromca głupców: To psotnik jest:)

odpowiedz
QWerty123 - 05.10.2021 / 12:07, *.net.sg

Ale o oprawie i sektorówce Lechii to mogliście więcej napisać, bo moim zdaniem mistrzowska. Prawie jak nasza z Leicester, choć tę ciężko pobić.

odpowiedz
321ytrewq - 05.10.2021 / 16:08, *.com.pl

@QWerty123: Mistrzowska, prawie jak nasza z Leicester??? Jeśli chodzisz do 2 klasy podstawówki albo niedowidzisz, to masz rację.
Oprawa Lechii nawet nie ma startu do oprawy z czwartku. Bo jest infantylna i prymitywna (tak jakbyśmy my napisali "Klęknijcie do loda, hehe"), do tego jakość wykonania godna zajęć rysunku z przedszkola. Niech następnym razem zatrudnią chociaż gimnazjalistów, to może będzie lepiej. Nasza oprawa nie dość, że była dopracowana graficznie, to była z klasą i inteligencją.
Tą oprawą Lechia pokazała dwie rzeczy: że ma wobec nas kompleksy (mnie ta oprawa nie zabolała, a rozśmieszyła - jak swego czasu Bułgarka na rurze w Poznaniu) i że jest 100 lat za nami w kwestii ultrasowania.
Smutne to, zwłaszcza w zestawieniu z łączącą nas swego czasu historią oraz niedzielnym transparentem od nas.

odpowiedz
Izydor - 05.10.2021 / 19:30, *.tpnet.pl

@QWerty123: Wypad do Dancisz Gdańszczuchu . Od Nas transparent dla waszego kibica , a wy takie chamstwo ?! Zjaaazd sinico .

odpowiedz
Alan - 05.10.2021 / 11:56, *.t-mobile.pl

Ja tam bym się nie przejmował porażka, wkoncu ona kształtuje charakter.....

odpowiedz
Krystian - 05.10.2021 / 11:40, *.centertel.pl

Flag było 10, Ornety i Pomorskich nie wymieniłeś

odpowiedz
Hakeem Olajuwon - 05.10.2021 / 17:57, *.t-mobile.pl

@Krystian: Wsie się nie liczą. Tylko poważne Fan Cluby. Jakbyśmy mieli wszystko liczyć to by było z kilkadziesiąt, bo ktoś tam przyniósł ręcznik z nazwą swojej miejscowości.

odpowiedz
Student_L - 06.10.2021 / 11:33, *.t-mobile.pl

@Hakeem Olajuwon: masz wielkie kompleksy. Każdy kibic i fanklub jest istotny. Nie pisz więcej pajacu Ps niżej nie mogłem zejść z poziomem wpisu.

odpowiedz
Olek Kibolek - 06.10.2021 / 11:58, *.inetia.pl

@Hakeem Olajuwon: jak masz jakiś szerszy problem z samym sobą to śmiało dzwoń
534 701 031

odpowiedz
Sxc - 06.10.2021 / 16:02, *.net.pl

@Hakeem Olajuwon:
Ciebie na świecie nie było jak ludzie z Ornety na Legię jeździli.Popytaj starszych kibiców a potem słowo Przepraszam się należy.
Pozdrowienia dla Olimpii, Zagłębia i Radomiaka.
Co do Lechii-kiedyś to był szacunek na linii Gdańsk-Warszawa vide msze święte u ks.Popiełuszki.

odpowiedz
Zdzicho - 05.10.2021 / 11:37, *.tpnet.pl

"Przed nami przerwa na mecze reprezentacji, którą najlepiej wykorzystać na wspieranie naszych sekcji" a nie lepiej na wspieranie kadry? Wyjazd można połączyć z wakacjami, więc kto sekcje, ten sekcje....

odpowiedz
Sosie - 05.10.2021 / 16:46, *.centertel.pl

@Zdzicho: jak jesteś pikolem no to załóż to głupkowate nakrycie na głowę, a może w końcu Ty doping tam rozkrecisz.

odpowiedz
Korwinista - 05.10.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

@Sosie: Węgrzy jakoś mogą

odpowiedz
G. - 05.10.2021 / 21:14, *.orange.pl

@Sosie: Akurat na wyjazdach kadry jest dużo ogarniętych ludzi. A jeśli chodzi o czapkę czy flagę na polikach to wiele razy widziałem takich ludzi zdzierających na maksa gardła a obok napiętych w czarnych koszulkach z telefonami w ręku. Więc trochę nietrafiony komentarz

odpowiedz
Sosie - 05.10.2021 / 23:26, *.centertel.pl

@G.: Serio,? to chyba na kadrze byłeś ostatnio za Benhakkera na starym Estadio WP,Co do wyjazdów reprezentacjito pełna zgoda!!!

odpowiedz
G. - 06.10.2021 / 07:37, *.orange.pl

@Sosie: A tu trafiłeś. Ostatnio na kadrze byłem daaaawno temu... No ale chodziło mi głównie o wyjazdy. O meczach u nas nie ma co pisać. Na meczu w San Marino (gdzie nie wpuszczono kibiców) był głośniejszy doping niż na Narodowym :)

odpowiedz