Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com

Dwie bramki Muciego w reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Jurgen Çelhaka i Ernest Muçi z Legii Warszawa zagrali w reprezentacji Albanii U-21 w wygranym 2-0 (1-0) spotkaniu grupy G eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Andorą. Muçi zdobył obie bramki, poza tym w 70. minucie nie wykorzystał rzutu karnego - Ion Rodriguez Gimenez obronił. Çelhaka grał do 90. minuty, gdy zmienił go Kosta Vangjeli, a Muçi rozegrał całe spotkanie.

Albania U-21 2-0 Andora U-21
Ernest Muçi 36, 90

żółta kartka: Angelo Ndrecka (Albania)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Trener Bramkarzy - 07.10.2021 / 22:08, *.vectranet.pl

Dwie pikne bramki z wolnych............ Muci do pierwszego składu i niech wykonuje stałe fragmenty, na przemian z Josue.....

odpowiedz
Autor - 07.10.2021 / 21:34, *.getfiber.pl

Brawo, Brawo

odpowiedz
Kino - 07.10.2021 / 21:34, *.plus.pl

Obie z wolnych a u nas znowu mladenovic będzie walił po dachu trybun ale Czesiu wie lepiej kto jest jego synkiem.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 07.10.2021 / 21:41, *.centertel.pl

@Kino: muszę się z tobą zgodzić. Niestety Czesiek w tej i innej kwestii jest totalnym bumelem. Wolne powinni wykonywać Muci lub Josue a nie Mladen. Zresztą Mladen to powinien być na ławce to może by podłapał formę a nie Czesiek na niego stawia jak Vuko na Kulena.

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.10.2021 / 10:41, *.vectranet.pl

@Kino: Mladen powinien odpocząć od grania i zastanowić się nad swoją przyszłością... To co możemy (musimy) oglądać w tym sezonie, szczególnie w ostatnich spotkaniach, to jest o 3 poziomy niżej niż mój 7-letni syn z kolegami z klasy. O zaangażowaniu nie wspominając...

odpowiedz