fot. Woytek / Legionisci.com

Rugby

Nabór do kobiecej sekcji rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek, 15 października o godzinie 21:00 na bocznym boisku Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się nabór do kobiecej drużyny rugby Legii Warszawa. Zapraszamy na trening naborowy wszystkie dziewczyny, które ukończyły 16 lat.

"Zależy nam na dziewczynach chcących się zaangażować i gotowych na treningi kilka razy w tygodniu! Chcemy stworzyć drużynę, która będzie walczyć i zwyciężać w Polsce i turniejach zagranicznych, a same zawodniczki będą chciały się rozwijać i walczyć o miejsce w reprezentacji Polski. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do pracy. Zapraszamy wszystkie szukające wyzwań dziewczyny (od 16 lat). Treningi są darmowe" - informują rugbistki Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.