Strzelectwo

Sześć medali w finale PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sześć medali wywalczyli zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii Warszawa podczas Finału Pucharu Polski w pistolecie i karabinie, który miał miejsce w ostatni weekend w Starachowicach. W klasyfikacji klubowej Legia zajęła drugie miejsce. Dwa srebrne medale zdobyła Izabela Wąsik, po jednym Maciej Wojtasiak i Robert Osmulski, a brązowe krążki wywalczyły Katarzyna Klepacz oraz Darya Slepakova.

Wyniki legionistów w finale Pucharu Polski:
Pistolet pneumatyczny (juniorki): 2. Izabela Wąsik, 9. Kartyna Krzesaj
Pistolet sportowy (juniorki): 2. Izabela Wąsik
Karabin pneumatyczny (seniorzy): 2. Maciej Wojtasiak
Pistolet szybkostrzelny 2x30 (seniorzy): 2. Robert Osmulski
Pistolet pneumatyczny (seniorki): 3. Katarzyna Klepacz
Karabin 3 postawy (juniorki): 3. Darya Slepakova
Karabin pneumatyczny (juniorki): 5. Darya Slepakova
Karabin dowolny leżąc (juniorki): 6. Darya Slepakova
Karabin leżąc (seniorzy): 8. Daniel Sadowski


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.