Legia Warszawa - Avia Świdnik - fot. Hugollek / Legionisci.com

Siatkówka

Legia Warszawa 3-0 Avia Świdnik

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki 1. ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-0 z Avią Świdnik. Spotkanie zostało rozegrane w hali przy ul. Niegocińskiej w Warszawie. To pierwsza wygrana Legii w tym sezonie. MVP spotkania wybrany został Maciek Stępień. Kolejny mecz Wojskowi rozegrają w czwartek w Siedlcach.

Legioniści w każdym kolejnym secie potrafili odpowiednio wcześnie zbudować bezpieczną przewagę. Tylko w pierwszym z nich nasz zespół roztrwonił ją dość łatwo i pięć punktów różnicy zniwelowali świdniczanie, co doprowadziło do dość nerwowej końcówki, na szczęście rozstrzygniętej na naszą korzyść (27-25). W drugim secie legioniści grali wyśmienicie i zanosiło się na istny pogrom. Dopiero pod koniec seta, niesiona dopingiem ok. 35-osobowej grupy kibiców Avia, odrobiła zdobyła punktów, ale i tak ta partia zakończyła się wysoką wygraną Legii. W secie trzecim Legia od samego początku kontrolowała przebieg rywalizacji i mądrze wykorzystywała słabsze strony rywali.

I liga: Legia Warszawa 3-0 Avia Świdnik
Sety: 27-25, 25-18, 25-18

Widzów: 160

Fotoreportaż z meczu - 41 zdjęć Hugollka

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
dd - 09.10.2021 / 23:00, *.orange.pl

nieźle, z wiceliderem wygrali. Brawo!

odpowiedz
chrisSiekierki - 09.10.2021 / 19:56, *.vectranet.pl

Super. Nie spodziewałem się zwycięstwa w tym meczu.

odpowiedz
FI(L)IP - 09.10.2021 / 18:59, *..

Brawo! Jest pierwsza wygrana w I lidze.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.