Walerij Lichodiej - fot. Michał Wyszyński

Walerij Lichodiej zawodnikiem Ufimets Ufa

Bodziach

34-letni podkoszowy, grający głównie na pozycji silnego skrzydłowego, Walerij Lichodiej znalazł nowy klub. Rosjanin podpisał kontrakt z rosyjskim zespołem Ufimetr Ufa, grającym w rosyjskiej Superleague 1. Lichodiej w minionym sezonie dołączył do naszego zespołu w drugiej części sezonu, wcześniej występując w Anwilu Włocławek.

W barwach Legii rozegrał łącznie 16 meczów (385:37 min.), zdobywając 175 punktów (śr. 10,9 pkt.) i notując 63 zbiórki (śr. 3,9).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.