Mateusz Wieteska - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Trening

Mocny czwartek. Kastrati jednak na zgrupowaniu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek piłkarze Legii trenowali dwukrotnie. Pierwsze zajęcia to praca nad siłą i wytrzymałością. Po rozgrzewce w hali zawodnicy przenieśli się do siłowni, gdzie pokonywali kolejne stacje przygotowane przez Zbigniewa Jastrzębskiego i Radosława Gwiazdę. Trzecia część treningu odbyła się na boisku i polegała na pracy nad wytrzymałością. Przez kilkadziesiąt minut zawodnicy biegali w różnym tempie. Na zgrupowanie reprezentacji Kosowa wyjechał Lirim Kastrati, który po ostatnim meczu przechodził badania lekarskie i miał opuścić mecze w kadrze, ale sytuacja uległa zmianie.

Fotoreportaż z dwóch treningów - 42 zdjęcia Janusza Partyki (legia.com) i Woytka

- To jeden z niewielu dni, w których mogliśmy popracować bardzo mocno i zawodnicy na pewno to odczują. Jutro będą lżejsze zajęcia - powiedział Czesław Michniewicz.

Popołudniowy trening rozpoczął się o godzinie 15:30 i wzięli w nim udział Tomas Pekhart, Kasper Skibicki i Yuri Ribeiro, których zabrakło w środę. Głównym elementem były interwałowe gierki dwóch ośmioosobowych drużyn. W jednej gierce zawodnicy rywalizowali 4 na 4, a druga czwórka uczestniczyła w grze zza linii wyznaczających pole gry, mogąc dogrywać piłkę w boisko. Po dużej serii gier, w której padło w sumie ponad 40 bramek, lepsi okazali się żółci w składzie: Luquinhas, Rafael Lopes, Slisz, Rose, Ciepiela, Ribeiro, Skibicki, Kostorz
Skład fioletowych wyglądał następująco: Niski, Pierzak, Kamiński, Skwierczyński, Josue, Pekhart, Wieteska, Andre Martins.

Składy uzupełniali w bramce trzej golkiperzy: Maciej Kikolski, Jakub Kowynia i Jakub Trojanowski, który przebywa na testach w stołecznym klubie..

Po południu w treningu nie uczestniczyli Mateusz Hołownia i Artur Jędrzejczyk. Piątkowe zajęcia zostały zaplanowane na godzinę 11.

Fotoreportaż z dwóch treningów - 42 zdjęcia Janusza Partyki (legia.com) i Woytka

fot. Janusz Partyka / Legia.com
fot. Janusz Partyka / Legia.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Sss - 08.10.2021 / 20:07, *.aster.pl

Pekhart nie ma wgl mięśni na nogach to co sie dziwić że potrafi tylko z główki uderzać...

odpowiedz
Arek - 07.10.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

To o co tu chodzi? Miał nie jechać, bo był przeciążony. Rozumiem, że już go odciążyło, skoro może być na tej kadrze.

odpowiedz
(L) eon - 07.10.2021 / 20:31, *.inetia.pl

Nie dostali tygodnia wolnego? No to na łacha będą potwornie przemęczeni !

odpowiedz
cuLt - 09.10.2021 / 19:27, *..

@(L) eon: Po mocnych protestach kibicòw nie dostali wolnego.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.