Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Piątek w okrojonym składzie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątkowym treningu Legii wzięło udział tylko 11 zawodników, w tym trzech młodych bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Oprócz zawodników przebywających na grupowaniach kadr narodowych zabrakło kilku, którzy szykowani są na sobotni mecz w III lidze. O godzinie 12 w LTC Legia II zmierzy się z Błonianką Błonie a szansę gry otrzymają Kacper Kostorz, Bartłomiej Ciepiela, Yuri Ribeiro i Lindsay Rose. Nie trenowali także Artur Jędrzejczyk i Mateusz Hołownia.

Zajęcia, w których była gra na jeden i dwa kontakty, akcje ofensywne i strzały na bramkę prowadził Przemysław Małecki. Trenowali: Andre Martins, Josue, Kikolski, Kowynia, Luquinhas, Pekhart, Rafael Lopes, Skibicki, Slisz, Trojanowski i Wieteska.

W trakcie treningu pojawił się Artur Boruc, który nadal wyłączony jest z treningu i nie wiadomo jeszcze jak długa przerwa przed nim.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Semper Fi - 09.10.2021 / 00:32, *.232.6

1,5 h treningu?
Zawodowy sportowiec?
Zartujecie chyba...
Tayson trenowal trzy razy dziennie...
Nawet ja trenuje dluzej...
I juz nie chce slyszec o zjebanej regeneracji!!!
Bo to smiech na sali...
Inna partie budujesz silowo, a inna taktycznie, a jeszcze inna technicznie...
Trener do dupy w takim razie skoro goscie maja jeden trening dziennie po 1,5 godzinki... Legia mistrz? Wez kur wa mi nie pier dol.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 09.10.2021 / 10:25, *.55.238

@Semper Fi: I jeszcze mają czelność narzekać że są przemęczeni, w taki razie są chyba jacyś ułomni, skoro młode chłopy potrenują 2h dziennie i zagrają mecz 90 min co 3 dni i są zmęczeni przecież to są jakieś jaja. Ludzie tyrają w różnych pracach fizycznych dzień w dzień po 8 albo więcej godzin i nie narzekają a te przepłacane panienki są biedaki zmęczone i jeszcze do tego wybierają sobie mecze w których chce im się chcieć. Rozgonić to rozpieszczone towarzystwo i grać młodymi ze szkółki. Zero ambicji, potem taki przereklamowany kopacz jedzie z a granicę do jakiejś średniej ligi i zdziwiony że tam się zapieprza. Paralitycy.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.10.2021 / 10:35, *.chello.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA się dobrze!

odpowiedz
Hiszpan - 08.10.2021 / 21:25, *.telnaptelecom.pl

A MISZTA pierdzi na ławce w kadrze bo go chłopak z Radomiaka wygryzł.

odpowiedz
c u L t - 08.10.2021 / 16:54, *.20.79

Czesiek wie że Mioduski go wywali wrazie porażki z Łachemamiká Poznań, Stasiek go zastápi!

odpowiedz
Arek - 08.10.2021 / 15:28, *.tpnet.pl

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/964247/skandal-czy-zenada-trener-grzmi-ws-treningu-pilkarza-legii-warszawa

odpowiedz
Pawełek - 08.10.2021 / 14:31, *.netfala.pl

Czesiek już się nie stara bo wie, że wyleci po meczu z łachem. Widać, że ma wszystko daleko w d.

odpowiedz