fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl

Sprzedaż pakietów na mecze z Lechem i Pogonią

źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 17 października o godzinie 17:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Lechem Poznań, natomiast w niedzielę 31 października o godzinie 17:30 z Pogonią Szczecin. Ruszyła sprzedaż pakietów na oba spotkania. Wejściówki na wszystkie trybuny można kupować w kasach lub na bilety.legia.com.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty od 10:00 do 17:00, w niedziele od 10:00 do 16:00, a w dniu meczu od godziny 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie puli dostępnych biletów i wpuszczenie większej liczby kibiców na nasz stadion. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wyłącznie wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

UWAGA Ze względu na zmianę systemu biletowego, warto zwrócić uwagę na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym (Karta Kibica, PDF - wydrukowany bilet lub SMS/Wallet - bilet zapisany w telefonie).

Cennik pakietów

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Zimowe grillowanie - 12.10.2021 / 00:12, *.aster.pl

A gdyby tak doszło do spotkania kibiców Legii i Lecha, nie w lesie tylko np. przed sqoutem na Wilczej;) apokalipsa :)

odpowiedz
Gocław - 11.10.2021 / 17:52, *.net.pl

Ile loczek z pyzą dopłacają do tej żenady? Prawie 2 godziny upokorzeń, dojazd i popcorn to 100 ówka do biletu i można iść.

odpowiedz
L - 11.10.2021 / 23:11, *.aster.pl

@Gocław: dasz rade, bilety na polonie nie sa az takie drogie.

odpowiedz
Gocław - 12.10.2021 / 08:26, *.net.pl

@L: oj słabe te wypociny koleszko oj cieniutkie, ale co piknik ma pisać.
Już nie wspomnę o braku zrozumienia sarkazmu.

odpowiedz
Rozkład jazdy - 11.10.2021 / 17:36, *.206.141

Wszyscy na stadion i JAZDA Z KURVVAMI, HEJ LEGIO JAZDA Z KURVVAMI!

odpowiedz
Hiszpan - 11.10.2021 / 07:26, *.telnaptelecom.pl

Nie da się zawsze zdobyć mistrza. To pewnie ten sezon. Tylko czy mamy pewność na pierwszą trójkę i puchary? Nawet super wynik LE nie uchroni Legii jak za rok nie wejdziemy do pucharów. A moim zdaniem Michniewicz nie zapewni pucharów za rok.

odpowiedz
abc - 11.10.2021 / 20:10, *.autocom.pl

@Hiszpan: Taka gra na wiosnę w pucharach + zdobycie PP i pewnie wszyscy byśmy wybaczyli nawet brak mistrzostwa...

odpowiedz
c u L t wszystkich sekcji! - 11.10.2021 / 03:06, *.02.net

Cienkie oferty promocje,za FSO to były akcje i poloneza można było wylosowsč, z biegiem lat telewizory,a teraz nic u Miodka bieda z nédzá dla kibicòw Legii Warszawy!

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.10.2021 / 09:48, *.vectranet.pl

@c u L t wszystkich sekcji!: promocje to masz w Biedronce...
PS. Popraw znajomość języka ojczystego, możesz brać jakieś korki (nawet w promocji) bo aż oczy bolą od czytania twoich wypowiedzi.

odpowiedz
miet - 11.10.2021 / 11:09, *.wananchi.com

@c u L t wszystkich sekcji!: panietam, pamietam. takim poldkiem z loteri to sie mozna bylo wozic...
czuj czuj czuwaj !

odpowiedz
cuLt - 11.10.2021 / 17:36, *.02.net

@Sputnik 44: Wypad!na!orbite!

odpowiedz
Yeti - 10.10.2021 / 23:06, *.vectranet.pl

A kogo obchodzi mecz z jakimś łachem??? Wszyscy czekamy na mecz z Napoli i kolejny triumf w Lidze Europy.

odpowiedz
Michu - 11.10.2021 / 04:49, *.centertel.pl

@Yeti: a kogo obchodzą napoli czy inne wynalazki?! Wszyscy czekają na mecze z leczna albo inba stala mielec. To takie mecze ksztaltuja charakter xD

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.10.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

moze jakas kara dla pilkarzy ??? a nagroda dla kibicow przykladowo zrzutka pilkarzy na wywolanie zdiec i niech kazdy pilkarz podpisuje 1000 swoich zdiec z opisem np przepraszam Emreli i tak 20 000 niech kazdy pilkarz podpisuje zdiecia a kazdemu kibicowi ktory wchodzi wreczane jest zdiecie z podpisem i slowem przepraszam Dosc tych wpadek kibice cierpia pilkarze w dup,,,e maja dosc tych premi za puchary itd czas ich karac za zle wystepy kazda porazka w klubie LEGIA WARSZAWA powinna niesc za soba jakies konsekwencjie bo jednego dnia przegrywaja 2 juz zapominaja ze przegrali jeden dobry wystep przyslania im ze musza zapier,, w kazdym meczu wielkie gwiazdy jednego wystepu

odpowiedz
L - 11.10.2021 / 19:54, *.aster.pl

@kami(L)PRAGA: niczym nie roznia sie od czesci kibicow, ktorzy tez sobie wybieraja mecze i na lige nie przychodza.

odpowiedz
Alex - 10.10.2021 / 19:19, *.plus.pl

Ile biletów dostali kibice z Poznania?

odpowiedz
Mietek - 10.10.2021 / 19:49, *.vectranet.pl

@Alex: Z Posrania to ich może będzie 200. Reszta będzie z podposrańskich Śremów, Pleszewów i innych Kościanów. Przyjadą podziwiać stolicę i pojadą z powrotem do swoich lepianek na wykopki.

odpowiedz
Mietek ty to jesteś pan - 10.10.2021 / 20:06, *.68.27

@Mietek: Mietek prawdziwy warszawiak, dał najlepiej jak umie. On wie wszystko.

odpowiedz
kaktus - 10.10.2021 / 21:46, *.orange.pl

@Alex:
Dziwna sprawa... Kibice z Poznania, a klub z Wronek ;)

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.10.2021 / 09:44, *.vectranet.pl

@kaktus: u nich to norma, pewnie przez przedawkowanie ziemniaków... Legenda klubu - niejaki Reksio skazany za kupczenie ich meczami ale co tam.

odpowiedz
Alex - 11.10.2021 / 11:06, *.plus.pl

Pięciu się produkuje a żaden konkretnie nie odpowiedział ile, czy 1500 czy 2800, czy 4600

odpowiedz
Żmija - 11.10.2021 / 11:12, *.t-mobile.pl

@Alex: pojemność sektora gości to coś ok 2.000; amica jeździ nieźle więc pewnie wykorzystają większość; nie wiem nad czym tu się zastanawiać...

odpowiedz
Alex - 11.10.2021 / 11:14, *.plus.pl

Nie wiem ile nasz stadion może zaoferować miejsc dla kibiców przyjezdnych ale marzy mi się coś takiego żeby oddać kibicom Kolejorza całą trybunę za bramką. To była by dopiero świetna atmosfera. Pamiętam że kiedyś taką akcję zrobiło chyba Zagłębie Lubin dla kibiców Lecha i był to mega sztos, zwłaszcza że kibice Lecha prezentują obecnie chyba najlepszy poziom w Polsce. Pozdro...

odpowiedz
Tomek(L) - 11.10.2021 / 11:18, *.autocom.pl

@Żmija : Pojemność sektora gości to 1790

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.10.2021 / 11:31, *.vectranet.pl

@Alex: chyba nie da rady - 1) na tych miejscach są wykupione karnety, 2) policja nigdy się na to nie zgodzi, 3) akurat na tym meczu chętnych na bilety nie powinno zabraknąć.

odpowiedz
A. - 11.10.2021 / 13:56, *.centertel.pl

@Alex: tylko Zagłębie oddało im trybune,bo stadion świeci pustkami to raz, a dwa u na linii Zagłebie-Lech panują w miare dobre relacje,wiec nie mieli problemu się dogadać, u Nas to nie przejdzie

odpowiedz
L - 11.10.2021 / 23:20, *.aster.pl

@Alex: najlepszy poziom w czym? Bo na pewno nie w liczbach wyjazdowych a tym bardziej w prezentowaniu sie na nich. Nie ma drugiej tak beznadziejnej ekipy patrzac przez pryzmat liczb. Zawsze cicho, a jak juz wynik sie nie zgadza to w ogole bez dopingu. W ultrasce kompromitacja. Najlepsi w Polsce :d

odpowiedz
Alex - 12.10.2021 / 12:32, *.centertel.pl

@L: ty za to jesteś zajebisty... Bez odbioru

odpowiedz
Alex - 12.10.2021 / 12:41, *.centertel.pl

@L: Jak ja nie lubię takich dzbanów jak ty. Mecz to pewnie tylko w tv widziałeś a na forum to pierwszy. Jak przeciwnik jest dobry, to należy się odnosić do niego z szacunkiem. Jak dla ciebie nie ma drugiej tak beznadziejnej ekipy to nie mamy o czym dyskutować

odpowiedz
Jano - 10.10.2021 / 12:28, *.inetia.pl

No nie wiem czy bym chciał zapłacić za ten pogrom który zgotuje Legii rozpędzony Lech!

odpowiedz
Student_L - 10.10.2021 / 19:39, *.t-mobile.pl

@Jano: i tu się mylisz... Idealny mecz na przełamanie. Pyrki zlejemy.

odpowiedz
BOLO - 08.10.2021 / 18:16, *.156.132

Pakiecik kupiony, tyle w temacie, yebać hejterow i przeszkadzaczy. TYLKO WIELKA LEGIA!!!

odpowiedz
Leme - 10.10.2021 / 20:36, *.7.246

@BOLO: brawo BOLO, ja też mam w dupie co piszą i też kupiłem pakiecik

odpowiedz
Ja - 11.10.2021 / 09:14, *.171.7

@Leme: A ja mam d.. pakiecik i kibiców którzy chodzą na Napoli, Lecha itd.. Mam karnet i nie omijam Łęcznej, Podbeskidzia itp:)

odpowiedz
Kibic w kapciach - 08.10.2021 / 14:18, *.163.172

Czy mecz z lechem zdechem będzie w telewizji TVP, bo nie wiem czy mam bilety kupować?

odpowiedz
Arek - 08.10.2021 / 14:42, *.tpnet.pl

@Kibic w kapciach: nie kupuj, nie będzie.

odpowiedz
Pawełek - 08.10.2021 / 13:48, *.netfala.pl

A kiedy ruszy sprzedaż pojedyńczych biletów tylko na mecz z łachem?

odpowiedz
M@tole - 08.10.2021 / 14:51, *.net.pl

@Pawełek: "Ruszyła sprzedaż pakietów na oba spotkania. Wejściówki na wszystkie trybuny można kupować w kasach lub na bilety.legia.com."
Nie uczyli w szkole czytać czy myślisz że doffciapny jesteś?

odpowiedz
Tomek(L) - 08.10.2021 / 15:08, *.autocom.pl

@M@tole: Dorze spytał bo w systemie biletowym można kupić tylko pakiet. niema sprzedaży pojedynczego biletu na łacha więc co mu dosrywasz

odpowiedz
Lopez - 08.10.2021 / 15:42, *.tpnet.pl

@Tomek(L): M@toł zaczął już pewnie weekend i styki już odcięte

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.10.2021 / 16:36, *.centertel.pl

@Lopez : Instalacja się przepaliła?

odpowiedz
Antykretyn - 08.10.2021 / 18:04, *.145.179

@M@tole: w tym cytacie jest o wejsciowkach w formie pakietu na obq mecze, wiec po co go zamiesciles skoro to nie jest odpowiedz na jego pytanie hahahaha

odpowiedz