Nicolas Neal - fot. Hugollek / Legionisci.com

Nickolas Neal zawodnikiem Vojvodiny

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik, który w poprzednim sezonie występował w barwach naszego klubu na pozycjach rozgrywającego i rzucającego obrońcy znalazł nowego pracodawcę. 32-letni Nickolas Neal podpisał niedawno kontrakt z serbską Vojvodiną Nowy Sad i w debiutanckim spotkaniu zaliczył 15 punktów, 5 zbiórek i 8 asyst.

W barwach Legii Neal rozegrał 28 meczów, zdobywając 245 punktów (śr. 8,75) i notując 91 asyst (śr. 3,25). W meczach Energa Basket Ligi miał skuteczność z gry na poziomie 36,6 procent, w tym 32,0% za 3 pkt. Do Legii trafił w trakcie rozgrywek, po tym jak kontrakt z nim rozwiązał HydroTruck Radom.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.