fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Budowlani Łódź 54-7 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała 7-54 na wyjeździe z Budowlanymi Łódź. Do przerwy gospodarze wygrywali 26-7. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w przyszły weekend u siebie ze Spartą Jarocin.

I liga: Budowlani Łódź 54-7 (26-7) Legia Warszawa

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Szejjkin Duddi - 16.10.2021 / 20:42, *.tpnet.pl

Oj nie tak panowie , nie tak ... Ale trzymajcie się i spróbujcie wygrać ze Spartą Jarocin w następnej kolejce . Pozdro ! ( L )

odpowiedz
Stajner - 16.10.2021 / 16:21, *.chello.pl

niezły pogrom

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.