fot. Mishka / Legionisci.com

Musiał sędzią meczu z Lechem Poznań

Redakcja, źródło: PZPN

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 11. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa nie prowadził żadnego spotkania Legii, raz sędziował Lechowi (1-1 z Pogonią). Na liniach pomagać mu będą Radosław Siejka i Sebastian Mucha, sędzią technicznym będzie Wojciech Myć, natomiast w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Paweł Sokolnicki.

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań odbędzie się w niedzielę, 17 października o godzinie 17:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Farme(L) - 17.10.2021 / 14:11, *.virginm.net

Jak w październiku 2019 sędziował Musiał w Warszawie było 2:1 a Legia się przebudziła i poszła po Mistrza jak dzik w żołędzie...
I tym optymistycznym akcentem zakończmy:)

odpowiedz
Legionista80 - 16.10.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

Nie sędziował Nam....?
..no może jednak trochę tak...we Wrocławiu Varowal przy walku frankowskiej.
frankowska od Nas odsuneli a ten, co karnego na Pekharcie Nie widzial, będzie jutro wypaczal wynik... ***** pzpn

odpowiedz
Legionista80 - 15.10.2021 / 17:15, *.play-internet.pl

Musiał Varowal frankowskiej w we Wrocławiu, gdy Nas okradla...karnego na Tomku nie widział?!

odpowiedz
Zdzicho - 15.10.2021 / 16:19, *.tpnet.pl

Musiał to i wydrukował

odpowiedz
Marciniak - 15.10.2021 / 13:42, *.ktmtelekom.pl

ja jestem sędzia uczciwy, zapłacili za 3-0 będzie 3-0

odpowiedz
Tadek - 15.10.2021 / 10:22, *.netfala.pl

Łach już ma narobione w majty bo jedzie do stolicy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 15.10.2021 / 09:47, *.inetia.pl

Piłkarze niech zrobią swoje na boisku, a nie się oglądają kto sędziuje.

odpowiedz
Do szefa sédziów.... - 15.10.2021 / 04:37, *.02.net

Kiwi - 13 godzin temu, *.chello.pl
Marciniak na VAR dobranoc

odpowiedz
Biała Siła - 14.10.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

Tu trzeba zapier,,, i nie patrzeć że na sędziego

odpowiedz
Norbi - 14.10.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

Tylko niech ten Musial dobrze sedziuje mam nadzieje ze nie bedzie za. Pyrami

odpowiedz
(L) eon - 14.10.2021 / 21:02, *.inetia.pl

Jak się dobrze wpasują nasi idole w sytuację , nie podejdą z jakąś obawą do łacha i nie będą chcieli odpoczywać przed Napoli - to Musiał nie Musiał , ale szóstą bramkę w siatce łacha też będzie uznać musiał :)

odpowiedz
Jakieś konkrety - 14.10.2021 / 20:25, *.chello.pl

Ilu kibiców Lecha ma przyjechać?

odpowiedz
Mietek - 14.10.2021 / 22:23, *.vectranet.pl

@Jakieś konkrety : Pewnie troche tej frajerni przyjedzie, dla nich mecz z Legią jest meczem sezonu.

odpowiedz
rkt - 14.10.2021 / 23:31, *.play-internet.pl

@Mietek: Meczem sezonu, jest dla tatejszych pikników, gdy Legia gra w Poznaniu. Na wyjazdy raczej tacy nie jadą. Obawiam sìę, że to teraz trybunach zajmowanych przez legionistów, pojawi się cała masa "wynalazków"

odpowiedz
bronek49 - 14.10.2021 / 19:52, *.chello.pl

znowu nieprzychylny sędzia dla Legi ten nowy prezes sędziów Mikulski to dobry przewał pamiętam go jak jeszcze sędziował mecze Leggi to podobnie jak teraz ta frankowska z torunia

odpowiedz
Gienek - 14.10.2021 / 19:40, *.vectranet.pl

Łach już szykuje walizki z banknotami.

odpowiedz
Obiektywny znawca - 14.10.2021 / 19:13, *.icpnet.pl

maja być 3 gole :)

odpowiedz
Kibic - 15.10.2021 / 08:01, *.203.50

@Obiektywny znawca: Pani... Pani.. i... Pani..... A ja??? Jeszcze długo nie :))))

odpowiedz
axlrose - 14.10.2021 / 17:47, *.tpnet.pl

Czy to musiał być Musiał???

odpowiedz
SEBO(L) - 14.10.2021 / 17:57, *.centertel.pl

@axlrose: Mógł być Musiał z Gilem na VARze... ;)

odpowiedz
SzB - 14.10.2021 / 17:38, *.play-internet.pl

Można obstawiać u buka, że będą kontrowersje i wszystkie rozwiązane na naszą niekorzyść:)?

odpowiedz
Swider - 14.10.2021 / 16:29, *.t-mobile.pl

Nieszczęścia chodzą parami .

odpowiedz
No żesz k... - 14.10.2021 / 15:12, *.t-mobile.pl

Musiał i marciniak. Rewelacja

odpowiedz
Kiwi - 14.10.2021 / 15:11, *.chello.pl

Marciniak na VAR dobranoc

odpowiedz
Felek - 14.10.2021 / 15:04, *.netfala.pl

Łach już robi tradycyjne podchody pod sędziego co by karny był dla łacha tudzież czerwona dla Legii.

odpowiedz
Obiektywny znawca - 14.10.2021 / 18:46, *.icpnet.pl

@Felek: usiądź i wypij mleko przy misiu uszatku, niedługo 19.30 trzeba się już położyć i grzecznie kłaść spać.
Wszyscy kiedyś robili podchody, listę wstydu ma każdy klub, uważasz, że Legia ma tę listę krótką?..., jestem przekonany, że jest minimum w top 3 ligi.
Nawet zatrudnienie Cześka, któremu się telefon zaciął i jedyne 711 razy łączył się infolinią.... dobrze nie świadczy w tej kwestii

odpowiedz
Lodzik - 14.10.2021 / 14:40, *.chello.pl

Pakieci startowy juz czeka panie Sedzio !!

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 14.10.2021 / 14:16, *.play-internet.pl

No to wygraliśmy ????

odpowiedz