Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Lechem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Żaden z piłkarzy Legii Warszawa nie będzie pauzować w meczu 11. kolejki Ekstraklasy z powodu kartek. Artur Jędrzejczyk i Maik Nawrocki są natomiast zagrożeni pauzą przed spotkaniem z Lechem Poznań. Po dwie żółte kartki mają na swoim koncie Ihor Charatin, Andre Martins, Tomas Pekhart i Bartosz Slisz. Mecz Legia - Lech rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17:30.

Żółte kartki legionistów:
3 - Artur Jędrzejczyk, Maik Nawrocki
2 - Ihor Charatin, Andre Martins, Tomas Pekhart, Bartosz Slisz
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Lirim Kastrati, Rafael Lopes, Luquinhas, Filip Mladenović, Ernest Muci, Mateusz Wieteska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.