fot. Woytek / Legionisci.com

W piątek mecz Olimpii Elbląg w Pruszkowie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek Olimpia Elbląg zagra ligowy mecz w Pruszkowie z miejscowym Zniczem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zachęcamy do wspierania naszych przyjaciół.

Ostatnio elblążanie wspierali Legię podczas wyjazdowego meczu w Gdańsku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Mateusz znicz pruszków - 15.10.2021 / 00:32, *.play-internet.pl

Hej bracia mam prozibe w imieniu znicz pruszków jako osoba która chce ogarnąć doping na zniczu potrzebuje waszej pomocy na 23 października gramy z ruchem zapraszam was wszystkich do mnie uzgodnić szczegóły mateuszherbaczynski@gmail.com to jes kontakt do mnie

odpowiedz
Fan Legii od 25 lat - 13.10.2021 / 22:21, *.orange.pl

Kibice Znicza są kibicami Legii od zawsze :)

odpowiedz
Legia - 13.10.2021 / 21:24, *.tpnet.pl

Trzeba podjechać

odpowiedz
Przemo - 13.10.2021 / 19:24, *.tpnet.pl

Jak ogarnąć bilet? Mam czas popołudniu w piątek i bym pojechał wesprzeć Naszych Braci (L)

odpowiedz
Jerry - 13.10.2021 / 19:19, *.orange.pl

Ja myślę, że Legionovia też nie ma kibiców, Ursus też, Hutnik też, Olimpia, Okęcie też. Oczywiście, można powiedzieć, że mają kibiców, ale tak naprawdę są to najpierw kibice Legii, a dopiero potem kibice tych klubów.

odpowiedz
Eddie - 13.10.2021 / 19:43, *.chello.pl

@Jerry:
a np kibice Escoli Warszawa czy Gromu Warszawa istnieją/są

odpowiedz
Pruszków - 13.10.2021 / 18:53, *.t-mobile.pl

Znicz nie ma kibiców wszyscy w Pruszkowie kibicują Legii także wszyscy na znicz w piątek niech sie zapełni choć raz ten kameralny stadion.

odpowiedz
Siarczan - 14.10.2021 / 12:45, *.t-mobile.pl

@Pruszków, nie wszyscy,dla mnie 1 jest Znicz, potem Legia

odpowiedz
Adrian - 13.10.2021 / 17:04, *.t-mobile.pl

Olimpia powinna wygrac w Pruszkowie

odpowiedz
grzesiek - 13.10.2021 / 14:26, *.centertel.pl

Czy w tym roku bedzie promocja?

odpowiedz
Kibic L - 13.10.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

A gdzie bilety? W kasach?

odpowiedz
Danny Meehan - 13.10.2021 / 19:44, *.plus.pl

@Kibic L: tak, ale lepiej trochę wcześniej przyjechać, bo będą czynne dwa okienka i tworzy się spora kolejka.

odpowiedz
No cwaniaczki - 13.10.2021 / 13:15, *.t-mobile.pl

Tak pozdrawiacie Olimpie w każdym meczu ja jestem ciekawy czy ich wesprzecie w Pruszkowie!!!!

odpowiedz
Cwaniak - 14.10.2021 / 17:23, *.tpnet.pl

@No cwaniaczki : Nie troluj . Trochę Znicza , trochę Olimpię się wesprze , co za problem ? - sami swoi .

odpowiedz
Grinder - 13.10.2021 / 13:11, *.chello.pl

a Znicz nie można wspierać

odpowiedz