Rui Ribeiro i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com

Przygotowania do meczu z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek piłkarze Legii rozpoczęli trening o godzinie 11. Wzięło w nim udział 14 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Z zespołem trenował jeden gracz rezerw Nikodem Niski i trzech młodych bramkarzy: Maciej Kikolski, Jakub Kowynia i testowany Kacper Trojanowski.



Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Po rozgrzewce zawodnicy z pola pracowali nad przyjęciem kierunkowym i podaniami po ziemi. Potem zespół został podzielony na dwa siedmioosobowe składy i rozpoczęły się gierki 3 na 4 plus bramkarze. Zawodnicy niebiorący w danym momencie udziału w grze stali za liniami wyznaczającymi boisko. Zdobycie bramki z wykorzystaniem podania od takiego zawodnika dawało dwa zamiast jednego punktu. W tej części treningu nie brał udziału Mattias Johansson, który powoli dochodzi do formy i jego występ z Lechem Poznań na dziś stoi pod dużym znakiem zapytania.

Fioletowi: Slisz, Pekhart, Andre Martins, Trojanowski + Rose, Ribeiro, Skibicki
Różowi: Kostorz, Josue, Luquinhas, Rafael Lopes + Jędrzejczyk, Wieteska, Niski

Rywalizacja w serii interwałów trwała ponad pół godziny i zakończyła się wynikiem 32-21 dla różowych.

Następnie zespół przeniósł się na drugie boisko, gdzie sztab szkoleniowy przygotował większą grę z elementami taktyki. Po objaśnieniu zasad zawodnicy pracowali nad zagrywaniem prostopadłych piłek.

Środowy trening zaplanowano na godzinę 17 i powinni wziąć w nim udział kadrowicze.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Stasiu robil ostatnie zakupy…. - 13.10.2021 / 17:34, *.t-mobile.pl

Dzis Stanisław robil w centrum Moskwy ostatnie zakupy przed wyjazdem do Warszawy.

odpowiedz
Michał - 13.10.2021 / 13:31, *.plus.pl

W sumie panowie ..uj nas kibiców obchodzi. Tylko 3 punkty się liczą LEGIO WARSZAWA!!! Tylko zwycięstwo ukochana ma LEGIO WARSZAWA się liczy!!! Kiełbasy do góry i golimy lokomotywę Skorży... Liga będzie ciekawsza... pamiętacie...To jazda na pełnej k i po zwycięstwo Ukochana ma LEGIO WARSZAWA!!! Pozdrawiam Was ludzie z Legii

odpowiedz
cuLt - 13.10.2021 / 00:24, *.50.82

Jak ktoś wcześnie napisał, te zajècia mało dajá a wyniki znamy....

odpowiedz
Mj - 12.10.2021 / 17:48, *.prosoft24.pl

Trenują przyjęcie kierunkowe....
Takie rzeczy trenuje się w trampkarzach.

odpowiedz
Kibolek - 12.10.2021 / 16:42, *.komputersat.pl

Piłkarzyki pajacyki kolejna kompromitacja już w sobotę. Z lechem wronki bez dodatkowych premii gracie parodianci

odpowiedz
KrystekLegia - 12.10.2021 / 18:14, *.chello.pl

@Kibolek: Oj widać jaki z cb kibic haha mecz jest w niedziele.

odpowiedz
SEBO(L) - 12.10.2021 / 18:26, *.centertel.pl

@Kibolek: "parodianci" grający w sobotę,napisał Kibelek...

odpowiedz
Legionista80 - 12.10.2021 / 15:55, *.play-internet.pl

Dwa kolejne mecze są bardzo istotne....jeżeli je wygramy to wracamy do gry o MP...wszystko jeszcze możliwe!

odpowiedz
Zupełnie Obiektywny - 12.10.2021 / 15:36, *.icpnet.pl

Czesiek a"la Czerczesow już spakował drona do torby i wysłał na kaukaz?
czy baterie się skończyły?
Różowe staniki na fioletowe...., jak się na to nawet patrzy to nie widać tam krzty pierwiastka jakiejś złości sportowej, chęci, energii, zadziorności, o męskiej grze nie będę wspominał...
Czy tak grali Beret, Kowal i ekipa z lat 90 tych???

odpowiedz
Pawciu - 12.10.2021 / 15:57, *.net.pl

@Zupełnie Obiektywny: tez sentymentalnie wracam do lat 90'tych ale nowinki techniczne i mentalnosc sa w zupelnie innym miejscu

odpowiedz
Ju(L)ius - 13.10.2021 / 10:36, *.vectranet.pl

@Zupełnie Obiektywny: A jak ty chcesz złość sportową i zaangażowanie zobaczyć na zdjęciach?? Mają pozować i groźne miny robić??

odpowiedz
Kris - 12.10.2021 / 15:20, *.play-internet.pl

Raczej ciężko będzie zdobyć mistrzostwo Polski.
Mamy niestety dziurawą obronę która w lidze zapomina jak się gra...

odpowiedz
Maniek - 12.10.2021 / 20:16, *.aster.pl

@Kris: Zgadzam się, łatwo nie będzie, ale ja Slisz i Wieteska obejrzeli nowego Bonda, może im się poprawi.

odpowiedz