Rui Ribeiro i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek piłkarze Legii rozpoczęli trening o godzinie 11. Wzięło w nim udział 14 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Z zespołem trenował jeden gracz rezerw Nikodem Niski i trzech młodych bramkarzy: Maciej Kikolski, Jakub Kowynia i testowany Kacper Trojanowski.Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Po rozgrzewce zawodnicy z pola pracowali nad przyjęciem kierunkowym i podaniami po ziemi. Potem zespół został podzielony na dwa siedmioosobowe składy i rozpoczęły się gierki 3 na 4 plus bramkarze. Zawodnicy niebiorący w danym momencie udziału w grze stali za liniami wyznaczającymi boisko. Zdobycie bramki z wykorzystaniem podania od takiego zawodnika dawało dwa zamiast jednego punktu. W tej części treningu nie brał udziału Mattias Johansson, który powoli dochodzi do formy i jego występ z Lechem Poznań na dziś stoi pod dużym znakiem zapytania.

Fioletowi: Slisz, Pekhart, Andre Martins, Trojanowski + Rose, Ribeiro, Skibicki
Różowi: Kostorz, Josue, Luquinhas, Rafael Lopes + Jędrzejczyk, Wieteska, Niski

Rywalizacja w serii interwałów trwała ponad pół godziny i zakończyła się wynikiem 32-21 dla różowych.

Następnie zespół przeniósł się na drugie boisko, gdzie sztab szkoleniowy przygotował większą grę z elementami taktyki. Po objaśnieniu zasad zawodnicy pracowali nad zagrywaniem prostopadłych piłek.

Środowy trening zaplanowano na godzinę 17 i powinni wziąć w nim udział kadrowicze.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.