Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli negatywny, może zagrać z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jak wcześniej informowaliśmy, przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Azerbejdżanu Mahir Emreli uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Powtórzony test okazał się jednak negatywny, o czym poinformowała Izabela Kruk, rzecznik prasowy Legii Warszawa. Z nieoficjalnych informacji onetu wynika, że również trzeci test zawodnika dał wynik negatywny. Oznacza to, że wprawdzie Emreli nie wystąpi w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata z Serbią, ale nie będzie musiał odbywać kwarantanny, dzięki czemu jego występ w meczu z Lechem Poznań i SSC Napoli nie jest zagrożony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Maly_lc - 14.10.2021 / 08:58, *.telefonica.de

O tak z lachem wyjdzie do 70 minuty drewnonogi pekhart.... często cos wymysli zeby przegrać

odpowiedz
Trampek - 13.10.2021 / 15:24, *.125.29

To super !

odpowiedz
Marcinos - 13.10.2021 / 14:25, *.orange.pl

EMRELI POZYTYWNY!

Ale z negatywnym wynikiem testu na Covid-19 :)

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 13.10.2021 / 13:51, *.centertel.pl

Jeszcze powinni robić testy na ojcostwo, HIV,i sam Bóg wie jeszcze na co. Pozdrawiam wszystkich pijaków i leczących się z uzależnień

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.10.2021 / 08:05, *.play-internet.pl

Bzdurne testy z randomowymi wynikami Dla zdrowych ludzi...sa tak glupie jak maski na stadionie u co 10 osoby ze sztabu...co to daje???? #Dramat

odpowiedz
oLaf - 13.10.2021 / 00:20, *.vectranet.pl

najlepszy news dzisiaj! Nie zmęczył się facet i odstrzeli Lecha w niedzielę! : )

odpowiedz
Kaz87 - 12.10.2021 / 21:50, *.tpnet.pl

korona cyrku ciag dalszy... takie wlasnie wiarygodne sa te testy... tylko pilkarzy testują do skutku, az bedzie negatyw, a zwykly czlowiek ma pozytyw i areszt domowy zwany kwarantanna przez dwa tygodnie... plandemia i tyle

odpowiedz
L - 13.10.2021 / 11:30, *.waw.pl

@Kaz87: nie do skutku, tylko wykonano drugi test, baranie. Plandemie to masz w mozgu.

odpowiedz
Autor - 13.10.2021 / 15:48, *.Gawex.PL

@L: znalazł się covidiota mądry inaczej. Co ty robisz na stronie kibicowskiej? Hejtuj na pudelku, albo tvPiS/onet.

odpowiedz
ding - 12.10.2021 / 19:50, *.chello.pl

Co z wyjazdem do Neapolu? Co z czarterami? Co z pieniędzmi?

odpowiedz
Maniek - 12.10.2021 / 20:07, *.aster.pl

@ding:Bez Nas, niestety

odpowiedz
Młody - 12.10.2021 / 20:15, *.play-internet.pl

@Maniek: why? Nie wpuszczają nas z jakiego powodu? O co znów kaman?

odpowiedz
Jcjccj - 13.10.2021 / 11:33, *.t-mobile.pl

@Młody: na wniosek policji do władz Miasta Neapolu

odpowiedz
KrystekLegia - 12.10.2021 / 19:50, *.chello.pl

On im stestuje bramkarza za to w niedzielę.... Tylko Legia!

odpowiedz