Mecz w Neapolu bez kibiców Legii!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Władze Neapolu na wniosek policji zakazały klubowi SSC Napoli sprzedaży biletów na mecz z Legią Warszawa obywatelom Polski. Legia do końca czyniła starania, by zmienić tę decyzję, ponieważ nie ma ona nic wspólnego z włoskimi obostrzeniami związanymi z koronawirusem, ale nie udało się.

Oznacza to, że fani Legii nie będą mogli obejrzeć meczu swojej drużyny, który rozegrany zostanie w czwartek, 21 października o godzinie 21:00 na stadionie im. Diego Armando Maradony.

Dwa samoloty czarterowe, które miały polecieć na południe Włoch zostały odwołane.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
Adrian - 13.10.2021 / 17:12, *.t-mobile.pl

Polka nozna dla kibicow to samo dla Wlochow

odpowiedz
Zażenowany - 13.10.2021 / 14:22, *.tele2.se

W leicester mecze w Lidze Europy też bez kibiców gości. Poniżej link
https://tickets.lcfc.com/en-gb/categories/home%20tickets

odpowiedz
Albert - 13.10.2021 / 15:15, *.194.137

@Zażenowany: "no away fans are permitted in the home areas of the stadium" przetłumacz sobie

odpowiedz
L - 13.10.2021 / 13:11, *.tpnet.pl

Śmieszą mnie dzieci (dzieci albo wiekiem albo intelektem) wchodzące tu i piszące żeby im też zakazać przyjazdu do nas. Takie decyzje zabijają ruch kibicowski. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

odpowiedz
Romek - 13.10.2021 / 12:21, *.t-mobile.pl

Jak nie są w stanie zorganizować spotkania, to nie powinni tego robić wcale. Ale oczywiście UEFA skupia się na karaniu nas, za idiotyczne przewinienia.

odpowiedz
Juri - 13.10.2021 / 12:18, *.centertel.pl

Dyskryminacja

odpowiedz
stara szkoła - 13.10.2021 / 11:57, *.38.70

Wszyscy do Leicester,tam sektor gości około 1,5 tys i bez zakazów miasta i psiarskich.

odpowiedz
cuLt - 13.10.2021 / 23:11, *.02.net

@stara szkoła: Bêdá!filmy!ale?!jakie..,,,zašpiewajmy Bracia razem.............!

odpowiedz
Marcin 7 - 13.10.2021 / 11:51, *.orange.pl

Po prostu nas się boją

odpowiedz
Wgr - 13.10.2021 / 12:49, *.t-mobile.pl

@Marcin 7: Na pewno pred Tobą się trzęsą.

odpowiedz
Erni - 13.10.2021 / 14:07, *.t-mobile.pl

@Marcin 7: tak trzęsą się przed tobą!

odpowiedz
LewLegia - 13.10.2021 / 11:00, *.net.pl

Mam nadzieję, że nasz twardy wojownik o równość z urzędu miasta st. Warszawy zrobi dokładnie to samo z kibicami włoskimi.
RÓWNOŚĆ

odpowiedz
Ibor - 13.10.2021 / 11:00, *.play-internet.pl

Od 1 października jest zmiana prawa i
Mecze piłkarskie polskich drużyn w pucharach i reprezentacji piłki nożnej i siatkowej oraz skoki narciarskie muszę być transmitowane w telewizji publicznej nie mogą być kodowane

odpowiedz
jo - 13.10.2021 / 14:51, *.centertel.pl

@Ibor: narodowych drużyn może tak..., ale nie klubów sportowych...

odpowiedz
starszy - 13.10.2021 / 10:49, *.nsti.pl

No po europejsku !

odpowiedz
Doni brasko - 13.10.2021 / 09:09, *.play-internet.pl

I tak lecę bilety na samolot kupione

odpowiedz
Legia to My. - 13.10.2021 / 08:48, *.t-mobile.pl

Hańba!!!

odpowiedz
WWL - 13.10.2021 / 08:18, *.plus.pl

Powinniśmy odpłacić się dokładnie tym samym!

Nie bądźmy frajerami!
Cały stadion dla kibiców Legii!

odpowiedz
W(L) - 13.10.2021 / 08:02, *.191.4

Co wy z tą TVP,ciągle trąbią że tylko mecze rozgrywane w kraju może pokazywać Legii......

odpowiedz
stara szkoła - 13.10.2021 / 04:01, *.38.67

Wszyscy do Leicester,tam sektor gości około 1,5 tys

odpowiedz
LG - 13.10.2021 / 16:20, *.chello.pl

@stara szkoła: w Leicester sektor gości będzie zamknięty.

odpowiedz
#napolimerda - 13.10.2021 / 02:30, *.02.net

Wystarczy zerknáč Na YouTuba, jak miasto i psy byli w sraczce, ale to nie wina kibiców Legii tylko miejscowych co nieporadzili sobie z garstká wariatów i a i kilku 5 letnie wyroki dostali i ponoć słuch o nich zaginoł, czy wszystko z nimi ok?ponad 5 lat mineło...

odpowiedz
Fan - 13.10.2021 / 08:58, *.chello.pl

@#napolimerda : Liścia dostaniesz i przestaniesz wypisywać głupoty !

odpowiedz
L - 13.10.2021 / 12:06, *.play-internet.pl

@#napolimerda : Ogarnij się dzieciaku

odpowiedz
abc - 13.10.2021 / 01:41, *.aster.pl

Boją się Nas i boją się wyniku. UEFA powinna karać za coś takiego, bo kibice gości mają prawo być skoro nie ma żadnych przeciwwskazań. Ale oni wolą Legii cały czas dowalać kary za jakieś swoje wymysły...

odpowiedz
Biała Łapa - 13.10.2021 / 00:38, *.chello.pl

Dlaczego mnie to nie dziwi...

odpowiedz
Jack(L) - 12.10.2021 / 23:36, *.cyfrowypolsat.pl

Ok ,Napoli boi się o wynik więc trzeba nie wpuści kibiców. Znamy to z naszej Ligi ale powinniśmy odegrać się tym samym w rewanżu.

odpowiedz
Xeroboj - 13.10.2021 / 14:30, *.145.180

@Jack(L): ta jasne boja sie o wynik....rozjada nas 5-0 u siebie lekko... boja sie awantur i plonacych aut jak 6lat temu i tyle..

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.10.2021 / 23:28, *.play-internet.pl

cicoria napoletana!

odpowiedz
Przemo - 12.10.2021 / 23:22, *.aster.pl

Jak klub i milicja na poziomie ligi europy nie potrafią zabezpieczyć meczu, to wykluczyć z rozgrywek i walkower dla Legii.
D(F)uck UEFA

odpowiedz
Olek Kibolek - 12.10.2021 / 22:45, *.inetia.pl

Yebać... Ja i tak będę.

odpowiedz
Bln - 13.10.2021 / 06:19, *.play-internet.pl

@Olek Kibolek:
Przed TV..

odpowiedz
OleK - 13.10.2021 / 07:53, *.inetia.pl

@Bln: Hue hue, daj adres to wyślę Ci pocztówkę z Capri ;p

odpowiedz
Dedi - 12.10.2021 / 22:44, *.plus.pl

W programie TVP sport brak meczu ...

odpowiedz
t - 13.10.2021 / 08:26, *.edu.pl

@Dedi:
Będzie tylko retransmisja :(
Mecze wyjazdowe tvp sport daje z 2h opóźnieniem
trzeba szukać w necie

odpowiedz
wojtek - 13.10.2021 / 08:30, *.aldesa.pl

@Dedi: no shit sherlock.

odpowiedz
Mchr - 13.10.2021 / 17:46, *.orange.pl

@Dedi: Bezpośrednia transmisja na Viaplay.

odpowiedz
Dedi - 12.10.2021 / 22:43, *.plus.pl

Jaaa co za lipaaaa. A ten mecz będzie chociaż w tvp sport??

odpowiedz
Kris - 12.10.2021 / 23:29, *.plus.pl

@Dedi: Nie ma bo tvp wcale nie raczyło wykupić meczów wyjazdowych :(

odpowiedz
Arek - 12.10.2021 / 23:42, *.tpnet.pl

@Dedi: nie. Mecze w Warszawie pokazują. Wyjazdowe w retransmisji chwilę po meczu. Chociaż podobno od meczu z Leicester mają pokazywać normalnie. Jakaś tam ustawa ma obowiązywać od listopada, ale na ustawach i w ogóle na polityce to ja się nie znam, więc musisz gdzieś sam doczytać, jak chcesz coś wiedzieć więcej.

odpowiedz
abc - 13.10.2021 / 01:42, *.aster.pl

@Dedi: Tylko Viaplay.

odpowiedz
Dch - 13.10.2021 / 06:11, *.chello.pl

@Dedi: nie

odpowiedz
Bierrut - 13.10.2021 / 06:50, *.centertel.pl

@Dedi: retransmisja po zakończeniu meczu

odpowiedz
Hubi40 - 13.10.2021 / 07:47, *.com.pl

@Dedi: bedzie retransmisja o północy.

odpowiedz
Dedi - 13.10.2021 / 16:15, *.plus.pl

@Hubi40: Dzięki za odpowiedź wszystkim
dramat 21 wiek kibiców nie wpuszczają, meczu wyjazdowego nie ma w tv na żywo..

wkurza to.. Tylko LEGIA, jak ktoś robi na złość poza boiskiem trzeba zrobić na złość na boisku i tym się pocieszam !!

odpowiedz
Pantera - 12.10.2021 / 22:39, *.ostnet.pl

Boją się nas wszyscy...... (L)

odpowiedz
Alan - 13.10.2021 / 06:11, *.t-mobile.pl

@Pantera :
No mysle ze 'parę' ekip by się znalazło które jednak się nie boją.....

odpowiedz
Donald - 12.10.2021 / 21:13, *.chello.pl

Komisja Jewropejska i pani Jurova już się za nich wezmą...

odpowiedz
Piotruś - 12.10.2021 / 21:10, *.play-internet.pl

WSTYD !!!!!! NIE MAJĄ JAJ !!!!! CYKORY !!!!!!

odpowiedz
Dariusz Dziekanowski - 12.10.2021 / 20:48, *.t-mobile.pl

I dobrze. Tylko nam wstyd przynoszą swoim zachowaniem. Nie będzie rac, nie będzie bluzgów, nie będzie kar. Klub tylko na tym zyska, a raczej nie straci. Wszyscy pamiętają co było parę lat temu w Neapolu, zamieszki.

odpowiedz
jezus - 12.10.2021 / 21:05, *.vectranet.pl

@Dariusz Dziekanowski: od dawna jestes takim debilem?

odpowiedz
Biała Siła - 12.10.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

@jezus: Haaaa ,dobreee

odpowiedz
Sfinks - 12.10.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

@Dariusz Dziekanowski: racja!!!

odpowiedz
mrsn - 12.10.2021 / 23:21, *.centertel.pl

@Dariusz Dziekanowski: zabawną masz definicje wstydu xd

odpowiedz
Armani - 13.10.2021 / 20:57, *.tpnet.pl

@Dariusz Dziekanowski: Dariusz lubi zadymy , nie podszywaj się .

odpowiedz
Carlitos - 12.10.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

Mnóstwo osób i tak leci bo maja od dawna bilety. Trzeba sie na miejscu zorganizowac

odpowiedz
Lfan - 12.10.2021 / 20:45, *.aster.pl

UEFA powinna przenieść mecz w inne miejsce albo dać walkowera Legii, ale musieliby mieć jaja...

odpowiedz
cuLt - 13.10.2021 / 02:56, *.02.net

@Lfan: Tak na Wembley !

odpowiedz
Scd - 12.10.2021 / 20:45, *..

Dziwne

odpowiedz
do przewidzenia - 12.10.2021 / 20:44, *.aster.pl

po tym co się działo przy okazji poprzedniego meczu Napoli-Legia nie powinno to dziwić

odpowiedz
Dedi - 12.10.2021 / 23:44, *.plus.pl

@do przewidzenia:
W sumie masz rację. Dwa mocne plemiona mogły by być Znowu zamieszki.

odpowiedz
Artysta Rowerzysta - 12.10.2021 / 20:43, *.centertel.pl

Choć w tamtejszej milicji, chłopaki raczej rosłe i interweniują brutalnie, to stwierdzili, że całego Neapolu nie dadzą rady ogarnąć.
Kiedyś jechał kto chciał i gdzie chciał, a dziś ludziom utrudnia się życie, a uzasadnienie się zawsze znajdzie.
Szkoda, że nawet czarterowców, z jasno nakreślonym planem lotów i transferem na stadion nie wpuszczą. Nie i pytony.
Mam nadzieję, że nikt w Warszawie nie pomyśli o podobnym rewanżu, a my ich bezpiecznie ugościmy po polsku, aż będą mieli bigosu po pachy.

odpowiedz
Waco - 12.10.2021 / 20:37, *.vectranet.pl

Co to k... ma znaczyć, jakim prawem, tak samo zakazać tym im wejścia na nasz stadion.

odpowiedz
Zukoju - 12.10.2021 / 21:47, *.t-mobile.pl

@Waco: I tym samym zrobić przysługę naszej psiarni…
Zastanów się co piszesz.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

odpowiedz
Warszawiak - 13.10.2021 / 02:23, *.centertel.pl

@Zukoju : A jaka to przysługa? Na stadionie to psiarnia, a jak w mordę Ci na ulicy dadzą to pytasz gdzie policja była? ŻENUA.
Sam sobie laurkę wystawiasz. A Waco ma 100% racji, nie wpuszczać i powołać się na to samo. Może wtedy dałoby to makaronom do myślenia i w kolejnej sytuacji postąpili by inaczej by faktycznie piłka nożna była dla KIBICÓW a nie zadymiarzy.

odpowiedz
Luk - 13.10.2021 / 18:57, *.timplus.net

@Warszawiak: Ogarnij się i nie mierz wszystkich swoją miarą...

odpowiedz
Mati - 12.10.2021 / 20:36, *.vectranet.pl

Frajery Włsokie i tyle

odpowiedz
Ktoś - 12.10.2021 / 20:34, *.centertel.pl

Przecież my obywatele UE ????

odpowiedz
Cezary 1916 - 12.10.2021 / 20:25, *.com.pl

Nikt nas nigdzie nie lubi ,zła sława Warszawa

odpowiedz
Olo - 12.10.2021 / 20:23, *.tpnet.pl

No i ch.....
JESTEŚMY ZAWSZE TAM......
I tego się trzymamy.

odpowiedz
Bródno - 12.10.2021 / 20:20, *.supermedia.pl

O h.. złoty loty kupione wszystko zaklepane..

odpowiedz
T75 - 12.10.2021 / 20:15, *.play-internet.pl

Piłka nożna dla kibiców !

odpowiedz
O(L) af - 12.10.2021 / 20:10, *.aster.pl

Co za qrwy jedne, je.. ne

odpowiedz
(L) - 12.10.2021 / 20:10, *.jmdi.pl

Włoskie k... je... ! Wymigują się koronką bo im nie po drodze potyczka z naszymi kilerami. Spoko wpie...l obskoczą w Warszawie!

odpowiedz
Ggvgvg - 13.10.2021 / 08:54, *.t-mobile.pl

@(L): masz napisane , że nie o COVID chodzi ehhhh.

odpowiedz
Leginsy ???? - 12.10.2021 / 20:08, *.plus.pl

Ciekawie czy pan Boniek pomoże...

odpowiedz
Antyberg - 12.10.2021 / 20:07, *.orange.pl

Boją się Polaków! Prawidłowo, tak ma być!

odpowiedz
Maniek - 12.10.2021 / 20:05, *.aster.pl

Super info, Qrfa, auper.

odpowiedz
kibic - 12.10.2021 / 20:04, *.t-mobile.pl

To samo powinni zrobić przy meczu u nas!!! zakazać Neapolitańczykom wejścia na stadion Legii!!!

odpowiedz
Rafa(L)81 - 12.10.2021 / 21:50, *.chello.pl

@kibic: jakiś Ty głupi

odpowiedz
Bodzio_L - 13.10.2021 / 00:27, *.icpnet.pl

@Rafa(L)81: tY jeszcze bardziej

odpowiedz
Kibic CWKS - 12.10.2021 / 19:58, *.175.71

PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!!!

Teraz co wyjazd to będą wnioski smutnych, bylebyśmy nie weszli?

odpowiedz
Bu"L"i - 12.10.2021 / 19:57, *.inetia.pl

Mają pietra. Boją się dopingu.

odpowiedz
Pablo - 12.10.2021 / 19:55, *.t-mobile.pl

Jakiś konkretny powód takiej decyzji? Równi i równiejsi?

odpowiedz
Raf - 12.10.2021 / 19:54, *.02.net

To im tez w Warszawie nie sprzedawac niech spier...

odpowiedz
kibic 1916 - 12.10.2021 / 22:18, *.play-internet.pl

@Raf: to decyzja milicji, a nie kibiców…

odpowiedz
t - 13.10.2021 / 08:27, *.edu.pl

@kibic 1916:
HGW czyja to decyzja....

odpowiedz