Bartosz Tomczak - fot. Woytek / Legionisci.com

Tomczak: Cieszymy się pierwszą wygraną

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Tomczak: Bardzo się cieszymy z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie, zwłaszcza że odnieśliśmy je w trzeciej kolejce, a nie w siódmej. Wiemy, że jako beniaminek musimy swoje dostać – zapłacić przysłowiowe frycowe, ale dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu podczas treningów gramy zawsze z podniesioną głową i to nawet jeśli nie wszystko układa się po naszej myśli.

Najwięcej problemów przysporzyła nam końcówka pierwszego seta. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że zawodników Avii cechuje bardzo dobry serwis i gra w ataku, wobec czego naszym zadaniem było po prostu utrzymanie przyjęcia w górze. Z drugiej strony w meczu ze świdniczanami prezentowaliśmy się dobrze w bloku, toteż graliśmy cierpliwie w ataku, co summa summarum opłaciło się.

Przyznam szczerze, że doping zarówno naszych kibiców, jak i przyjezdnych, wywarł na mnie ogromne wrażenie. Można powiedzieć, że fani zgotowali na trybunach pojedynek wokalny. Osobiście bardzo tęskniłem za kibicami w poprzednim sezonie. W tym mam nadzieję, że hala przy Niegocińskiej będzie wypełniona kibicami do ostatniego miejsca podczas każdej rywalizacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.