Mateusz Hołownia - fot. Mishka / Legionisci.com

Urazy Abu Hanny i Hołowni

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jedynym kadrowiczem z pierwszej drużyny Legii, który nie wrócił jeszcze do kraju jest Joel Abu Hanna. Reprezentant Izraela doznał kontuzji w spotkaniu z Mołdawią i z trudem opuszczał boisko w końcówce pierwszej połowy. W środę w klubie z Łazienkowskiej nie było jeszcze pełnej wiedzy o stanie zawodnika, ale pierwsze rokowania nie były dobre. Abu Hanna przejdzie szczegółowe badania rezonansem w czwartek w Izraelu i wówczas dowiemy się, jak długa przerwa go czeka.

Z kolei Mateusz Hołownia nie trenuje z zespołem od piątku. Obrońca ma problemy z mięśniem przywodziciela i czeka go jeszcze co najmniej kilka dni przerwy w treningach.

Oprócz tej dwójki sztab szkoleniowy nadal nie może liczyć na Artura Boruca. Ponadto cały czas rehabilitację przechodzi Bartosz Kapustka, który latem zerwał więzadło krzyżowe i do gry wróci najwcześniej pod koniec sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
LEGION - 14.10.2021 / 16:17, *.chello.pl

Dwóch patałachów mniej.
Jeszcze jak by Pudel wyje..... tego słowika Michniewicza !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 14.10.2021 / 17:20, *.centertel.pl

@LEGION: może Ciebie lepiej...
i to tak dosłownie...
kto wie - może Ci sie spodoba...

odpowiedz
Mat - 14.10.2021 / 11:09, *.com.pl

Zawsze ktoś musi być kontuzjowany... mamy szczęście, że akurat na nich trafiło ;-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.