Mateusz Hołownia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Abu Hanny i Hołowni

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jedynym kadrowiczem z pierwszej drużyny Legii, który nie wrócił jeszcze do kraju jest Joel Abu Hanna. Reprezentant Izraela doznał kontuzji w spotkaniu z Mołdawią i z trudem opuszczał boisko w końcówce pierwszej połowy. W środę w klubie z Łazienkowskiej nie było jeszcze pełnej wiedzy o stanie zawodnika, ale pierwsze rokowania nie były dobre. Abu Hanna przejdzie szczegółowe badania rezonansem w czwartek w Izraelu i wówczas dowiemy się, jak długa przerwa go czeka.

Z kolei Mateusz Hołownia nie trenuje z zespołem od piątku. Obrońca ma problemy z mięśniem przywodziciela i czeka go jeszcze co najmniej kilka dni przerwy w treningach.

Oprócz tej dwójki sztab szkoleniowy nadal nie może liczyć na Artura Boruca. Ponadto cały czas rehabilitację przechodzi Bartosz Kapustka, który latem zerwał więzadło krzyżowe i do gry wróci najwcześniej pod koniec sezonu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.