Zachód słońca w LTC - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Powrót kadrowiczów

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środowym treningu Legii, który rozpoczął się o godzinie 17 wzięło udział 25 zawodników. Do zajęć z drużyną po pobycie na zgrupowaniach swoich reprezentacji wrócili: Mahir Emreli, Ernest Muci, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Szymon Włodarczyk, Maik Nawrocki, Filip Mladenović, Lirim Kastrati, Cezary Miszta i Kacper Tobiasz.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Mahir Emreli po powrocie do Warszawy przeszedł jeszcze jeden test na koronawirusa i jego wynik ponownie był negatywny. Zawodnik będzie więc do dyspozycji Czesława Michniewicza w niedzielnym meczu z Lechem Poznań. W zajęciach nie uczestniczył Joel Abu Hanna, który doznał urazu we wtorkowym meczu Izraela z Mołdawią (2-1) .

Po 20-minutowej rozgrzewce zawodnicy przeszli do wykonywania ćwiczeń z piłkami. Kontynuowana była praca nad odpowiednim przyjęciem kierunkowym i dokładnymi podaniami po ziemi. Sztab przygotował dość skomplikowane ćwiczenie dla trzech grup na małej powierzchni, które mieszały się między sobą, ale zawodnicy bez problemów sobie z tym poradzili. Następnie toczyły się małe gierki trzech drużyn po czterech zawodników w dwóch grupach.

Potem przyszła pora na część taktyczną, którą stanowiła gra na utrzymanie piłki 10 na 10. W niej nie wziął udziału Szymon Włodarczyk, który wczoraj grał w meczu reprezentacji U-19.

Legioniści rywalizowali w następujących składach:
Żółci: Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Ribeiro - Slisz, Andre Martins, Josue - Rafael Lopes, Emreli, Luquinhas
Fioletowi: Skibicki, Rose, Nawrocki, Mladenović, Kastrati, Celhaka, Charatin, Muci, Kostorz, Pekhart

Po tej gierce trening zakończył Mattias Johansson. Szwed trenuje coraz mocniej i ma wysokie notowania u szkoleniowców, ale jeszcze odstaje fizycznie, więc wprowadzany jest stopniowo. Następnie do przyszła pora na akcje ofensywne i strzały na bramkę, gdzie mogli wykazać się czterej bramkarze. Oprócz wspomnianych wcześniej Miszty i Tobiasza trenowali Jakub Trojanowski i Jan Sobczuk (rocznik 2005).

Zajęcia zakończyły się kilkanaście minut przed godziną 19. Czwartkowy trening także zaplanowano na godzinę 17.

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań odbędzie się w niedzielę, 17 października o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Miszta, Trojanowski, Sobczuk, Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
(L) eon - 15.10.2021 / 21:35, *.inetia.pl

"Następnie toczyły się małe gierki trzech drużyn po czterech zawodników w dwóch grupach". Staram się sobie te arcydzieła treningowe wyobrazić i wychodzi na to że jedna grupa musiała być jednodrużynowa . Siłą rzeczy druga dwudrużynowa, To jak podzielić trzy przez dwa to wychodzi litr i połówka. To ta grupa jednodrużynowa była do przodu, bo jak na taki trening litr i połówka na czterech to już ujdzie.. To tak trochę matematyki dla relaksu przed pyrami :)

odpowiedz
Wniosek - 14.10.2021 / 17:44, *.tpnet.pl

Muci od początku niech gra , żadnego odpoczywania . dobrze wolne strzela .

odpowiedz
Kuki - 14.10.2021 / 17:30, *.centertel.pl

Witam, jaka jest na tą chwilę jeszcze szansa kupić bilet na niedzielę? Funkcjonują jeszcze ewentualne zwroty przez kogoś lub udostępnienie z karnetu itp ?

odpowiedz
L - 14.10.2021 / 01:35, *.tpnet.pl

Świetne zdjęcie Woytek!!! (To z zachodem słońca)

odpowiedz
Żyleta !!! - 13.10.2021 / 22:21, *.stansat.pl

Nie mogę na chórzystę patrzeć.....mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości nie będzie

odpowiedz
Obroni Czesio!Mistrza? - 15.10.2021 / 04:32, *.02.net

@Żyleta !!!: Mecz z Łachem pokaże ,czy zostanie czy od3jdzie w niEznsne .....

odpowiedz
Antyczesio - 15.10.2021 / 17:29, *.plus.pl

@Obroni Czesio!Mistrza?: Nie powinno go tu w ogole być Chorzysty!!!

odpowiedz
zduneq - 16.10.2021 / 13:07, *.play-internet.pl

@Żyleta !!!:

Podaj jakieś sensowne nazwiska które zapewnią wyniki w Europie i na krajowym podwórku.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.