Zachód słońca w LTC - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót kadrowiczów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środowym treningu Legii, który rozpoczął się o godzinie 17 wzięło udział 25 zawodników. Do zajęć z drużyną po pobycie na zgrupowaniach swoich reprezentacji wrócili: Mahir Emreli, Ernest Muci, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Szymon Włodarczyk, Maik Nawrocki, Filip Mladenović, Lirim Kastrati, Cezary Miszta i Kacper Tobiasz.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Mahir Emreli po powrocie do Warszawy przeszedł jeszcze jeden test na koronawirusa i jego wynik ponownie był negatywny. Zawodnik będzie więc do dyspozycji Czesława Michniewicza w niedzielnym meczu z Lechem Poznań. W zajęciach nie uczestniczył Joel Abu Hanna, który doznał urazu we wtorkowym meczu Izraela z Mołdawią (2-1) .

Po 20-minutowej rozgrzewce zawodnicy przeszli do wykonywania ćwiczeń z piłkami. Kontynuowana była praca nad odpowiednim przyjęciem kierunkowym i dokładnymi podaniami po ziemi. Sztab przygotował dość skomplikowane ćwiczenie dla trzech grup na małej powierzchni, które mieszały się między sobą, ale zawodnicy bez problemów sobie z tym poradzili. Następnie toczyły się małe gierki trzech drużyn po czterech zawodników w dwóch grupach.

Potem przyszła pora na część taktyczną, którą stanowiła gra na utrzymanie piłki 10 na 10. W niej nie wziął udziału Szymon Włodarczyk, który wczoraj grał w meczu reprezentacji U-19.

Legioniści rywalizowali w następujących składach:
Żółci: Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Ribeiro - Slisz, Andre Martins, Josue - Rafael Lopes, Emreli, Luquinhas
Fioletowi: Skibicki, Rose, Nawrocki, Mladenović, Kastrati, Celhaka, Charatin, Muci, Kostorz, Pekhart

Po tej gierce trening zakończył Mattias Johansson. Szwed trenuje coraz mocniej i ma wysokie notowania u szkoleniowców, ale jeszcze odstaje fizycznie, więc wprowadzany jest stopniowo. Następnie do przyszła pora na akcje ofensywne i strzały na bramkę, gdzie mogli wykazać się czterej bramkarze. Oprócz wspomnianych wcześniej Miszty i Tobiasza trenowali Jakub Trojanowski i Jan Sobczuk (rocznik 2005).

Zajęcia zakończyły się kilkanaście minut przed godziną 19. Czwartkowy trening także zaplanowano na godzinę 17.

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań odbędzie się w niedzielę, 17 października o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Miszta, Trojanowski, Sobczuk, Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.