Czesław Michniewicz - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Michniewicz: Rzucimy wszystkie siły na Lecha

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Potrzebujemy punktów w lidze jak tlenu. Wiemy, jaka jest sytuacja, przegraliśmy wiele spotkań. Mamy świadomość, gdzie jesteśmy. Lech dobrze rozpoczął sezon, wygrywa, strzela dużo bramek. Czeka nas ciekawy mecz. Mamy swoje atuty, mieliśmy czas, żeby się przygotować i myślę, że będzie to widać na boisku i że zagramy dużo lepiej niż w Gdańsku, bo tamto spotkanie kompletnie nam nie wyszło. Nie ma co opowiadać o Lechu. Dobrze funkcjonują jako drużyna, mają doświadczonego trenera, kilka indywidualności, są w dobrej formie, mają mocną ławkę i dużą rywalizację o miejsce w składzie, a to pomaga. Mają też dużo czasu od meczu do meczu, nie mają praktycznie dodatkowych spotkań i to widać. Znamy ich atuty i będziemy się starali to wykorzystać - mówi przed meczem z Lechem Poznań trener Legii, Czesław Michniewicz.

- Oczekiwania są takie, żeby niedzielny mecz stał na wysokim poziomie i mamy zawodników, żeby tak było. Nie będzie to mecz na takim poziomie jak z Leicester, bo Lech nie ma aż tak dobrych piłkarzy, ale musimy zbliżyć się poziomem do takich występów, jak ze Slavią, Dinamem, Spartakiem. Pod każdym względem zagrać na takim poziomie - jeśli chodzi o mobilność, mądrość, wychodzenie spod pressingu, zaangażowanie, taktykę. Te wszystkie elementy muszą funkcjonować, a nie będziemy nastawiać się tylko na kontry lub atak pozycyjny. Lech ma wysoki zespół, my mamy zawodników mobilnych, ale przewaga wzrostu jest ich atutem. W szatni jest skupienie, mobilizacja. Przypomniał mi się dziś film "Poranek Kojota", gdzie bodajże Michał Milowicz śpiewał piosenkę "Ta ostatnia niedziela". Czy ja śpiewam? Nie. Nie myślimy o tym, wynik jest sprawą otwartą, ale myślę, że zagramy dobre spotkanie. Musimy zagrać tak jak w Europie, wtedy możemy myśleć o zwycięstwie. Zespoły Macieja Skorży grają na wysokim poziomie taktycznym. Znamy się długo, wiem, że jego drużyny grają w określony sposób, przypadek jest ograniczony do minimum. Bardzo trudno gra się przeciwko nim. Rzucimy wszystkie siły na Lecha, jestem o tym przekonany. Ten jeden dodatkowy dzień wystarczy nam do odpowiedniej regeneracji. A jak wrócą wszyscy kontuzjowani zawodnicy, będzie dużo łatwiej o rotację. Jest ona potrzebna przede wszystkim na tych pozycjach, gdzie się biega najwięcej, np. Mladenovicia.

- Josue świetnie wykonuje stałe fragmenty z okolicy pola karnego, ale mamy ich w meczach niewiele. Ivi z Rakowa niemal w każdym spotkaniu ma taką sytuację, a my nie. Mało gramy 1 na 1, bo wypadł na Luquinhas. Poza nim chyba tylko Muci tak gra, więc jest mniej fauli, niż byśmy sobie tego życzyli. Mamy inaczej zbudowaną drużynę. W Rakowie 14 zawodników ma powyżej 185 cm wzrostu i to robi różnicę. Zmieniliśmy ustawienie ze strefowego na krycie indywidualne, żeby to zniwelować. Mamy wielu zawodników bez imponujących warunków fizycznych i każdy zespół stara się to wykorzystać. Mamy jednak swoje schematy i czasem zdobywamy bramki po stałych fragmentach, ale rzeczywiście jest ich za mało.

- Po meczu w Gdańsku mieliśmy 2 dni wolne, potem trenowaliśmy normalnie i dopiero sobota była częściowo wolna. W środę dołączyli do nas zawodnicy z reprezentacji. Wczoraj była gra kontrola, żeby przypomnieć sobie pewne zachowania na boisku i zastanowić, kto gdzie zagra. Taka sytuacja będzie miała miejsce przy okazji każdego zgrupowania reprezentacji. Ci, którzy zostali w Warszawie, trenowali normalnie. Mamy wystarczająco dużo czasu na przygotowania, staramy się wykorzystać go maksymalnie. W ostatnim czasie skupialiśmy się na motoryce, bo czeka nas jeszcze wiele spotkań o dużej intensywności. Teraz mieliśmy na to dobry moment, ale też pracowaliśmy nad taktyką, rozegraniem piłki, przejściem z obrony do ataku i odwrotnie. Dziś jeszcze będziemy ćwiczyć stałe fragmenty już pod kątem meczu.

- Mahir Emreli jest zdrowy, zaszczepiony, przeszedł dodatkowe badania i może grać w meczu z Lechem. Myślę, że zagra dobre spotkanie. Artur Boruc nadal nie trenuje, wszystko się przeciąga w czasie, musi przejść rehabilitację. Joel Abu Hanna wrócił z reprezentacji z kontuzją, będzie musiał przejść zabieg i w tej rundzie już nie zagra. Zastanawia się, gdzie przejść zabieg, może w Niemczech. Za jego leczenie zapłaci federacja. Mateusz Hołownia także narzeka na drobny uraz i nie trenuje. Mattias Johansson już trenował, zaprezentował się dobrze i jest gotowy do gry. Może w niedzielę wejdzie na zmianę. Z rezerw najbliżej gry w pierwszej drużynie jest obecnie Lindsay Rose. Artur Jędrzejczyk i Maik Nawrocki mają po 3 żółte kartki i są zagrożeni pauzą, wypadł nam Abu Hanna. Duże szanse ma też Yuri Ribeiro. Kostorz może być czarnym koniem, jest w dobrej formie, w rytmie meczowym, z jego zdrowiem jest w porządku. Będzie dostawał minuty. Czy w meczu z Lechem? Zobaczymy, jak będzie przebiegać to spotkanie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

+dodaj komentarz
bobnt - 17.10.2021 / 15:03, *.tpnet.pl

czy Legia naprawdę nie może zagrać meczu z Lechem bez Pana Marciniaka?

odpowiedz
Jacek - 17.10.2021 / 10:56, *.plus.pl

Czesiu coś mi ie wydaje ze ty taka tamtykie i skład wybierzesz żeby Lechowi krzywdy nie zrobić a w pucharach dalej będziesz to wszystko dobrze układał no bo 100 lecie obchodzi twój ulubiony klub i trzeba troszkę jemu pomoc

odpowiedz
Szpaner - 17.10.2021 / 09:42, *.box3.pl

Czesiu Twój mecz Życia dziś Mocna Legia i 5:0 !!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.10.2021 / 01:36, *.play-internet.pl

Z innej beczki.Czemu Legioniści mają "wywalone torby" na mecze naszych zgód/przyjaciół?.Pojawiam się czasami na meczach Zagłębia,czy właśnie Olimpii i powiem szczerze,że jest mi za Was wstyd.A to,że nas z Legii w Pruszkowie było nie wiem-10 osób?.To. Olimpii było ze 3 razy więcej.Tacy z was "kibice".Jedyna wasza aktywność to internet i portale społecznościowe.Łatwiej jest też mordę otworzyć i zaśpiewać "Ooooo Zagłębieeee.....stojąc na Żylecie,niż dupsko ruszyć i wspomóc w dopingu naszych braci,gdy grają czy to u siebie,czy na wyjeździe.Jesteście żałośni.

odpowiedz
sernik - 17.10.2021 / 19:19, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: dokladnie

odpowiedz
Antyczesio - 16.10.2021 / 20:17, *.plus.pl

Czesław wygraj wysoko może cię docenia w Poznaniu i wezmą do siebie z powrotem?

odpowiedz
:) - 16.10.2021 / 20:15, *.plus.pl

Co nam da wygrana w meczu z Amica jak pogubimy punkty w Niecieczy i innych Mielcach Łęcznych itd. już 3 pkt zostały w Radomiu i Gdańsku mało? to na takie mecze trzeba rzucać wszystkie siły i ambicje bo na kuchenki nikogo nie trzeba motywować chyba?

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 16.10.2021 / 20:20, *.plus.pl

@:): Racja teraz to nawet 6 pkt w meczach z Wróblami może być za mało na MP.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.10.2021 / 20:06, *.plus.pl

Wszystkie siły czyli Skibicki Mladenovic Lopes i Pekhart w podstawowym składzie?Może by w końcu trener się ogarnal? Tobiasz- Jędrzejczyk Wieteska Nawrocki - Johansson Martins Slisz Luqinhas Kastrati -Josue - Emreli

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 16.10.2021 / 17:55, *.chello.pl

Legio klubie ty nasz,pokaż amice jak w piłke grasz.Tylko wygrana Legio kochana!

odpowiedz
grzesiek - 16.10.2021 / 17:17, *.centertel.pl

Jakto w przyslowiu tylko swinia nie zmienia opinii, zaczalem uwazac trenera michniewicza za dobrego ale po glebszej analizie stwierdzam ze nie dorownywał Vukoviciowi do pięt. Roznica jest taka po peostu ze Vuko dobrych pilkarzy nie miał a gruby dobrych pilkarzy ma.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 16.10.2021 / 20:01, *.plus.pl

@grzesiek: Akurat dobrzy piłkarze nie pasowali Aco do koncepcji i taktyki. Zamiast Carlitosa grał Kulenovic to tylko jeden z przykładów. A Czesław ma paru dobrych grajków tylko problem z mentalnością i motywacja na mecze ligowe.

odpowiedz
grzesiek - 16.10.2021 / 21:34, *.centertel.pl

@Zbieracz kartonow: a jakis inny przyklad dobrego pilkarza? Tylko nie pisz ze novikovas.
Carlitos tak był dosyc dobry ale to nie jest swieta krowa. Nikt nie gra za to że ma metke "dobry"

odpowiedz
grzesiek - 16.10.2021 / 17:10, *.centertel.pl

Rzucimy wszystkie sily na Lecha= zagramy na maxa defensywnie zeby nie stracic gola, jak nam sie fartnie to strzelimy sami z jednego

odpowiedz
mikov - 16.10.2021 / 16:20, *.vectranet.pl

czyli niewiele. z szablami na czołgi.

odpowiedz
Michał - 16.10.2021 / 15:42, *.plus.pl

Jedziemy z nimi na pełnej k....e. Ma być tylko zwycięstwo bo to My jesteśmy LEGIA WARSZAWA!!! Dawać na pełnej morwa kać!!!

odpowiedz
Fan - 16.10.2021 / 20:09, *.plus.pl

@Michał: tylko bez ,,nie poddawaj się..." bo to piesn nieadekwatna do wydarzeń boiskowych.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 16.10.2021 / 14:38, *.com.pl

Nie wiem czy tytuł to jest cytat z Michniewicza(bo nie czytałem),ale jak tak to to jest jakaś kpina bo to jest oczywiste że trzeba rzucić wszystkie siły na amice ,jakby zaistniała inna sytuacja to trener po meczu powinien na kopach do moskwy wylecieć.Mamy lepszych piłkarzy podobno,mamy o wiele lepszego trenera podobno,remis a nie daj boze przegrana z tym klubikiem z wronek będzie tragedią po której trzeba będzie wyciągnąć poważne konsekwencje jak piłkarskie tak i trenerskie .

odpowiedz
e(L)o - 16.10.2021 / 14:00, *.vectranet.pl

spokojnie będzie 0:4
Legia nie ma szans

odpowiedz
Legion - 16.10.2021 / 11:16, *.chello.pl

Nie wygracie to od razu się pakuj.

odpowiedz
Nawet - 16.10.2021 / 08:03, *.60.242

Nawet jak wygramy to co z tego jak kolejny mecz z ogórkami i remis. Trener z jednej strony potrafi z zespołu wyciągnąć maksimum i oszukać przeznaczenie w meczach z silniejszymi drużynami, a z drugiej totalnie nie potrafi zmotywowac piłkarzy w meczu że słabszymi zespołami. W lidze nie gramy nawet na 60% swoich możliwości. Wiadomo że jest to też wina piłkarzy ale w dużej mierze za to jak są przygotowani mentalnie do spotkania jest trener a tu leżymy i kwiczymy. Dziwne będzie zwalnianie trenera po taki wyniku w Europie zrobionym moim zdaniem ponad stan kadrowy na tamtą chwilę ale niestety przerosła go gra na trzech frontach. Szkoda że to My dla niego jesteśmy szkoła prawdziwej gry a później pójdzie do ukochanego Lecha i tam wykorzysta to doświadczenie No ale cóż taka jest piłka. Z wielkim żalem ale jeśli w tym meczu i w pięciu nasteonych w lidze nie będzie kompletu punktów z trenerem powinno się rozstać. Nie dźwignął tematu i tyle. Już kolejkę temu można by było pokusić się o zwolnienie. Niektórzy mówią że w innych ligach ma się więcej cierpliwosci do trenerów. Pokażcie mi klub z top 3 jakiekolwiek ligi z tak fatalnym startem który trzyma trenera. Oczywiście zdarza się to ale bardzo rzadko...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.10.2021 / 08:26, *.aster.pl

@Nawet: Mówienie o "trzech frontach" to zgrany szmonces. Na tym "trzecim froncie", to stoczyliśmy JEDNĄ potyczkę - w Suwałkach.

odpowiedz
KN - 16.10.2021 / 11:01, *.inetia.pl

@Nawet: AMEN.

odpowiedz
axlrose - 16.10.2021 / 14:57, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: Po jutrzejszym meczu dowiemy się niemal na pewno, czy nie zostanie nam tylko ten "trzeci front" (PP) jako jedyna droga do europejskich pucharów...

odpowiedz
Raz... .dwa ...trzy... ! goL! - 16.10.2021 / 01:59, *..

Rzucać to można sieci na ryby....tu plan trzeba mieč ,....raz dws trzy i goL ! Inaczej polecisz!

odpowiedz
Jerz z Potoku - 15.10.2021 / 23:44, *.chello.pl

A propos rzucania wszystkich sił na Lecha. Przypomniał mi się b. stary dowcip kultywowany w podstawówce lat 60-tych. Otóż, po nieplanowanej wymianie ognia pomiędzy pogranicznikami ZSRR i CHRL nad graniczną rzeką Amur, w trybie pilnym zebrał się chiński sztab kryzysowy. W jego trakcie, przewodniczący Mao, rozjuszony radziecką bezczelnością, nakazał dowodzącemu armią niezwłoczne rzucenie wszystkich sił (czyt. czołgów) na "płonącą" granicę. Wówczas, głównodowodzący chińskiej armii miał zadać przewodniczącemu dość niefrasobliwe pytanie: oba...?
Serdeczności dla @Andrzeja Buncola za Jego autorski wpis.

odpowiedz
Andrzej Buncol - 15.10.2021 / 23:05, *.t-mobile.pl

Czemu większość kibiców Legii to hipokryci i jest tak zakłamana? Jak przyszedł do Legii to mu zarzucano śpiewanie, korupcję, że nie umie trenować i że jest gruby. Był trenerem kulejorza i osiągnął sukces to się cieszył razem z piłkarzami, co w tym złego? Osiągnie sukces z Legią to będzie śpiewał razem z nami Legijne przyśpiewki, proste? Korupcji mu nie udowodniono, był czysty, nawet pomagał w dochodzeniu co powinno stawiać go jako wzór. Zarzuty, że to kiepski trener są żenujące i śmieszne. Sukcesy z poprzednich klubów, z młodzieżówką i Legią pokazują, że to aktualnie najwybitniejszy polski szkoleniowiec. To, że ma lekką nadwagę to jego sprawa, niejeden z fanatyków wygląda gorzej, a Michniewicz nie musi trzymać figury, bo to nie on biega po boisku. Jak przychodził to go wszyscy obrażali, jak zdobył mistrzostwo to go każdy chwalił, a niektórzy niemal mu włazili w d.... Jak przyszedł lekki kryzys to znowu jazda po nim, a jak awansował do pucharów i wygrał dwa mecze z dobrymi markami to wszyscy go niemal całują po rękach. Po meczu z Lechią lawina krytyki i bluzgów, a jak wygra z Lechem to niemal wszyscy będą chcieli mu uścisnąć dłoń. Hipokryzja na całego, aż wstyd, że tak zachowują się dorośli kibice Legii, jak rozkapryszone dzieci. Jak krótka jest droga od miłości do nienawiści, przykre to. W chwilach gorszego nastroju nie mają szacunku i poważania dla człowieka który pracuje dla nas, na naszą chwałę.

odpowiedz
bum - 15.10.2021 / 23:32, *.virginm.net

@Andrzej Buncol:
Michniewicz to ty na bank.... Hahahaha

odpowiedz
:D - 16.10.2021 / 02:09, *.vectranet.pl

@Andrzej Buncol: był czysty jak korupcja w podpiździu bb.. ach te karne z kapelusza w 89 minucie.

odpowiedz
gazza - 16.10.2021 / 08:01, *.inetia.pl

@Andrzej Buncol: Tylko że ja nie widzę tej dobrej pracy dla chwały naszego klubu...
Ty widzisz ???

odpowiedz
Esaende - 16.10.2021 / 10:34, *.co.uk

@Andrzej Buncol: dokładnie tak ciezko tu przeczytać taki komentarz brawo

odpowiedz
WachteL - 16.10.2021 / 10:37, *.chello.pl

@Andrzej Buncol: popieram to co piszesz w 100 %

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.10.2021 / 11:35, *.centertel.pl

@Andrzej Buncol: Michniewicz dostał kredyt zaufania. W rundzie wiosennej wyniki były takie sobie. Oczywiście zdobył MP, a później awansował do LE. Słusznie domagał się wzmocnień składu i takowe dostał. Oczywiście część to pomyłki, ale spora część rokuje dobrze. Niestety, w obecnej rundzie, podejście piłkarzy do pracy, w tych spotkaniach jest niedopuszczalne. A tłumaczenie wszystkiego jednym dniem odpoczynku mniej, jest żenujące. Do tego dochodzą ciągłe błędy w wystawianym składzie i brak stylu. Apropo radości po wygranych i złości po przegranych - bez stylu i ambicji. Trudno, żebyśmy po wygranych meczach płakali z rozpaczy, a po przegranych cieszyli się, jak wychłostany, koński zad do bata. A teraz do rzeczy - nie ma i nie będzie zgody na jakikolwiek minimalizm w klubie. Dotyczy to wszystkich: właściciela, prezesa, działu skautingu, sztabu szkoleniowego i...kibiców. Jestem pewny, że podobnie uważają ludzie, którzy mieli, mają i będą mieć Legię w sercu. Z ewentualnej wygranej z Lechem, będzie radość, ale kredyt zaufania do trenera już się skończył. To nie była jedna, czy dwie wpadki, tylko szereg meczy bez honoru. Artur dobitnie pokazał, jak niektórym nie chce się np. biegać. I na taką grę, na taki badziew i obciach w klubie, zgody nie ma i nie będzie.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 16.10.2021 / 19:01, *.aster.pl

@Andrzej Buncol:

Sukcesy z poprzednich klubów? Tylko z Zagłębiem, w którym miał bezpłatne minuty, doszedł do średniej prawie 2 punkty na mecz...

odpowiedz
(L) eon - 15.10.2021 / 22:01, *.inetia.pl

Czesław rzucaj wszystkie siły ,rzucaj , rzucaj i śpiewaj , śpiewaj. Życzę Ci oby to nie był rzut i śpiew ostatni na Ł3, bo tu ,pączusiu , wyglądasz jak pączuś właśnie , a nie jest to chyba Twoje ostatnie słowo.....

odpowiedz
AAA - 15.10.2021 / 21:40, *.chello.pl

Czesiek,jak Ty wystawisz tego pożale się Boże Skibickiego to od razu pakuj mandżur.
Johansson nawet z jedną nogą ma grac od 1 min a ten zmęczony ewentualnie pod koniec na zmianę.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 15.10.2021 / 21:12, *.play-internet.pl

Szacun dla tej garstki,która dziś wsparła OE w Pruszkowie.Na pewno tak to nie powinno wyglądać

odpowiedz
Piotr - 15.10.2021 / 20:57, *.111.202

Brak motywacji na lige to nie Czeska wina. Sprowadzenie Legii Cudzoziemskiej, ktora wprost mowi, ze Legia to tylko przystan. Ich szansa jest wybicie sie w LE, a zima juz ich nie bedzie. Po co maja sie wysilac na Leczna, Stal itp.

odpowiedz
Czesiu przeciez ty pakujesz sie do Rosji - 15.10.2021 / 20:40, *.t-mobile.pl

Czesiek ty mowisz dopiero teraz o koncentracji a co robiłeś do tej pory kuuuuuuuuu….wa
Masz nas kibiców za idiotów !!!!!!!!

odpowiedz
ws - 15.10.2021 / 21:19, *.play-internet.pl

@Czesiu przecież ty pakujesz sie do Rosji: ciebie to powinien mieć :))))))

odpowiedz
Czesiek to Twoj ostatni macz…. - 15.10.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

Jestes śmieszny dzieki, ze to bedzie Twoj ostatni mecz i. Więcej nie bede oglądał więcej tej bryndzy pod twoim kierownictwem

odpowiedz
Dedi - 15.10.2021 / 18:42, *.plus.pl

Z Rakowem były podobne słowa a tam nas jeden zawodnik załatwił.... Ivi Lopez.
Obyśmy nie przegrali bo nie zdzierże tego Lecha u nas po końcowym gwizdku.
Od początku Luqinhas i Josue.

odpowiedz
Dedi - 15.10.2021 / 18:48, *.plus.pl

@Dedi: W dodatku Tielemans nie mógł nic zrobić czy inni dobrzy z Leicester a jeden IVI Lopez miał tyle miejsca i przerzucał sobię piłkę na naszymi obrońcami... Tak to jest problem motywacji w lidze... Myślę więc że Lech Amicowaty to idealna motywacja aby ograć ich i pokazać że to my jesteśmy lepsi a oni niech zapomną o mistrzostwie... Jak będzie porażka to to ja chyba już Stasia CZ widzę w mokasynach u nas.

odpowiedz
Przemek - 15.10.2021 / 19:55, *.aster.pl

@Dedi: Dwóch , dwóch zawodników: Ivi Lopez i niestety Czarek Miszta ... Nie daj Boże rzut wolny w meczu z Lechem gdyż , Czarek Miszta na 3 wolne 3 bramki i to na 4 mecze ! ( Wigry-takie wybicie piłki, że rywal strzela na pustaka , Raków- Ivi z dosyć dużej odległości trafia bez problemu , Lechia - tutaj "pięknie" ustawiony mur ) Jeżeli dodamy do tego karnego "wywalczonego" z Rakowem plus to , że z tego co kojarzę z Leicester nie było rzutu wolnego z bliższej odległości to cienko widzę, jak będzie rzut wolny dla Lecha. Trener nie wyciąga wniosków , nie rozumiem dlaczego nie wystawi Tobiasza po tylu kiepskich meczach. Fakt z Leicester była jedna fantastyczna interwencja na linii - ale jedna jaskółka wiosny nie czyni...

odpowiedz
bronek49 - 15.10.2021 / 18:33, *.chello.pl

jak rzucicie wszystkie siły skoro tej siły nie macie trener narzeka że ma zawodników niskich to dlaczego nie sciągają wyższysz co do wykonywania stąłych fragmentów to ja nie widziałem żeby dobrze wykonywał je Josue jedyny zawodnik który to robi w miare dobrze to Musi tylko nie może zabierać mu piłki Mladenovic żeby ten rzut wykonać to musi być uzgodnione przed meczem a nie zabierać piłki koledze

odpowiedz
Blitz - 15.10.2021 / 17:55, *.plus.pl

Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują, że można być optymistą przed tym spotkaniem. Była przerwa reprezentacyjna, sporo czasu na regenerację. Mecze z Lechem zawsze rządziły się swoimi prawami więc sytuacja w tabeli ma tu małe znaczenie. Na dodatek Leszki muszą w końcu kiedyś wpaść w kryzys po świetnym starcie i mam przeczucie, że to nastąpi w niedziele ;)

odpowiedz
CWKSiak - 15.10.2021 / 17:45, *.orange.pl

„Oczekiwania są takie, żeby niedzielny mecz stał na wysokim poziomie…”
Oczekiwania Michniewicz są takie, ze nareszcie mecz wygracie!

odpowiedz
cuLt - 15.10.2021 / 17:43, *..

Tak powiedział Krzyżak pod Grunwaldem,i wiemy co sie stało..., a Skorża powiada mádrzej , kto bédzie lepszy?aby Legia choć skromnie wygrała!

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 15.10.2021 / 17:25, *.plus.pl

Może Kostorz okaże się jokerem na wagę 3 pkt jak Rosołek i Skibicki we wcześniejszych meczach z Amicą?

odpowiedz
Legionista80 - 15.10.2021 / 17:10, *.play-internet.pl

Johhanson, nawet bez nogi, musi grać od 1 minuty...Skiba tego nie dźwignie !
Na nich kur....!

odpowiedz
Spackman - 15.10.2021 / 16:07, *.chello.pl

chłopie, idź się wygalopuj!

odpowiedz
L - 15.10.2021 / 15:38, *.tpnet.pl

Ten film o którym mówił Czesiek to był "Chłopaki nie płaczą".

odpowiedz
Sarcastico. - 15.10.2021 / 14:42, *.inetia.pl

Macie to wygrać. To jest rozkaz od kibiców. A gra ma wyglądać jak z Lechią w 2016 (3-0; debiut pana Magiery w lidze). Inaczej możecie wypie...

odpowiedz
Legion - 15.10.2021 / 14:37, *.247.68

Jestem realistą ....niestety remis będzie sukcesem ....w tym meczu;/
Obym się mylił ...

odpowiedz
Mario - 15.10.2021 / 13:49, *.t-mobile.pl

Jak pilkarzykom pajacykom będzie się chciało grać to może wygramy. Jak narazie to z grą, zaangażowaniem jesteśmy w czarnej dupie. Teraz to liga jest najważniejsze a nie puchary europejskie. Co z tego że w Europie może osiągniemy dobry wynik jak w lidze będzie piach.

odpowiedz
Darek - 15.10.2021 / 13:11, *.chello.pl

Nie tak dawno wydawał się Czesio idealnym trenerem a w niedzielę już będzie szukał nowej pracy.

odpowiedz
Antyczesio - 15.10.2021 / 17:26, *.plus.pl

@Darek : oby było tak jak mowisz

odpowiedz
Zukoju - 15.10.2021 / 19:21, *.t-mobile.pl

@Antyczesio:
Ja również nie obraziłbym się na zmianę trenera, ale nie za cenę porażki w niedzielę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.10.2021 / 13:02, *.orange.pl

Miałem dzisiaj koszmarny sen - przegraliśmy ten mecz...Czesław potrafi opracować taktykę na silnego rywala, to prawda, ale Skorża ma tak samo...Oby sen się nie sprawdził, bo będziemy bardzo głęboko w....tabeli....

odpowiedz
kędzior - 15.10.2021 / 13:22, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Statystycznie sny nieczęsto się sprawdzają.Moje praktycznie wcale

odpowiedz
kędzior - 15.10.2021 / 13:25, *.vectranet.pl

Czesław w tym meczu liczy się tylko zwycięstwo.Remis będzie jak porażka,a porażka będzie jak armagedon

odpowiedz
Bolo - 15.10.2021 / 15:44, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Sny się interpretuje odwrotnie!!! Czyli wygramy.

odpowiedz
MJ_64 - 15.10.2021 / 16:45, *.autocom.pl

@Leśny Dziadek: A bo żeś się dziadu borowy obżarł przed snem i stąd ten koszmar. Jakbyś zamiast fasolówki wchłonął bułkę i banana to od razu przyśniła by ci się zwycięska jazda Legii zawsze i wszędzie i o każdej porze z obojętnie jaką frajernią z tabeli. A tak, to utarty schemat: micha przed snem, senny koszmar, pot, nocą parzony dziurawiec , poranny rozpylacz na dzbanie i cały następny dzień zj***ny jak chiński zasilacz po pierwszym podłączeniu.No-i już wiesz, co robić. Widzisz jak mało musisz zmienić, żeby Legia zaczęła wygrywać?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.10.2021 / 17:18, *.centertel.pl

@MJ_64: Urzekła mnie kolego Twoja opowieść, czyli to, w jaki sposób spędziłeś wczorajszy wieczór i co jadłeś. I pewnie pierzyna się ruszała (nie, nie, to nie to, co można pomyśleć), od wiatrów po fasolówce....

odpowiedz
Hg - 15.10.2021 / 18:42, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 16.10.2021 / 22:35, *.centertel.pl

@Hg: Pożycz parę zeta na bilet.

odpowiedz
Rafał - 15.10.2021 / 12:27, *.tpnet.pl

Mam nadzieje , że naprawdę sie do tego meczu przyłozycie bo ten jest w tym sezonie najważniejszy

odpowiedz
Legion - 15.10.2021 / 11:53, *.chello.pl

Johannson "może wejdzie na zmianę"? Czy ty gościu znowu zamierzasz wystawić tego skibickiego?! Jeśli tak to już się pakuj i won.

odpowiedz
bep - 15.10.2021 / 11:42, *.230.191

Czesiu ufam Tobie!

odpowiedz
Tomek - 15.10.2021 / 11:40, *.113.189

Oczywiście, że ten film to "Chłopaki nie płaczą"...

odpowiedz
Tomek - 15.10.2021 / 11:39, *.113.189

Panie trenerze ten film to "Hhłopaki nie płaczą" a pan przez tym meczem płacze, że Raków ma wysoką drużynę. Jaki to ma związek z meczem w niedziele? Tu jest Legia i tu trzeba zapier.... a nie patrzeć, że ten wysoki a tamten niski.

odpowiedz
Sceptycznie - 15.10.2021 / 11:38, *.plus.pl

Tak mi się wydaje że Legia będzie musiała wystawić 20 w polu i 2 w brance. ....????

odpowiedz
Biała Siła - 15.10.2021 / 11:36, *.vectranet.pl

Wszystkie siły na front wschodni Heee ,retoryka wojenna i dobrze ,jak zawsze wszystko w głowach kopaczy

odpowiedz
Emil - 15.10.2021 / 11:16, *.t-mobile.pl

Walnac temu Lechowi ze trzy brameczki i pokazac kto rzadzi ?

odpowiedz
Yeti - 15.10.2021 / 11:13, *.netfala.pl

Panie trenerze mecz z łachem jest meczem, który koniecznie trzeba wygrać aby rozpocząć marsz do czuba tabeli. Ewentualna przegrana bardzo utrudni obronę mistrzostwa, a łachowi ułatwi zdobycie tytułu po latach. Remis więcej daje łachowi, bo ich największy rywal, czyli Legia nie zmniejszy dystansu. Do boju panowie po zwycięstwo z tym znienawidzonym posrańskim tworem na licencji amiki!!!

odpowiedz
Żyleta !!! - 15.10.2021 / 10:52, *.chello.pl

mam nadzieję że kudłaty ciebie wyrzuci miernoto...słowiku poznański711

odpowiedz
Alan - 15.10.2021 / 11:04, *.t-mobile.pl

@Żyleta !!!:
Ta 'miernota' przyczyniła się w awansu po kilku latach nieobecności gry w Europie ta 'miernota' upokorzyła po raz drugi spartak na ich terenie i wygrała z dobra angielska drużyną dając wiele radości całej Polsce, a ty jakie masz osiągnięcia w życiu ze pozwalasz sobie na obrażanie drugiego człowieka który niewątpliwie cos w życiu juz osiągnął.....No i jeszcze twoj nick rozumiem ze to od maszynki która się rano goliles bo na pewno nie jesteś głosem tysięcy kibiców z najbardziej znanej trybunie w kraju bo tam wbrew pozorom nie wszyscy myślą tak samo czego najlepszym dowodem są różne głosy w tym mój.

odpowiedz
fghfghdfgd - 15.10.2021 / 11:53, *.t-mobile.pl

@Alan: lepiej mieć slabe wyniki niż wygrywać z sprzedawczykiem

odpowiedz
C cbdhjr - 15.10.2021 / 12:14, *.centertel.pl

@Alan: No i ? Jechał po Legii i kibicach . Gdyby Ci żonę kolega posunął to byś mu wybaczył bo Ci postawi dwa piwka w pubie?

odpowiedz
Alan - 15.10.2021 / 12:14, *.t-mobile.pl

@fghfghdfgd:
To poczytaj co się działo w latach 80-90 i nawet później...... to może otworzą Ci się oczy na pewne sprawy.

odpowiedz
Alan - 15.10.2021 / 12:54, *.t-mobile.pl

@ C cbdhjr:
Dawno nie widziałem tak głupiego komtarza, wpierw zobacz co się dzieje np. Na kibolskim podwórku a dopiero później udawaj takiego z 'zasadami.

odpowiedz
Alan - 15.10.2021 / 13:41, *.t-mobile.pl

@Żyleta !!!:
Jestem z Wwa od urodzenia a Ty jak tak oceniasz ludzi pod względem pochodzenia i tego gdzie mieszkają to proponuję Ci podejść na meczu pod jedną z flag jakich wiele miejscowości z całej Polski na naszych trybunach lub na dworzec PKP w każdym kierunku od Warszawy których pociągi są pelne kibiców jadących - z - lub - na- Legię.

odpowiedz
Żyleta !!! - 15.10.2021 / 14:26, *.chello.pl

@Alan: to powinieneś wiedzieć że ta miernota obrażała Nasz klub i dlatego też nigdy nie powinien być trenerem Naszej Legii powtarzam NIGDY to jest WSTYD że taki ktoś jest u nas trenerem on śpiewał wespół zespół z kaczorem po meczu o Puchar Polski a przypomnij sobie co się działo z Kaczorowskim jak trafił do Legii po swoim występie w szatni( jeśli nie pamietasz bo np. jestes za młody to internet nie zapomina i można znaleźć)......a czy chórzysta711 jest inny ?? NIE nie jest inny i dlatego W O N z Legii !!! ja rozmawiam z ludźmi którzy chodzą na Legię po 30 , 40 lat i dla nich jest to upokorzeniem że chórzysta jest trenerem.....jednym słowem jak plują Ci w twarz to nie mów że pada deszcz....

odpowiedz
Kamień - 15.10.2021 / 14:46, *.chello.pl

@ C cbdhjr: Po dwóch to nie, ale po trzech...

odpowiedz