Dariusz Mioduski, Radosław Kucharski - fot. Hagi / Legionisci.com

Mioduski przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Ekstraklasa

Walne zgromadzenie akcjonariuszy Ekstraklasy SA wybrało radę nadzorczą na nową roczną kadencję. Przewodniczącym rady został Dariusz Mioduski (Legia Warszawa), wiceprzewodniczącym Wojciech Cygan (Raków Częstochowa), a sekretarzem Jarosław Mroczek (Pogoń Szczecin). Skład rady uzupełnili Piotr Waśniewski (Śląsk Wrocław), Tomasz Jażdżyński (Wisła Kraków), Tomasz Marzec (Wisła Płock) i Cezary Kulesza z ramienia PZPN.
Ponadto zarządowi Ekstraklasy oraz dotychczasowej radzie nadzorczej zostało udzielone absolutorium oraz zostało przyjęte sprawozdanie za ubiegły rok obrotowy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
L - 17.10.2021 / 03:00, *.tpnet.pl

My tu pitu pitu a tymczasem karierowicz Mioduski się pnie w górę po kolejnych szczeblach kariery…

odpowiedz
Gocław - 16.10.2021 / 11:17, *.188.167

Nie mów nic - zabawa trwa...

odpowiedz
Zielarski - 15.10.2021 / 20:53, *.co.uk

Jak by nie patrzeć to jest to dobra wiadomość, będzie miał mniej czasu na mieszanie w klubie

odpowiedz
AliMario - 15.10.2021 / 19:13, *.tpnet.pl

No i fajnie, rozp...klub piłkarski i cała ekstraklapa...typowy przypadek nieudacznika i Ci którzy go popierają ....szkoda słów..

odpowiedz
GD - 15.10.2021 / 23:25, *.169.136

@AliMario: jeśli Mioduski to nieudacznik, to kim ty jesteś?

odpowiedz
Paco - 15.10.2021 / 12:17, *.190.43

„ czasy się zmieniają a pan zawsze w komisjach” właściwy człowiek na właściwym miejscu jazda na farmazonie to jego specjalność

odpowiedz
Walne zgromadzenie farmazonòw - 15.10.2021 / 04:20, *.02.net

No tak Miodek ⚽️✨

odpowiedz
Darek - 14.10.2021 / 23:05, *.chello.pl

Człowiek orkiestra.

odpowiedz
Jaro - 14.10.2021 / 19:43, *.centertel.pl

Równie dobrze mogli wybrać szympansa z Warszawskiego ZOO ...

odpowiedz
Sarcastico. - 15.10.2021 / 03:02, *.inetia.pl

@Jaro: No przeca to zrobili ;)

odpowiedz
Top comedy’s - 15.10.2021 / 04:27, *.02.net

@Jaro: Brawo ! komentarz! R0KU ! ????

odpowiedz
OLaf - 14.10.2021 / 19:37, *.tpnet.pl

Miodek zna się na piłce jak prezes Jarosław na zaspokajaniu kobiet , dziwię się że go wybrali

odpowiedz
Sarcastico. - 15.10.2021 / 03:02, *.inetia.pl

@OLaf: Skąd Twoje zdziwienie? Licencjonowany, profesjonalny, wiecznie pełniący obowiązki słupa figurant. Idealny. Po co zmieniać coś co działa? Cała ta ferajna działająca w polskiej piłce to zwykła fasada. Tak na prawdę to jedna wielka PRALNIA.

odpowiedz
Farmazony ...nic wicej..., - 15.10.2021 / 04:34, *.02.net

@Sarcastico. : Amen....

odpowiedz
Jimmy L - 15.10.2021 / 11:17, *.t-ipconnect.de

@OLaf: Jachira zdolna bestia sama sie zaspokoi.

odpowiedz
Obcy - 14.10.2021 / 17:43, *.t-mobile.pl

Prezes w obliczu ogromu obowiązków powinien zrezygnować z prezesowania Legii.

odpowiedz
SEBO(L) - 14.10.2021 / 18:03, *.centertel.pl

@Obcy: niedługo będzie informacja, że ktoś został dyrektorem wykonawczym ds. koordynacji pracy dyrektorów i doradców w zakresie działań infrastrukturalnych i pionu sportowego,nadzorujący jednocześnie pracę codzienną akademii... I ze dwóch zastępców na dokładkę...

odpowiedz
Jasio - 14.10.2021 / 16:47, *.aster.pl

a kto prezesem?

odpowiedz
KarLos - 16.10.2021 / 09:55, *.tpnet.pl

@Jasio: KOT ;)

odpowiedz