fot. Woytek / Legionisci.com

Hit kolejki: Faworyta brak

artykuł sponsorowany

Dawno nie było tak wysokiego kursu na wygraną Legii w meczu ligowym u siebie. Eksperci Fortuny ustalili kurs na zwycięstwo "Wojskowych" na 2,65, a na triumf Lecha 2.86. Legioniści przegrali cztery z pięciu ostatnich meczów w Ekstraklasie. Mecz z poznaniakami zawsze elektryzuje kibiców, więc obejrzy go niemal komplet kibiców.

KURSY NA MECZ LEGIA - LECH
FORTUNA: 1 2.65 X 3.35 2 2.86

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Lech Poznań

Prosty bonus na start
Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Lechem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

fot.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adaś - 17.10.2021 / 10:03, *.centertel.pl

w większości bukmacherów kursy na Lecha już tylko 2,25-2,30

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.