fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia 0-1 Lech (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań przeprowadzą stacje TVP Sport i Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA MECZ LEGIA - LECH
FORTUNA: 1 2.80 X 3.55 2 2.71

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (128)

+dodaj komentarz
lol - 17.10.2021 / 20:31, *.lyse.net

zegnaj Czesiek !!!!!!

odpowiedz
Marco - 17.10.2021 / 20:22, *.chello.pl

Ciężko będzie obronić się przed spadkiem z taką grą...

odpowiedz
yontek - 17.10.2021 / 20:12, *.217.144

dejne3 i Leśny Dziadek Dobra dzieciaki, czas spać, mleko się rozlało, Powiem wam szczerze, Pozdrowienia z Krakowa :D dobranoc :)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.10.2021 / 19:44, *.plus.pl

Nie było naporu nie było jakiejś przewagi
groźnych sytuacji nawet po straconym golu żadna z naszych gwiazdek nie wyprula flaków nie było rąbania i wślizgów agresji i nie zmęczyła się za bardzo tym meczem i to jest najgorsze w tym wszystkim. jedyny co nie zawiódł to bramkarz.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 19:37, *.plus.pl

Żal tylko Tobiasza gościowi naprawdę zależy na tym klubie i grze w jego barwach i chyba tylko jemu z grajków.

odpowiedz
:/ - 17.10.2021 / 19:32, *.plus.pl

Mam tylko nadzieję że Czesław jak zostanie to w Neapolu nie wystawi drewna Miszty!!! Tak powiedział w wywiadzie że dziś Miszta musi odpocząć.

odpowiedz
(L)egionowo - 17.10.2021 / 19:32, *.vectranet.pl

To już koniec Michniewicza dziękujemy za wszystko.
Czerczesow już w samolocie.

odpowiedz
scorpion - 17.10.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

Czesiu, czas wracać do wronek

odpowiedz
Szpic - 17.10.2021 / 19:31, *.chello.pl

Jak zwykle w lidze bez pomysłu i bez rozegrania w środku pola. Slisz i Lopes to techniczni analfabeci. Trzeba to sobie jasno powiedzieć, o mistrzostwie można zapomnieć, a jedyną drogą do pucharów w tym sezonie jest zdobycie PP.

odpowiedz
KLanik - 17.10.2021 / 19:27, *.chello.pl

Co to było? Zagraniczne panienki grają tragicznie. Mogło być nawet 0-2 dla amiki. Żal

odpowiedz
Lesny Dziadek - 17.10.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Ta ostatnia niedziela, Czesiu już dziękujemy....

odpowiedz
Od 3 lat mowie , ze Mioduski doprowadzi ten klub do ruiny - 17.10.2021 / 19:26, *.t-mobile.pl

Mioduski zgaś swiatlo……………

odpowiedz
Rysio - 17.10.2021 / 19:22, *.knc.pl

W mordę,ale faza....postawa Legii w lidze to dobry temat na pracę magisterską z socjologii.

odpowiedz
BRY(L)US - 17.10.2021 / 19:29, *.pro-internet.pl

@Rysio: Zdecydowanie..presja jaka jest w Legii na zwyciestwa paralizuje tak przecietnych pilkarzy..W tym sezonie mozemy byc swiadkiem wielu negatywnych rekordow..coz..otwieram kolejne piwo

odpowiedz
atmosferic - 17.10.2021 / 19:20, *.orange.pl

Nie ma to jak pożegnać się z szansami na mistrzostwo w połowie listopada - rekord.

odpowiedz
wtf - 17.10.2021 / 19:24, *.chello.pl

@atmosferic: Człowieku z przyszłości,mamy dopiero połowę października-rekord Guinnessa

odpowiedz
atmosferic - 17.10.2021 / 19:29, *.orange.pl

@atmosferic: To znaczy w połowie października miało być.

odpowiedz
B - 17.10.2021 / 20:12, *.master.pl

@atmosferic: czy zauważyłaś że jesteś jakaś inny na tej stronie

odpowiedz
Legia - 17.10.2021 / 19:17, *.telkab.pl

Papszun...WITAMY

odpowiedz
cuLt - 17.10.2021 / 19:23, *.18.140

@Legia: Prezesie dlaczego tak pużna decyzja, wierzył pan Czesiowi tak długo? Szkoda straconych pkt!Mistrza obronimy tylko na farcie kiedy czołówka zacznie dołować a my wznośić sie z super trenerem!

odpowiedz
77/82 - 17.10.2021 / 19:26, *.chello.pl

@Legia: papszun? Kolejne polskie trenerskie zero?

odpowiedz
jezus - 18.10.2021 / 01:27, *.vectranet.pl

@Legia: oby nie, szkoda kolejnego dobrego trenera zeby sie marnowal z ta banda kalek

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.10.2021 / 19:16, *.aster.pl

Ładna akcja: Slisz z Jedzą nie mogli dogonić Ishaka z piłką i sfaulować, ale Musiał i tak docenił ich chęci i obydwaj dostali żółtka.

odpowiedz
hipopotam - 17.10.2021 / 19:15, *.centertel.pl

Slisz nie mógł gościa dogonić, aby go za koszulkę pociągnąć. Ja cię kręcę, ale motoryka wybitna.

odpowiedz
Wawa - 17.10.2021 / 19:13, *.chello.pl

Czesiu bez składu I ładu dno
Slisz tragedia
Czesław
Won
Won

odpowiedz
Top 1, comments - 17.10.2021 / 19:11, *.18.140


bum - 18 minut temu, *.128.192
Motoryka - brak
Szybkość - brak
Kontrola nad piłką i przyjęcie - brak
Panika i rozstrojenie tak to wygląda.
Żegnaj Czesław

odpowiedz
Syn trenera - 17.10.2021 / 19:15, *.plus.pl

@Top 1, comments :100 % racji plus Slisz na boisku trudno wygrać w 10

odpowiedz
Witam - 17.10.2021 / 19:11, *.getfiber.pl

Kto nowym trenerem ma być?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:14, *.centertel.pl

@Witam: Ojrzyński, Papszun albo Stanisław

odpowiedz
cuLt - 17.10.2021 / 19:18, *.18.140

@Leśny Dziadek: Każdy z nich dopinguje Legie, a Cześ Lecha ,.......

odpowiedz
77/82 - 17.10.2021 / 19:27, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: oby żaden z tych polskich pseudotrenerów.

odpowiedz
Witam - 17.10.2021 / 19:43, *.getfiber.pl

@Leśny Dziadek: Ojrzynski lepiej nie...choć dla zarządu może być najtaniej bo Mielec płaci, Papszun nie teraz a Czerczesow zagadka

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:55, *.centertel.pl

@Witam: Jednego jestem pewny - ktoś pokroju Czerczesowa lub Okuki. Na wesoło, ale zamordyzm. Szczerość i sprawiedliwość, dość kolesiostwa, głaskania. Czas z chłopców zrobić mężczyzn. I koniec z BATONAMI!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:10, *.centertel.pl

Gdy idziesz do dobrej knajpy, zamawiasz danie firmowe, liczysz na pyszną kolację. A dostajesz parówki i gratis - nieświeży, gruby serdel...

odpowiedz
grzrsiek - 17.10.2021 / 19:34, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: dokladnie

odpowiedz
Sebo(L) - 17.10.2021 / 19:10, *.centertel.pl

Ligę niestety trzeba już tylko ratować bo zapowiada się walka...o utrzymanie. Żeby zagrać w przyszłym sezonie w Pucharze Konferencji trzeba skupić się na wygraniu Pucharu Polski. Innej drogi już niema. W lidze już w zasadzie się po tym meczu nie liczymy.

odpowiedz
Nh1234 - 17.10.2021 / 19:08, *.grefnet.pl

Może już czas na zmianę trenera....

odpowiedz
Syn trenera - 17.10.2021 / 19:08, *.plus.pl

Niestety pyry kontrolują mecz. Legia kolejny raz nie potrafi prowadzić gry. Umiemy grać tylko z kontry Spartak, Angole. Motorycznie.. Dramat. Dwa razy wolniejsi nasi stoją i czekają na piłki by by Czesiu

odpowiedz
LEGION - 17.10.2021 / 19:05, *.chello.pl

Michniewicz - KUŹWA ODEJDŹ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziadu borowy !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kaktus - 17.10.2021 / 19:03, *.166.52

Ja proponuje tak; Czerczesow na ligę, geniusz na LE.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:00, *.centertel.pl

Kopytko....

odpowiedz
antek - 17.10.2021 / 19:00, *.play-internet.pl

w tym sezonie mistrza nie będzie

odpowiedz
ludek - 17.10.2021 / 18:59, *.com.pl

przydałby się u nas w drużynie taki piłkarz jak Radović co zawsze w końcówkach meczów potrafił przyspieszyć i często wypracowywał albo strzelał gole

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 18:58, *.plus.pl

Amikorze na luzie a my jakbyśmy mieli spętane nogi.

odpowiedz
Legia-LovingLublinianka - 17.10.2021 / 18:56, *.centertel.pl

Smutno mi... M. Emreli I E. Muci zdjęci - Panie Trenerze, to cios w serca Kibiców! Niepojęte :( :( :(
Nie poddawaj się, Ukochana ma!!!

odpowiedz
Fan - 17.10.2021 / 18:54, *.plus.pl

Amica przeważnie przegrywała u nas także spokojnie jeszcze trochę czasu jest.

odpowiedz
ryba socho - 17.10.2021 / 18:53, *.t-mobile.pl

Może ten fartowny lopes...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.10.2021 / 18:55, *.plus.pl

@ryba socho: i Kostorz powinien wejść może zaskoczy jak Rosołek i Skibicki?

odpowiedz
Robson - 17.10.2021 / 18:50, *.orange.pl

Tragedii ciąg dalszy.
Michniewicz pakuj Mandżur.

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 17.10.2021 / 18:49, *.plus.pl

Nie poddawaj się...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.10.2021 / 18:49, *.aster.pl

Nie gramy kompletnie nic. "Kaos" - jak mówił Smuda.

odpowiedz
:) - 17.10.2021 / 18:48, *.plus.pl

Niepokonane miasto niepokonany klub jak to ładnie jak to ładnie kontrastuje z wynikiem i gra

odpowiedz
Bruno - 17.10.2021 / 18:48, *.plus.pl

Po co nasi kibice dalej się tak drą jak przegrywamy. Ogarnia to ktoś ?

odpowiedz
bum - 17.10.2021 / 18:48, *.128.192

Motoryka - brak
Szybkość - brak
Kontrola nad piłką i przyjęcie - brak
Panika i rozstrojenie tak to wygląda.
Żegnaj Czesław

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 18:47, *.centertel.pl

A Vuković siedzi na kanapie i mysli jakie sukcesy osiagnal by z josue, kastratim, mucim, luqinhasem i emrelim w skladzie.
Pewnie juz mialby z 30 wariantow rozgrywania pilki. Podczas gdy Legia Michniewicza tylko 1- dosrodkowania na afere

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 18:47, *.plus.pl

Skończy sie 2:1 Lopes i Kostorz strzela

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 17.10.2021 / 18:46, *.55.238

Pierwszy raz od wielu lat pozostaną nam emocje związane z walką o utrzymanie w lidze, wygląda to fatalnie, pozdro Kuchy.

odpowiedz
Mioduski wiesz co…. Gowno !!!!!!!!!! - 17.10.2021 / 18:46, *.t-mobile.pl

Mniej honor kudłaty i daj sobie spokoj !!!!

odpowiedz
ludek - 17.10.2021 / 18:45, *.com.pl

jak przegramy to czesio na wylocie po tym meczu,no i może dobrze

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.10.2021 / 18:45, *.plus.pl

Mina Mioduskiego zapowiada burze po meczu

odpowiedz
bum - 17.10.2021 / 18:45, *.128.192

No i hooy no i cześć

odpowiedz
wtf - 17.10.2021 / 18:44, *.chello.pl

Jeszcze 40 minut musimy się z tym trenerem pomęczyć.

odpowiedz
oma - 17.10.2021 / 18:44, *.net.pl

I wsio .

odpowiedz
KowaL - 17.10.2021 / 18:44, *.vectranet.pl

Pozamiatane, bye bye bye Czesiu feajerze

odpowiedz
wtf - 17.10.2021 / 18:38, *.chello.pl

Emreli z głowy na pustaka nie trafia,ten typ tak ma!

odpowiedz
ryba socho - 17.10.2021 / 18:36, *.t-mobile.pl

qrwa szybciej, szybciej

odpowiedz
WWL - 17.10.2021 / 18:31, *.chello.pl

Mecz narazie lipa.
Optycznie więcej z gry ciekawego pokazała amica

odpowiedz
pol - 17.10.2021 / 18:30, *.chello.pl

Kiedy tego kaleczniaka wieteskę wyj.....bią z tego klubu???????????

odpowiedz
wtf - 17.10.2021 / 18:29, *.chello.pl

Niech qrwa jeszcze raz jakiś "ekspert" powie,że Sousa powinien przyjeżdżać na mecze ekstraklasy!Te hity powinny odbywać się w tajemnicy,by obcy szkoleniowcy nie skradli naszym tych unikatowych rozwiązań!A tak na poważnie to dziura w pomocy,panika w obronie i osamotniony Emreli nie mogący przytrzymać piłki choć przez kilka sekund.No i oczywiście dzida do przodu na aferę,oto co wymyślił pan Cesław przez 2 tygodnie.

odpowiedz
Antyczesio - 17.10.2021 / 18:34, *.plus.pl

@wtf: wymyślił taki plan żeby nie skrzywdzić ukochanego klubu.

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 17.10.2021 / 18:28, *.centertel.pl

Ps. Wygląda jakby wszyscy się męczyli ze wszystkimi. Nie ma chemii, nie ma fizyki, jest awaria prostaty. Leją bez żadnej kontroli, na wszystko i wszystkich.

odpowiedz
bókmacher - 17.10.2021 / 18:27, *.160.21

typowe gónwo na 0:0

odpowiedz
Wyborcza - 17.10.2021 / 18:46, *.jmdi.pl

@bókmacher: miałeś rację

odpowiedz
ludek - 17.10.2021 / 18:24, *.com.pl

3 celnych podań do przodu nie potrafimy wykonać,zresztą amica tak samo oni podają do nas a my do nich i tak cały czas,straszna kopanina,rozumiem jakbyśmy tak zagrali z Napoli to by było nieźle ale gramy tylko z amicą i zamiast się rzucić na nich to se uskuteczniają tą kopaninę ,jakby nas tu remis urządzał a jeden punkt w tym meczu nam nic nie daje to tak samo jakbyśmy przegrali ps.sorry za trochę chaotyczny wpis ale mam dziś problemy z koncentracją:)

odpowiedz
word!up - 17.10.2021 / 18:23, *.net.pl

Ale padaka . Taktycznie lipa do kwadratu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 18:22, *.centertel.pl

Nie ma determinacji, nie ma pomysłu na grę, nie ma choćby próby dominacji czy pressingu. Chłopaki oszczędzają siły na Napoli. A może już mają dość sezonu i myślą o urlopie. A kto bogatemu zabroni...

odpowiedz
Yoł - 17.10.2021 / 18:18, *.telkab.pl

Dalej ta sama gra...jak wygramy to przypadkiem...chyba czas na zmiany...

odpowiedz
JACUNHO - 17.10.2021 / 18:16, *.kampinostelco.pl

Gdyby Tobiasz nie miał brody to mógłby wyglądem przypominać Zbyszka Robakiewicza
Interwencjami też nie byłby od niego gorszy

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.10.2021 / 18:15, *.plus.pl

Johansson na razie dobrze sobie radzi z gwiazdorkiem Kamińskim a i do przodu ciekawie gra.

odpowiedz
Pusia - 17.10.2021 / 18:14, *.vectranet.pl

Gra do d…. doping też do d…

odpowiedz
Pele - 17.10.2021 / 18:18, *.plus.pl

@Pusia: na starym stadionie jak Żyleta by ryknęła orkiestra z Krytej zagrała to by się posrali Amiki grajki że strachu a tak ...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 18:21, *.plus.pl

@Pele: 3:0 petrochemia 1998 wiosna do dziś wspominam

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 17.10.2021 / 18:14, *.centertel.pl

Dziesiątki niecelnych podań, co ci ludzie robią na treningach. Może jedzą batony i chipsy.

odpowiedz
Biała Siła - 17.10.2021 / 18:22, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadekl: Wieczny płaczku ,s,,,,j

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 18:30, *.centertel.pl

@Biała Siła: Chciałbyś kolego Dariusza. Idz i całuj dalej jego buty.

odpowiedz
Biała Siła - 17.10.2021 / 18:53, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Nie jesteśmy kolegami i nie będziemy ,s,,j

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:12, *.centertel.pl

@Biała Siła: My na pewno nie, ale ty i twój idol- D. M. jesteście bardzo blisko.

odpowiedz
Bryndza w kolejnym meczu - 17.10.2021 / 18:14, *.t-mobile.pl

Trener klaun, piłkarzyki pajacyki…

odpowiedz
Kolega po szalu - 17.10.2021 / 18:12, *.plus.pl

Powoli się cofamy i Amica sobie za dużo pozwala niedobrze.

odpowiedz
... - 17.10.2021 / 18:11, *.vectranet.pl

wieteska ????????????????????????

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 17.10.2021 / 18:10, *.centertel.pl

Wieteska ma świetnie ułożoną nogę. Szkoda tylko, że nie orientuje się, na którą bramkę strzelać...

odpowiedz
Cziko - 17.10.2021 / 18:09, *.jmdi.pl

Wieteska już nam załatwi wynik

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 18:09, *.plus.pl

Miszta by się nawet nie ruszył i byłby samoboj.

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 17.10.2021 / 18:06, *.plus.pl

Nędza w studiu jako ekspert i nędza na boisku jak na razie.

odpowiedz
:) - 17.10.2021 / 18:08, *.plus.pl

@Kibic z tik-toka: dokladnie

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 17.10.2021 / 18:06, *.centertel.pl

Pomysłu na grę, na razie nie widzę.

odpowiedz
ryba socho - 17.10.2021 / 18:02, *.t-mobile.pl

Nareszcie mladen na ławie, Skład jak należy bez skibickich i innych niepotrzebnych nazwisk. Miszta ....

odpowiedz
atmosferic - 17.10.2021 / 17:58, *.orange.pl

Doping na Legii jest tak nudny i monotonny że mdłości łapią - tylko 90 minut legio, legio, legio legio legio , na na na na, na na na na, na na na na na na na. I tak w kółko - kurfa nie ma innych piosenek? jakie to wkur...ające :-/

odpowiedz
B - 17.10.2021 / 18:04, *.master.pl

@atmosferic: najnudniejsze są twoje wypociny

odpowiedz
Wawa - 17.10.2021 / 17:44, *.chello.pl

Jedza ju zaczyna walić
Babole

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.10.2021 / 17:39, *.plus.pl

Mladenovic na ławce to dobrze ale Nawrocki?

odpowiedz
Tom1 - 17.10.2021 / 17:19, *.orange.pl

1-3 sorry ale tak obstawiałem

odpowiedz
anonim - 17.10.2021 / 17:10, *.cyfrowypolsat.pl

1-1

odpowiedz
Jerz z Potoku - 17.10.2021 / 17:04, *.chello.pl

Patrząc na składy obu drużyn można przypuszczać, że ten mecz, to nie będą tradycyjne piłkarskie szachy. Prawdopodobnie padnie dużo goli. Oby o ten jeden więcej dla Legii.
Tobiasz w bramce, to duże ryzyko trenera Czesława, ale być może kierował się on wiedzą, której my kibice aktualnie nie znamy.
Optymistyczne serdeczności

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 17:41, *.plus.pl

@Jerz z Potoku: Tobiasz w bramce to dobrze bo lepszy od Miszty jest nareszcie to Czesiek zauważył.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 17.10.2021 / 16:59, *.cyfrowypolsat.pl

Spoko - dziś wygramy, załadują nam pierwsi bramkę, ale min. 2 strzelimy i 3 punkty zostaną przy Ł3 :)

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 17:10, *.centertel.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: skad te przypuszczenia?

odpowiedz
atmosferic - 17.10.2021 / 16:51, *.orange.pl

Coś czuje że LEgia dziś z 5 goli dostanie w plecy.

odpowiedz
B - 17.10.2021 / 17:11, *.master.pl

@atmosferic: a ja czuję ze tobie nic się nie poprawiło

odpowiedz
Stefan - 17.10.2021 / 16:47, *.chello.pl

Michniewicz to najlepszy trener!!! Tylko piewcy jak zwykle by trenera zwalniali. Nikt nie zauważył na bramce zmiana z dużą dawką ryzyka.!!!

odpowiedz
Kolega po szalu - 17.10.2021 / 17:43, *.plus.pl

@Stefan: zauważył że Miszta to drewno i wystawił Tobiasza jakie to ryzyko że broni lepszy.

odpowiedz
Molo30 - 17.10.2021 / 16:33, *.centertel.pl

7 goli jak nic

odpowiedz
Alex - 17.10.2021 / 16:27, *.plus.pl

Mamy szczęście że Cracovia wygrywa bo po dzisiejszym meczu byśmy spadli do strefy spadkowej

odpowiedz
Farme(L) - 17.10.2021 / 16:23, *.virginm.net

Skład wygląda interesująco. Zmiana Taktyki. Widać, że wypuszcza Czesiek armaty, a nie miny. Będziemy atakować i dobrze. Mam dobre przeczucia Panie i Panowie!!!! Będzie dobrze!!!
„Qrwę kolejorza wrzucimy do morza....”

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 16:18, *.centertel.pl

Jazda z pyrami ma tutaj dwa znaczenia.
1. Pokonanie łacha.
2. Przegranie i zwolnienie michnika

odpowiedz
atmosferic - 17.10.2021 / 16:54, *.orange.pl

@grzesiek: Nawet po minimalnej porażce nie zwolni go - musiałby przegrać 0-3 i wyżej. O wygranej nie ma tu mowy - Legia jest za słaba przez tego trenera.

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 17:08, *.centertel.pl

@atmosferic: w pezyadku porazki calkiem mozliwe ze trener nasz zostanie zeolniony i nie bedziemy czekać dlugo na tą informacje.

odpowiedz
WETERAN - 17.10.2021 / 16:18, *.tpnet.pl

Trochę boję się o Jędrzejczyka w środku obrony ,bardzo lubi skakać po plecach przeciwnikow a to jest niebezpieczne w "świetle bramki".Wolę go jednak na bocznej obronie,poza polem karnym.

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 16:12, *.plus.pl

Skład jest dobry teraz głowa głowa głowa i zap......Amy na pełnej k....e!!! Jazda z tymi pyrami. Ugotować i zakopać ....i tylko LEGIA LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
Axlrose - 17.10.2021 / 16:11, *.tpnet.pl

Już dawno nie pamiętam, kiedy byłem tak napalony na mecz. Jazda z nimi, tylko zwycięstwo nasza ukochana Legio!!!

odpowiedz
Pawciu - 17.10.2021 / 16:09, *.net.pl

Mladenovic na lawce... w koncu

odpowiedz
MAKEN - 17.10.2021 / 15:45, *.151.165

ALE gdyby nam coś poszło nie tak jak potrzeba, to użyjemy retoryki rodem zza Odry. To nie przegrała Legia tylko michniewiczowcy.

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 15:38, *.plus.pl

Jaaazzzzdddaaa z nimi panowie. I tylko LEGIA LEGIA WARSZAWA!!!! W tamtym sezonie się z nich śmialiśmy a teraz w lidze nam nie do śmiechu ale szacun i jazda z pyrami. Lejmy ich na pełnej k....e. Nie poddawaj się ukochana ma LEGIO WARSZAWA!!! Jaaazzzzdddaaa

odpowiedz