Czesław Michniewicz - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Legia sobie poradzi

Fumen, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie. Utrzymywaliśmy się przy piłce i zdobyliśmy bramkę, która nie została uznana po analizie VAR. Po chwili Josue trafił w poprzeczkę i wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Lech też miał swoje sytuacje, ale do przerwy był sprawiedliwy remis. Po zmianie stron powinniśmy prowadzić 1-0, bo Mahir miał piłkę na głowie, ale niestety strzelił obok.

Po chwili straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Ishak trafił idealnie. Dokonaliśmy zmian, bo chcieliśmy ożywić boki, próbować zagrać Mladenovicia na Pekharta. Były sytuacje i mogliśmy zdobyć bramkę, ale to nam się nie udało. Jeszcze w końcówce dopuściliśmy się błędu, którego efektem był rzut karny. Na szczęście Kacper Tobiasz obronił i bardzo się z tego cieszę. Może to nie dało nam punktu w końcowym rezultacie, ale to ważny moment. Szczególnie, że to młody, zdolny zawodnik. Przegraliśmy, co mnie martwi i mam świadomość jak wygląda tabela ligowa, ale nic teraz nie zmienimy.

Nie martwię się o swoją przyszłość. Martwię się szóstą porażką w lidze. Co będzie, to będzie. Pracuję najlepiej jak potrafię. Legia ma grać w europejskich pucharach i taki był cel przed startem sezonu. Lipiec i sierpień to był trudny czas. Dziś to jest nowa drużyna. To zespół wciąż w budowie. Mamy świadomość, jaka jest sytuacja w tabeli, ale co będzie, to będzie. Legia jest na tyle silna, że poradzi sobie w tej trudnej sytuacji. To doświadczenie dla każdego z nas. Liga Europy i wyniki w europejskich pucharach - to jest miłe, ale na koniec dnia patrzymy na ligę. Tabela nie wygląda fajnie.

Ciężko mi powiedzieć, z czego wynika postawa Mahira Emreliego w lidze. Gdyby wykorzystał dzisiejszą sytuację, to pewnie byśmy o tym nie dyskutowali. Mówiłem mu, że powinien być bardziej aktywny i wydawało się, że zaczął grać bardziej intensywnie... Na pewno musi strzelać bramki, żeby zyskać pewność siebie. Zresztą, z tego go rozliczamy. Sądzę, że dziś nie może być zadowolony ze swojego występu.

Co do Ribeiro, to pozytywnie oceniam występ tego chłopaka. Ostatnio miał okazję zagrać w rezerwach, choć nie był to olśniewający występ. Trenował ostatnio z nami i wiedziałem, że Mladen może nie być w pełni formy po powrocie z kadry. Dziś Ribeiro zagrał przyzwoicie, ale jeszcze nie pokazał wszystkiego. Ten chłopak ma przyszłość przed sobą.

To, że dziś wyszliśmy w innym ustawieniu wynikało z tego, jakich zawodników mamy do dyspozycji. Chciałem zmieścić na boisku Josue i Kastratiego, ale Josue to nie Kapustka, a Lirim to nie wahadłowy. Stąd taka, a nie inna taktyka.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
OTO OWOCE PREZESA I JEGO WIZJI..... - 18.10.2021 / 22:38, *..

. Stal Mielec 11 15 4 3 4 15-18 1 3 1 0 0 4-2
9. Zagłębie Lubin 10 15 5 0 5 13-17 1 0 0 0 1 2-4
10. Piast Gliwice 11 14 4 2 5 14-15 1 3 1 0 0 1-0
11. Wisła Kraków 11 14 4 2 5 14-16 1 0 0 0 1 0-1
12. Wisła Płock 11 13 4 1 6 18-17 2 3 1 0 1 3-4
13. Radomiak Radom 11 13 2 7 2 12-11 1 0 0 0 1 0-1
14. Górnik Zabrze 10 13 4 1 5 13-15 1 3 1 0 0 4-2
15. Legia Warszawa 9 9 3 0 6 10-13
16. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 7 1 4 5 10-15 1 1 0 1 0 0-0
17. Warta Poznań 11 7 1 4 6 8-15 1 1 0 1 0 0-0
18. Górnik Łęczna

odpowiedz
c u L t u r a - 18.10.2021 / 22:21, *..

DARIUSZU MIODUSKI, WIEMY ŻE CZYTASZ POSTY...TEN WEŻ DO SERCA...ZABIERZ SZTAB I WSZYSTKICH PIŁKARZY DO MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, TAM MACIE BYĆ PRZED KAŻDYM MECZEM, ABY WALECZYNY DOBRY SPIRIT ZAGOŚCIŁ W SERCACH I UMYSŁACH, OBECNY TRENER I ZARZĄD ,WSZYSCY ZAPOMNIELI ŻE DO PIŁKARZY NALEŻY JAK DO DUŻYC DZIECI, DYSCYPLINA,RADOŚĆ,PRACA,NAUKA,PASJA DO PIŁKI,SPORT I ZDROWIE!SZTAB Z TRENEREM POWINNI BYĆ WZORCEM DLA PIŁKARZY,A NIE CHEMIOTERAPIE, STANIKI I BATONY,PRZED KAŻDYM TRENINGIEM WSZYSCY TRADYCYJNIE OBIEGAJĄ AKADEMIE!

odpowiedz
Leśny Dziadekl - 18.10.2021 / 19:50, *.centertel.pl

I oto mamy poniedziałkowe zajęcia: ci, którzy grali....siłownia i regeneracja (na siłowni?). Pozostali zajęcia z piłkami, na boisku. Wczoraj, po meczu usłyszałem ,,jest sporo nowych zawodników, cały czas zgrywamy zespół, jesteśmy w fazie budowania składu,, W jaki sposób - która część jest zgrywana, ta z siłowni? Z czym, z ciężarami? Kolejne pytanie - nie widzę postępu w grze obronnej, po diabła jest ten trener z Włoch? Ok, nie mamy dobrych stoperów? Pytanie to samo - to po co nam kolejne wydatki, na trenera z Italii????

odpowiedz
Coachbiedronka - 18.10.2021 / 18:53, *.play-internet.pl

Mam nadzieję że jakimś cudem znajdziemy się w trójce,z takim budżetem po prostu wstyd być na tym miejscu,brak walki rozumiem przegrać rzecz ludzka ale to jest Warszawa,to jest stolicą i piłkarze powinni zacząć nas szanować,szczególnie obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Takich graczy jak Tobiasz nam trzeba ma jaja do walki.Najslabszy na boisku mladenovic i wieteska.

odpowiedz
bronek49 - 18.10.2021 / 17:07, *.chello.pl

i taki głupi trenerzyna robi głupków z kibiców Legia sobie poradzi jak Mioduski popędzi tego antytrenerzyne on nic dobrego nie zrobił a już drugi rok trenuje Legie udało mu się prześlizgnąc w eliminacjach do pucharów i pokonać słabych Rosjan i Anglików ale okazuje się ze drużyny z naszej ligi są dla Legii dużo lepsze niż pucharowe

odpowiedz
pns - 18.10.2021 / 12:02, *.centertel.pl

damy rade legia polknie ta lige

odpowiedz
Eds - 18.10.2021 / 10:51, *.play-internet.pl

W grze Legii brak postępu. Te same błędy od paru lat. Minimalna ilość strzałów z dystansu, bezsensowne setki podań, ciągła gra do tyłu. W LE obrona Częstochowy plus udane 2 kontry.

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 16:22, *.centertel.pl

@Eds: za vukovicia w lidze wygladalo to duzo duzo duzo lepiej. W pucharach sobie jednak nie poradzil

odpowiedz
LewLegia - 18.10.2021 / 09:23, *.net.pl

Zapraszamy naiwniaków na stadion.
Frytki, zapiekanki , popcorn , a wynik meczu ? A co tam, mecz byle w brzuchu pełno.
Pikniki zamiast kibiców.

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 16:25, *.centertel.pl

@LewLegia: Zapraszamy sezonowcow na stadion. Wyniki wyniki wyniki liczą sie yylko wyniki. Zapraszamy w czwartek Legia ma 1 miejsce w LE

odpowiedz
LewLegia - 18.10.2021 / 20:07, *.net.pl

@grzesiek: tak jest, wynik to nie wszystko, ale jest jeszcze szacunek do fanów, który prezes i cesio mają gdzieś?
ps. ciekawe co pyza śpiewała tym razem w szatni

odpowiedz
tomek - 18.10.2021 / 22:46, *.orange.pl

@LewLegia: Zapraszamy stojących na stadion. Gol? Sytuacja podbramkowa? A co tam mecz, byle śpiewać cały czas.

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 09:22, *.centertel.pl

Panie Darku wywalaj Pan grubego bo pilkarze sie marnują. Dobre transfery, kasa wywalona musi sie zwrocic

odpowiedz
bep - 18.10.2021 / 09:16, *.230.191

Czesiu, ufam Tobie!

odpowiedz
Legion - 18.10.2021 / 08:59, *.194.12

Dlaczego jeszcze nie ma informacji o zwolnieniu grubasa? Przecież tu nie ma na co czekać, za tydzień w ryj w Gliwicach a za dwa z Pogonią u siebie a wy dalej będziecie swoje? Przecież tu trzeba się w ogóle jakoś załapać do pucharów za rok, a jeszcze kilka kolejek z grubasem i pozostanie jedynie PP szansą na to, a w nim też patrząc jak grają to nie ma co się łudzić. Won z grubasem NATYCHMIAST! Czy wy obrońcy widzieliście w ogóle tabelę!? Widzieliście nasz bilans bramkowy (10 bramek w 9 meczach!!), czy oglądacie mecze i widzicie ten absolutny brak czegokolwiek i męczenie buły?! Że awansował do LE? No fajnie, nieważne już nawet ile miał w tym farta (pierwszy mecz w Czechach i nasze bramki a potem czerwona kartka na początku meczu w rewanżu), ale on nie awansował do LM żeby mu teraz wszystko wybaczać, a najwyżej byśmy grali w LK, jakiejś kolosalnej różnicy by nie było, a tak to za rok możemy w ogóle żadnych eliminacji pucharów nawet nie zobaczyć. Ile jeszcze kompromitacji w tym sezonie, abyście przestali bronić tego grubasa?!

odpowiedz
dino - 18.10.2021 / 10:00, *.plus.pl

@Legion:
A możesz bardziej konstruktywnie podać np. 3 nazwiska które miałyby zastąpić "Grubasa" napisać jak widzisz te zmiany czy jesteś tylko naiwnym wierzącym że przyjdzie ktoś nowy i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będziemy notować same zwycięstwa a co jeśli nie konstruktywnie, słucham

odpowiedz
Legion - 18.10.2021 / 11:06, *.194.12

@dino: jeśli z Polski to tylko Papszun, a najlepiej wziąć kogoś spoza "polskiej myśli szkoleniowej", kto ma jakąś przeszłość w poważnej piłce, gdzie gra co 3 dni to nie jest jakaś zupełnie niesamowita sprawa. Nie martw się gorzej nie będzie, 6 porażek w 9 meczach to ciężko będzie komukolwiek prezentować aż taką żenadę.

odpowiedz
Miki - 18.10.2021 / 13:03, *..

@Legion: Sa Pinto zdaje się jest obecnie wolny, podobnie Jozak. To jak?

odpowiedz
Legion - 18.10.2021 / 13:27, *.194.12

@Miki: Masz nieźle ograniczony świat. Gratuluje. Za tydzień w ryj w Gliwicach, za 2 z Pogonią. Zapamiętaj moje słowa. I dalej wtedy broń świętego czesława 711.

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 16:27, *.centertel.pl

@dino: papszun probierz vuković

odpowiedz
jayjayPL - 18.10.2021 / 08:45, *.inetia.pl

Legia prócz jednej sytuacji gdzie z głowy strzelał Emreli nie mieli praktycznie nic do gadania. Z dwumeczu nie wiąże żadnych nadziei, ale ciekaw jestem - w dłuższej perspektywie czasu - czy Legia osiągnie 4 miejsce na koniec sezonu bo to mogłoby zapewnić pewna ciągłość możliwości punktowania w rankingu KLUBOWYM UEFA bo z tego co widzę na innych boiskach ekstraklasy i jak organizują się inne kluby (Pogon, Lechia która dojrzewa do roli jednego z faworytów tej ligi) to mistrzostwo Polski Legia może sobie odłożyć na ''za kilka lat''. Sukces w Europie powinien być w tych czasach dla Legii priorytetem.

odpowiedz
k. - 18.10.2021 / 08:23, *.t-mobile.pl

Z czego wynika postawa Emreliego? No jak to z czego? W pucharach może się wypromować, w lidze niekoniecznie...

odpowiedz
G.K - 18.10.2021 / 06:49, *.centertel.pl

Najlepiej kuźwa zmieniać trenera co 2-gi mecz. Wtedy napewno będzie zajebiscie. Ten zły ten nie dobry a ten to sramto czy owamto.
Tacy wszyscy mądrzy to niech sami zostaną trenerami. Przecież nikt nie zabroni.
Pewnie przykro że tak nisko w tabeli. No ale bywa. Wierzę że się podniesiemy i będziemy jeszcze w czołówce. I znów zagramy na Europejskiej arenie

odpowiedz
Adam - 18.10.2021 / 03:48, *.chello.pl

Zostawcie CM 711 w spokoju. Niech robi swoją robotę i za rok będziemy grać polski klasyk z Widzewem. A nie czekaj...

odpowiedz
Jimmy L - 18.10.2021 / 02:17, *.t-ipconnect.de

No to po mistrzostwie, trudno takie jest zycie. Teraz musimy powalczyc o puchar Polski. Mu musimy grac w Europie i nie ma ze boli, to nasz obowiazek,inaczej znowu bedzie krucho z kasa.

odpowiedz
Ach - 18.10.2021 / 00:28, *.tpnet.pl

Szkoda tej sytuacji Mahira ... Ajjj .

odpowiedz
TO to i dywersant - 18.10.2021 / 00:22, *.t-mobile.pl

Oby be

odpowiedz
Tylko Legia - 18.10.2021 / 00:00, *.orange.pl

Jestem za zmianą jak najszybciej , tylko jedno jest pytanie kto ma zastąpić CM.
Na pewno nie Stokowiec, a może kolejny niewypał z europy. Może ktoś ze wschodu? Czerczesow na pewno nie wróci. Przy takim układzie nie jest głupi. Nie jest to takie proste.
O Mistrzu Polski możemy już zapomnieć.

odpowiedz
Jurand - 17.10.2021 / 23:50, *.plus.pl

Trener trenerem, co robi właściciel, czy tak dużo ma własnych pieniędzy aby opłacać tych grajków, chyba, że......

odpowiedz
Real deal - 17.10.2021 / 23:33, *.virginm.net

Jezeli teraz dadza ciala w lidze,to po rundzie pa pa Czesio.Chociaz pewnie juz szukaja alternatywy.Jak te mecze wygraja,I w pucharach przejda dalej,no I w jakims stylu to bedzie,to pewnie go zostawia.Inaczej zmiana ,proste .Za duzo tam bylo wlozone,zeby to sie tak potykalo- proste.

odpowiedz
Carlitos - 17.10.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

Kapustka wyleciał ze składu na początku sezonu
Wszołek poszedł do Unionu bo nie grał w I składzie
Juranovica dali do Celticu mimo gry w eLE
Na Vesovica się obrazili bo żona coś napisała

Kto ma grać w środku pola???

odpowiedz
Autor - 18.10.2021 / 06:02, *.centertel.pl

@Carlitos: może Leszek Pisz

odpowiedz
oLaf - 18.10.2021 / 15:49, *.vectranet.pl

@Autor: dobra, dobra, co by nie mówić od 25 lat nikt nie potrafi strzelić z wolnego jak Pisz! : O

odpowiedz
Koko123zambrów - 17.10.2021 / 22:44, *.net.pl

A ja bym czesława przynajmniej do końca rundy zostawił. Pamiętajmy większość transferów na ostatnią chwilę była zrobione, a do tego kontuzje kapustki, Boruca. Czesiek ma potencjał aby ten kryzys ogarnąć. Dajmy mu czas przynajmniej do grudnia, już moim zdaniem w meczu z Lechem było ciut lepiej jak z Lechią

odpowiedz
bono - 17.10.2021 / 22:17, *.orange.pl

Zostawić Czesława do końca sezonu. Chłop nie jest przeciętnym trenerem i mam pewność, że ogarnie puchary przez puchar Polski. Kto miałby go zastąpić z Polaków
chyba- tylko Papszun ,ale presja Łazienkowskiej , to nie bocznica kolejowa w Częstochowie. No chyba że Stanisław ,ale to marzenie ściętej głowy. Mój typ na koniec sezonu 3 w lidze i Puchar Polski.





trenerem

odpowiedz
Morgi - 17.10.2021 / 22:15, *.play-internet.pl

Nie ma co się przejmować, trzeba zdjąć presję z chłopaków i zaczną wygrywać. Olać to mistrzostwo, nie hvstaraja się wygrać kolejny mecz, grać podaniami, wypieprzyć Jędrzejczyka drewno na zbity pysk, walczyć o puchar Polski i utrzymać się, cieszyć się grą. Olać te porażki. Porażka to jest rak matki albo wypadek dziecka. Nie macie większych zmartwień niż miejsce Legii w tabeli?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 22:13, *.centertel.pl

On już się poddał i doskonale wie, że to koniec jego pracy w Legii. A dzisiejszy mecz pokazał, że piłkarze nie będą z niego umierać.

odpowiedz
Hubi40 - 17.10.2021 / 21:46, *.chello.pl

Pieprz.... głupot. Mam nadzieję że to był twój ostani mecz i przyjdzie trener, który uratuje sezon.

odpowiedz
antek - 17.10.2021 / 21:41, *.play-internet.pl

s'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

odpowiedz
legionista - 17.10.2021 / 21:26, *.centertel.pl

ehh, i będzie jkzlechem A właściwie z maila w zeszlym roku

odpowiedz
urs72 - 17.10.2021 / 21:20, *.chello.pl

Panowie na spokojnie : mecz przegrany to norma w tej kolejce , czyżby grajkowie powolutku przechodzili obok meczów ligowych ? Stwierdzenie czy pytanie ? Kolejny mecz gdzie są nie wykorzystane sytuacje ? I porażka .Czy mamy bramkarza który na tą chwilę obstawi bramkę ? Czy Miodek myślał wcześniej by grajkowie byli przygotowani grać w LE i Ekstraklasie na wysokim poziomie ? Wątpię . Taki krótki skrót akcji jesiennych rozgrywek ,pozdro

odpowiedz
D91 - 17.10.2021 / 21:16, *.play-internet.pl

Stasiu mógłby wrócić

odpowiedz
Waw - 17.10.2021 / 21:11, *.chello.pl

Przecież choragiewy niedawno pisaliście w komentarzach ze Czesiek mistrz, Czesiek dzięki - takich debilnych kibiców to chyba tylko Legia ma w Polsce.. Jesteście głupsi od pudla.

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 17.10.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

@Waw: masz rację kolego.. Żeby nie trener to dzisiaj licznik Legii bez pucharów kręcił y się w najlepsze. A to nie trener nie strzela z 5 m do bramki.... Panie Emreli..

odpowiedz
AdamS - 17.10.2021 / 21:02, *.orange.pl

Proponuję na kolejnym meczu albo zejść z trybun na 15 minut, albo wejść dopiero po 15 minutach. Nie pomoże, to na kolejnym pół godziny i tak dalej.

odpowiedz
PPU - 18.10.2021 / 07:14, *.chello.pl

@AdamS: Masz rację, zrób tak albo nie...
zejdź i nie wracaj.

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 20:58, *.telnaptelecom.pl

Mam zakład że Michniewicz nie zobaczy Neapolu. Loczek działaj.

odpowiedz
Bydle - 17.10.2021 / 20:57, *.t-mobile.pl

Josue to nie Kapustka, Lirim to nie wachadlowy, Michmiewicz to nie trener a Mioduski to nie Prezes. Legia to nie potęga a wy wszyscy walicie nas w wała

odpowiedz
Woot - 17.10.2021 / 21:46, *.orange.pl

@Bydle: a wachadlowy to nie to co myslisz

odpowiedz
Wawq - 17.10.2021 / 20:48, *.chello.pl

Czesław jesteś słabym
Trenerem
Odejdź
Żal patrzeć jak zepsułeś ten zespół
Odejdź

odpowiedz
L - 17.10.2021 / 21:08, *.tpnet.pl

@Wawq: Też mi się nie podoba gra w lidze ale założę się, że po meczu z Leicester piałeś z zachwytu.

odpowiedz
Załamka - 17.10.2021 / 21:15, *.tpnet.pl

@L:
No i co w związku z tym?! Ma nas teraz z ligi spuścić bo się udał mecz z Leicester?! Sory ale już dość mydlenia oczu tą LE, takiego upokorzenia w lidze jak ten sezon to od 1992r nie było. Ale nie, super jest bo z Leicester wygrali... Idźcie się upić ze szczęścia dzisiaj w takim razie wszyscy co tak myślicie...

odpowiedz
HUGON - 17.10.2021 / 23:15, *.vectranet.pl

@Załamka: za ligę w kasie pusto zaLE kasa się zgadza i aby tak dalej.Przypilnować PP.

odpowiedz
zaba285 - 17.10.2021 / 20:47, *.116.118

oj słowik słowik, chyba w końcu wylecisz w siną dal

odpowiedz
word!up - 17.10.2021 / 20:45, *.net.pl

Legia ma grać w europejskich pucharach oraz dobrze w lidze. To takie trudne ? To ciągłe pier...nie o zmęczeniu jest śmieszne . Rotowanie składem to zbrodnia na futbolu . To jest ich zawód i nie ma żadnych durnowatych tłumaczeń o zmęczeniu . Po prostu jak ktoś jest cienki jak dupa węża niech pakuje manatki i won z Legii !!!

odpowiedz
Historyk - 17.10.2021 / 21:44, *.virginm.net

@word!up: no, a do tego standardowy tekst Czeslawa i Miodulskiego "zespol jest w budowie"....

odpowiedz
Matt - 17.10.2021 / 20:45, *.tpnet.pl

Oglądałem dziś ten mecz i uświadomiłem sobie jedną rzecz. Jak Skorża został trenerem Legii, uważałem, że to zła decyzja. Gdzieś tam w lidze, może i w Lechu pałętał się Michniewicz. Jego również chyba nie rozważaliśmy jako potencjalnego trenera Legii za kilka lat. A to się stało. Jak działa ta trenerska karuzela w Polsce?! Sytuacja zmienia się w taki sposób, że goście w ogóle nie przymierzani do stanowiska w końcu je obejmują. Brak fachowców? Wygórowane stawki?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 20:42, *.orange.pl

Czesław, skoro na ciebie nawet klubowa sprzątaczka (szacunek dla tej pani / tego pana) leje, gryząc batona Czarusia, to piłkarze bedą słuchać? Play Station i BATONY Grześki w dłoniach...Dajcie mu pudełko Snickersów na drogę do Poznania i niech jedzie czym prędzej, najlepiej Pendolino (tam mają smakowite batony Marsy).

odpowiedz
L - 17.10.2021 / 21:13, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Człowieku przecież ty jeszcze nie dawno go wychwalałeś pod niebiosa a teraz go do Poznania wysyłasz? Co jest kur...???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 21:53, *.centertel.pl

@L: Mam tylko jedną prośbę do Ciebie, nie pisz bredni. Wystarczy, że gość opowiada głodne kawałki. Nie wychwalałem, tylko pisałem, że warto dać szansę. Ale to było pół roku temu. Po kiepskiej wiośnie, liczyłem że da radę wszystko ogarnąć, nie dał. Oczywiście do tego dochodzą te sprawy, które są od 5 lat. A to, że cieszyłem się ze xwycięstw w Europie...a co miałem wyć z rozpaczy? Dlatego jeszcze raz proszę - nie kłam.

odpowiedz
L - 18.10.2021 / 01:32, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Jeszcze dwa miesiące temu pisałeś że wszyscy w klubie są źli tylko nie Czesiek bo on jest trenerem który się zna na swoim fachu i trzeba dać mu pracować. Ja pisałem pod twoimi komentarzami, że to on wybiera skład i taktykę więc jak przegrywamy to głównie jego wina a ty na to, że to wina Mioduskiego (który faktycznie narobił najwięcej złego w Legii), że słabe transfery robi. Skleroza Cię dopadła? Czy może coś gorszego?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.10.2021 / 11:17, *.centertel.pl

@L: Tak było, ale nie 2 miesiące temu. Poza tym, co to ma za znaczenie, kiedy? Pisałem, żeby dać mu szansę, którą spartolił. Czego jeszcze nie rozumiesz? Po 6 przegranych w 9 meczach mam jeszcze w niego wierzyć? A do tego poprzednia wiosna - porażki z kelnerami i remisy po grze bez ambicji. Ile można czekać? Natomiast uważałem, uważam i będę uważał że jedyną osobą odpowiedzialną za to wszystko jest D. M. Ale oczywiście za chwilę napiszesz, że tak nie było jeszcze wczoraj...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.10.2021 / 11:20, *.centertel.pl

@L: Ps. Jeżeli dwa miesiące siadałeś za kółko trzeźwy, a teraz 6 raz się uwaliłeś i prowadzisz auto, to dalej mam pisać, jaki jesteś mądry? Zastanów sìę chociaż chwilę nad swoją bezmyślnością...

odpowiedz
L - 18.10.2021 / 11:42, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Mało poważni są ludzie którzy zmieniają zdanie o 180 stopni w tak krótkim czasie... Jakby teraz wygrał z Napoli i 3 następne mecze ligowe to już znowu byłby Czesiek super taktyk???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.10.2021 / 12:08, *.orange.pl

@L: W jakim krótkim czasie? Od początku ubiegłego roku nie widać ŻADNEJ poprawy gry. Szczęśliwe zwycięstwa w Europie. Stylu żadnego. Nie, kredyt zaufania się skończył, oczywiście jeżeli chodzi o mnie. Miałem nadzieję, że poradzi sobie na dwóch frontach, stosując inne taktyki, i odpowiednio motywując zawodników (na pewno to nie tylko jego wina). Poza tym od pewnego czasu opowiada brednie, które przypominaja końcowe stadium pracy Vuko w Legii. Człowiek nie panuje już nad niczym, i to niestety widać na boisku w lidze. W pucharach zawodnicy grają inaczej, ale to inna bajka - dlaczego tak się dzieje z ich pozycji. Podsumowując - kolejny raz nie sprawdził się trener pokroju "dobrego wujka", który zawodników traktuje po koleżeńsku, co im się też nie podoba. Proponuję przyjrzeć się ich minom m. in. na konferencjach prasowych. Niech dogra spokojnie do końca roku i znajdźmy wreszcie trenera odpowiadającego charakterystyką do klubu. Chociaż problem jest gdzie indziej i ciągle ten sam... Nie skupiaj się proszę and tym, co kto napisał rok temu, czy miesiąc temu, podyskutujmy opierając się NA FAKTACH, merytorycznie. Bo inaczej naszej pisanie będzie na podobnych poziomie, jak gra Legii...
Ps. Każdy ma prawo do swojego zdania, i ma prawo je zmieniać, kiedy zechce. Ja Twojego nie oceniam i nie ograniczam. Możesz napisać, że Michniewicz to nadal trener na lata, nic mi do tego.

odpowiedz
L - 19.10.2021 / 11:21, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Nigdy nie uważałem Michniewicza za trenera na lata. Moim zdaniem potrzeba kogoś charakternego (asertywność Cześka wydaje się być na poziomie pięciolatka) kto potrafi opieprzyć jedną czy drugą "gwiazdę" kiedy trzeba ale jednocześnie inteligentnego i z dużą wiedzą na temat taktyki. Pozdrawiam ;)

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 20:42, *.telnaptelecom.pl

Jedyny mecz za Michniewicza kiedy zdominowalismy rywala to pierwsze 45 minut z Pogonią i 45 minut w Lubinie. Zdecydowanie za mało. Drużyna nie ma żadnego pomysłu. Tylko wrzutki na aferę. Czesiek tego już nie dźwignie.

odpowiedz
Korwinista - 17.10.2021 / 20:41, *.t-mobile.pl

Stasiek Czerczesow!!

odpowiedz
CuLt !Legia! KING! - 17.10.2021 / 20:40, *.18.140

KIBIC LECHA TRENER LEGII TO NIGDY NIE MA SENSU W WARSZAWIE!

odpowiedz
sks - 17.10.2021 / 20:44, *.plus.pl

@CuLt !Legia! KING!: Czesiu jest z Bałtyku Gdynia!!!

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 20:33, *.telnaptelecom.pl

Czechu też sobie poradzisz w telemarketingu.

odpowiedz
R. - 17.10.2021 / 20:33, *.chello.pl

"Przegraliśmy, co mnie martwi i mam świadomość jak wygląda tabela ligowa, ale nic teraz nie zmienimy".
Może prezes w środę coś zmieni .... Jak tam loty z Moskwy?

odpowiedz
Ale - 17.10.2021 / 20:32, *.t-mobile.pl

Ale by mi Czesiek zaimponowal jak by podał się do dymisji.. Większość powie że bajki piszę ale trzeba wierzyć w jakieś wartości!

odpowiedz
Kristof - 17.10.2021 / 20:25, *.ziggo.nl

Czesiu ty lepiej idź potrenuj drużyny z 3 ligi Grenlandii!

odpowiedz
Trenejro - 17.10.2021 / 20:25, *.m247.com

jak mozna oceniac dobrze prace trenera ktory robi 9pkt w 9meczach, woźna by zdobyla nie mniej

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 20:24, *.centertel.pl

To żeś odkrył Hamerykę....Czasem lepiej milczeć...

odpowiedz
AAA - 17.10.2021 / 20:23, *.chello.pl

Cesiu,
Legia na pewno sobie poradzi,tyle tylko że już bez Ciebie.

odpowiedz
DRAMAT - 17.10.2021 / 20:23, *.com.pl

Legia przycisnęła od momentu gdy Czech tylko wszedł na boisko , ale no niestety chyba wybił sobie zęby o konar . Po co ten Czesiek to drewno wpuszcza na boisko . Jeden wielki DRAMAT, klasyk dla Lecha .

odpowiedz
Jerry - 17.10.2021 / 20:23, *.orange.pl

Czesiek trzymaj się!

odpowiedz
Dedi - 17.10.2021 / 20:22, *.plus.pl

6 porażek lol to więcej niż Termalica która ma 5 i 4 remisy... Omg

odpowiedz
Cyniek - 17.10.2021 / 20:22, *.play-internet.pl

Żegnamy Czesław

odpowiedz