fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 0-1 Lech

Znów na tarczy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa poniosła kolejną porażkę w tym sezonie ligowym. Tym razem mistrzowie Polski przegrali u siebie z aktualnym liderem - Lechem Poznań. Jedynego gola strzelił w drugiej połowie Mikael Ishak.

W pierwszych dziesięciu minutach Legia miała dwie dobre szanse po dośrodkowaniach z rzutów wolnych od Josué. Najpierw piłkę do siatki skierował co prawda Artur Jędrzejczyk, ale arbiter słusznie dopatrzył się zagrania ręką kapitana mistrzów Polski. Potem główkował Mateusz Wieteska i tym razem futbolówka przeleciała ponad poprzeczką. Już w 6. minucie odgryźli się goście. Z dystansu ładnie przymierzył Adriel Ba Loua i piłka jedynie otarła się o zewnętrzną część słupka. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie, jednak akcji po jednej i drugiej stronie boiska nie brakowało. Kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego bliski szczęścia był Jakub Kamiński. Pomocnik Lecha przymierzył w kierunku dalszego słupka, jednak piłka minęła zarówno wyciągniętego Kacpra Tobiasza jak i lewy słupek bramki.

Legioniści grali dobrze i nie dali narzucić rywalom ich tempa. W 25. minucie byli dosłownie centymetry od wyjścia na prowadzenie. Z rzutu wolnego lewą nogą piłkę kopnął Josué. Niestety, Portugalczyk trafił jedynie w poprzeczkę. Lechici bazowali głównie na grze prawą stroną, gdzie bardzo dobrze radził sobie pozyskany latem Ba Loua. W 35. minucie pomocnik płasko dośrodkował z prawej strony do Mikaela Ishaka, który trafił w boczną siatkę. Chwilę potem czujność Tobiasza sprawdził... Mateusz Wieteska. Obrońca Legii niefortunnie interweniował po wrzutce z rzutu wolnego, ale szczęśliwie bramkarz Legii nie dał się zaskoczyć. Do końca pierwszej połowy obraz gry nie zmieniał się. Drużyny walczyły głównie w środku pola i na przerwę zeszły przy sprawiedliwym remisie 0-0.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Tuż po przerwie Legia powinna prowadzić. Luquinhas zakręcił na lewej stronie Bartoszem Salomonem, dośrodkował idealnie do niepilnowanego Mahira Emreliego, a ten z najbliższej odległości fatalnie chybił. Ta niewykorzystana szansa zemściła się na Legii już niebawem. Bardzo dobrze z rzutu wolnego piłkę dorzucił Kamiński i uderzeniem z powietrza popisał się Ishak. Szwed w świetnym stylu wykończył podanie od kolegi z drużyny i zmusił Tobiasza do kapitulacji. Po nieco ponad godzinie gry kolejna dobra szansa dla Lecha. Ba Loua urwał się defensorom Legii, spróbował strzału w krótki róg, gdzie na raty interweniował Tobiasz.

W okolicach 70 minuty lechici mieli dwie szanse na podwyższenie wyniku. Najpierw w sytuacji sam na sam z bramkarzem Legii w światło bramki nie trafił Ishak, a za moment minimalnie z dystansu chybił Kamiński. Mistrzom Polski czas uciekał wyjątkowo szybko. Końcowy gwizdek arbitra zbliżał się nieubłaganie, a wynik nie uległ zmianie. W 87. minucie Tobiasz wygrał pojedynek z Ishakiem, który chciał pokonać go ekwilibrystycznym strzałem z powietrza. W doliczonym czasie gry Filip Mladenović sfaulował w polu karnym Daniego Ramireza i arbiter wskazał na "wapno". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Ishak, ale pojedynek z nim wygrał Tobiasz! To jednak na niewiele się zdało. Przez końcowe kilka minut legionistom nie udało się już stworzyć zagrożenia i po raz kolejny w tym sezonie zeszła z boiska pokonana.

Ekstraklasa
11. kolejka
#LEGLPO
25702
Warszawa
17.10.2021
17:30
Legia Warszawa
Lech Poznań
Legia Warszawa
0-1
Lech Poznań
(0-0)
Ishak 54'
59 Kacper Tobiasz
6 Mattias Johansson
55 Artur Jędrzejczyk
4 Mateusz Wieteska
5 Yuri Ribeiro 72'
27 Josue
99 Bartosz Slisz 88'
20 Ernest Muci 65'
7 Lirim Kastrati 72'
82 Luquinhas
11 Mahir Emreli 65'
31 Cezary Miszta
25 Filip Mladenović 72'
29 Lindsay Rose
17 Maik Nawrocki
14 Ihor Charatin 88'
8 Andre Martins
9 Tomas Pekhart 65'
30 Kacper Kostorz 72'
21 Rafael Lopes 65'
Filip Bednarek 35
Lubomir Satka 37
Bartosz Salamon 18
Antonio Milić 16
91' Pedro Rebocho 5
77' Adriel Ba Loua 50
77' Jesper Karlstrom 6
Pedro Tiba 25
72' Jakub Kamiński 7
91' Joao Amaral 24
Mikael Ishak 9
Bartosz Mrozek 31
91' Joel Pereira 2
91' Barry Douglas 3
77' Dani Ramirez 10
72' Michał Skóraś 21
Radosław Murawski 22
Mateusz Skrzypczak 27
77' Nika Kwekweskiri 30
Artur Sobiech 90
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Maciej Skorża
Asystent trenera: Rafał Janas
Kierownik drużyny: Mariusz Skrzypczak
Lekarz: Krzysztof Pawlaczyk
Masażyści: Maciej Łopaatka, Marcin Lis
Sędziowie
Główny: Tomasz Musiał
Asystent: Radosław Siejka
Asystent: Sebastian Mucha
Techniczny: Wojciech Myć
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (260)

+dodaj komentarz
wojti - 20.10.2021 / 14:05, *.chello.pl

Heyka. Kibicuję Legii od blisko 30 lat....tak złego sezonu nie pamiętam...mam pytanie do wszystkich kibiców czytając komentarze....dlaczego twierdzicie iż zmiana trenere coś da? Moim skromnym zdaniem Legia gra zajebiście w pucharach bo zawodnicy chcą się wypromować w europie i zrobią wszystko by tak było....liga no cóż nie wiele im da....zawodnicy grają tu głównie dla siebie nie dla klubu....bo to ich szansa na lepsze jutro.....moim skromnym zdanie był tylko jeden trener który mógł wpoić zawodnikom walkę o wszystko na wszystkich frontach....Stasiu Czerczesow....koniec kropka...To nie wina Michniewicza nie od dziś jest trenerem o n wystawia optymalny skład na mecz....wybaczcie ale gra drużyna i to oni powinni ponosić wszelkie konsekwencje.....pozdrawiam......TYLKO LEGIA !!!

odpowiedz
1999/2000 - 20.10.2021 / 02:27, *.tpnet.pl

@Legia do 1 Ligi: Z Ekstraklasy spadną : Termalika , Warta i Zagłębie Lubin .

odpowiedz
c u L t u r a - 20.10.2021 / 00:35, *..

Slisz - 2 - słaby mecz, niestety nie poradził sobie ani z Tibą, ani Amaralem, w sumie z nikim sobie nie poradził.
Luquinhas - 3 - fajna praca w defensywie, 2 dobre akcje z których powinien mieć asystę, ale ja od niego wymagam więcej.

odpowiedz
Velvr - 19.10.2021 / 19:55, *.icpnet.pl

@Dżoker:
O następny intelektualista :) śnij dalej

odpowiedz
velvr - 19.10.2021 / 16:43, *.com.pl

wiadomo ZERO nerwów hehe. Wszystko pod kontrolą :P Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci :) Popłacz jeszcze trochę :)

odpowiedz
velvr - 19.10.2021 / 16:24, *.128.50

@bum:
nie denerwuj się synku :) rozumiem że ból powoduje że już niedługo uwierzysz że wynik był inny :P Niestety nic tego nie zmieni. Pędź do apteki bo będzie za późno a nie chcielibyśmy stracić takiego błazna :)

odpowiedz
bum - 19.10.2021 / 16:31, *.234.168

@velvr:
Błazen jest tylko jeden w tej lidze to ten z bułgarskiej. Jak po polsku nie rozumiesz to trudno ale powtórzę. ZERO NERWÓW tutaj i bólu hehe. Co za idiota xD

odpowiedz
Dżoker - 19.10.2021 / 19:06, *.tpnet.pl

@velvr: Nie chcielibyśta stracić ... Wy , czyli Pyry ? Wy martwa się o siebie , bo wiosną znowu spadek formy was czeka i znowu miejsce poza podium . Amikorze , będzie gorzej , na wasze stulecie (?) wstydu się najjecie . Na koniec sezonu szóste , może piąte miejsce zajmieta . Tyla .

odpowiedz
Dżoker - 19.10.2021 / 19:55, *.tpnet.pl

@Dżoker: Jedną literkę dodam , bo przecież żyjecie:''t''. Martwta się - miało być , a nie ''martwa''... No wiem , że macie się dobrze , to wasza ''radosna chwilka'', Pyrusy . Wiosną czeka was rozczarowanie , a my wyjdziemy z kryzysu .

odpowiedz
Legia do 1 Ligi - 19.10.2021 / 16:10, *.vectranet.pl

@bum Prowokacja jak widać się udała bo odpisałeś, jakbyś nie odpisał to wtedy by się nie udała. I pokazałeś ze nie jesteś wcale mądry w takim razie. Bo powinieneś mój komentarz po prostu olać. xDDDDD

odpowiedz
velvr - 19.10.2021 / 15:56, *.128.50

@bum:
ale mi poszło w pięty hahaha. Czuję się zmiażdżony potęgą Twojego intelektu :) 0:1 i nic tego nie zmieni :P Pozdrawiam Cię serdecznie ;) Wygrał lepszy :P

odpowiedz
bum - 19.10.2021 / 16:14, *.234.168

@velvr: zawsze wygrywa lepszy, a że lepsza jest Legia to bilans spotkań jest po naszej stronie. Poszło poszło prawda boli poznańskich troli hehe

odpowiedz
Adams - 19.10.2021 / 12:04, *.pljtelecom.pl

Kilka słów wstepu : żeby nie oceniać na gorąco, w nocy obejrzałem powtórke meczu. Nie mam zastrzeżeń do zaangażowania drużyny i wysiłku włożonego w mecz. Niestety ilość kilometrów i posiadanie piłki nie przełożyły się na dobrą i płynna grę. Jakościowo i pod względem organizacji gry Lech był zwyczajnie lepszy.
Sędziowanie - bez zastrzeżeń, dobre zawody Musiała
Trener - 1 - źle dobrana taktyka na mecz, nie trafione i zbyt późne zmiany i jeszce Muci kryjący Ishaka ?! Podobno Michniewicza ratuja wyniki w Lidze Europy... no, śmiech mnie ogarnia. Nie odmawiam chłopakom ambicji w tych meczach ale trzeba zauważyć że wygrana w Moskwie to był mega fart. Te 6 pkt nic jeszcze nie dają, a łatwo sobie wyobrazić że nie będzie już żadnych punktów i legenda Michniewicza i gra w puchach pójdą w pizdu.
Tobiasz - 4 - co najmniej solidny występ, obroniony babol Wieteski i karny. Dodatkowy plus za zaangażowanie, na ta chwilę 2 w kolejce do bronienia po Arturze.
Jędrzejczyk - 3
Wieteska - 2 - słaby wystep szczególnie w 1 połowie. Tobiasz uratował mu dupsko.
Johansson - 3 - bardziej skupiony na defensywie, a szkoda bo potrafi zrobić różnice. Niestety gdy gra Kastrati jego wyjścia do przodu muszą być bardzo ograniczone.
Ribeiro - 3 - gdy go porównam z Mladenem to jest wręcz okazem solidności w defensywie. Myslę że będzie coraz lepiej, warto na niego postawić.
Josue - 4 - chciał grać i brał grę na siebie. Wreszcie fajny strzał z wolnego, szkoda że tylko poprzeczka. Najlepszy w linii pomocy.
Kastrati - 2 - słabiutko...
Muci - 2 - zaczął całkiem dobrze. Po 30 minucie znikł. Do zmiany w przerwie.
Slisz - 2 - słaby mecz, niestety nie poradził sobie ani z Tibą, ani Amaralem, w sumie z nikim sobie nie poradził.
Luquinhas - 3 - fajna praca w defensywie, 2 dobre akcje z których powinien mieć asystę, ale ja od niego wymagam więcej.
Emreli - 2 - słabo to wyglądało, miał piłkę meczową, której nie wykorzystał, a mogło być tak pięknie...
rezerwowi - nic nie wnieśli do gry, nie ma sensu ich oceniać nawet Mladenovica, który zrobił karnego.
Martwi dyspozycja Pekharta, a raczej jej zupełny brak.
Reasumując przegraliśmy mecz, którego przegrać nie mogliśmy. Każda kolejna strata punktów położy lige. Liga Europy, niby jest pięknie ale te 6 pkt nic jeszcze nie dają. Obym się mylił ale może nam zostać tylko Puchar Polski.

odpowiedz
velvr - 19.10.2021 / 10:55, *.128.50

@bum
tak tak chłoptasiu :) dalej się spinaj. Nic nie pomoże na Twój ból dupy. Nawet głupoty które wypisujesz :) Z pozdrowieniami :P

odpowiedz
bum - 19.10.2021 / 15:41, *.virginm.net

@velvr: trzep sie dalej lamusie haha pewnie juz skora zdarta. Wy tak w grupie czy tylko sam z tata ? haha
Juz paradoidalna radosc wjechala widze tak bardzo bys chcial zeby mnie bolalo ale nie boli uwierz :) U nas zmany zajda realne i bedziemy was gnebic wkrotce znowu a u was przypudrowany trup na jakies falszywe stu lecie klubu, a pozniej powrot do standardu :) rutek z was nigdy nie zrobi klubu na miare Legii zapomnij. Ciesz sie tym zwyciestwem niedzielnym i zapamietaj je na dlugo bo to raz na 100 lat sie wam trafia. Euforia cie ogarnela ostro widze hahah. Co dla was jest sufitem dla nas jest podlaga i zrozum to wreszcie glupku :)

odpowiedz
t - 19.10.2021 / 09:34, *.edu.pl

ps. tylko nie Brzęczek, bo podobno coś jest na rzeczy....

odpowiedz
t - 19.10.2021 / 09:09, *.edu.pl

kiedy nowy trener?

odpowiedz
Adam - 19.10.2021 / 06:30, *.play-internet.pl

Można się skupić na LE.

odpowiedz
Dedi - 19.10.2021 / 00:01, *.plus.pl

Mecz z Napoli ponownie na cbc sport azerskim kanale darmowym online jak i w aplikacji na telefon o 21:00. Retransmisja w tvp 2 o 23:00.

odpowiedz
Okej , - 19.10.2021 / 02:03, *.tpnet.pl

@Dedi: Dziękuję , ostatnio była bardzo dobra jakość transmisji . Oby jakość gry naszych piłkarzy była jak najlepsza w czwartek .

odpowiedz
Dedi - 19.10.2021 / 02:06, *.plus.pl

@Okej ,:
Pozdro L

odpowiedz
Okej - 19.10.2021 / 19:36, *.tpnet.pl

@Dedi: Pozdro , damy radę .

odpowiedz
Yeti - 18.10.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

Po tym meczu miarka się przebrała. Takiego syfu w Legii dawno nie widziałem a chodzę na mecze Legii od 20 lat. Teraz sobie trochę odpocznę od Legii, nie będę płacił za oglądanie takiego dziadostwa.

odpowiedz
Arek - 19.10.2021 / 01:43, *.vectranet.pl

@Yeti: To chyba nie byłeś na meczu PP, gdzie Legia podłożyła się srakowi sraków

odpowiedz
Max - 18.10.2021 / 20:08, *.plus.pl

No to sprawę obrony mistrzostwa mamy już z głowy, ale co dalej bo jeżeli nie zdobędziemy Pucharu Polski to w przyszłym roku o Puchary będzie raczej ciężko bo w lidze dwa pierwsze miejsca to będą mocni Lech i Raków, a pozostaje jeszcze solidna Lechia i Pogoń. Jak zmarnujemy jesień to wiosną już nie odrobimy :(

odpowiedz
Pp co Wy chodzicie na mecze….. - 18.10.2021 / 20:06, *.t-mobile.pl

???????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.10.2021 / 22:14, *.orange.pl

@Pp co Wy chodzicie na mecze…..: Ja już nie mam siły chodzić, ale gdybym chodził, to na pewno nie w celu konsumpcji batona...

odpowiedz
Velvr - 18.10.2021 / 19:59, *.icpnet.pl

@bum:
Widzę że boli :) To dobrze. Ma boleć :P Z pozdrowieniami

odpowiedz
Semper Fi - 18.10.2021 / 19:51, *.181.225

Witam wszystkich z Legia w Sercu!
Wiem, ze wyglada to fatalnie Bracia i Siostry!
Proszę, czy ktoś moze mi wytłumaczyć czy mamy jeszcze szanse na mistrza?
Im wiecej komentarzy pod moim wpisem tym lepiej, z kazdego cos wyniose.
Zal ze nie moge ogladac mojej druzyny nawet w jban_m TV, ale taka robota, zrozumcie i pomozcie. Najwiecej ucze sie z artykolow leginisci.com oraz z Waszych kometarzy.
Pozdrawiam z calego serca z swiatowego srodka czarnej dup_y.

odpowiedz
Tylko Czerczeszow - 18.10.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Najlepsza opcja

odpowiedz
Siema - 18.10.2021 / 20:04, *.tpnet.pl

@Semper Fi: Jeśli wygramy dwa zaległe mecze i wszystkie inne tej jesieni , to będziemy mieć 9 pkt. straty do Pyr - i cała wiosna przed nami . 9 punktów da sie odrobic , Magik (Jacek Magiera) odrobił pare sezonów temu 11 pkt . Może to zrobimy . Pozdro .

odpowiedz
Wolfik - 19.10.2021 / 00:24, *.mm.pl

@Siema: Z taką grą tylko mega optymisci mogą pisać, że cokolwiek odrobimy. Moim zdaniem, trzeba cokolwiek punktować, by sie nie obudzić z ręką w nocniku...

odpowiedz
Siema - 19.10.2021 / 01:36, *.tpnet.pl

@Wolfik: Też mam trochę wątpliwości czy nastąpi takie uporządkowanie drużyny i skuteczność - jeszcze tej jesieni (?) . Czy trener to zrobi . Próbuję jednak być optymistą , bo kiedyś tak się stało , więc i teraz może się tak stać . Będzie to bardzo trudne , wiem . Dodatkowo drużyny z czołówki powinny potracić sporo punktów , żebyśmy mogli odrobić aż tak dużą stratę , wiadomo . No , zobaczymy . Nie traćmy nadziei .

odpowiedz
Nalopeon - 18.10.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

Nie powinniśmy grać jednym napastnikiem - powinniśmy grac dwoma albo trzema napastnikami . Sam Mahir z przodu robił co mógł , ale nie dostawał podań , był osamotniony , coś jak kiedyś Lewy w Reprze ... Granie wszerz non stop i OSIEM strzałów na mecz ? W tym ledwie JEDEN strzał celny ?! To już Wieczysta Kraków gra bardziej ofensywnie . STRZAŁY - ich brak , to słowo klucz do rozwikłania zagadki naszej słabości . Czy nasi piłkarze boją się strzelać ? Czy ktoś im tego zabrania ? Dziwne dziwne , niezrozumiałe , zastanawiające . Powiem krótko - granie z kontry i ''wciąganie przeciwnika'' jest do dupy , tragiczna taktyka . Atak pozycyjny - tak powinno się grać . Kiedyś tak graliśmy , nie tak dawno temu przecież .

odpowiedz
155 - 18.10.2021 / 17:46, *.207.47

jak bedzie 711 komentarzy to trener Czeslaw poleci...

odpowiedz
L L L - 18.10.2021 / 17:41, *.centertel.pl

Niech redakcja nie usuwa tego nagłówka, bo będzie potrzebny na niedzielę po meczu z piastem.

odpowiedz
bronek49 - 18.10.2021 / 16:59, *.chello.pl

co to za pseudo dziennkarzyna pisał gdzie w tym meczu Legia grała dobrze Lech przewyzszał ich ze wszystkim czy dziennikarzy nie stać na to żeby pisać prawde a nie ochraniać tego poznańskiego trenerzyny który gołym okiem widać że żle przygotował zespół ,on nic nie poprawł w grze mase niecelnych podań w ataku mała zwrotnośc brak szybkości nie mówiąc o technice bo tu to jest tragedia jeżeli chodzi o transfery to znowu piach za takie duże pieniądze najwyższy czas prezesie popędzić pyroka , on zepsuł sezon 2021-2022

odpowiedz
Eduardo - 18.10.2021 / 19:18, *.centertel.pl

@bronek49: więcej znaków interpunkcyjnych i będzie się dało przeczytać

odpowiedz
Erni - 18.10.2021 / 14:31, *.t-mobile.pl

Jescze jedno klepaniem i przerzutami od prawej do lewej i tak na zmianę cofaniem piłki do tyłu bramek się nie strzela. Zero gry do przodu zero!!! Jak Luqinias nie skręci 2 gosci to nic nie ma gracie jak szczypiorniak!! Ciężko się was ogląda!!!! I niech trener nie mówi o jakimś przygotowaniu i planie bo tak klepać to w 2 lidze chłopaki klepią!!!! Pali się grunt pod nogami wpuszczam Perkhart i gramy na niego wysokie piłki ot koncepcja!!!!!!!

odpowiedz
Adziaa ! - 18.10.2021 / 20:38, *.tpnet.pl

@Erni : Masz rację , tak to niestety wygląda . Szkoda .

odpowiedz
J.Kaczyński - 18.10.2021 / 14:28, *.com.pl

Legia grała bardzo dobrze, trener świetny !

odpowiedz
Erni - 18.10.2021 / 14:27, *.t-mobile.pl

Bez pomysłu na grę zaangażowania koncepcji siły agresji woli walki motywacji bez tego się nie da wygrać żadnego meczu . Tyle w temacie.

odpowiedz
bum - 18.10.2021 / 14:13, *.virginm.net

apropos.... To fajne mieli przygotowane te okazjonalne koszulki 0:1 co nie?
Smierdzi walkiem na kilometr!!!!! STS i Fortuna najlepsza koalicja w kraju huehue. Tak sie robi hajs!
PS: do wszystkich posraniakow odwiedzajacych te forum... JAKIE WY MACIE MARNE AMBICJE ZEBY PRODUKOWAC OKAZJONALNE KOSZULKI NA WYGRANA Z LEGIA. HISTORYCZNY MOMNT DLA WAS PRAWDA??
POMYSLCIE OSLY JAKA DUME ODCZUWA KAZDY KIBIC LEGII MAJAC SWIADOMOSC JAK MY WAS ZAWSZE MIAZDZYMY W KAZDYM ASPEKCIE OD TYLU LAT. TRANSFERY DO LEGII Z LECHA. MISTRZOSTWA WYGRYWANE NA WASZYM STADIONIE. BRAMKI HAMY CZY BERESIA PRZECIWKO WAM :)
Oprawiajcie w ramke te koszulki i do konca zycia patrzcie na nie codziennie tyle wam zostalo.

odpowiedz
velvr - 18.10.2021 / 16:26, *.com.pl

@bum: boli dupa?

odpowiedz
bum - 18.10.2021 / 16:38, *.234.177

@velvr:
Nic a nic. To poznańska działka cierpieć na tą dolegliwość hehe.
Zaboli was jak zwykle bo Amica mistrzem nie będzie. A Ja wyniku się spodziewałem gorszego nawet niż 0:1 jest luz.
W tej chwili cieknie wam z pipy ale ból Dulska powróci nie bawem jestem przekonany. I później kolejne 10 lat oglądania pleców Legii.
Fajne jest to, że odwiedzacie tą stronę zobaczyć by zobaczyć wku...nie kibiców i nakarmić te swoje zmysły kartoflane haha. Kolejny dowód jakie z was przegrywy i jaki to sukces tysiąc lecia dla amici.
Bez pozdrowień jak zwykle :)

odpowiedz
c u L t u r a - 18.10.2021 / 22:03, *..

@velvr: HEHE NIECH SIE CIESZY AMIKOWIEC , TYLE LAT CZEKAŁ, SZKODA tylko że doczekał BŁĘDY PREZESA naszego? CZAS! ABY KIBICE MIELI COŚ W KOŃCU! DO !POWIEDZENIA!

odpowiedz
Velvr - 18.10.2021 / 22:21, *.centertel.pl

@bum: boli :) No i elegancko. Ma boleć

odpowiedz
bum - 18.10.2021 / 22:49, *.234.177

@Velvr: jesteś jakiś głupi czy z Wlkp? Hahaha. Nie nic mnie nie boli pajacu hahaha. Chciałabyś ale już Ci odpisałem buraku że to wasza specjalność. Chciałbyś takiego bólu jak my tu mamy. Ciesz się chwilą bo jest ulotna hahah w waszym przypadku. Jedna rzecz.... Idź do lustra spójrz w nie i zdaje sobie sprawę który klub jest najbardziej utytułowany w Polsce, który to klub wygrywa ligę regularnie itd itd.
A teraz wyciągaj zapas maści i smaruj dupsko poznańskie jak tradycja nakazuje huehue

odpowiedz
OLaf - 18.10.2021 / 13:25, *.tpnet.pl

Trzeba sprowadzić w zimie więcej Arabów, Ukraińców i innych towarzyszy ze wschodu a będzie lepiej na wiosnę...

odpowiedz
Wlkp - 18.10.2021 / 13:13, *.icpnet.pl

Mam 62 lata. Miałem 6 lat, gdy tata zabrał mnie na mecz Lecha. Tyle radości ile mi wczoraj dała Legia Warszawa - szczerze dziękuję.

odpowiedz
ja 1916 - 18.10.2021 / 13:23, *.googleusercontent.com

@Wlkp: chyba nie to forum, nie ta strona.

odpowiedz
To se wspomnij , Pyro - 18.10.2021 / 15:33, *.tpnet.pl

@Wlkp: Sezon 1985/1986 Lech - Legia 1:4 - haaahahahahahahahaha !

odpowiedz
Siekierki - 18.10.2021 / 16:22, *.plus.pl

@Wlkp: Patrz Pan - za to Lech swoją grą regularnie daje radość mieszkańcom Warszawy. Najczęściej - dwa razy do roku. Może przenieś się Pan do Bohaterskiej Stolicy? Będziesz się Pan więcej radości zażywał. W Pana wieku to ważne.

odpowiedz
Strata czasu trzymać Czeska to trener bez koncepcji - 18.10.2021 / 12:32, *.t-mobile.pl

Kudłaty go bedzie trzymał do momentu kiedy Legia nie odpadnie z pucharów bo jest łysy na kasę. Oby Miodek zeby sie nie przejechal

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 18.10.2021 / 12:30, *.aster.pl

Kibicuje Legii od 1973 Roku. Wiele upokorzen doswiadczylem jako kibic ale to juz jest jakas zasrana seria porazek jakiej nie jestem w stanie sobie przypomniec. To nie tylko problem Michniewicza. To problem druzyny. To jest efekt ciaglych zmian i roszad, nietrafionych transferow. Myslalem sobie kiedys ze czekanie na Mistrza przez wiele lat jest wielce okrutne ale wczorajsza wisienka do tego gownianego tortu to jest cos niesamowitego!!!

odpowiedz
tomiacab - 18.10.2021 / 12:58, *.centertel.pl

@Warszawiak 1234: pozwól że Ci przypomnę. Kadencja Besnika Hasi.

odpowiedz
lucho_83 - 18.10.2021 / 12:12, *.virtuaoperator.pl

Sprawa jest prosta: Nie spaść z ligi, wygrać Puchar Polski by grać w pucharach za rok, ewentualnie wygrać Ligę Europy to awansujemy do Champions League bez eliminacji ;-)

odpowiedz
Jaro - 18.10.2021 / 10:41, *.centertel.pl

Te letnie transfery Miodka to porażka, brak chociaż jednego wyróżniającego się zawodnika a skrzydła i środek pomocy to jakiś dramat

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 14:18, *.centertel.pl

@Jaro: jarku czy Ty serio chcesz zwalić winę na kastratiego, a może na Josue? Emreli tez slaby? A moze Polski messi Ernest muci tez za slaby? Artur Boruc tez slaby? Kur*** wez barania i pier**j w sciane mordo.
Zadnego pomyslu na gre to tylko i wylacznie wina grubej pyry

odpowiedz
Jaro - 18.10.2021 / 17:21, *.tpnet.pl

@grzesiek: czy ty oglądasz czasami mecze? Oni trzech podań nie potrafią wymienić a oprócz Luqiniasa to żaden nie potrafią minąć przeciwnika, te transfery to porażka

odpowiedz
lolo - 18.10.2021 / 10:37, *.Gawex.PL

Slisz to drewniak,wszystko do tyłu! Tyle kasy za takiego kołka! Srodek do wymiany.Kto ma zagrać piłkę jak wszystko do tyłu! Mladen to w ogóle drewno!

odpowiedz
Jurand - 18.10.2021 / 13:29, *.plus.pl

@lolo: jaka mina ślisza taki z niego piłkarz, jędza z wieteską na emeryturę

odpowiedz
bobnt - 18.10.2021 / 10:18, *.tpnet.pl

Szanowni Kibice Legii
taka zagadka na dzień dobry :)
wicie gdzie stawiał pierwsze kroki w lidze Wasz trener ?
podpowiem rozpoczyna sie na A i kończy na a
pozdrawiam

odpowiedz
Żart - 18.10.2021 / 11:12, *.171.7

@bobnt: Arka ;)

odpowiedz
Kowboj - 18.10.2021 / 15:17, *.tpnet.pl

@bobnt: Arizona ?

odpowiedz
Siekierki - 18.10.2021 / 16:25, *.plus.pl

@bobnt: Arktyka

odpowiedz
Szopenik - 18.10.2021 / 17:40, *.centertel.pl

@bobnt: Obok ZK we Wronkach poznańska pyro.

odpowiedz
Lukas - 18.10.2021 / 09:59, *.chello.pl

Pokażcie dobrą grę w czwartek. Nawet jak przyjmiemy piątkę to aby gra była ofensywna.

odpowiedz
OLaf - 18.10.2021 / 09:58, *.tpnet.pl

Gra to porażka , nie wiem czy trzy podania podania rząd wymienili choć raz w tym meczu, może trening taktyczny odbywa się na PlayStation bo żadnej taktyki też nie było widać...

odpowiedz
Jani - 18.10.2021 / 09:52, *.chello.pl

Legia przegrywa środek pola ze WSZYSTKIMI zespołami. Dlaczego? Bo Slisz to tylko marny przecinak

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 09:49, *.centertel.pl

Mowilem ze z defensywnym stylem gry czeska to nic nie ugramy i podtrzymuje zdanie. Jedynie udaje nam sie wygrywac w LE bo rywale sa zaskoczeni defensywną grą bo nikt tak juz nie gra.

Bardzo zaluje ze Vuko zostal zwolniony, w lidze goliliśmy gornik zabrze 5:1 jagiellonie 4:0 czy chociazby wisle 7:1 ....ah piekne wsponienia

odpowiedz
Zły Krasnolud - 18.10.2021 / 13:58, *.centertel.pl

@grzesiek: faktycznie zaj...te sukcesy miał ten vuković w porownaniu z pokonaniem slavii, spartaka czy leicester. Zobaczymy czyje wyniki będą wspominane za 10 lat... cześka czy vaćka

odpowiedz
45540 - 18.10.2021 / 09:42, *.kth.pl

Trzeba pilnować Pucharu Polski, bo to może być jedyna droga do pucharów w następnym sezonie. Mistrzostwo jest co rok, dlatego ja kupuję w tym sezonie dla dobra całej ekstraklasy i Legii sukces w LE/LKE w zamian sukcesu w ESA. Jak chłopaki wyjdą z grupy i trochę pograją w play-off lub w Lidze Konferencji zajdą np. do 1/4 to będzie super sezon - nawet jak ligę skończymy np. na 5 miejscu. Każdy klub w tym kraju powinien dawać z siebie 100 % w pucharach żeby ciągnąć tą ligę za uszy do góry. Będzie ranking, będzie hajs, będzie dobra piłka. Legii brakuje doświadczenia a może i know-how w grze na 2 frontach, brakuje 2 równych 11, brakuje Kapustki, prawego wahadła, zgrania (bez sensu jest co rundę zmieniać pół składu), formy. Być może mentalność zawodzi, ale nie pomagają temu ciągłe podróże, natłok gier w okrojonym składzie. Stabilizacja to klucz, Michniewicz to bdb trener i zupełnie bez sensu byłoby jego zwolnienie. Ja dziś podpisałbym z nim kontrakt na najbliższe 2 sezony i już myślał nad wzmocnieniami zimowymi. Mądrymi wzmocnieniami. Legia - Lech to był niezły mecz, wynik równie dobrze mógł być 1:0 dla nas. Taka jest piłka. Legia za mało interwałów robi w trakcie meczu. Legia !

odpowiedz
tomiacab - 18.10.2021 / 13:06, *.centertel.pl

@45540: zgadzam się. Wyszło jak wyszło z ligą i tu raczej już wiele nie da się zmienić. Ogrywać w niej młodych i całe siły rzucić na europuchary oraz PP. Do tego w perspektywie mieć już plan odzyskania tytułu w przyszłym sezonie.

odpowiedz
Kibolek - 18.10.2021 / 09:35, *.telefonica.de

DO REDAKCJI . czy dalej porażki kształtują charaktery. Hipokryci. MIODUSKI NIE ZNASZ SIE NA TYM I POWTARZAM TO.OD MOMENTU PRZEJĘCIA LEGII przez tego LICHWIARZA

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 09:55, *.centertel.pl

@Kibolek : to prawda on sie nie zna na pilce ale coraz bardziej pozbajw ten swiat. Zmiana prezesa nic dobrego by nie zmienila. Na plus trzeba zaliczyc wywalenie sporej ilosci kasy w dobie pandemii na transfery m.in slisz, ( on chyba przed pandemia) ale teraz kastrati czy chociazby emreli

odpowiedz
t - 18.10.2021 / 09:29, *.edu.pl

Dalej porażki wykuwają charakter?!?!?!?

odpowiedz
Dossa Jr - 18.10.2021 / 08:32, *.81.130

Po 1 - Satka i Ba Loua by się przydali (L)
Po 2 - mistrza nie będzie, byle był puchar i 2-3 miejsce, to będą trudne, ale jednak elim LK 22/23, no i mniejsza kasa
Po 3 - mniej martwię się porażką z Pyrami, bardziej tymi z Wisłą, Rakowem czy Śląskiem, bo to dawałoby nie 9, a 18 punktów i dwa zaległe
Po 4 - powiem coś niepopularnego... CzM to dobry trener i niech wyciągnie (L) z kryzysu i niech zdobędzie majstra 22/23 i ugra, ile się da, w LE teraz + awans do LK za rok, to jak najbardziej realne

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 09:51, *.centertel.pl

@Dossa Jr: po 5 autor tego tekstu chyba stracil kontakt z rzeczywistoscia piszac ze Czeslaw to dobry trener

odpowiedz
Jano - 18.10.2021 / 10:40, *.orange.pl

@grzesiek: No dokładnie do pewnego momentu pisał w miarę rozsądnie a tu nagle taki babol! :)

odpowiedz
Dossa Jr - 18.10.2021 / 11:14, *.81.130

@grzesiek: ok ok, nie spierajmy się, czy jest dobry, czy zły, ale popatrzmy tak - będzie mistrz? nie będzie, więc zmieniać teraz (zimą) trenera, który zdobędzie to samo, co CzM (czyli start w LK), czy pozwolić Grubemu wyjść z grajkami z kryzysu i ustalić plan na ten rok (w stylu: ile się da w LE i 2-3 miejsce + puchar) i przyszły (mistrz + grupa LK)? Nie oszukamy matematyki - nie odrobimy straty do Pyrów, chyba że zimą sprzedają 3 the best piłkarzy i nie kupią nikogo

odpowiedz
tomiacab - 18.10.2021 / 13:10, *.centertel.pl

@Dossa Jr: zgadzam się w 100%

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 14:26, *.centertel.pl

@Dossa Jr: szanuje twoje zdanie. Jak dla mnie to nie jwst kryzys tylko Legia od poczatku sezonu nie umie grać ataku pozycyjnego. Tak jak mowie to nie jwst zaden kryzys. Trzeba siegnac po lepszego tenera typu chociazby marek papszun, aco vuković albo kogos z zagranicy.

odpowiedz
Sarcastico. - 18.10.2021 / 17:38, *.inetia.pl

@Dossa Jr: Ale jak Ty sobie wyobrażasz wyjście z kryzysu z trenerem, który nie wyciąga żadnych wniosków z meczów, ma wyraźnie zły sztab od przygotowania fizycznego a na grę jego drużyny nie da się patrzeć?

odpowiedz
Zły Krasnolud - 18.10.2021 / 20:01, *.centertel.pl

@grzesiek: "lepszego trenera" - to mogę zrozumiec ale wymienienie wśród takowych srakovicia skazuje ciebie razem z tymi słowami na zginięcie w otchłaniach ogni z jądra planety.

odpowiedz
Dossa Junior - 18.10.2021 / 23:02, *.chello.pl

@grzesiek:
1. zgadzam się - od początku sezonu (L) nie potrafi grać atakiem pozycyjnym,
2. mam ochotę napisać tu dużo argumentów za i przeciw, ale sięgnę po jeden - lubiłem (L) za Janka Urbana w lidze, te zwycięstwa w maju przy Ł3 z Pyrami, miazga, jaką (L) robiła ze Śląska, to było super i... bolały oczy i serce, jak patrzyło się na (L) Urbana w LE... Wiadomo: mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to... I ja się pod tym podpisuję. Ale po czterech latach europejskiego postu miałem dość, że (L) doczołgiwała się do mistrzostwa, dosłownie - doczołgiwała się... To dlatego bronię CzM - bo to "odkucie się" na miarę (L) Skorży, która wciągnęła nosem Gaziantep, Spartaka, Hapoel, Rapid i postraszyła Sporting. Mecze z Bodo, Slavią, Spartakiem i Leicester będziemy pamiętać dłuuuugo. A mistrzostwa i tak nie zdobędziemy

odpowiedz
Światowy hohsztapler - 18.10.2021 / 08:32, *.centertel.pl

Bukmscherka , bukmacherka sts , fortuna sts lalaa la la ka hej sts , hej fortna fest nssza zgoda najlepsza w Polsce jest , haha a idioci mysla ze to wsztstko jes z przypadku , teraz sie gra nie jak przeciwnik pozwala ale hak bukmacher !

odpowiedz
skrzat - 18.10.2021 / 09:49, *.centertel.pl

@Światowy hohsztapler: niestety coraz bardziej się przekonuje ze jest to możliwe.chyba coraz więcej tych kopaczy odwiedza buka.oczywiscie nie osobiście ale przez kogoś to czemu nie.kurs na wygraną Amiki był 3.2.stawiajac 100tys.wyciagasz 300.dobra dniówka....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.10.2021 / 07:35, *.aster.pl

Tak dla kolegi pytam: kiedy Miodzio podpisze nowy kontrakt z Kapustką? Czy zrozumiał, że aby drużyna grała, to trzon zespołu musi być stały? Że budowa ekipy, na graczach którzy wpadają do Legii na chwilę, to droga do spadku i plajty? Koledzy piszą, że jest jeszcze 75 punktów do zdobycia. Tak, ale inni też mogą je zdobyć.

odpowiedz
Piter - 18.10.2021 / 06:14, *.centertel.pl

Gdyby Nieciecza wygrała swój mecz, byłaby strefa spadkową. Was pewnie martwi strata do lidera i uciekające mistrzostwo :-) teraz proszę zadziwić Europe i wygrać z Napoli, by następnie kolekcjonować kolejne porażki w pszenno buraczanej Ekstraklasie.

odpowiedz
Sig - 17.10.2021 / 23:01, *.166.58

Nigdy nie zrozumiem dlaczego w Polsce jest problem z graniem w pucharach i lidze. To nie dotyczy tylko Legii ale całej ligii. Co może być wytłumaczeniem oprócz że w Polsce grają obibok?

odpowiedz
Jimmy L - 18.10.2021 / 02:27, *.t-ipconnect.de

@Sig: Odpowiedz jest prosta, za mala kadra. A tak na marginesie, szkoda tego meczu,naprawde szkoda. Mistrzostwo nam ucieka, mozna powiedziec ze po mistrzostwie. To boli, cholernie boli.

odpowiedz
Bartek - 18.10.2021 / 09:41, *.chello.pl

@Sig: bo gdyby tego problemu nie bylo to Ci pilkarze by kosztowali 15mln euro i wiecej ;) a drugi problem jest taki, ze nie latwo jest zbudowac ekipe na lige i puchary bo na to trzeba duzo kasy to raz a dwa, ze dobrzy pilkarze nie chca siedziec na lawce. To jest ogolnie skomplikowane

odpowiedz
Duda - 17.10.2021 / 22:59, *.114.165

Zawiązała się spółdzielnia przeciwko Legii to chyba jasne. Wszyscy grają na spadek Niecieczy i Legii. Może być ciężko.

odpowiedz
Micha - 18.10.2021 / 06:39, *.interwan.pl

@Duda: Spółdzielnie, to ty masz... mieszkaniową. Legia sama sobie jest winna, że jest tu, gdzie jest.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 17.10.2021 / 22:58, *.chello.pl

Narzekamy na grę,a doping marny zrobiliśmy.Maciuś znów nas przeczytał sk.....

odpowiedz
PW - 18.10.2021 / 06:53, *.t-mobile.pl

@Fan.Grotyńskiego : doping marny? A byłeś? Bo chyba nie. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Bez pozdrowień

odpowiedz
skrzat - 18.10.2021 / 07:47, *.centertel.pl

@Fan.Grotyńskiego : w telewizji zawsze jest wyciszone.ja mówić nie mogę.bylo dobrze...cholernie szkoda punktow...

odpowiedz
Raz Dwa Trzy. - 18.10.2021 / 10:37, *.156.6

@skrzat: chłopie, chyba bylyes na innym meczu jak ty mówisz że było dobrze, dobrze to było na Leester,Miłego poniedziałku

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 18.10.2021 / 15:25, *.chello.pl

@PW: Nie ku... w studiu s13 słuchałem,możesz przyjści swoje zawsze w jednym miescu,w necie każdy prawilny.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 18.10.2021 / 15:29, *.chello.pl

@skrzat: Mówić nie możesz i to oznacza,że był dobry doping.Pewnie po gimnazjum,wzięli cię na studia jak,ty takie tobie głosisz.Ch... był nie dobry doping!Zapraszam zawsze stoję w jednym miescu.

odpowiedz
Ewelina - 17.10.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

Wygląda na to, że mistrzem zostanie Amica Wronki. No trudno, za rok wrócimy już na swoje miejsce i przez kolejnych kilka lat nie oddamy mistrzostwa. Głowa do góry.

odpowiedz
Mosina - 17.10.2021 / 23:06, *.tpnet.pl

@Ewelina: Czyli Mistrzostwa czego? 9 meczów - 6 porażek... no no no. Chyba najwybitniejsze osiągniecie w 21 wieku, CWKS Legia.

odpowiedz
Te , Mosiek ... - 18.10.2021 / 00:10, *.tpnet.pl

@Mosina: Wypad Pyro . Wczoraj sie produkowałeś o waszej młodzieży kartoflanej ( Ishak i Ciba to też wasi wychowankowie ? Hłe hłe hłe) , a dzisiaj nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem . Twoja Amika nie zdobędzie siódmego Mistrzostwa (w tym sezonie) , nie łudź się . Mistrzem będzie albo Raków albo Pogoń . A wy , Pyrusy zawistne znów będzieta poza strefą medalową . Wasze pięć minut wkrótce sie skończy , bo nie każda drużyna będzie przegrywać na własne życzenie , jak My dzisiaj . Także , hieny - jesienią możeta se pomarzyć , a już wiosną zjazd w tabeli , hehe . Miniemy się ( bo my na górę , niedługo) w tabeli gdzieś tak w marcu . A może już w grudniu ...

odpowiedz
Quick - 18.10.2021 / 08:51, *.chello.pl

@Ewelina:
Moim zdaniem będzie niespodzianka i to Raków zdobedzie MP. Legia nawet nie będzie na podium. My musimy się skupić na PP. O co i tak będzie bardzo ciężko. Bo jak trafimy na jakiś Raków czy kogoś pokroju Amico, to z tych rozgrywek odpadniemy.

odpowiedz
kiki - 18.10.2021 / 09:37, *.citystrada.pl

@Te , Mosiek ...: Raczej pobożne życzenia. Niestety kuchenkorz będzie mistrzem.

odpowiedz
R1958 - 17.10.2021 / 22:25, *.t-mobile.pl

Lenie i oby boki, potrzebny Stanisław

odpowiedz
Zzz - 17.10.2021 / 22:23, *.plus.pl

Mistrzem będzie Rakow

odpowiedz
Tiger - 17.10.2021 / 22:22, *.play-internet.pl

Zawsze na Zylecie rozbrzmiewalo :
Jesteśmy z Wami , hej Legio jesteśmy z Wami ....
H**j z wynikami Hej Legio jesteśmy z Wami ....
A co było dzisiaj po meczu ?
Gdzie są wyniki , Hej Legio gdzie są wyniki ????
Kur*** , naprawdę ???
Żyleta ma równać do wynikowcow którzy raz na jakiś czas przyjdą na mecz ??? Poważnie ??? Chyba Żyleta to miejsce dla najzagorzalszych fanatyków a nie zagubionych sierot szukających z biletem swoich miejsc, robiących fotkę na swoje media społecznościowe, stojących i nie śpiewających przez 90 minut....

odpowiedz
Suren - 17.10.2021 / 23:37, *.t-mobile.pl

@Tiger : Ale czy to oznacza że z każdej strony ma lecieć na nas mocz i mamy przyjmować go na klate? Przecież to byłaby perwersja. Kibic Legii to nie tylko ten z wielką japą do śpiewania ale i taki z rozumem. Swoim rozumem.

odpowiedz
Plaskacz - 17.10.2021 / 22:11, *.chello.pl

Kacper Tobiasz jedyny Legionista. Reszta won!

odpowiedz
dino - 18.10.2021 / 10:07, *.plus.pl

@Plaskacz:
Ok tak zróbmy i lecimy do Neapolu z jednym Tobiaszem

odpowiedz
Paczek - 17.10.2021 / 21:42, *.vectranet.pl

Jedyna możliwość aby cos się zmieniło w tym sezonie to na Napoli musi wyjść ligowy skład. Bez tych gwiazgd. Żeby się grać za chciało a nie oni gwiazdki na pol roku w legii i w lidze się nie chce grać. Nie chce się grać w lidze to nigdzie grać nie będziecie.

odpowiedz
Dedi - 17.10.2021 / 22:31, *.plus.pl

@Paczek: Tego nie trzeba bo Josue już sam się wykluczył żółtymi i nie jedzie do Neapolu

odpowiedz
Winogrady - 17.10.2021 / 21:39, *.t-mobile.pl

Szanowni Legioniści, na wstępie chciałbym prosić byście nie traktowali poniższego wpisu jako taniej prowokacji, złośliwości czy
szydery. Proszę też byście nie obrażali mnie i mojego klubu jak i ja nie obrażam Was (choć pewnie bez tego się nie obejdzie, bo
Wy tacy już jesteście). Już od pewnego czasu zbierałem się z napisaniem tekstu poruszającego parę spraw w naszym świecie piłkarskim.
Dziś macie ostateczny dowód na to kto w tym sezonie jest najlepszy i komu należy się mistrzostwo Polski. To nie przypadek, że Lech jest liderem. Gromimy swoich rywali prawie w co drugim meczu. Dominujemy w tej lidze podczas gdy Wy gnijecie na dole tabeli ośmieszając się w prawie każdym meczu. Oczywiście Wy tego nie
przyznacie, bo Wasza chora duma Wam na to nie pozwala. Uważacie, że kolejne porażki, upokorzenia to tylko chwilowy kryzys, przypadek,
pech czy brak motywacji u Waszych kopaczy. Według Was macie najsilniejszy skład i "zjadacie tę marną ligę na śniadanie". Kto ostatnio
"jest pożerany" to sobie popatrzcie po ostatnich wynikach. Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, a raczej kilka ostatnich. Jesteście
aktualnie słabi ale Wy tego nie przyznacie, bo pycha, duma i zarozumiałość Wam na to nie pozwolą. Trudno, żyjcie dalej w swoim
urojonym świecie, a życie będzie Was powoli weryfikowało. Kiedyś się obudzicie "z ręką w nocniku". Nie macie szacunku i poważania
dla nikogo uważając się za "piłkarski pępek świata". Żyjcie dalej w Swojej iluzji. Wasze ostatnie mistrzostwa to ślizganie się na
szczęściu, zmęczeniu rywali długim sezonem, ich pechu i z lekką pomocą arbitrów. Wszystkie jakieś takie wymęczone, bylejakie w brzydkim
stylu. Nie to co Wisła za Cupiała. Mając cztery razy większy budżet od "innych bogaczy" w tej lidze nie potrafiliście jej zdominować
ponosząc wiele zaskakujących, sensacyjnych porażek nawet ze spadkowiczami. Mając takie środki nie potrafiliście się wybić ponad
przeciętność tej mizernej ligi. Lech dużo mniejszym nakładem finansowym, mądrą polityką transferową i odpowiednim szkoleniem młodzieży
deptał Wam po piętach. Zeszły sezon nam nie wyszedł, to fakt ale to był wypadek przy pracy. Szkolenie młodzieży w Lechu jest na najwyższym
poziomie w Polsce. Pokazują to transfery naszych wychowanków, kluby do jakich przechodzą i kwoty transferowe. Jakie jest szkolenie w Legii
każdy widzi, jest się czym pochwalić? Ilu młodych łapie się do pierwszego składu? Trzon reprezentacji stanowią byli lechici, 3/4 kadry to
nasi wychowankowie, a jak u Was, został ktoś jeszcze? Nie piszcie, że Bereszyński, bo on się u nas wychował, haniebnie podebrany. Szkolenie
u Was leży, potraficie tylko podkupywać czołowych zawodników z polskiej ligi i ściągać szrot z zagranicy. Nic od siebie. Gdzie byłaby Legia
gdyby nie Mioduski i jego pieniądze? Lech, zwany przez Was pogardliwie Amicą konsekwentnie buduje zespół i budżet na miarę klasy średniaków
europejskich. Awans do fazy grupowej LE nie był przypadkiem, będzie ich więcej. Lech nie jest Amicą i nie gra na jej licencji, przypominam,
że licencja nie jest na stałe i jest przyznawana nowa co sezon. Fuzja która się odbyła w 2006 roku to normalna procedura odbywająca się w
silniejszych, zachodnich ligach i nikt tam tego nie podważa. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Wasz klub w przeszłości miał dwie fuzje
(z Koroną i Lotnikiem Warszawa) i nikt się z tego nie śmieje i nie oburza. Zdziwieni, nie znacie historii Swojego klubu? Wstyd. To jak w
koću się nazywacie, Legia, CWKS, Lotnik czy Korona? Też macie trochę "brudu" w Swojej historii. Nie życzę Wam spadku, to byłoby chore
z mojej strony. Czym jest liga bez zasłużonych klubów tj. Ruch, Widzew, ŁKS. Jest uboga, Łęczne, Nieciecze czy Mielce obniżają jej wartość.
Z klubami z dużą ilością kibiców, tradycją, historią, sukcesami ta liga wygląda o wiele lepiej. Żadnych wiosek, z całym szacunkiem dla
małych klubów. Życzę Wam utrzymania w lidze ale także rozsądku, obiektywnej oceny sytuacji i zdarzeń i poszanowania rywali. Dacie radę,
pozdrawiam.

odpowiedz
xyz - 17.10.2021 / 21:54, *.autocom.pl

@Winogrady:
Może pisz inaczej w gwoli ścisłości bo
to
się źle czyta

xd

odpowiedz
Tbox - 17.10.2021 / 21:55, *.centertel.pl

@Winogrady: Kolego super że po swojemu przyznajcie sobie mistrza po 11 kolejkach. Gratulacje! W tym systemie można zostać mistrzem trzy razy na sezon :) bez odbioru

odpowiedz
Marce(L)i - 17.10.2021 / 22:21, *.t-mobile.pl

@Winogrady: Niestety,pewne spostrzeżenia wyrażone w tekście są prawdziwe.Mam nadzieję,że chodzi o bieżący sezon.W POPRZEDNIM ,O ILE MNIE PAMIĘĆ NIE MYLI ,TO LECH WYPADŁ FATALNIE WWALCE O PUCHARY JAK I W EKSTRAKLAPIE.
Pozdrawiam.

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 22:22, *.play-internet.pl

@Winogrady: Masz trochę racji. Ale widzę że szwindel z Amiką powoduje bol upy w Posraniu do dziś. Jesteście Amiką i nie zdobędziecie tytułu. Idę o zakład.

odpowiedz
jezus - 17.10.2021 / 22:27, *.vectranet.pl

@Winogrady: sto procent racji, ale nikt niestety tego tu nie przyzna, my natomiast zmierzamy do 1 ligi i coz tak to bywa czasem.

odpowiedz
Kwadri - 17.10.2021 / 22:34, *.play-internet.pl

@Winogrady: marnujesz się, mógłbyś pisać przemówienia sejmowe Morawieckiemu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 22:42, *.orange.pl

@Winogrady: Napisał to Darek, ze łzami w oczach, żeby umilić nam ten z...ny wieczór...

odpowiedz
Krzyś - 17.10.2021 / 22:43, *.progresnet.pl

@Winogrady: Po co to piszesz Legia 15 mistrzostw Lech 7 w tym 1 przy stoliku. Wychowanków Legia będzie rozwijać od roku dopiero jest LTC.

odpowiedz
Maciek - 17.10.2021 / 22:54, *.centertel.pl

@Winogrady: zjedz snikersa

odpowiedz
Legia - 17.10.2021 / 23:24, *.play-internet.pl

@Winogrady: O czym ty mówisz jakie utrzymanie w lidze ... My nie wy .I tak nie zdobędziecie mistrzostwa . Legia wyjdzie z kryzysu ,i wam wleje w słowikowie,i znowu będzie "mamy k ...a dość ,apropo protest zakończony? :-)

odpowiedz
Stjarnan - 17.10.2021 / 23:32, *.tpnet.pl

@Winogrady: Amika Poznań : klub bez honoru i nie praktykujący zasady fair play . ''Przyjaciele'' pzpn-u z sezonu 1992/1993 - złodzieje tytułu mistrzowskiego . Całkowitym upadkiem tej ekipy jest zgoda z ruskimi , która trwa już dość długo . Zgodę z ruskimi albo ze szkopami mogą mieć jedynie folksdojcze i inne frajery . Poza tym , pazerne i zakompleksione kartofle znane są z chamstwa , złośliwości i zazdrości wobec nas . Ten , poniekąd zasłużony dla naszej Ojczyzny region (Wielkopolska) kompletnie nie potrafi (i co gorsza - nie chce) sprostać poziomowi , jaki reprezentowali ich przodkowie , jeszcze przed 2 wojną światową . Gdzieś tak od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku Lech bardzo podupadł moralnie , a w latach dwutysięcznych Lech zdechł . Mistrzem w tym sezonie będzie Raków Częstochowa , a wicemistrzem będzie Pogoń Szczecin . Trzeci będziemy My ( L ) , czwarty będzie Radomiak , piąte będą Betony , a Pyry będą szóste .

odpowiedz
Jimmy L - 18.10.2021 / 03:04, *.d1-online.com

@Winogrady: Poznań to kiedyś było dumne i patriotyczne miasto, teraz ukłony do Niemiec i zgody z ruskimi. Gratuluję zwycięstwa.

odpowiedz
paw_pawela - 18.10.2021 / 07:18, *.tdt.pl

@Winogrady: masz rację ale nie do końca... udało się Wam wygrać po raz pierwszy od 2016r. więc słabo i to bardzo...mamy kryzys - owszem ale i tak przez najbliższe pięć lat będziemy mieli cztery mistrzostwa - zakład?

odpowiedz
tomiacab - 18.10.2021 / 13:13, *.centertel.pl

@Winogrady: "Proszę też byście nie obrażali mnie i mojego klubu jak i ja nie obrażam Was (choć pewnie bez tego się nie obejdzie, bo
Wy tacy już jesteście)" - no i obraziłeś pierwszy a prosisz zeby ciebie nie cisnąć :) Ale sam żeś się ku... powstrzymać nie mógł a piszesz że to my tacy jestesmy. Nie kompromituj się i idź na swoje forum

odpowiedz
Ursynów - 18.10.2021 / 13:22, *.bt.net

@Winogrady: e"haniebnie podebrany" Bereszyński? O jaką chodzi haniebność? Myślał że kontrakt np. z Lechią podpisuje, a okazało się że z Legią? Wyjaśnij jak to było.
Sekcja piłkarska Lotnika nigdy nie miała fuzji z Legią.

odpowiedz
Dino - 18.10.2021 / 20:06, *.centertel.pl

@Winogrady:haniebnie podebrany Bereszyński hahahaha lepszego kawału dawno nie słyszałem. A nie zaraz zaraz... słyszałem przecież. kaczyński mówił że obnizyłby akcyzę by paliwo było tańsze a zapytany o to teraz mówi ze są inne instrumenty by obnizyć cenę paliwa. Piszesz o tym zeby sobie nie ubliżać i posuwasz się do tego nie stawiajać pierwszej kropki w zdaniu :) Pajacu

odpowiedz
antek - 17.10.2021 / 21:35, *.play-internet.pl

a widzielscie faul mladenovicia bez piłki specjalnie go za........j

odpowiedz
Rado - 17.10.2021 / 21:32, *.inetia.pl

Dlaczego piłkarze Legii nie biegają???

odpowiedz
Mladen do rezerw - 17.10.2021 / 21:26, *.t-mobile.pl

To co on odp w tym sezonie woła o pomstę do nieba. Nie dość, że dał karnego na tacy, to szacunek dla chlopaków, że podeszli do nas i się nasłuchali. Kto pierwszy się odwinął do szatni? Nie chce, niech spr gwiazdor jednego sezonu. Ciekawe czemu nikt go nie kupił...

odpowiedz
Kedar1985 - 17.10.2021 / 21:21, *.orange.pl

https://weszlo.com/2021/10/17/michniewicz-nie-zostanie-zwolniony/

odpowiedz
antek - 17.10.2021 / 21:27, *.play-internet.pl

@Kedar1985: a kogo kogo jak kkkkkkkkk
nima

odpowiedz
gazza - 17.10.2021 / 21:19, *.inetia.pl

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości dla kogo gra i trenuje Michniewicz w lidze ???
Napewno nie dla naszego klubu...Jego czas się skończył.
Nieudaczny trener powinien być zwolniony w trybie pilnym.

odpowiedz
Kolo - 17.10.2021 / 21:18, *.tpnet.pl

Czesiek jest (od początku) mocno przereklamowany, to archaicznie myślący i pracujący trener…moźe do pzpn się nadawał bo tam, wiadomo, kolosiostwo…

odpowiedz
Jano - 17.10.2021 / 21:15, *.orange.pl

No i koniec.... sezon na straty, trzeba się przygotować do następnego, oby tylko nie było wyprzedaży!

odpowiedz
MP - 17.10.2021 / 21:06, *.play-internet.pl

Znowu gadanie o zwolnieniu trenera. Magiere też zwolniono niepotrzebnie. Cierpliwości troszkę. Jeszcze będzie dobrze

odpowiedz
vuko - 17.10.2021 / 20:59, *.petrotel.pl

Czesiu zwolniony!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kedar1985 - 17.10.2021 / 21:16, *.orange.pl

@vuko:
https://weszlo.com/2021/10/17/michniewicz-nie-zostanie-zwolniony/ proszę tu fake newsów nie roznosić

odpowiedz
zenek - 17.10.2021 / 23:24, *.play-internet.pl

@vuko: no i partacz Vuko pewnie za niego co nie?

odpowiedz
Loo - 17.10.2021 / 20:48, *.telkab.pl

A ja bym Czesia zostawił...niech teraz pali się ze wstydu...i spija co nawarzył...w przerwie zimowej go zwolnić....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 20:47, *.orange.pl

Dość kompromitacji, czas na człowieka, który weźmie towarzystwo za ryje. Bieganie nie wyklucza opowiadania kawałów, żeby było i straszno i śmiesznie.

odpowiedz
Koko123zambrów - 17.10.2021 / 20:31, *.net.pl

Było lepiej jak z Lechią, a graliśmy z rozpędzonym Lechem ja bym dał Michniewiczowi czas do końca rundy. Pozdrawiam

odpowiedz
PLBBOY - 17.10.2021 / 20:31, *.net.pl

Czekam na komunikat: Czesław Michniewicz zwolniony z Legii.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.10.2021 / 21:18, *.centertel.pl

@PLBBOY: ja na inny: "Legia wygrywa z Napoli!!!" ;-)
Swoją drogą chyba rzeczywiście jest ten układ, że Mistrzostwo na niby-stulecie dla Amiki.

odpowiedz
Ma(L)eze - 17.10.2021 / 23:07, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: ja dziś w swoich rozmyślaniach się zapuściłem, że na 100-lecie. A przecież to 15-to lecie Amiki.

odpowiedz
(L)eo - 17.10.2021 / 20:28, *.t-mobile.pl

Pytanie do tych co chcą zostawić Michniewicza. Czy Was poyebalo do reszty? Czy Wy nie widzicie,że od początku rundy nie mamy ofensywy? 17 goli w 17 meczach? To jest dramat. Na początku pracy Czeska były problemy z obrona,za dużo straconych goli,teraz jest na odwrót. Grając tylko obrona niczego nie wygramy,on nie ma pomysłu na tą drużynę. Co mecz inna taktyka,inni zawodnicy,inne pozycje. Serio na treningach nie widać kto w jakiej jest formie? Co na boisku robił dzisiaj Luqi? Co robił Ribeiro? Gdzie był Slisz? Emreli totalny paraliż. Później wpuszczenie na boisko dwóch największych kalek w Legii,gdzie już totalnie wszystko siadło (Pekhart i Lopes). Ultra ofensywny skład i 1 celny strzał na bramkę? xdd To koniec Michniewicza,dawać Staśka póki jeszcze można ratować puchary,bo mistrz już nam odjechał. Nie pamietam już tak słabej Legii, nie wiem czy Legia Jozaka nie grała lepiej.

odpowiedz
AAA - 17.10.2021 / 20:21, *.chello.pl

Czesiu,
Daj spoköj ,idź w siną dał
Już jutro.

odpowiedz
kolo - 17.10.2021 / 20:21, *.tpnet.pl

tak słabych piłkarzy ( i trenera) Legia nie miła od bardzo dawna…

odpowiedz
tomiacab - 18.10.2021 / 13:19, *.centertel.pl

@kolo: a ja takie komentarze widzę tu bardzo często. Słaba pamięć bracia.

odpowiedz
Ronin - 17.10.2021 / 20:20, *.plus.pl

Nigdy nikt tak słabo nie łączył Ekstraklasy i Pucharów jak Michniewicz. Nie musimy zdobywać Mistrzostwa co rok, ale 6 meczów w dupę do października to nie jest do zaakceptowania. Amen. Stanislaw, Marek, zapraszamy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 20:18, *.centertel.pl

I wielkie grande finale: Canal + Wieszczycki ,,Niektórzy piłkarze mogli zagrać lepiej, bardziej agresywnie...,, Czesław ,,Czyli co mieliśmy zrobić...? To ja już nie mam żadnych wątpliwości...

odpowiedz
Antyczesio - 18.10.2021 / 07:40, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: gdyby nie mial okularów CM to byłoby widac że łezkę uronił i był załamany wynikiem :D:D

odpowiedz
RMFC - 17.10.2021 / 20:17, *.orange.pl

Oby tylko zje...any Miodek nie zwolnił Cześka bo zanim nowy trener coś ogarnie to będzie po lidze i Lidze europejskiej.Przypominam że wolny jest Brzęczek, rudy Stokowiec albo Nawałka czyli żaden z nich nie ma lepszego pojęcia o taktyce od Michniewicza

odpowiedz
W(L) - 17.10.2021 / 20:14, *.chello.pl

No to nam pyry pokazały gdzie nasze miejsce w tym sezonie, jeden celny strzał jpr co za wstyd...

odpowiedz
Dedi - 17.10.2021 / 20:13, *.plus.pl

Z Leicester wygrana , później Leicester w lidze wygrywa z MU 4:2 a my w najlepszym składzie bomba z Lechem to co Lech lepszy niż Leicester i MU Lol ja już mam dość......
Czerczesow na wczoraj.. pozdrawiam

odpowiedz
X - 17.10.2021 / 20:12, *.aster.pl

Największy błąd Micchniewicza to wpuszczenia Pekharta i Lopesa. Po wejściu tych dwóch gości zakończyło sie cokolwiek z przodu

odpowiedz
Dedi - 17.10.2021 / 20:17, *.plus.pl

@X: Pod Koniec była taktyka tylko na Lagi...
Nawet JOSUE wrzucał jak szalony ... Luqinhas słabo po kontuzji ogólnie gra słabo.
Ale Emreli dziś to naprawdę wyglądał i biegał jak po jakimś covidzie lol....

odpowiedz
przega - 17.10.2021 / 20:08, *.vectranet.pl

Mam nadzieję, że właściciel tym razem, okaże się mężczyzną i da trenerowi czas na wyjście z drużyną z kryzysu. Wywalanie trenera, który zarobił dla nas tyle kasy w LE byłoby chamskie. Przecież do wejścia do europucharów wystarczy zdobycie Pucharu Polski. Zejdźmy na ziemię, nie musimy co roku być mistrzem.

odpowiedz
Dedi - 17.10.2021 / 20:14, *.plus.pl

@przega: taa ale tylko do Ligi konferencji do meczy z Giblartarem.... To jest żaden puchar i miejsce dla Legii. Ja cię zadawala puchar konferencji to słabo....

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 20:07, *.plus.pl

Zapomniałem Slisz tragedia i cała pomoc i napastnicy i obrona. Tobiasz najlepszy ...ku...a ale to bramkarz

odpowiedz
Ania - 17.10.2021 / 20:44, *.centertel.pl

@Michał: A mi się bardzo podobał Josue. Super widzi, super podania, super kręci i super strzela (z wolnych). Tylko nie ma z kim grać. LQ zagubiony (nie ma siły piłki kopnąć), obrona 55 i 4 tragedia, Slisz za słaby na Legię, no i skrzydła liche (Mladenovic słaby, druga flanka nie lepiej). To tyle, zero siły w przodzie. Niby biegają, ale nie ma zawodnika co robiłby różnicę.

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 20:07, *.centertel.pl

Trener podobno wlasnie zostal zwolniony , jutro ma zostać podane oficjalne info.


Vuko wroc :)

odpowiedz
Mr.Kanister - 17.10.2021 / 20:06, *.play-internet.pl

Haha Czesiek chciał zmylić wysłanników z Napoli taką padaką.

odpowiedz
jeż z krwotoku - 17.10.2021 / 20:06, *.t-mobile.pl

Jeż z Potoku napisz coś bedzie można się znowu z ciebie pośmiać

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 17.10.2021 / 23:03, *.chello.pl

@jeż z krwotoku: żałosna, anonimowa, tchórzliwa @Saska Kępo; czy tylko na tyle Ciebie stać? Jeżeli tak, to serdecznie współczuję...

odpowiedz
Adi - 17.10.2021 / 20:04, *.centertel.pl

OSIĄGNĘLIŚMY TOTALNE DNO JESTEŚMY POŚMIEWISKIEM DOŚĆ TEGO CZAS COŚ Z TYM ZROBIĆ

odpowiedz
Legia to My. - 17.10.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Bracia,o co chodziło z końcową spiną z poznańskimi syfiarzami? Ktoś wie..?

odpowiedz
Dedi - 17.10.2021 / 20:40, *.plus.pl

@Legia to My.:
Portugalska kłótnia od tyle.

odpowiedz
jezii - 17.10.2021 / 21:07, *.kompex.pl

@Dedi: podobno Tiba pada nie oddal po wczorajszej gierce w Playa w europejskiem

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 18.10.2021 / 13:06, *.plus.pl

@jezii: Cos tam ishak za bardzo machał łapkami jak się cieszył z wygranej i Lopes chciał go doprowadzić do porządku i tiba sie potem włączył itd.

odpowiedz
Pacho - 17.10.2021 / 20:02, *.chello.pl

Od początku pisałem, że ok ale nie ma się co podniecać i czas na podsumowania będzie po sezonie jeśli chodzi o Czesława. Ładnie wygląda to w LE, a cienko w klapie. Większość piłkarzy nie ma motywacji w klapie. Krótkie kontrakty, brak wizji, zmieniający się trenerzy jak rękawiczki plus tragiczny poziom sędziowania. Tylko się pokazać w Europie i uciekać... Nie jestem za zmiana trenera. Na spokojnie. Zaległe wygrać i przepaści nie będzie do czołówki. Szkoda tylko, że Vuko zwolnili tak wcześnie.

odpowiedz
Qurtua - 17.10.2021 / 20:07, *.t-mobile.pl

@Pacho: Dalej nic nie rozumiesz? Legia przegrała walkę o mistrzostwo w październiku. Piszesz, że zaległe mecze. Przecież my za tydzień znowu przegramy a te wirtualne punkty z zaległości można sobie w dupę wsadzić.

odpowiedz
Rob - 17.10.2021 / 20:02, *.as45177.net

Powtarzam po wp, ostatnia przegrana u siebie z Lechem za Skorzy w 2015. Mistrzem zostal Lech

odpowiedz
j24 - 17.10.2021 / 20:02, *.chello.pl

Lech wyraźnie lepszy od początku do końca. I tyle, bo co więcej można napisać. Uważam że nieustająca karuzela trenerska to jedna z większych niedorzeczności w polskiej piłce, ale tutaj jakieś decyzje muszą chyba zostać podjęte przez właściciela. Sześć porażek w dziewięciu meczach, w jednej z najsłabszych lig Europy, to jest coś nie do zaakceptowania w klubie o takich aspiracjach, jakie ma Legia.

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2021 / 20:01, *.mm.pl

Nie wiem, kto zostanie MP w sezonie 2021/22. Wiem natomiast, że nie bedzie to Legia. Pozostaje skupić się na LE oraz PP bo tylko przez te rozgrywki możemy się dostać do eliminacji CL.

Mecz obejrzałem na pełnym spokoju, gdyż po tym co zobaczyłem w Gdańsku nie miałem złudzeń, że mecz z Lechem bedzie inny. Większości pozyskanych zagranicznych graczy ma wywalone na grę w lidze. Johansson, Kastrati, Josue, a nawet Emreli i Muci graja w licze na pół gwizdka. Za rok juz ich tutaj nie bedzie, więc po ciula się spuszczać.

Smutny dzień. Nie pamietam kiedy juz w pażdzierniku przegralismy mistrzostwo.

odpowiedz
Sebo86l - 17.10.2021 / 20:01, *.orange.pl

Zawsze dawałem Czesiowi 3 w każdej ankiecie. Na więcej nie zasługuje. Na razie do widzenia ale pewnie z Nespolu przywiążą korzystny rezultat. Ja zmienił bym trenera ale na lepszego a na takiego nas nie stać niestety

odpowiedz
Kibic - 17.10.2021 / 20:00, *.84.166

Nikt żadnego mistrzostwa nie przypieczętował. Raków i Lechia póki co nie zawodzą. Z roku na rok grupa pościgowa jest silniejsza. W zeszłym Raków długo się utrzymywał. W tym Lechia też ma szansę namieszać razem z Rakowem!

odpowiedz
Trampek - 17.10.2021 / 20:00, *.125.29

Niestety! Ale w trybie pilnym potrzebna jest świerza krew !!! I Nie mam na myśli piłkarzy. Jeżeli to nie nastąpi ,LEGIA ... będzie walczyć o ...... utrzymanie się w e-klapie . Oczekuję wiadomości w najbliższych dwóch - trzech dniach, które zadecyduję o oddaleniu groźbę gry w grupie spadkowej . Właściciel LEGII powinien zdać sobie sprawę, jaka ma być jego decyzja w tym temacie.

odpowiedz
Po co wpuszcza Czesiu to drewno - 17.10.2021 / 19:58, *.com.pl

LEGIA ZACZĘŁA CISNĄĆ GDY WSZEDŁ TYLKO GENIALNY CZECH :) - ALE CHYBA WYBIŁ SOBIE ZĘBY O KORZEŃ .

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 19:57, *.plus.pl

Dawać Tayfun Korhut na trenera. Były trener vfb Stuttgart

odpowiedz
Syn trenera - 17.10.2021 / 19:57, *.plus.pl

Dawać już tego Czerczesowa.. Chociaż będą zap... ć i jeździć na dupach a nie stać i czekać na piłkę. Jak można na treningach tylko grać w dziada siatkonoge i gierki, albo 2 mecze zagrane i 3 dni wolnego. Czemu w przerwie na reprezentację Ci co zostają plus młodzież nie gra sparingów. Gorzej motorycznie i taktycznie już nie będzie. Wygranymi w LE nie ma się co podniecać..tam mamy farta i gramy z kontry, a jak trzeba prowadzić grę albo przeciwnik zastosuje presingu to jest cieniutko.. Trener czeslaw za miękki na Legia, zreszta pyra sie słabo na Mazowieckich piaskach przyjmuje.

odpowiedz
Pit - 17.10.2021 / 19:55, *.net.pl

Trenerze! Powodzenia w nowym klubie,. Za dobre rzeczy dziękujemy.

odpowiedz
kami - 17.10.2021 / 19:53, *.chello.pl

Buhahhaaa kabaret , komedia. Oddali mecz bez walki, ustawili u buka, piłkarzyki pajacyki tylko Europa he he

odpowiedz
smyk - 17.10.2021 / 19:53, *.plus.pl

W tym meczu po za obroną karnego przez Tobiarza to nic dobrego nie było i tyle z mojei oceny panowie piłkarze i kibice ( L ) czas na zmiany

odpowiedz
Wolfik - 17.10.2021 / 20:02, *.mm.pl

@smyk: Zgadzam się całkowicie.

odpowiedz
Farme(L) - 17.10.2021 / 19:52, *.virginm.net

Nigdy zwolennikiem Czesława nie byłem, nie jestem również za rychłym zwalnianiem, bo uważam, że każdy musi mieć czas.
Dziś jednak patrząc na statystyki w C+ to jednak jest w tym wina trenera. Drużyna, która nie oddaje strzałów, w tym celnych, nie wygrywa...
Tak czy inaczej jesteśmy w doopje... Mistrz odjeżdża, choć nie sądzę, że do wronek... zawsze można awansować do LM przez LE.... ale to był by cud... a Hesus ostatnio chyba na urlopie jest....

odpowiedz
Bysio - 17.10.2021 / 20:03, *.t-mobile.pl

Tylko czerczesow

odpowiedz
Leobab4 - 18.10.2021 / 07:56, *.chello.pl

@Bysio : ciekawe za co go wywalili z reprymendy, za dore wyniki?

odpowiedz
Franco - 17.10.2021 / 19:47, *.plus.pl

Dzis koncze 41 lat. Od 2 lat lecze się z depresji... Ale ch... walczyliście i za to szacun... Bedzie lepiej... Walczyc trenować!

odpowiedz
Ryba - 17.10.2021 / 20:04, *.chello.pl

@Franco: Musi być lepiej! Powodzenia w swojej walce! Niech u każdego będą same słoneczne dni! Tobiasz dał trochę nadziei na przyszłość swoją interwencją :)

odpowiedz
DRAMAT - 17.10.2021 / 19:47, *.com.pl

DRAMAT

odpowiedz
Darek - 17.10.2021 / 19:46, *.chello.pl

Jeden celny strzał.Szkoda gadać.

odpowiedz
jim - 17.10.2021 / 19:46, *.tpnet.pl

Nie było widać chęci wygrania , cały mecz w jednym tempie a zamiast atakować nasi piłkarze maja zakodowaną grę do tyłu i do tyłu i do tyłu i do tyłu.

odpowiedz
K(L)AKIER - 17.10.2021 / 19:52, *.inetia.pl

@jim: zgadzam się, jadą z akcja dochodzą na 25 metr z lewej strony i gość hamuje i do tylu i do stopera , slisz na recznym A ten jego strzał rozpaczyn to podsumowanie jego wybitnej gry w Legi .Muci jak się przyjrzeć to nie wszedł w 2 połowę, dwie straty i niestety jego gosc strzela gola.Jak się nie strzela 100 % sytuacji to o czym tu mówić.

odpowiedz
lob - 17.10.2021 / 19:57, *.chello.pl

@jim: były chęci wygrania tylko brak na tę chwilę umiejętności..........oni są źle przygotowani fizycznie. zwolnili człowieka od przygotowań i grubas wziął jakiegoś profesorka, swojego znajomego, który nigdy nie pracował w wielkiej piłce............oni człapią, a nie biegają...........pisałem wywalić Cześka w tej ostatniej przerwie na repre, ale Loczek nie ma kasy lub mu szkoda na dobrego trenera. Musiał by płacić już trzem pensję bo płaci jeszcze Vuco, doszedł by Czesiek i jeszcze ten nowy............to jest amatorskie prowadzenie takiego klubu jak Legia z najlepszymi kibicami....Może nas tylko uratować nowy właściciel z dużą kasą, ale czy taki będzie chciał zainwestować w najlepszy polski klub ???

odpowiedz
Ja - 17.10.2021 / 19:44, *.play-internet.pl

Michniewicz ouat, ale kto za niego ?
Jednak trzeba się zastanowić, bo takie zwalnianie i branie kolejnych jest na krótką metę...
Chyba że Czerczesow jest osiągalny ;)

odpowiedz
Ryba - 17.10.2021 / 19:48, *.chello.pl

@Ja : TYLKO trener zagraniczny....

odpowiedz
grzesiek do prezesa - 17.10.2021 / 19:43, *.centertel.pl

Pierwszzy raz odkad jestem kibicem Legii czyli od konca lat 90. Muszę przyznać ze znalazl sie prezes ktory w koncu posypał groszem. Chwała ci za to panie dariuszu.

Tylko na uj zwalniales tego Vukovicia?!!!

odpowiedz
Andrzej - 17.10.2021 / 19:43, *.plus.pl

I co nam gry w pucharach, zdobytych pkt rankingowych jak my w przyszłym roku w puchar nie zagramy i w rankingu 0 pkt.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:42, *.centertel.pl

6 porażek w 9 meczach. Nic więcej nie ma sensu pisać...

odpowiedz
AliMario - 17.10.2021 / 19:41, *.warszawa.pl

Jakos nie jestem zaskoczony, i kompletnie nie rozumiem czemu obwiniacie Michniewicza...z takm składem można było przewidzieć jak i gdzie skończy sezon Legia. Dla mnie żadna satysfakcja , pisałem kilka miesięcy o środku tabeli a nawet przegrywanie z najsłabszymi i powtarzam setny raz że z taką linia obrony zapomnijcie o mistrzostwie p.

odpowiedz
Kamil - 17.10.2021 / 19:41, *.as9105.com

Lech idzie na majstra w tym sezonie.

odpowiedz
Ryba - 17.10.2021 / 19:50, *.chello.pl

@Kamil: Dzisiaj go już przypieczętował.. Ale niestety i trener nie dźwignął gry co trzy dni i Lech ma silniejszy skład..

odpowiedz
mietowy - 17.10.2021 / 19:40, *.aster.pl

i juz po lidze ale obciach po radomiaku juz bylo wyciagac wnioski

odpowiedz
Pietja - 17.10.2021 / 19:40, *.googleusercontent.com

Super taktyka. Gra po obwodzie, zero gry kombinacyjnej i tak do znudzenia. Bramka Tobiasza. Lech jest w tym sezonie mistrzem i tyle. Pozostaje koncentracja na Europę i Puchar Polski.

odpowiedz
Domin(L) - 17.10.2021 / 19:39, *.pcboot.pl

Brak treści!

odpowiedz
Jani - 17.10.2021 / 19:39, *.chello.pl

Zbieranina zawodników, nie drużyna

odpowiedz
Ryba - 17.10.2021 / 19:39, *.chello.pl

Lech przypieczętował mistrzostwo. Przykre bardzo przykre ale prawdziwe. Pozostaje koncentrowanie się na Europie oraz PP który może zapewnić europejskie kwalifikacje. Dzisiaj byliśmy niestety gorsi i tyle no i Lech ogółem ma dużo lepszy skład. Być może to konsekwencja mozolnego budowania zespołu poprzez akademie która w potężny sposób zasila budżet. Nie zdobywali mistrzostw ale żenby się nie okazało że to było mądre przeczekanie i jedzenie łyżką a nie chochlą i teraz zdominują ligę i będą seryjnie wygrywać :( Ale cóż taka jest piłka a My musimy chyba czekać na dużego inwestrora!

odpowiedz
Cegiełka - 17.10.2021 / 19:38, *.t-mobile.pl

No to pyry pokazały nam miejsce w szeregu. Potwierdziliśmy aspiracje do spadku z jednej najsłabszych lig w Europie.

odpowiedz
Sebo(L) - 17.10.2021 / 19:38, *.master.pl

Jedyną słuszną decyzją jaką podejmie dzisiaj Czesław Michniewicz to podanie się do dymisji,tudzież prezes "podziękuje" za współpracę dotychczasowemu szkoleniowcowi.Z Michniewiczem nie ma już żadnych szans na poprawę gry.Liga stracona.Trzeba ratować Puchar Polski co by wyjść z twarzą.Niestety w Polsce dobrego trenera się nie uświadczy a jak życie mówi Mioduski znowu będzie szukał wynalazków w stylu Jozicia i Klafuricia.

odpowiedz
Groch(ów) - 17.10.2021 / 19:37, *.tpnet.pl

Nie zawsze da się być mistrzem. Ogólnie całkiem fajny jak na naszą ligę mecz. Zabrakło niewiele, ale Lech jednak więcej miał z gry i wygrał zasłużenie. O MP będzie cholernie ciężko, bo Lech zrobi wszystko by na stulecie go zdobyć. W pucharach i tak zagramy, skupić się trzeba na PP i LE.

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Mając w skladzie
Josue
Kastrattiego
Muciego
Luqinhasa
Emreliego
Trzeba być totalnie nieudacznym trenerem zeby meczow w lidze polskiej nie wygrywac.

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 19:36, *.plus.pl

Tragedia tacy piłkarze " zawodowi" i tyle kasy zarabiają i wstyd na cały świat. Może Mioduski na trenera

odpowiedz
pol - 17.10.2021 / 19:36, *.chello.pl

Trenerzyna ,piłkarzyny,prezesina.........znowu nasrali nam w twarz.
Przypadek w pucharach ,a w lidze znowu poniżenie.
W 2022 brak nawet pucharów.
Gnidy hańbiące nasz klub

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.10.2021 / 19:34, *.aster.pl

Nie ma już w ekstraklasie ekipy, z którą możemy wygrać grając taką kaszanę.Tak żle nie graliśmy od piętnastu lat.

odpowiedz
Xyz - 17.10.2021 / 19:34, *.orange.pl

Po porażce z Rakowem myslalem, ze to kwestia zgrania i będzie dobrze. Niestety jest coraz gorzej - nawet mnie nie wkurzył ten dzisiejszy mecz (bardziej z Rakowem), bo graliśmy zle. Myslalem, ze przyszedł czas na trochę spokoju, ale nie - potrzebna zmiana trenera.

odpowiedz
ludek - 17.10.2021 / 19:34, *.com.pl

kibicuje Legi od początku lat '90 i nie pamiętam żebyśmy aż taki piach kiedykolwiek grali w lidze i żebyśmy mieli aż takie problemy w lidze,każdy nas leje jak chce,czas na zmianę trenera i to jak najszybciej bo jak tak dalej pójdzie to będziemy z łęczną i stalą o utrzymanie walczyć

odpowiedz
Xyz - 17.10.2021 / 19:41, *.orange.pl

@ludek: to mało pamiętasz - sezon z Kopa, Zieliński na ławce itd.. teraz mamy przynajmniej LE z niezłymi wynikami - zawsze coś.

odpowiedz
Legiak83 - 18.10.2021 / 05:33, *.inetia.pl

@Xyz: wtedy chyba 5 miejsce, brak pucharow i na koniec sezonu przegrana z lechem 0:3 ktory musial wygrac zeby sie utrzymac...plotki byly ze piłkarzyki sprzedali ten mecz.
Pozdr

odpowiedz
Robson - 17.10.2021 / 19:33, *.orange.pl

Michniewicz, pakuj mandżur !

odpowiedz
BRY(L)US - 17.10.2021 / 19:33, *.pro-internet.pl

w Lidze Europy mamy to co mamy a tam jest wiadomo genialnie pod wzgledem punktow bo nas w jakis sposob konkretnie lekcewarza..od trenerow do pilkarzy..podobnie jak z Sheriffem Tiraspol
Liga weryfikuje gdzie jestesmy..Mimo calej sympatii..Czeslaw..jedz juz na dzialke i grilluj

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 19:33, *.plus.pl

Czesław dzięki. Mecz tragedia. Nasi 2 lata by mieli wolnego i nic by to nie dało. Staś Czerczesow dawaj do Polszy dawaj do LEGII

odpowiedz
Kibicsukcesu - 17.10.2021 / 19:32, *.tpnet.pl

Brawo banda patałachów. Kolejne na tarczy, Lech bez konkurencji w tym sezonie.

odpowiedz
Cudny Zenon - 17.10.2021 / 19:32, *.jmdi.pl

Mam te swoje 70 lat i już zapomniałem... Jak to się stało, że Legia została Mistrzem Polski?

odpowiedz
hungar - 17.10.2021 / 19:32, *.master.pl

Po prawie 50 latach kibicowania Legii ,pasuję. Dość upokorzeń. Zdrowie psychiczne jest ważniejsze.

odpowiedz
kuba - 17.10.2021 / 19:55, *.icpnet.pl

@hungar: Jezu jaki płaczek w dodatku słaby z matematyki. Rozumiem być rozgoryczonym obecną grą, ale uznać, że po 50 latach kibicowania że właśnie teraz ma się dosyć jest łagodnie mówiąc niezrozumiałe. Rozbiję Ci to matematycznie - przez 41 pierwszych lat Twojego kibicowania Legia zdobyła 4 tytuły, a w 9 ostatnich zdobyła 7 tytułów. Dziecinada jakich mało

odpowiedz
kiki - 17.10.2021 / 19:32, *.plus.pl

UUUffffffff .... kamień z serca. Powinniśmy dostać 0:3 czy 0:4. O:1 przy tym jak gramy to naprawdę świetny wynik. Podniecajmy się dalej grą w LE ... do 1 ligi raczej nie spadniemy. Chociaż kto wie co jest w interesie grubego Czesia?!

odpowiedz
155 - 17.10.2021 / 19:32, *.centertel.pl

Brawo Tobiasz za karnego. Czesław do widzenia...

odpowiedz
Krzysztof - 17.10.2021 / 19:31, *.centertel.pl

Tragedia.

odpowiedz
LEGION - 17.10.2021 / 19:30, *.chello.pl


Michniewicz WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
... - 17.10.2021 / 19:30, *.vectranet.pl

Boże! Jaki wstyd...

odpowiedz
M@c - 17.10.2021 / 19:30, *.chello.pl

Michniewicz, pakuj się, najlepiej weź ze sobą Pudelka.

odpowiedz
Trenejro - 17.10.2021 / 19:30, *.m247.com

wina polityki transferowej, Skorża robi zmiane które robią różnicę, Michniewicz robi zmiany które osłabiają skład

odpowiedz
Ryba - 17.10.2021 / 19:58, *.chello.pl

@Trenejro: Hahahahha No pewnie porażki z Radomiakiem, Lechią, Wisłą itd. to też wina polityki transferowej! OK Lech ma silniejszą kadrę obecnie od nas ale tylu porażek z tak różnymi drużynami z naszej ligi nie tłumaczy nic! Wina jest tylko trenera i piłkarzy nikogo więcej! Trenera w szczególności bo to jaki mamy mental w meczach w lidze i to jak jesteśmy ustawieni to jakiś dramat. Nie sztuka odpowiednio zmobilizować piłkarza na mecz ze Spartakiem sztuką jest go zmobilizować po takim meczu na spotkanie z Podbeskidziem... Co nie umniejsza zasług trenera w Europie. Sądze że zrobił tam wynik ponad stan i w dużej mierze jemu zawdzięczamy grę w Europie.. Z tym że trzy fronty okazały się za dużym wyzwaniem potrzebujemy kogoś z dużym doświadczeniem w tej materii minimum pięciu sezonów na trzech frontach chociażby dwóch z fazą grupową i trzech w fazie eliminacji...

odpowiedz
Abcd - 17.10.2021 / 19:29, *.chello.pl

Kolejne upokorzenie. My kibice mamy już tego dosyć.

odpowiedz
Kami - 17.10.2021 / 19:29, *.play-internet.pl

Co to za beznadziejny tytuł.
Powinien być... "Do k... nędzy ale jesteście beznadziejni"

odpowiedz
piotro - 17.10.2021 / 19:32, *.tpnet.pl

@Kami: tytuł im wymyślił pudel ze słowikiem

odpowiedz
LEGION - 17.10.2021 / 19:29, *.chello.pl

Kurfa zobaczcie statystyki.
JEDEN CELNY STRZAŁ !!!!!!!!!!!!!!1
Michniewicz WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Tomek - 17.10.2021 / 19:29, *.aster.pl

Walczymy o Puchar Polski i .... utrzymanie w lidze. Taka prawda

odpowiedz
Krzysztof - 17.10.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Tragedia.

odpowiedz
Piotr - 17.10.2021 / 19:29, *.chello.pl

Brawo Tobiasz, reszta bez komentarza

odpowiedz
LEGION - 17.10.2021 / 19:28, *.chello.pl

Kurfa zobaczcie statystyki.
JEDEN CELNY STRZAŁ !!!!!!!!!!!!!!1
Michniewicz WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Romcio - 17.10.2021 / 19:28, *.com.pl

Cytując klasyka "faken"

odpowiedz
Pjoter - 17.10.2021 / 19:28, *.knc.pl

Bójcie się chamy,w czwartek z Napoli wygramy;)

odpowiedz
Wawa - 17.10.2021 / 19:28, *.chello.pl

Czesiu Won
Won
Won
Taktyka dno
Szybkość dno
Rozegranie dno
Czesław Won Won Won won

odpowiedz
Krystian - 17.10.2021 / 19:27, *.centertel.pl

To masakra… jak to możliwe… Okuka wróć!!!!!

odpowiedz
Trenejro - 17.10.2021 / 19:27, *.m247.com

Bye bye Michniewicz, nawet Czerczesow nie pomoze jak beda tak grać

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 19:36, *.centertel.pl

@Trenejro: Ale przynajmniej da im w zady na treningach.

odpowiedz
Januszek - 17.10.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Wspaniałe !!!!!!!!!

odpowiedz