Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com

Tobiasz: Karny to tylko dodatek

Mishka, źródło: TVP Sport

- Karny to tylko dodatek do tego wyniku, a wynik jest znowu na minus, bo znów przegraliśmy. Zwycięstwa są tym, czego najbardziej potrzebujemy. Byliśmy przygotowani na to, że Lech dobrze wykonuje stałe fragmenty, trener nas uprzedzał, że oni zawsze zagrywają piłki na drugi słupek. Powinniśmy być tam bardziej skupieni, a tak, Ishak dołożył nogę, uderzył mocno, z bliskiej odległości. Nie dałem rady odpowiednio zareagować. Nie wiem, kto tam zawinił, byłem bardziej skupiony na przedniej części defensywy - powiedział po meczu z Lechem Poznań Kacper Tobiasz.

- Lubimy się z Czarkiem Misztą, pomagamy sobie wzajemnie, wspieramy się. To zdrowa rywalizacja. Trenerzy mówią, że obaj zasługujemy na to, żeby grać. Mam nadzieję, że odpłacimy za to zaufanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
kosachicago - 19.10.2021 / 00:35, *..

ma wiecej pokory jak Majecki

odpowiedz
Lolo - 18.10.2021 / 18:35, *.plus.pl

Bronił nieźle, ale przy golu słabiutko! Było do wyjęcia!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.10.2021 / 07:39, *.aster.pl

A prawda jest taka, że prawie w każdej drużynie ekstraklapy, mają lepszego bramkarza. Wszyscy (poza 41- letnim Borucem) są słabsi od Wojtka Skaby.

odpowiedz
Erni - 17.10.2021 / 23:51, *.chello.pl

Ja chłopaka nie skrytykuje ale bardzo dużo pracy przed nim. Na przedpolu nie istnieje nie wychodzi do wrzutek wyglada na przestraszonego o jest mało pewności siebie w tej bramce wszystko tak bojaźliwie. Strzały w bramkę wcale nie groźne pluje prawie wszystkie, gdyby nie karny obroniony nic na plus w tym meczu. Strasznie mozolnie wprowadza piłkę do gry. Jest za spokojny w tej bramce. Masz to szczęście chłopaku że w Legii jest Artur Boruc i od niego możesz się bardzo wiele nauczyć i wtedy może będziesz bramkarzem jakiego Legia potrzebuje. Pożyjemy zobaczymy. Powodzenia

odpowiedz
Mati - 18.10.2021 / 11:52, *.fuz.pl

@Erni: Rzeczywiście nic na plus, wcale nie popisał się refleksem i nie obronił pięknego strzału naszego asa z obrony. Bardzo dobry mecz, ale wiadomo, że trzeba się do czegoś przypie...olić zamiast pochwalić.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 17.10.2021 / 21:33, *.plus.pl

Dziś chyba już udowodnił że jest lepszy i pewniejszy niż Miszta.

odpowiedz
(L) eon - 17.10.2021 / 21:16, *.inetia.pl

Brawo. Widziałem w bramce Legii chyba (jednak/niestety/ czas płynie) już kilkunastu bramkarzy , muszę na spokojnie policzyć. Będzie z Ciebie pan bramkarz, tak to czuję.

odpowiedz
Tobiasz - 17.10.2021 / 21:06, *.versatel.nl

Tobiasz pewniejszy od Miszty

odpowiedz
Tomek - 17.10.2021 / 20:36, *.aster.pl

Brawo za karnego. Ale ogólnie na minus , miałeś pełne portki i przy bramce też była szansa wybronienia

odpowiedz
ST/LW - 17.10.2021 / 20:36, *.plus.pl

Dla kibica Legii ,a takim jest Kacper obrona karnego przy samej Żylecie to coś niesamowitego .Ja na "co dzień"Jestem kibicem Siarki Tarnobrzeg ,ale w Ekstraklasie od zawsze kibicuję Legii .Pozdrawiam i Mistrz jeszcze będzie Nasz !!

odpowiedz
eLka - 18.10.2021 / 18:46, *.tpnet.pl

@ST/LW: Będzie ale czy z grubym u steru?

odpowiedz
Ja - 17.10.2021 / 20:34, *.plus.pl

Ty chłopie broń zawsze będziesz zmiennik Boruca a nie tamto coś co się nie nadaje

odpowiedz
Ben - 17.10.2021 / 22:44, *.inetia.pl

@Ja : idź spać bo jutro do szkoły .

odpowiedz
syrenka - 17.10.2021 / 20:19, *.orange.pl

Dzięki za obronę! Pozdrowienia z Konina! Jutro do szkoły w koszulce Legii! Tak trzeba! Nie po zwycięstwach a po porażkach. Do zobaczenia w Warszawie!

odpowiedz
Górnik - 17.10.2021 / 22:16, *.tpnet.pl

@syrenka: chyba do specjalnej w Tworkach ????????

odpowiedz
DRAMAT - 17.10.2021 / 20:07, *.com.pl

Legia przycisnęła od momentu gdy Czech tylko wszedł na boisko , ale no niestety chyba wybił sobie zęby o konar . Po co ten Czesiek to drewno wpuszcza na boisko . Jeden wielki DRAMAT, klasyk dla Lecha .

odpowiedz
Marek - 17.10.2021 / 22:32, *.orange.pl

Spokojnie...

Tobiasz jest tak samo słaby jak Miszta. Ciągle wypluwał nawet proste piłki, przy dośrodkowaniach przyspawany do linii. Komunikacja z obrońcami trochę lepsza niż Miszta ale przy bramce mógł podpowiedzieć koledze że ma Ishaka za plecami.

Że rzut karny - bardziej nie strzelił zawodnik Lecha niż obronił bramkarz, nonszalancki strzał, który i tak o niczym nie decydował.

odpowiedz
W(L) - 17.10.2021 / 20:06, *.chello.pl

Brawo młody ,głowa do góry reszta niech się wstydzi...

odpowiedz
Bysio - 17.10.2021 / 20:04, *.t-mobile.pl

Albo Papszun, grubasek na Ukrainę

odpowiedz
przega - 17.10.2021 / 20:00, *.vectranet.pl

Brawo chłopie! Obrona karnego była mega! Szkoda, że koledzy w ataku nie dorównali do Twojego poziomu. Życzę Ci kolejnych meczów w pierwszej jedenastce.

odpowiedz
TomL - 17.10.2021 / 19:59, *.play-internet.pl

Dzięki Kacper Szacun za karnego !!! Wielka klasa !!!

odpowiedz
Aligator - 17.10.2021 / 19:58, *.cyfrowypolsat.pl

Brawa dla Ciebie Kacper, dziękuję Ci za Twoją postawę, Ty swojego występu nie musisz się wstydzić, głowa do góry. A obroniony przez Ciebie karny pozwala osłodzić choć trochę gorycz porażki, wielkie dzięki. Dalszych dobrych występów w bramce Legii, 3maj się.

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Bez obrazy Tobiasz, ale mogli wam tego karnego strzelić zaslugiwaliscie na to. Mam nadzieje ze podziekujecie trenerowi w szatni

odpowiedz
dejne3 - 17.10.2021 / 19:54, *.plus.pl

3-maj się Kacper dziękuję

odpowiedz
BRY(L)US - 17.10.2021 / 19:52, *.pro-internet.pl

Brawo Mordo! Jestes jedynym pozytywem tego wieczoru..Graj tak dalej, przyszlosc przed Tobą

odpowiedz