CLJ U17 Legia 05-6 - Stomil Olsztyn 05 - fot. Legionisci.com

Młodzież: mecze weekendowe

Juniorzy starsi ulegli 1-4 Śląskowi Wrocław. Juniorzy młodsi pokonali 8-1 Stomil i dalej wyraźnie prowadzą w grupie A CLJ U17. Legia U16 wygrała 10-0 z Ząbkovią Ząbki. W CLJ U15 legioniści ponieśli porażkę 1-2 z ŁKS Łódź. Legia U14 wygrała 3-2 w sparingu z niemiecką Viktorią Berlin. Zespół LSS tego samego rocznika wygrał 3-2 z Deltą Warszawa i umocnił się na prowadzeniu w tabeli I ligi okr. Niezłe mecze rozegrali również legioniści z roczników 2009 i 2010. Mecze ligowe rozegrały też młodsze roczniki Akademii i LSS.

CLJ U18: Legia Warszawa 1-4 (0-2) Śląsk Wrocław 03/4
0-1 29 min. Jakub Jezierski
0-2 43 min. Jakub Jezierski
0-3 52 min. Jakub Jezierski
0-4 55 min. Jakub Zawadzki
1-4 60 min. Wiktor Kamiński

Strzały (celne): Legia 21 (12) - Śląsk 18 (11)

W 89 min. Wiktor Kamiński nie wykorzystał rzutu karnego (Oskar Mielcarz obronił)

Legia: Jakub Kowynia – Patryk Winiarski Ż(46' Miłosz Pacek), Kacper Wnorowski, Szymon Bednarz, Hubert Derlatka – Sebastian Kieraś (46' Patryk Bek), Kacper Knera, Igor Strzałek (79' Bartosz Wicenciak) – Dawid Kiedrowicz (63' Fryderyk Janaszek), Wiktor Kamiński, Kajetan Staniszewski (63' Patryk Romanowski). Rezerwa: Jan Sobczuk [05](br)
Trener: Grzegorz Szoka, II trener: Norbert Misiak

CLJ U17: Legia U17 8-1 (4-0) DStomil Olsztyn 05
1-0 12 min. Jakub Jędrasik (as. Filip Rejczyk)
2-0 21 min. Franciszek Saganowski (as. Jakub Kowalski)
3-0 23 min. Maksymilian Stangret b.a.
4-0 30 min. Jakub Jędrasik (as. Maksymilian Stangret)
5-0 49 min. Maksymilian Stangret (as. Jakub Kowalski)
6-0 76 min. Tomasz Rojkowski (as. Jakub Jędrasik)
6-1 79 min. Hubert Tomaszewski
7-1 89 min. Maksymilian Stangret (as. Bartosz Mikołajczyk)
8-1 90 min. Maksymilian Stangret (as. Tomasz Rojkowski)

Strzały (celne): Legia 26 (14) - Stomil 7 (2)
W II połowie Legia nie wykorzystała rzutu karnego (bramkarz obronił)

Legia: Jakub Murawski (65' Aleksander Mickielewicz [06]) – Franciszek Saganowski [06], Bartosz Płocki, Dominik Szala [06], Igor Skrobała [06] Ż – Bartosz Mikołajczyk, Filip Rejczyk [06](54' Roman Zhuk [06]), Oskar Lachowicz (73' Tomasz Rojkowski [06]) – Jakub Jędrasik (82' Filip Borowski), Maksymilian Stangret, Jakub Kowalski [06]
Trener: Rafał Gębarski, II trener: Tomasz Bąbel

Legia U16 10-0 (3-0) Ząbkovia Ząbki 06
1-0 25 min. Alex Cetnar (as. Przemysław Mizera)
2-0 27 min. Przemysław Mizera (as. Mikołaj Kotarba)
3-0 40 min. Jakub Żewłakow (as. Przemysław Mizera)
4-0 48 min. Przemysław Mizera (as. Piotr Zieliński)
5-0 54 min. Jakub Żewłakow (as. Jakub Adkonis)
6-0 55 min. Mateusz Gierałtowski (as. Oskar Melich)
7-0 58 min. Piotr Zieliński (as. Jakub Adkonis)
8-0 63 min. Mateusz Gierałtowski (as. Piotr Zieliński)
9-0 75 min. Przemysław Mizera (as. Piotr Zieliński)
10-0 89 min. Piotr Zieliński (as,. Mateusz Gierałtowski)

Strzały (celne): Legia 43 (21) - Ząbkovia 5 (2).

Legia: Aleksander Mickielewicz - Mikołaj Kotarba [07] (46' Aleksander Iwańczyk [07]), Rafał Boczoń, Maciej Saletra, Kuba Błażejczyk [07] (46' Antoni Wasiak-Libiszowski [07]) - Alex Cetnar [07](46' Piotr Zieliński), Oskar Melich, Jakub Adkonis [07], Jakub Żewłakow, Mateusz Gierałtowski, Przemysław Mizera
Trener: Filip Raczkowski, II trener: Radosław Pruchnik

CLJ U15: Legia U15 1-2 (0-0) ŁKS Łódź 07
0-1 66 min. Alan Siwek
0-2 69 min. Tymoteusz Kunat (głową)
1-2 80 min. Radosław Czerwiec (z dystansu, as. Mikołaj Kotarba)

Strzały (celne) - II połowa: Legia 3 (2) - ŁKS 9 (7)

W I połowie Legia nie wykorzystała rzutu karnego)

Legia: Konrad Kassyanowicz - Dawid Foks, Antoni Wasiak-Libiszowski (41' Mikołaj Kotarba), Kuba Błażejczyk (41' Kacper Potulski) Ż, Radosław Czerwiec Ż - Alex Cetnar (41' Szymon Chojecki, Jan Leszczyński (63' Piotr Bzducha [08]), Aleksander Iwańczyk (41' Kuba Solecki), Aleks Płoszka, Maks Michałowski, Mateusz Szczepaniak
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Maciej Pietraszko

Sparing: Legia U14 08 3-2 (1-1) Viktoria Berlin U14
0-1 11 min.
1-1 23 min. Pascal Mozie (z dystansu)
2-1 36 min. Marceli Żek (z dystansu)
3-1 43 min. Daniel Wyrozumski (as. Patryk Mackiewicz)
3-2 58 min.

Strzały (celne): Legia 15(12)- Viktoria 5(3).

grano 2x35 minut; w II połowie Legia nie wykorzystała rzutu karnego (bramkarz obronił)

Legia: Jan Bienduga, Marcel Grzejda - Daniel Foks, Marceli Żek, Patryk Mackiewicz, Bartłomiej Leszczynski, Juliusz Rafalski, Antoni Sobolewski, Pascal Mozie, Mikołaj Jasiński, Maciej Chojnowski, Daniel Wyrozumski, Artur Sikorski, Piotr Bzducha, Oliwier Puto
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

Delta Warszawa 2-3 (2-2) Legia LSS U14 08
0-1 10 min. Jakub Drzazga (głową, as. Adam Tołwiński)
1-1 18 min. Mateusz Wieczorkowski (głową)
2-1 24 min. Alex Lourenco
2-2 32 min. Jakub Drzazga (as. Kuba Kuciński)
2-3 65 min. Franciszek Skorżyński (as. Kacper Krajewski)

Legia LSS: Filip Bonk - Jakub Rzępołuch (50' Franciszek Skorżyński), Kacper Jasiński, Kosma Sekuła, Oskar Kurc - Adam Tołwiński (60' Kacper Krajewski), Norbert Augustyniak (70' Patryk Ciborowski), Maciej Suwik, Jakub Kuciński, Adam Kulicki, Jakub Drzazga (70' Jakub Ciesielski)
Trener: Rafał Wajman, II trener: Robert Kurasiewicz

fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com

Delta Warszawa 2009 Legia U13

Niezły mecz legionistów, którzy jednak dopiero po przerwie zdołali "wgryźć się" w nieźle ustawione szyki obronne solidnie grającej drużyny z Sadyby. Takzę gospodarze wykazali się nieco lepszą skutecznością niż przed przerwą. Trzeba jednak zaważyć, że goli padło znacznie mniej niż przed przerwą.

Legia LSS U13 - MKS Piaseczno 09

Po zaciętym spotkaniu z KS Ursynów, tym razem legioniści zmierzyli się z MKS Piaseczno. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu, podopieczni Arkadiusza Borowego byli stroną przeważającą, choć zrazu nie do końca byli w stanie potwierdzić to pod bramką drużyny przeciwnej. Za kilka udanych akcji należy jednak pochwalić naszych zawodników, którzy walczyli o jak najlepsze akcje do końca meczu, z niezłym w sumie skutkiem.

Znicz Pruszków 2010 - Legia U12 2010

Strzały: Znicz 7 (6) - Legia 15 (10)

Legia: Franciszek Golański, Olaf Szczęsny - Kacper Jaczewski, Dawid Rodak, Tymon Płoszka, Mateusz Pawłowski, Oskar Putrzyński, Aleksander Badowski, Krzysztof Krzemiński, Xawery Eichler, Antoni Błoński
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Artur Dworczyński

Spotkanie ze Zniczem miało inny przebieg niż większość meczów w tej rundzie - gospodarze nie ograniczali się do obrony, ale przy nadarzającej się okazji sami atakowali większą ilością zawodników. Wymiana ciosów trwała przez dobre 35 minut, ale potem legioniści zaczęli grać bardziej skupieni w obronie i byli szybsi a zarazem dokładniejsi w rozgrywaniu akcji ofensywnych. To wpłynęło na dość wyraźne przejęcie inicjatywy w tym okresie meczu. Próby z obu stron trwały do końca spotkania.