Dariusz Mioduski i Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com

Michniewicz nie zostanie zwolniony

źródło: sportowefakty.wp.pl

Po niedzielnym meczu Legia Warszawa traci do lidera Ekstraklasy już 15 punktów. Nawet jeżeli w optymistycznym wariancie wygra dwa zaległe mecze, to po 11 seriach gier strata będzie wynosiła 9 oczek. To zdecydowanie poniżej oczekiwań nie tylko kibiców, ale także osób decyzyjnych w klubie. Czy posada Czesława Michniewicza jest w tym momencie zagrożona?

Na pewno notowania trenera zacznie spadły i przeciwwagą są jedynie dobre wyniki w Lidze Europy, ale na dłuższą metę to za mało.

WP SportoweFakty sprawdziły po meczu z Lechem nastroje na Łazienkowskiej:
"Jak wynika z naszych ustaleń, jednak nie dojdzie do trzęsienia ziemi! Jak usłyszeliśmy od wysoko postawionego działacza klubu, Czesław Michniewicz nie zostanie zwolniony. "Pracujemy dalej" – usłyszeliśmy przed chwilą na Łazienkowskiej" - poinformował Piotr Koźmiński.

Do listopadowej przerwy na reprezentację Legię czeka jeszcze sześć spotkań, więc obecny szkoleniowiec najprawdopodobniej będzie miał czas, by wyjść z kryzysu. Najbliższe trzy mecze legioniści rozegrają na wyjazdach - Neapol, Gliwice, Skolwin, a następnie trzy u siebie - Pogoń Szczecin, SSC Napoli, Stal Mielec.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
fan legi - 20.10.2021 / 22:02, *.orange.pl

nie ppowinno

odpowiedz
kalosz - 19.10.2021 / 17:29, *.mm.pl

jakos kilka lat temu Legia miala 11pkt straty i wygrala mistrostwo,wiec to zaden wykladnik:)

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 19.10.2021 / 14:38, *.plus.pl

Podstawowa rzecz, Michniewicza w pucharach bronią zdobyte punkty ale na pewno nie styl gry. Zostanie zwolniony.

odpowiedz
Miki - 19.10.2021 / 10:49, *..

Ciekawe, czy jak już przyjdzie ten Brzęczek, to zakontraktuje Kubę. Byłby to dość rzadki przypadek gdy właściciel jednego klubu gra w innym (acz chyba nie pierwszy, Rafał Murawski miał udziały w Arce)

odpowiedz
kiki - 19.10.2021 / 10:40, *.citystrada.pl

E tam "nie zostanie zwolniony". Dziś czy jutro nie ale już niebawem. "Wuja" już czeka na podpisanie kontraktu ;)

odpowiedz
zaba285 - 18.10.2021 / 22:15, *.grupaping.pl

jeszcze nie ma następcy, ale jak będzie to słowik odleci w siną dal

odpowiedz
Wojtek86 - 18.10.2021 / 21:59, *.chello.pl

Czyli decyzja już zapadła. Michniewicz wylatuje.

odpowiedz
Trampek - 18.10.2021 / 18:55, *.125.29

Wystarczy obserwować wysokie notowania u buka np. LEGIA - Stal i mamy powtorkę z " rozrywki " . / co jest nie wykluczone ! / Może wówczas właściciel LEGII - nie będzie musiał iść do okulisty i sam przejrzy na oczy co się dzieje . A być może odzyska słuch i wsłucha się w głos " ulicy " , który jak wszyscy wiemy , jest głosem miarodajnym.

odpowiedz
td - 18.10.2021 / 18:23, *.t-mobile.pl

Czyli już jest dogadywany następca.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.10.2021 / 17:24, *.aster.pl

Gdy Czesiek zostanie, to powiedzenie: "ch....o, ale stabilnie", nabierze nowego znaczenia.

odpowiedz
bronek49 - 18.10.2021 / 17:16, *.chello.pl

no to na przerwe zimową będzie 25punkt straty i to nie tylko do lecha ale co najmnie j do trzech drużyn

odpowiedz
Tomasz1987 - 18.10.2021 / 15:16, *.centertel.pl

WITAM CO POWIECIE NA NOWAKA DLA MNIE TOP

odpowiedz
Sebo(L) - 18.10.2021 / 17:24, *.master.pl

@Tomasz1987: to byłby całkiem nie głupi pomysł! Zupełnie zapomniałem o Nowaku,a przecież jeszcze nie tak dawno był ekspertem podczas Euro 2020.Trener,który preferuje ofensywny styl gry w przeciwieństwie do Michniewicza.

odpowiedz
Janek łowca szklanek - 18.10.2021 / 17:49, *.chello.pl

@Tomasz1987: bottom

odpowiedz
SzB - 18.10.2021 / 15:08, *.play-internet.pl

Świetny eksperyment! Ci którzy tak krzyczą żeby dawać szansę bez względu na wyniki, będą mieć okazję żeby przekonać się czy warto iść tą drogą. Ja osobiście nie wiem, co jest najlepsze w tej sytuacji, ona wydaje się wręcz tragiczna. Z jednej strony trener, który ewidentnie stracił szatnię i "kontakt z bazą ", widać to po tym, że znów wróciliśmy do gry laga do boku i wrzutka. Widać, że między nim, a piłkarzami żadnej chemii już nie ma, jest impas, którego nikt nie wie jak przełamać. Do tego gruby daje sygnały, że on to chętnie spróbowałby sił gdzie indziej, jak to wszystko ma dobrze chodzić?
Z drugiej strony, jeśli faktycznie nie stać nas na Staśka, albo kogoś tego kalibru, to czy faktycznie jest sens eksperymentować? Nawałka, Brzęczek- poziom ten sam, co gruby. Nawałka pokazał już raz jak w kluczowym momencie zamiast zaryzykować, to postawił na murarkę, efekt wszyscy widzieli. Brzęczka nie ma co nawet komentować.
Podsumowując, nie zazdroszczę Pudlowi sytuacji w której się znalazł, a mnie i myślę, ze nam wszystkim może być tylko przykro, bo w zasadzie każde rozwiązanie (nie licząc wyłożenia kasy i znalezienia kogoś solidnego) jest złe.

odpowiedz
lob - 18.10.2021 / 16:14, *.chello.pl

@SzB: Tylko dobry trener z Niemiec, razem ze sponsorem i nowym właścicielem. bo jaki dobry trener z Niemiec tu przyjdzie jak się dowie, że na transfery ma 2 mln. euro i to na pięciu zawodników.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.10.2021 / 16:46, *.master.pl

@SzB: ja zawsze twierdziłem,że najlepszym rozwiązaniem dla Legii byłby szkoleniowiec z Czech.Trenerzy z tego kraju mają bardzo dobry warsztat,co potwierdzili również w naszym kraju.Przede wszystkim podobna kultura do naszej więc aklimatyzacja w klubie była by pewnie błyskawiczna... Ja szukałbym na miejscu Mioduskiego właśnie kogoś u naszych południowych sąsiadów. No chyba,że wydarzy się jakiś cud i nagle pod wodzą Michniewicza Legia zacznie wygrywać wszystko możliwe co się da,ale to raczej bardzo mało prawdopodobny scenariusz.

odpowiedz
Jakub - 18.10.2021 / 14:09, *.chello.pl

Panowie jeden telefonik i Wuja juz jedzie do Warszawy

odpowiedz
Jerry - 18.10.2021 / 13:40, *.centertel.pl

Teraz dostaniemy pod ogon z Napoli i to już Czesia nie uratuje.

odpowiedz
atmosferic - 18.10.2021 / 14:16, *.orange.pl

@Jerry: Raczej po napoli go nie zwolni - bo to wygrać jest bardzo trudno - w pape oberwie od piasta i może go zwolnić. Po Napoli na bank nie.

odpowiedz
atmosferic - 18.10.2021 / 13:13, *.orange.pl

Mówiłem że go nie zwolni - musiałoby być 0-3 i wyzej.

odpowiedz
Slaven - 18.10.2021 / 12:49, *.play-internet.pl

Bardzo dobrze! Dać czas Panu trenerowi na ogarnięcie tego kryzysu. Przetrwamy i wyjdziemy z tego silniejsi.

odpowiedz
Szpaku - 18.10.2021 / 11:51, *.net.pl

Michniewicz robi kasę Miodkowi,a przeciez o to tu chodzi. Więc czemu miałby Go zwalniać??

odpowiedz
ludek - 18.10.2021 / 11:27, *.com.pl

haha dobre sobie,jestem pewien że najdalej po piaście wyleci,prezio jak zwykle jak mówi że kogoś nie zwolni to w niedługim czasie właśnie go zwalnia

odpowiedz
FORZAITALIA - 18.10.2021 / 11:58, *.tpnet.pl

@ludek: chyba masz racje

odpowiedz
cscs44 - 18.10.2021 / 11:09, *.tpnet.pl

Michniewicz zostanie zwolniony jak tylko znajdą swojego nowego szkoleniowca. Dni Czeslawa są policzone. Dwója za ligę Michniewicz, 5 za puchary.
Jest już po mistrzostwie, należy ratować puchary poprzez Puchar Polski i budować druzynę na kolejny sezon. Czy z tym trenerem? Nie sądzę, on już myślami chyba w Rosji szuka pracy i nowego klubu.
Jak nie ma od trzech miesiący pilkarzy pod taktykę na 3-5-2 bo brak wahadłowych, a po sprzedaniu Jury tym bardziej to na co on czeka? By teraz dziwić się,że nie ma wahadłowych?Przywiązanie się do jednego skladu, do jednego ustawienia. Żadna jego drużyna, którą prowadzil nie grała dobrze ataku pozycyjnego, to widać i dziś.
Jeśli zmieniać to na takiego jak np. Marek Papszun.

odpowiedz
Marcinos - 18.10.2021 / 13:03, *.orange.pl

@cscs44: I Marek Papszun przyjdzie do Legii, w której wie że nawet jeśli wejdzie do Ligii Europy i będzie wygrywał spotkania z Leicester czy Spartakiem to i tak wyleci jeśli mu nie pójdzie początek sezonu w lidze?

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2021 / 20:37, *.centertel.pl

@Marcinos: jaki poczatek ligi jak juz 10 kolejek jest rozegranych , a Legia po peostu w jeden tydzien nie grała i ma zalwgly ale trenowac chyba trenowala.

odpowiedz
zaba285 - 18.10.2021 / 22:17, *.grupaping.pl

@Marcinos: Papszun ze "słabszym" Rakowem zaraz może być liderem ligi, a pucharach też mu dobrze poszło, ponad stan tego co ma. przy słowiku Papszun to Pan Trener

odpowiedz
VVidz - 18.10.2021 / 10:44, *.centertel.pl

Jedyny plus tej znakomitej gry naszych piłkarzy jest taki ,że Emreli i Luqi jeszcze sezon u nas pobędą.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 18.10.2021 / 10:22, *.tpnet.pl

Nigdy nie byłem fanem zatrudnienia Michniewicza w Legii i nie jestem ale zwalnianie go w tym momencie nic nie da. Pizdeczki muszą się wziąć za granie i tyle. Moja mała córka stwierdziła, że nie ma tam Zidane'a. Żeby nie umieć wymienić 3 podań to ja no swoim podwórku po ciemku strzelałem w okienka.

odpowiedz
Lopez - 18.10.2021 / 09:32, *.tpnet.pl

Nie wiem jak wyglądają treningi ale oni trzech podań nie potrafią wymienić , Jędza i jego bliski przyjaciel Wieteś to po minimalnej krajowej brutto powinni zarabiać

odpowiedz
Qbex - 18.10.2021 / 09:27, *.edu.pl

Rozsądnie byłoby poczekać do końca rundy i dopiero wtedy ocenić pracę....

odpowiedz
(L) - 18.10.2021 / 09:19, *..

Zmiana trenera teraz nic nie da wynikowcy, nawet jakby Staśka zatrudnili to cudów nie zrobi, wiadomo że będzie ciężko to ogarnąć ale Czesiek to zrobi na tyle ile będzie mógł, zobaczymy ile teraz Was przyjdzie na następny mecz z Pogonią i Stalą pazie LEGIA TO MY!

odpowiedz
Strogow - 18.10.2021 / 08:57, *.chello.pl

Do listopada 6 meczy w czym 1 zwycięstwo z Sawiną 1 remis Stal 4 porażki Pogoń Piast SSC Napoli tyle w temacie na temat tych pajaców razem z tym pseudo prezesem !!!

odpowiedz
Ginpasterz - 18.10.2021 / 08:43, *.204.214

Ta porażka boli bardziej niż każda inna a tu naprawdę chodzi o 3 punkty niezależnie od przeciwnika. Ale do rzeczy: Podobnie jak większość braci po szalu uważam, że zmiana trenera może być konieczna, bo za dużo tych porażek. Problem niestety jest jeden podstawowy - u nas w kraju żaden dostępny trener nie gwarantuje nagłego przebudzenia drużyny i zdobywania kompletu punktów w każdym następnym meczu. Drugi aspekt sprawy to finanse: Vuković na liście płac, to samo Michniewicz i nowy trener, ktokolwiek by nim nie był, będzie dużo zarabiał. Trzeci aspekt i wg mnie (ale to tylko moja opinia) najważniejszy to fakt, że nowy trener to nie czarodziej, nie wjedzie do szatni i nagle przyjdą zwycięstwa. Będzie potrzebował przynajmniej miesiąca, żeby coś drgnęło więc i tak jesteśmy w dupie. Więc mi jako kibicowi mojej Kochanej Legii pozostaje mieć nadzieję, że trener (niewiele na to wskazuje ale wiara działa cuda) jednak ogarnie ten pożar i nawet po przegranej z Napoli przełamie się w Gliwicach i zespół zacznie wygrywać w lidze. Swoją drogą to już szczytem wszystkiego po tych 6 porażkach w lidze byłoby zwycięstwo z liderem seria a. Walczyć trenować wygrywać. Cała L zawsze razem.

odpowiedz
Juras - 18.10.2021 / 09:09, *.plus.pl

@Ginpasterz: lepiej żeby nowy zaczął sprzątać już teraz niż za miesiąc.

odpowiedz
Gino - 18.10.2021 / 10:11, *.ne.jp

@Ginpasterz: : A czemu Legia ma przegrać w Neapolu? Pamiętam parę lat wstecz Lech też był w podobnej sytuacji i jako ostatnia wtedy drużyna eklapy wygrał na wyjeździe z ówczesnym liderem Serie A Fiorentiną, historia lubi się powtarzać, chociaż ta część ligowa mogłaby się nie powtórzyć, bo o ile pamiętam, to na koniec sezonu nie załapali się do pucharów. Paradoksalnie w pucharach Legii gra się lepiej, bo nie ma presji wyniku i koncentracja jest na obronie, a okazji bramkowych szuka się w kontrataku, znacznie gorzej jest gdy oczekuje się zwycięstwa i trzeba grać kreatywnie i dominować na boisku, wtedy robi się nerwowo.

odpowiedz
Mlody legionista - 18.10.2021 / 08:37, *.play-internet.pl

Coś mi się wydaje że ktoś chce dla naszej ukochanej Legii źle wczoraj oglądałem nasza grę i naprawdę źle nasi zagrali a Michniewicz won wypier.......

odpowiedz
kaktus - 18.10.2021 / 08:15, *.orange.pl

Głupotą jest teraz zwalnianie Michniewicza, tak jak głupotą było zwalnianie WIĘKSZOŚCI naszych trenerów.
Legia potrzebuje wreszcie STABILIZACJI.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.10.2021 / 08:09, *.centertel.pl

Jacek Magiera miał być trenerem na lata - zwolniony choć nic na to nie wskazywało. Przed zwolnieniami Hasiego, Sa Pinto, Jozaka i Klafuricia też głośno się nie mówiło o ich rychłym zwolnieniu. To samo z Vukoviciem, który jak w przypadku Magiery miał na Łazienkowskiej zadomowić się na lata. Wszyscy zostali zwolnieni bez szumu medialnego. Także w to, że ktoś powiedział "pracujemy dalej" na 100% nie brał bym jako pewnik. Wyniki nie przemawiają za pozostawieniem Michniewicza na stanowisku coacha "Wojskowych".

odpowiedz
Afro - 18.10.2021 / 07:52, *.chello.pl

Kiedyś czytaliśmy "Mam pełne zaufanie do trenera Magiery..."

odpowiedz
L - 18.10.2021 / 11:37, *.tpnet.pl

@Afro: Dokładnie tak...

odpowiedz
:) - 18.10.2021 / 07:43, *.plus.pl

Niestety bierzemy przykład z Amici z poprzedniego sezonu i gramy ligowy Żurawball.

odpowiedz
Kolega po szalu - 18.10.2021 / 07:49, *.plus.pl

Amica była gorzej zmęczona bo grali po jednym meczu w każdej rundzie wstępnej :) rok temu.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 18.10.2021 / 07:55, *.plus.pl

@:) :Ale my gorzej zmęczeni skoro trener mówi że trzeba oszczędzać Misztę na czwartek i Mladenovic bez formy bo nie miał wypoczynku???? Skibicki sam zmęczony tyle meczów rozegrał??

odpowiedz
Xyz - 18.10.2021 / 07:38, *.orange.pl

Tak sobie wczoraj zobaczyłem wpis Artura, przypomniał mi się sezon 94’ (my po jesieni nie mieliśmy 6 pkt straty do górnika?) i sobie myśle, ze jeszcze nie wszystko stracone. Niech tylko zaczną grać, bo MP do końca świata nie będziemy zdobywali, ale jakby zaczęli fajnie grać i przy okazji trochę nadrabiali systematycznie punktów to i człowiek miałby lepszy humor. Bo gdyby (pewnie tak nie bedzoe, ale pomarzyć można..;) zaczęli teraz rozjeżdżać ligę i grali do końca sezonu dobrze to trochę by ten sezon uratowali.

odpowiedz
Kamień - 18.10.2021 / 07:49, *.chello.pl

@Xyz: Mieliśmy tyle straty. Co więcej wtedy za zwycięstwo były 2 pkt.

odpowiedz
Xyz - 18.10.2021 / 10:03, *.orange.pl

@Kamień: No właśnie wiem, ze 2 puntu a wiec to co teraz. Wydaje mi się tez, ze jednak wówczas rywalizacja była mniejsza (liga mniej wyrównana). Co ciekawe (to sobie akurat sprawdziłem, bo już nie pamietam), po 11 kolejkach mieliśmy na 22/14 pkt a wiec w praktyce 11 pkt, a Górnik 15, czyli do 17 kolejki jeszcze straciliśmy. Podsumowując - przestać liczyć punkty straty, zacząć grać i może być jeszcze różnie.

odpowiedz
(L)eon - 18.10.2021 / 10:34, *.plus.pl

@Xyz: chyba młodzi jesteście i nie możecie pamiętać to przypomnę dla waszej wiedzy i naiwności w tamtych latach działał niejaki fryzjer i handel w lidze kwitł więc nawet jakby Legia miała wtedy 20 pkt straty i tak zdobylaby mistrzostwo

odpowiedz
Xyz - 18.10.2021 / 11:05, *.orange.pl

@(L)eon: ale zes ,,przyj****” z tym Fryzjerem na początku lat 90-tych :D w 94 to Fryzjer dopiero zaczynał się dobijać z amica do poziomów centralnych i za krótkie miał sposobności jeszcze na ekstraklasę.

odpowiedz
(L)eon - 18.10.2021 / 22:17, *.plus.pl

@Xyz: nadmienię tylko że handel w naszej klapie trwał od lat 80-tych a w 90-tych to już nikt się z tym nie krył poczytaj to będziesz wiedział nara

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 18.10.2021 / 07:12, *.plus.pl

Mioduski poczeka do przerwy na kadrę tak się wydaje najrozsądniej zrobić.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 18.10.2021 / 07:07, *.plus.pl

Gdyby nie mecz z Napoli to pewnie wyleciałby już dziś.

odpowiedz
Szacun - 18.10.2021 / 06:36, *.chello.pl

Szacunek dla Pana Darka za trzymanie ciśnienia! Wyniki w lidze same proszą o zmianę trenera a tu taka niespodzianka! Liga i tak stracona więc w sumie niech trener dalej kontynuuje dobrą robotę w Europie i niech wygra Puchar Polski i sezon będzie w jakimś małym stopniu uratowany.

odpowiedz
Zdzicho - 18.10.2021 / 07:59, *.tpnet.pl

@Szacun: ten twoj pan darek to od kilku lat niczego nie ogarnia. Trenera zmieni dopiero w listopadzie przed przerwa na kadre bo teraz nie ma kogo w zastepstwie, no chyba ze znowu ktos od kobiet lub drugi vuko

odpowiedz
dino - 18.10.2021 / 10:28, *.plus.pl

@Szacun:
Pan Darek już tyle razy nie wytrzymał ciśnienia że byłbym ostrożny

odpowiedz
gutek - 18.10.2021 / 05:40, *.chello.pl

Legia w najsilniejszym składzie nie dała rady Lechowi i takie są fakty.
Wiosna będzie nasza!


odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.10.2021 / 00:38, *.174.42

Dopóki chorzysta będzie w Legii do puty Legia będzie w dupie. Michniewicz ...wypie...alaj !!! Ps. I zabierz kładę Na muciego lopesa charatina. Won!!

odpowiedz
kiero - 18.10.2021 / 03:39, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: sam wypi... flecie czerstwy!
zwolnienie CM w tej chwili to byłby sabotaż i mam nadzieję, że pudel to rozumie, bo inaczej marny nasz los...

odpowiedz
Aron - 18.10.2021 / 07:47, *.chello.pl

@kiero: no faktycznie straszny sabotaż, przecież chłopaki grają fajną piłkę i tylko straszny niefart powoduje, że po 9 meczach w tej wybitnej lidze mamy 9 punktów. Zwolnienie trenera zapewne zdecydowanie pogorszyłoby te nie najgorsze wyniki i w kolejnych 9 meczach moglibyśmy zdobyć 0 punktów. W końcu z takim składem nawet Guardiola by nic nie pomógł. Radomiak Radom, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław to marki wzbudzające lęk, a przed nami przecież jeszcze Pogoń Szczecin, Piast Gliwice czy Świt Skolwin. Jest z kim przegrać, dlatego potrzebujemy naszego wybitnego stratega Czesława żeby zdobyć chociaż awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Bo nie oszukujmy się, grając przeciwko takim markom o punkty w lidze może być ciężko.

odpowiedz
wie(L)uń - 17.10.2021 / 23:43, *.btcentralplus.com

25 meczy do końca sezonu-75 pkt do zdobycia

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 17.10.2021 / 23:51, *.centertel.pl

@wie(L)uń: z taką grą nierealne

odpowiedz
Adam - 18.10.2021 / 03:38, *.chello.pl

@wie(L)uń: meczów!!!! Meczy to krowa!

odpowiedz
Dwadęby - 18.10.2021 / 05:12, *.centertel.pl

@Adam: taaa krowa. K...a muuuuczy!!!

odpowiedz
Piokrus - 18.10.2021 / 10:32, *.tpnet.pl

@Adam: A meczy to co najwyżej owca. Radzę bardziej przykładać się do nauki języka polskiego.

odpowiedz
oLaf - 18.10.2021 / 13:14, *.vectranet.pl

@Piokrus: koledzy, no co wy, nie oglądaliście "Jak rozpętałem II wojnę światową"??? Meczy KOZA, kurka wodna!!!! : ))))

A Czesław już wyleciał, tylko jeszcze tego nie wie! ; ))

odpowiedz
HUGON - 17.10.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

Cesiu, Skorza zaskoczył nas tym że wszyscy myśleli ze będzie atakował a postawił na kontry dlatego Kasatii nie mógł rozwinąć skrzydeł Lach więcej bronił niż atakował 1 taki atak zaskoczył obronę LEGII.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 23:11, *.orange.pl

Pamiętacie film - gość znalazł żabę, która zaczęła tańczyć i śpiewać. Poszedł z nią do dyrektora cyrku, i okazało się, ża tam żaba tylko kumka. Po wyjściu z gabinetu, znowu zaczyna tańczyć i śpiewać, to gość pędem do dyrektora. A ona znomu kumka, i tak kilka razy. Legia też w pucharach śpiewa i tańczy, a w lidze kumka.... Żaba leciała po prostu w ciula...

odpowiedz
Arek - 17.10.2021 / 23:02, *.tpnet.pl

I tak nic by to nie dało w tym momencie. Natomiast z mistrzostwem raczej trzeba się pożegnać niestety.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2021 / 22:52, *.orange.pl

"Powiedziałem w szatni zawodnikom, że nie możemy mieć do siebie pretensji, że ktoś nie chciał, nie angażował się. Zaangażowanie było na odpowiednim poziomie"
Oczywiście, że nie teraz, ale to już na wiosnę sensu mieć nie będzie. O czym się przekonamy do końca roku...

odpowiedz
lob - 17.10.2021 / 22:52, *.chello.pl

Trzymać Cześka, on nam zapewni utrzymanie............On ma "swojaków " w sztabie ...tego Małeckiego z rezerw amiki i tego super speca, profesorka nie wiadomo od czego, odpowiadającego za przygotowanie fizyczne............jest nadzieja, że droniarz nas uratuje przed spadkiem, ale prze pośmiewiskiem całej anty legijnej Polski to już na pewno NIE..........

odpowiedz
Xyz - 17.10.2021 / 22:25, *.orange.pl

Myślę, że biorąc pod uwagę zasługi Czesia (MP, LE), to jest to uczciwe postawienie sprawy.

odpowiedz
magoo - 17.10.2021 / 22:20, *.autocom.pl

A teraz bez komentowania innych, dawno tego nie było.

Drodzy,
dawno nie mieliśmy trenera, a Czesiu jest Trenerem.
Do płaczków, taka jest liga, albo gramy w EUropie, albo w lidze.

Na dwa fronty to mógł tylko Wój grać.

Do rzeczy, porażka z PaFaWagiem boli, tym bardziej, że pierwsza po tylu latach, ale...
To nie jest koniec świata...
Nie pierwsza i nie ostatnia...
Nic nie przesądza...
Co to zmienia ?...

LEGIA TO MY !

odpowiedz
WKU...IONY - 17.10.2021 / 22:14, *.tpnet.pl

Przecież te kaleki w lidze będą się bić o utrzymanie pod wodzą Czesława,tu trzeba jakiś impuls nowy. Michniewicz już nic tu nie zdziała. W Gliwicach w plecy prawie na 100%, chyba że będzie SENSACJA, bo tak na tej chwili będzie trzeba nazwać jakieś zwycięstwo w lidze...

odpowiedz
Ja - 17.10.2021 / 22:12, *.play-internet.pl

Rozsądna decyzja !
Jeżeli ma być brzeczek, nawalka to zmiana dla zmiany nie ma sensu...

odpowiedz
ttt - 17.10.2021 / 22:11, *.media.pl

Michniewicz już trzy porażki temu powinien zostać zwolniony. Teraz jest po ptokach. Do końca rundy jeszcze będą z 2-3 porażki czyli w jedną rundę tyle ile powinno być w dwa sezony...

odpowiedz
Cyniek - 17.10.2021 / 22:09, *.play-internet.pl

A jutro przeczytamy Michniewicz nie jest już trenerem Legii już nieraz to przerabialiśmy

odpowiedz
magoo - 17.10.2021 / 22:12, *.autocom.pl

@Cyniek : Dokładnie o tym samym pomyślałem

odpowiedz
K(L)AKIER - 17.10.2021 / 22:08, *.inetia.pl

Sam nie wiem jak do tego podchodzić, liga tragedia , czwartek pokażę czy to przypadek z ta liga Europy. Przeważnie zawsze w tym okresie ktoś tracił pracę jak nie szło...Do tego drużyna że slabej ligi z końca tabeli liderem grupy LE niebywałe.

odpowiedz
SzB - 17.10.2021 / 22:04, *.pljtelecom.pl

Trochę chyba za wcześnie na takie deklaracje. Tym bardziej, że miód to raczej odwrotnie postępuje aniżeli zapewnią. Prawda jest też taka, że nie ma sensownej alternatywy, bo na Staśka chyba mioducha nie stać.

odpowiedz
Gregor - 17.10.2021 / 22:13, *.kabel-deutschland.de

@SzB: tak samo pomyślałem, zawsze jak padało hasło "pracuje dalej", "w pełni mu ufamy" itd, to gość pracował jeszcze trzy dni z dzisiejszym

odpowiedz
Andreas - 17.10.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

Jeszcze Vuko jest na liście płać. Doszedłby czesiek? I nowy trener. Trochę za dużo.

odpowiedz
Kamil - 17.10.2021 / 21:54, *.as9105.com

Lech idzie na majstra, a Czeslaw ma w tym pomoc, odzyskac tytul po latcha.

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 21:50, *.telnaptelecom.pl

Duży błąd. Może puste trybuny coś zmienią.

odpowiedz
Maaciekw - 17.10.2021 / 21:52, *.orange.pl

@Hiszpan: tylko kto za niego?
Jurrek Brzeczek?

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 21:57, *.telnaptelecom.pl

@Maaciekw: Nawet on. Każdy będzie lepszy jeżeli chodzi o grę do przodu.

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 22:00, *.netfala.pl

Ja uważam to za rozsądną decyzję - czasu na zmianę w tym momencie tak naprawdę nie ma. Cz. Michniewicz ma 6 meczów prawdy: niech z tego wyciągnie 9 pkt w lidze + awans PP + cokolwiek z Napoli. W tym czasie dograć umowę z S. Czerczesowem. Sorry, ale jeżeli mają przyjść Brzęczek albo Nawałka, to wolę żeby Czesiek został

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.10.2021 / 22:05, *.255.115

@Michał: 6 meczów prawdy czyli czyt 6 razy wpier........ Z tym trenerem niczego więcej nie osiągniemy, te dwie wygrane to i tak,, Wielki"fuks

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 22:13, *.netfala.pl

@Sobo(L)ew:
A z Brzęczkiem osiągniemy? Może Stokowiec:)?

odpowiedz
Hiszpan - 17.10.2021 / 22:17, *.play-internet.pl

@Michał: Nie wiadomo. Natomiast z Michniewiczem wiadomo że w lidze już kaplica. I cały czas narzeka na transfery mimo że kasy poszło sporo. To kogo chce żeby coś w lidze wygrac- Pogbę , Neymara i Lewego?

odpowiedz
Michał - 17.10.2021 / 22:31, *.netfala.pl

@Hiszpan:
Nie chcę być tutaj obrońcą Cześka, bo sam mam do niego wiele zastrzeżeń, ale zmiana na 3 dni przed Napoli?
Co do transferów to trochę inny temat: Kastrati - gość na kontrę, tylko w lidze my z kontry nie gramy; Charatin - w tym momencie Slisz i Martins lepsi. Ja zdania nie zmieniam i uważam, że na szybko to już zmienialiśmy na Romeo Jozaka, Deana Klafuricia itp., ale Czesiek mimo wszystko jest trenerem, a nie wuefistą.
Jeśli zmiana, to tylko na Czerczesowa, ewentualnie z polskich trenerów Papszun, ale czy to do zrobienia? Natomiast reszta typu Brzęczek, Stokowiec, Nawałka to jak dla mnie krok w tył.

odpowiedz
Maaciekw - 18.10.2021 / 07:05, *.orange.pl

@Hiszpan: np obrońcę jakiegoś do rywalizacji, roszady plus wahadła, żeby można było normalnie pograć, a nie ciągle szyć

odpowiedz