fot. Woytek / Legionisci.com

Panorama Warszawy i zielone race - film z oprawą

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugiej połowie meczu z Lechem Poznań kibice na Żylecie zaprezentowali oprawę, na którą składały się sektorówka Panorama Warszawy oraz małe flagi na kijkach podświetlone zielonymi racami.

Wcześniej kibice Lecha Poznań zaprezentowali swoją oprawę z użyciem pirotechniki i hasłem o treści "Ślepnąc od świateł".
Chwilę później legioniści odpowiedzieli poznaniakom wywieszając na Żylecie transparent o treści "Ślepi na swą głupotę jesteście niezmiennie, oprawy wychodzą na światło dzienne".

Zapraszamy do obejrzenia filmu z legijną prezentacją ultras.

Fotoreportaż z meczu - 71 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 42 zdjęcia Hagiego
Fotoreportaż z trybun - 40 zdjęć Michała Wyszyńskiego / SKLW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Tylko Legia - 18.10.2021 / 20:55, *.orange.pl

Szacunek, jak zawsze Żyleta dała radę.
Niestety nie można tego powiedzieć o innych sektorach. Jak na rangę meczu doping słaby, same kółka dyskusyjne, analizy. Na meczu piłkarze muszą zap....ć ale my też nie przychodzimy do kina i też trzeba robić swoją robotę. To że w EU był kosmos to nie znaczy że teraz już można januszować.

odpowiedz
Pablo s - 18.10.2021 / 11:47, *.centertel.pl

najlepsza sektórówka kibicowska na świecie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.