fot. © dekanaryas / stock.adobe.com

Raport kartkowy przed meczem z Napoli

Mishka, źródło: Legionisci.com

Żaden z legionistów nie będzie pauzował w 3. meczu fazy grupowej Ligi Europy z SSC Napoli z powodu żółtych kartek. Dwa tego typu napomnienia ma na swoim koncie Josue. Kolejna kartka oznaczać będzie dla niego pauzę w kolejnym spotkaniu. W tym sezonie Portugalczyk otrzymał jeszcze jedno napomnienie w meczu z Dinamem Zagrzeb, ale wszystkie żółte kartki z rund eliminacyjnych zgodnie z regulaminem rozgrywek są zerowane.

Mecz SSC Napoli - Legia rozegrany zostanie w czwartek, 21 października o godzinie 21 w Neapolu.

Żółte kartki legionistów:
2 - Josue
1 - Mahir Emreli, Artur Jędrzejczyk, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Arek - 20.10.2021 / 23:23, *.tpnet.pl

Coś mnie tu nie gra z tym Josue. To w końcu może grać, czy nie? Bo gdzieś było, że pauzuje.

odpowiedz
kalosz - 20.10.2021 / 13:59, *.mm.pl

jazda z nimi... do neapolu po 3pkt- skoro tak swietnie kontrujemy....my nie musimy,napoli musi gonic:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.