fot. Woytek / Legionisci.com

Hiszpan sędzią meczu z Napoli

źródło: Legionisci.com

Carlos del Cerro Grande z Hiszpanii został wyznaczony na sędziego głównego meczu 3. kolejki grupy C Ligi Europy, w którym Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z włoskim SSC Napoli.

Na liniach pomagać mu będą Pau Cebrián Devís i Roberto Alonso Fernández, a sędzią technicznym będzie Guillermo Cuadra Fernández (wszyscy Hiszpania). Na sędziego VAR wyznaczony został Alejandro José Hernández Hernández (Hiszpania), a jego asystentem będzie Willy Delajod (Francja).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Tutti Frutti - 20.10.2021 / 08:36, *.tvksmp.pl

Szkoda że będzie bronił Miszta. Tobiasz jak dla mnie jest lepszym i pewniejszym bramkarzem. Nie wybronił wprawdzie uderzenia Ishaka, ale nie licząc tego zagrał bez zarzutu.

odpowiedz
Arek - 19.10.2021 / 23:41, *.tpnet.pl

Tamtejsi sędziowie to chyba gorsi jeszcze od naszych.

odpowiedz
Komornik Stefan - 19.10.2021 / 13:02, *.orange.pl

"Stołeczni monitorują jednak sytuacje możliwych następców Michniewicza. Jednym z nich ma być Jerzy Brzęczek"...

odpowiedz
Uważać na hiszpana - 19.10.2021 / 11:06, *.114.157

Krewetka może nas przekręcić, trzeba uwazac!

odpowiedz
Wiesław T - 19.10.2021 / 11:03, *.chello.pl

Najgorsza możliwa obsada.. Przydał by się ktoś z wysp żeby tolerował ostrą grę..

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.