Ostatnie 200 biletów na mecz Legii ze Świtem Skolwin

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zainteresowanie meczem 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy III-ligowym Świtem Skolwin Szczecin i Legią Warszawa jest bardzo duże. W Szczecinie sprzedano już pierwszą partię wejściówek, a do sprzedaży trafiło właśnie 200 ostatnich biletów. Te zakupić można jedynie w siedzibie klubu oraz jednego ze sponsorów na terenie Szczecina.

Bilety kosztują 50 złotych, a w tej cenie oprócz biletu wstępu fani otrzymają również okazjonalny szalik. Do zakupu wejściówek należy podać imię, nazwisko, PESEL oraz status zaszczepienia.

Mecz Świtu z Legią rozegrany zostanie w czwartek, 28 października o 14:00 i obejrzy go nieco ponad tysiąc kibiców.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
majkel1916@interia.pl - 20.10.2021 / 20:27, *.aster.pl

Chętnie zabiore się z kimś ze stolicy. pozdr

odpowiedz
LjakLegia - 20.10.2021 / 19:08, *.play-internet.pl

Ciekawy klub z siedzibą w Skolwinie. Miasto wchłoniętę przez Szczecin ale z odrębną tożsamością lokalną. Kiedyś Skolwin słynął z dużej fabryki papierniczej, przy siedzibie której mieści się nieopodal klub. Dziś po papierni została opustoszała fabryka. Stadion dopasowany do poziomu lig w jakim występuje Świt. Mecz ten zapewne zostanie wpisany w annały miejscowych.

odpowiedz
jezus - 20.10.2021 / 17:10, *.vectranet.pl

no to jest minimalna szansa na wygrana

odpowiedz
wencel - 20.10.2021 / 15:10, *.orange.pl

A nie da rady obejrzeć meczu jakoś zza płotu? Jak kiedyś na starym piaście gliwice albo na rozwoju katowice

odpowiedz
Bonzi - 20.10.2021 / 10:14, *.216.12

Cześć czesc część, Legia wita wieś!

odpowiedz
Arek - 20.10.2021 / 11:26, *.centertel.pl

@Bonzi: od kiedy Szczecin to wieś dzbanie?

odpowiedz
L - 20.10.2021 / 12:51, *.play-internet.pl

@Bonzi: Ty gamoniu...

odpowiedz
Lfan - 20.10.2021 / 14:41, *.aster.pl

@Bonzi: Wieśniackie to jest Twoje zachowanie.

odpowiedz
majkel1916@interia.pl - 20.10.2021 / 20:31, *.aster.pl

@Bonzi: Ech, ogarnij się! Tam chodzą chłopaki z Pogoni, a co poniektórzy z nich do dziś z naszymi utrzymują stare znajomości zawarte za czasów zgodowych. Niektórzy do dziś trzymają nasze barwy i obchodzą się z nimi z szacunkiem. To dzielnica Szczecina, a Świt można przyrównać do np GKP Targówek w Warszawie.

odpowiedz
Witam - 20.10.2021 / 09:19, *.inetia.pl

Czy będzie pula dla kibiców Legii do kupienia na miejscu ?

odpowiedz
Alan - 20.10.2021 / 09:13, *.t-mobile.pl

Zainteresowanie bardzo duże i z ponad 1000 biletów zostało 200.... od kiedy wynik ponad 1000 kibiców na stadionie określą się mianem 'bardzo dużego zainteresowania' naprawde dajmy już spokoj z tym pompowaniem balonika na wszystkich płaszczyznach .....

odpowiedz
ASD - 20.10.2021 / 07:51, *.106.67

Dawać te 200biletów dla Legii :]

odpowiedz
Pawciu - 20.10.2021 / 07:26, *.net.pl

Fajnie. To duze wyroznienie zsgrac z Legis dla takich lokalnych klubow.

odpowiedz
c u L t u r a - 20.10.2021 / 00:28, *..

TO POKAZUJE W JAKIM STANIE JEST TYSĄCE MAŁYCH KLUBIKÓW, W POLSCE! TU JEST ODPOWIEDŻ DLA KULESZY......,,, .., ....!

odpowiedz
kulesza - 20.10.2021 / 09:53, *.elartnet.pl

@c u L t u r a: Cała Polska to widziała!!!

odpowiedz
cuLtURA - 21.10.2021 / 01:02, *.17.31

@kulesza : TA CAŁA POLSKA WIE KTO LEGII MÓWI NIE, A MY SWOJE LEGIJNI KIBOLE , ODDAJ MISTRZA KULESZA ODDAJ MISTRZA!

odpowiedz
e - 20.10.2021 / 00:15, *.aster.pl

Status zaszczepienia? To chore.

odpowiedz
Kris - 20.10.2021 / 09:33, *.178.131

@e: a niby czemu? foliarze co się nie szczepią nie muszą chodzić na mecze

odpowiedz
Witam - 20.10.2021 / 10:09, *.inetia.pl

@Kris:
zaszczepnieni też nie musza

Nur fur Deutsche !

odpowiedz
T75 - 20.10.2021 / 10:18, *.171.7

@Kris: Czy "szczepionka" covidowa chroni przed zarażeniem? Przed przenoszeniem "wirusa"? Nie ! Więc po co mam się zaszczepić? Dal Twojego "widzimisię"?

odpowiedz
Adek - 20.10.2021 / 10:23, *.centertel.pl

@T75: żadna szczepionka nie daje nigdy 100% pewności że się nie zarazisz, nie ważne czy to świnka, ospa, różyczka czy covid.

odpowiedz
T75 - 20.10.2021 / 10:43, *.171.7

@Adek: A czy ta daje chociaż w 5 % - nie :)

odpowiedz
Kurat - 20.10.2021 / 10:55, *..

@Kris: Podstawowy blad logiczny. Czemu wyzej stawiasz testowany preparat terapi genowej ponad przechorowaniem koronaswirusa?

odpowiedz
Żmija - 20.10.2021 / 13:20, *.vectranet.pl

@Kurat: na pewno jest lepszy niż przechorowanie zakończone zgonem...

odpowiedz
Adek - 20.10.2021 / 14:49, *.centertel.pl

@Sarcastico. : takie głupoty mogą pisać tylko osoby których covid (zdrowotnie) nie dotknął, mój brat, trzech kumpli i teść który wylądował w szpitalu zarazili się tym gównem, a najgorsze że na covid zmarł mi dziadek...

Mimo twojego sceptycyzmu co do pandemii życzę aby covid Cię nie dotknął.

odpowiedz
oLaf - 20.10.2021 / 15:04, *.vectranet.pl

@Adek: nareszcie normalna wypowiedź wśród tłumu głąbów.

odpowiedz
ehm - 20.10.2021 / 16:52, *.aster.pl

@Adek: no ale przecież jak ktoś jest zaszczepiony to jest rzekomo bezpieczny więc po co takie ograniczenia? Właśnie powinno się mieszać zaszczepionych z niezaszczepionymi bo tak ograniczamy pandemię, a jak oddzielamy 2 grupy to zarażenia rosną.

odpowiedz
L - 20.10.2021 / 19:26, *.autocom.pl

@Witam: status zaszczepienia nie oznacza zaszczepienia. Takie sa przepisy krajowe.

odpowiedz
L - 20.10.2021 / 19:28, *.autocom.pl

@T75: to daje 90% lagodnego przejscia. Obecnie w ciezkim stanie w szpitalach leza w 90% niezaszczepieni, ktorzy tez byli takimi kozakami jak ty, a teraz placza, bo nie wiadomo czy przezyja. Logika nie boli, chyba, ze nie ma sie mozgu, jak ty.

odpowiedz
L - 20.10.2021 / 19:30, *.autocom.pl

@ehm: gdzie odzielamy 2 grupy? Przeciez na mecze chodza i jedni i drudzy. Kolejny bez mozgu.

odpowiedz
Adek - 20.10.2021 / 19:38, *.centertel.pl

@ehm: szczepionka nie daje pewności,ta czy inna tak jak pisałem wyżej, szczepionka zmniejsza ryzyko zakażenia i łagodzi objawy w przypadku zachorowania

co do ograniczeń to się nie wypowiadam, jest jak jest i nie wiele z tym możemy zrobić, ale negowanie istnienia pandemii i wirusa jest bezpodstawnie głupie

ja jestem zaszczepiony, ale nie chciałbym podziału na tych lepszych i gorszych, wystarczająco w tych czasach jest problemów...

odpowiedz
T75 - 21.10.2021 / 08:03, *.171.7

@L: Może i mózgu nie mam, ale mam oczy i widzę te tysiące trupów na ulicach umierających na Covid :)

odpowiedz
jkp - 21.10.2021 / 13:44, *.play-internet.pl

Życzę miłego popołudnia wszystkim impotentom umysłowym spod znaku antyszczepionkowców :)

odpowiedz
Arek - 19.10.2021 / 23:28, *.tpnet.pl

Chyba o 14:00. Chociaż tyle już tych zmian godziny było, że nie idzie się połapać.

odpowiedz