fot. Woytek / Legionisci.com

Kadra Legii na mecz z Napoli

źródło: Legia Warszawa

21 zawodników zabrał Czesław Michniewicz do Neapolu na spotkanie fazy grupowej Ligi Europy z SSC Napoli.

Kadra Legii na mecz z Napoli

Bramkarze: Cezary Miszta, Kacper Tobiasz,

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović, Mattias Johansson, Mateusz Wieteska, Maik Nawrocki, Yuri Ribeiro, Lindsay Rose

Pomocnicy: Josue, Luquinhas, Andre Martins, Kacper Skibicki, Igor Charatin, Jurgen Celhaka, Bartosz Slisz, Lirim Kastrati

Napastnicy: Kacper Kostorz, Mahir Emreli, Rafael Lopes, Ernest Muci

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Błażej - 21.10.2021 / 10:17, *.mt.com

Josue nie pauzuje panowie

odpowiedz
Robert Szenfeld - 21.10.2021 / 08:47, *.landirenzo.pl

I jak nic Mladenović znowu będzie łaził po boisku 90 minut ... co się musi stać, żeby tą miernotę do 2 Legii przenieść ? .. razem z Lopesem i Pekhartem jak Mu nos pokleją ..

odpowiedz
jo - 20.10.2021 / 20:24, *.tpnet.pl

Miodek takie wycieczki traktuje jak wyprawy po złote runo o wartości wielokrotności 210 000 euro...

odpowiedz
cuLt COACH - 21.10.2021 / 00:22, *.17.31

@jo: Legia wygra ponownie w styLu MISTRZA!

odpowiedz
Wjazd z bramą - 20.10.2021 / 17:02, *.as43289.net

Mizeria

odpowiedz
obi mikel - 20.10.2021 / 16:49, *.amazonaws.com

nie ma pekharta! super! to duże wzmocnienie drużyny niż ten patyczak

odpowiedz
Matigol - 20.10.2021 / 17:30, *.orange.pl

@obi mikel: Znając życie to w zeszłym sezonie wychwalałeś go pod niebiosa. Można krytykować ale po co od razu obrażać? Bo przestał strzelać? Jest nadal naszym zawodnikiem, gdyby teraz miał skuteczność taką jak w zeszłym sezonie to już dawno by go u Nas nie było. "Ten patyczak" załatwił nam w zeszłym sezonie mistrzostwo gamoniu. Swoją wypowiedzią pokazałeś jaką jesteś chorągiewką. Od miłości do nienawiści jeden krok - jakie to Polskie...Bez pozdrowień.

odpowiedz
Piotr Niedek - 20.10.2021 / 19:57, *.t-mobile.pl

@Matigol: Nie rozumiesz gamoniu, że właśnie przez takich patałachów jesteśmy tam gdzie jesteśmy? Jest słaby, nie nadaje się nawet do Niecieczy. Za zasługi z przeszłości ma grać do końca życia w Legii? To może jeszcze Dziekanowski, Kosecki i Pisz? Chcesz takich kopaczy, cieszy cię pozycja w tabeli? Nie mam zamiaru tolerować tego co się dzieje, tu trzeba wstrząsu, twardej ręki. A ja cię pozdrawiam... środkowym palcem.

odpowiedz
Juno - 20.10.2021 / 20:18, *.waw.pl

@Matigol: Świetna odpowiedz!

odpowiedz
Gość niedzielny - 20.10.2021 / 22:46, *.centertel.pl

@Piotr Niedek: Od Leszka Pisza to z daleka ????gość takie bramki robił że głowa mała!!!Takiego kapitana dziś brakuje!!!

odpowiedz
Leo - 21.10.2021 / 00:06, *.play-internet.pl

@Piotr Niedek: mało się znasz na piłce gdyby nie Pekhart nie oglądał byś ligi Europy w zeszłym sezonie król strzelców teraz przestał strzelać to według ciebie trzeba napluć mu w ryj jak się odblokuje i zacznie strzelać to zaczniesz chwalić

odpowiedz
Jerry - 21.10.2021 / 11:55, *.centertel.pl

@Leo: Świetna odpowiedź.

odpowiedz
alab - 20.10.2021 / 16:44, *.219.170

zamurować bramę i liczyć na szczęście - taktyka Cześka. Na lepszych się sprawdza, a na słabiaków i leszczy (np. Lech) nie wiadomo co grać i dostajemy baty.

odpowiedz
Dedu - 20.10.2021 / 16:28, *.plus.pl

Czy Josue czasem nie otrzymał drugiej żółtej kartki m meczu z Leicester? Pisało przy nim missed next match

odpowiedz
Krzyś - 20.10.2021 / 16:14, *.chello.pl

Biedni chłopcy, znowu mecz.
Ciekawe jak się prowadzi i jak trenuje Lewandowski. Do Legii był za słaby, a teraz od lat gra co trzy dni i nie słyszałem żeby martwił się z tego powodu.

odpowiedz
Jaro - 20.10.2021 / 16:00, *.proxad.net

Do zobaczenia jutro w Neapolu
Bilecik kupiony więc jest ok
LEGIA!!!!!

odpowiedz
Dedi - 20.10.2021 / 18:33, *.plus.pl

@Jaro: Jak to ci się udało? Będziesz po stronie gospodarzy siedział? Bo nas nie wpuścili.

odpowiedz
PAWLO - 20.10.2021 / 15:46, *.mm.pl

A Josue nie musi pauzować za kartki ???

odpowiedz
Cichy - 20.10.2021 / 18:05, *.jmdi.pl

@PAWLO : musi. Ale zeby kara mineła musi byc zgloszony..

odpowiedz
Dedi - 20.10.2021 / 18:32, *.plus.pl

@Cichy: Dzięki również za odpowiedź zastanawiało mnie też to.

odpowiedz
Dossa Junior - 21.10.2021 / 11:29, *.chello.pl

@Dedi: oprócz Josue nie ma Pekharta, Hołowni, Boruca - słabizna

odpowiedz
legia to my a nie loczek i... - 20.10.2021 / 15:45, *.194.12

Banda nieudaczników

odpowiedz
grzesiek - 20.10.2021 / 15:17, *.centertel.pl

Ciśniemy znowu na remis obrona czestochowy a jak sie uda to kontra i brameczka i szał ciau

odpowiedz