fot. stalmielec.com

Kibice Stali Mielec mobilizują się na wyjazd na Ł3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Stali Mielec mobilizują się na wyjazd do Warszawy na mecz z Legią, który rozegrany zostanie przy Łazienkowskiej w niedzielę, 7 listopada. "Chłopcy ze Stali" ostatni raz na stadionie Legii obecni byli... 25 lat temu. Tym razem ekipa z Podkarpacia do Warszawy przyjedzie autokarami, a za przejazd w obie strony i bilet na mecz oraz okazjonalny szalik zapłacą 99 złotych (zapisując się do 26 października) lub 120 złotych, robiąc to w późniejszym terminie.

"Obowiązkiem każdego z nas, młodego, czy starszego kibica, jest obecność w sektorze gości. Nie wyobrażamy sobie, by na najważniejszym wyjeździe kogoś mogło zabraknąć" - mobilizują się mielczanie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Siemens - 05.11.2021 / 01:20, *.190.225

Legio tylko zagraj jak z napoli

odpowiedz
koczi - 31.10.2021 / 15:23, *.chello.pl

mam takie pytanie gdzie można się zapisywać na wyjazdy?

odpowiedz
Mielczanin z Warszawy - 26.10.2021 / 17:33, *.chello.pl

Pamietam lata 90ste i przemarsz Legionistow przez ul. Dworcowa ( jeszcze jezdzily pociagi z Warszawy do Mielca ). Milicja z calego podkarpacie sie zjechala z obawy przed chłopakami ze Stolicy. Piekne czasy, tamten stadion Stali juz nie istnieje. Mobilizacja wtedy byla gruba , stara gwardia - spora czesc juz nie zyje lub mieszka poza PL. Obowiązkowo na Ł3 juz 7 Listopada. Dozo

odpowiedz
YaRough - 26.10.2021 / 14:47, *.plus.pl

Obecność tych którzy mogą być obowiązkowa i jedziemy z tą starą K(...)oleżanką

odpowiedz
Mily - 25.10.2021 / 21:56, *.play-internet.pl

Oni u siebie nie mają 200 chłopa a na wyjazd mobilizacja na 230 osob

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2021 / 14:32, *.play-internet.pl

Ha,z Mielcem mam miłe wspomnienia.Awantura z milicją,"zaproszenie" do autokaruF.K.S.iaka,żeby go "nauczyć Legijnych piosenek".Tak mu się spodobała atmosfera w naszym autokarze,że pod Radom z nami dojechał.Co prawda wysiadł w szczerym polu,daleko od szosy i miał lekki problem,żeby wrócić do Mielca,ale to co przeżył,tego mu nikt nie zabierze-))).To były wyjazdy.......teraz to są przejazdy.

odpowiedz
Robert - 25.10.2021 / 15:17, *..

@FOREVER LEGIA : Przejazdy wycieczkowe.

odpowiedz
oLaf - 25.10.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : i takie relacje lub wspominki tu powinny być!!!!!

żeby młodziaki się uczyły jak to było na legijnym szlaku!

odpowiedz
Tomek prg - 27.10.2021 / 09:39, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : mój ojciec zawsze śpiewał Mielec mielec to ebana Wieś nie tu co wypić nie ma tu co zjeść

odpowiedz
JohnP - 25.10.2021 / 14:31, *.t-mobile.pl

Za moich czasów śpiewaliśmy żeby Lech zdechł żeby Wisła skisla A Stał się rosprysla. A TERAZ.

odpowiedz
ziutek - 25.10.2021 / 13:54, *.vectranet.pl

Jadą po pewne 3 punkty, to i mobilizacja lepsza.

odpowiedz
jarekk - 25.10.2021 / 13:50, *.116.4

Pewnie zabiorą skrzynkę szampana do otwarcia.
Bo nikt już nie czuje respektu dla takiej drużyny. Smutne to ale prawdziwe.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 25.10.2021 / 13:24, *.246.2

Jesteśmy ostatnio w gazie z wynikami , więc bedą mieli fajny powrót ...

odpowiedz
asdasd - 25.10.2021 / 13:21, *.inetia.pl

może z 20 będzie :)

odpowiedz
Chłopcy ze Stali - 25.10.2021 / 15:29, *.centertel.pl

@asdasd: 20 autokarów.

odpowiedz
Gnom - 25.10.2021 / 16:30, *.chello.pl

@Chłopcy ze Stali: :D tylu to was u siebie nie ma nawet :D

odpowiedz
wyjazdowicz - 25.10.2021 / 16:47, *.master.pl

@Gnom: moze byc tak ze bedzie ich wiecej w Warszawie niz chodzi ich u siebie to bylo dopiero ciekawe :)

odpowiedz