Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com

Martins: Jesteśmy dobrze przygotowani

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Nie jesteśmy tu na wakacjach, to na pewno. W takich meczach nie czujemy żadnej presji. W poprzednich spotkaniach Ligi Europy pokazaliśmy, że gramy o 3 punkty i że chcemy coś z tych meczów wynieść. W czwartek zmierzymy się z zespołem, który ma 8 zwycięstw w lidze na swoim koncie i bardzo wielu jakościowych piłkarzy. Pokazaliśmy jednak wcześniej, że też możemy coś osiągnąć. Na pewno jesteśmy dobrze przygotowani taktycznie na takie spotkania, jak z Napoli. Zamierzamy coś wynieść z tego meczu - mówi pomocnik Legii Warszawa, Andre Martins.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Micha(L) - 22.10.2021 / 00:06, *.chello.pl

Lotnisko Okęcie zaprasza na 1h przed odlotem....

odpowiedz
bronek49 - 21.10.2021 / 17:12, *.chello.pl

co ty nędzny piłkarzyku bredzisz wy jesteście tak świetnie przygotowani że dostajecie łomot od ogurasów naszej ligi ty lepiej zacznij dobrze grać niż gadać głupoty

odpowiedz
Wojciec - 21.10.2021 / 14:35, *.tpnet.pl

Walić to Napoli, w lidze się spinajcie i zacznijcie gryźć trawę. A nie czekaj... Zapomniałem że w Europie można się wypromować a w ekstraklapie snuć po boisku i zaliczać porażkę za porażką!

odpowiedz
Kris - 21.10.2021 / 13:18, *.net.pl

Już szesc razy pokazaliście w lidze swoje przygotowanie mentalne.
Mimo wszystko po cichu liczę na niespodziankę i że uda się chooć jeden punkt wywieźć.

odpowiedz
Semper Fi - 21.10.2021 / 02:29, *.181.225

Dobrze przygotowani taktycznie...
Hmmm, a mentalnie i fizycznie tez, bo to co widze, to rzeczywiście tylko taktycznie...
Bo techniki brak, woli walki brak, fizyki brak, taktyka na wysokim poziomie, trzeba oddać Czesiowi.

odpowiedz
Władeczek - 20.10.2021 / 19:58, *.as43289.net

Wyniesiecie to na pewno, 5 goli w bagażu.

odpowiedz
c u L t URA - 20.10.2021 / 22:52, *.17.31

@Władeczek: JESTEŚMY!Z !WAMI!HEJ!LEGIO!JESTEŚMY!ZWAMI!

odpowiedz
Greg81 - 20.10.2021 / 19:43, *.t-mobile.pl

Przed każdym meczem są zawsze dobrze przygotowani

odpowiedz
Hiszpan - 20.10.2021 / 19:29, *.play-internet.pl

Co tydzień w lidze pokazujecie gdzie macie kibiców. Piłkarzyki- pajacyki.

odpowiedz
Komornik Stefan - 20.10.2021 / 18:57, *.centertel.pl

Oczywiście, że tam nie jesteście na wakacjach. Macie takowe w Warszawie....

odpowiedz