Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Piastem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk będzie pauzować w meczu 12. kolejki Ekstraklasy z powodu czterech żółtych kartek. Maik Nawrocki i Bartosz Slisz są natomiast zagrożeni pauzą przed spotkaniem z Piastem Gliwice. Po dwie żółte kartki mają na swoim koncie Ihor Charatin, Rafael Lopes, Andre Martins, Tomas Pekhart i Mateusz Wieteska. Mecz Piast - Legia rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 20:00.

Żółte kartki legionistów:
4 - Artur Jędrzejczyk
3 - Maik Nawrocki, Bartosz Slisz
2 - Ihor Charatin, Rafael Lopes, Andre Martins, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Lirim Kastrati, Luquinhas, Filip Mladenović, Ernest Muci

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.