Futsal

Clearex Chorzów 2-1 Legia Warszawa

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 7. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Clearexem Chorzów 1-2. Bramkę dla stołecznego zespołu zdobył w 5. minucie Paweł Tarnowski. Gospodarze wyrównali w 28. minucie po strzale Przemysława Dewuckiego, a wynik ustalił minutę później Mariusz Seget. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 30 października z Futsalem Brzeg.

Clearex Chorzów 2-1 (0-1) Legia Warszawa
04:14 0-1 Paweł Tarnowski
27:26 1-1 Przemysław Dewucki
28:40 2-1 Mariusz Seget

Clearex: 16. Mateusz Bednarczyk, 12. Olivier Nadolski, 23. Rafał Krzyśka, 14. Bartłomiej Sitko, 6. Dominik Jankowski, 2. Dominik Niemczyk, 9. Krzysztof Salisz, 8. Maciej Mizgajski, 7. Mariusz Seget, 20. Mykyta Mozheiko, 13. Przemysław Dewucki, 10. Sebastian Brocki, 17. Szymon Cichy, 11. Szymon Łuszczek

Legia: 13. Juan Casillas, 16. Tomasz Warszawski, 19. Adam Grzyb, 77. Filip Turkowyd, 21. Grzegorz Och, 14. Krzysztof Jarosz, 17. Lukasz Mietlicki, 81. Mariusz Milewski, 23. Mateusz Olczak, 20. Michał Knajdrowski, 49. Michał Szymczak, 9. Paweł Tarnowski

żółte kartki: Brocki, Salisz - Olczak, Grzyb